رفتن به مطلب

فلسفه ریش زیر لب پسران :|

ارسال های توصیه شده

درود بر همگی

دوستان نظرتون رو راجع به ریش زیر لب بگید(همین که مثلثی مانند هست:ws3:) و اگه فلسفه اش رو میدونید با منبع بگید حتما بیاید تا درباره اش صحبت کنیم تو نت سرچ کردم چیز خاصی نبود :a030:

لینک به دیدگاه

زیاد اطلاع ندارم ولی یکی از دوستام میگفت :این کار بخاطر جنس مخالفه وچون جنس مخالف رو از این ریش زیر لب خوش میاد این کارارو میکنن

البته بگم که اگه واقعا فلسفه ش این باشه کار درستی نیست همه مون ناموس داریم

اگه جسارت کردم ببخشید دوستان:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

هدف از این بحث فقط روشن شدن فلسفه این کار هست که همه کسانی که اینکارو میکنن بفهمن فلسفه اش چیه و از کجا اومده تا دیدشون به این موضوع باز بشه قصد بی احترامی هم به کسی نیست هرکس هر نظر یا منبعی داره معرفی کنه تا همه بدونن قضیه اش چیه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

فلسفه خاصی نداره

یک بابایی چند سال پیش داشته ریشش رو با ماشین سه تیغه میزده ، همش رو میزنه به زیر لبش که میرسه برق میره ، دیگه عجله داشته صبر نداشته که برق بیاد اون تیکه رو هم بزنه ، با همون وضع میره تو خیابون بعد همه فکر میکنن مد جدیده ، دیگه از اون زمان مد میشه :ws3:

لینک به دیدگاه

بیشترم برای جلب توجه اینکارارومیکنن یه عده ای هم دوست دعرن خوشکل بشن,

یه عده ای هم عشقشون میکشه,,

یه عده ای هم حیغشون میاد کامل بزنن یه عده ای فکر میکنن بزرگ شدن,,,

یه عده ای مد میدونن نظرات متفاوته

لینک به دیدگاه

نه آخه جالبه یه بنده خدایی که اهل نماز و ........تو مسجد به من گیر داد که اره میدونی فلسفه اش چیه برو تحقیق کن بیا بهم بگو میگم بابا شما جای اینکه دست ماهارو بگیرید بگید بیا مسجد داری به سر و وضعمون گیر میدی که از مسجد اومدنم زده شیم :banel_smiley_4: نخواستیم بابا دیگه مسجدم نمیایم که شخصیتمونو ببری زیر سوال :banel_smiley_4:من سر جلب توجه و اینا اینکارو نکردم کلا بهم میومد گذاشتم خیلی از ایناهم که جلو دوربین میان و شخصیت های مهمی هستند هم میذارن چرا کسی به اونا چیزی نمیگه؟خدایی بد میگم بگید بد میگی :banel_smiley_4:

هرچند چند ماه دیگه میرم خدمت و باید کلا ریش بذارم مدل هم نمیشه داد :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
فلسفه خاصی نداره

یک بابایی چند سال پیش داشته ریشش رو با ماشین سه تیغه میزده ، همش رو میزنه به زیر لبش که میرسه برق میره ، دیگه عجله داشته صبر نداشته که برق بیاد اون تیکه رو هم بزنه ، با همون وضع میره تو خیابون بعد همه فکر میکنن مد جدیده ، دیگه از اون زمان مد میشه :ws3:

تو هم از این مدلا میذاری ؟ریش داشتی و نگفتی ای ای ای:ws3:

لینک به دیدگاه

منم معمولا میذارم...تا حالا هم به فلسفه ش فکر نکردم فقط چون احساس میکنم بودنش بیشتر به چهره م میاد تا نبودنش ، بعید میدونم فلسفه خاصی داشته باشه !! :w58:

لینک به دیدگاه

یه عده هستند میگردند برای همه چی فلسفه درست میکنند.

بیشتر هم اسمشون محقق دینی هست :whistle:

کلا به همه چی همه کار دارند.

شاید طرف میخواسته بگه چطوری زدی بلد نبوده اینجوری گفته تا بهش شک نکنی:whistle:

ولی از نظر زیبایی بعضی وقتها بعضی حالتهای مثلا ابرو و نوع آرایش تو خانمها یا نوع ریش و سیبیل توی آقایون باعث میشه حسن های صورتشون بهتر دیده بشه و عیوبش کمتر فلسفه اش پس فقط یجوری ترمیم کار ناقص خالق هست و زیبایی چیز مهمی هست و خاص ولی خب در همه ممکنه یجور نباشه.

لینک به دیدگاه

من میدونم اونا واسه چی الکی فلسفه سازی میکنن دیگه قشنگ افکارشو از نگاهش خوندم بهش گفتم به خودم می بالم که 1متر ریش نذاشتم از اونور مال مردم رو................. آررررررررره آدم ظاهرش هرجور میخواد باشه اصل باطنه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من میدونم اونا واسه چی الکی فلسفه سازی میکنن دیگه قشنگ افکارشو از نگاهش خوندم بهش گفتم به خودم می بالم که 1متر ریش نذاشتم از اونور مال مردم رو................. آررررررررره آدم ظاهرش هرجور میخواد باشه اصل باطنه :banel_smiley_4:

آفرین جوابتونو گرفتین دوست عزیز ممنون

ادامه میدین تاپیکو یا تا همین قد کافیه؟؟

لینک به دیدگاه
منظورتون؟ شما ناراحتی تاپیک زدم؟:ws38:

نخیر خیلی خوشحال میشم تاپیک بزنین باعث افتخار بنده است دوست من

خواستم ببینم به جوابتون رسیدین یا ادامه میدین؟؟ سوال کردم

لینک به دیدگاه
نخیر خیلی خوشحال میشم تاپیک بزنین باعث افتخار بنده است دوست من

خواستم ببینم به جوابتون رسیدین یا ادامه میدین؟؟ سوال کردم

نمیدونم شاید بعضی ها بدشون بیاد چنین چیزی رو مطرح کردم ولی خب چیزیه که هست انقدم وجود داشتم که بگم خودمم همین مدل ریش رو دارم در مجموع خواستم نظر همه رو بدونم هرکی دوست داشت بیاد نظر بده شاید کسی بیاد و مثل اون شخصی که گفتم فلسفه بافی کنه و نظری داشته باشه و اگر واقعا بده و مدرکی و منبعی هم معرفی کنه ........شاید واقعا حق با اون شخص باشه من که هرچی گشتم داخل نت چیزی راجع به فلسفه اش ندیدم واسه همین تاپیک زدم :a030:

لینک به دیدگاه

فلسفه نمیدونم اما من خیلی خوشم میاد یه مردی ته ریش داشته باشه:ws3:خواهشا اقایون صورتشون بی ریش نزارن :ws3:با تشکر روابط عمومی کمپ زنان حمایت کننده از ته ریش:w58:

ولی اون مدلی که شما میگی به بعضیا میاد :icon_razz:

لینک به دیدگاه
نه آخه جالبه یه بنده خدایی که اهل نماز و ........تو مسجد به من گیر داد که اره میدونی فلسفه اش چیه برو تحقیق کن بیا بهم بگو میگم بابا شما جای اینکه دست ماهارو بگیرید بگید بیا مسجد داری به سر و وضعمون گیر میدی که از مسجد اومدنم زده شیم :banel_smiley_4: نخواستیم بابا دیگه مسجدم نمیایم که شخصیتمونو ببری زیر سوال :banel_smiley_4:من سر جلب توجه و اینا اینکارو نکردم کلا بهم میومد گذاشتم خیلی از ایناهم که جلو دوربین میان و شخصیت های مهمی هستند هم میذارن چرا کسی به اونا چیزی نمیگه؟خدایی بد میگم بگید بد میگی :banel_smiley_4:

هرچند چند ماه دیگه میرم خدمت و باید کلا ریش بذارم مدل هم نمیشه داد :banel_smiley_4:

کلا خیلی به حرف این دوستان مسجدی یا مسجدی نما توجه نکن .اینا دوس دارن معمولا خودشون رو بالاتر از دیگران ببینن و رو بقیه عیب بزارن

یا کلا تو توهمن که هر چیزیو به هر چیزی ربط بدن

مثلا ممکنه بگه این ریش چون مثلثیه نماد شیطان پرستیه یا .....کلا متاسفانه چرت زیاد میگن

مگه همه چیز باید فلسفه داشته باشه؟؟؟

من خودمم میزارم البته با سبیل قیصری خیلیم شیک میشه امتحانش کن باحال میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...