رفتن به مطلب

راهنمایی های فنی برای pioneer dvd-playerd

ارسال های توصیه شده

آنچه میخوانید سوالات متداولی است که در سایت پایونیر راجع به دستگاههای DVD PLAYERS به عنوان FAQ ثبت شده است

چند تا از مهمترین سوالات رو براتون ترجمه کرده ام امیدوارم کارآمد باشه:a030:

سوال:آیاDVD من میتواند VCD نمایش دهد؟

پاسخ:اغلب،اما همه DVD های پایونیر VCD را نشان نمیدهند، پایونیر نمی تواند تضمین نماید که تمام دیسک های VCD خانگی در پخش دی وی دی های ما با توجه به ماهیت بسیار پیچیده و متغیر، در دیجیتال ویدئویی و رایت های VCD کار خواهد کرد.

سواال:هنگام نمایش DVDتصویر سیاه و سفید است

پاسخ:سیستم رنگ تلویزیون را چک کنید مثلا پال PAL یا ان تی اس سیNTSC نباشد آن را روی حالت اتوماتیک قرار دهید.

سوال:اختلاف قابل ملاحظه ای بین بلندی صدای DVDوVCD وجود دارد

پاسخ:دی وی دی ها وسی دی ها از روش متفاوتی در ضبط استفاده میکنندو این اختلاف ایراد نیست

سوال :هنگام استفاده از حالت karaokeصدای ناهنجاری از بلندگوها شنیده میشود

پاسخ:میکروفن خیلی به بلندگوها نزدیک است سعی کنید میکروفن را از بلندگوها دورو ولوم صدای میکروفن را کم کنید.

سوال :ریموت کنترل کار نمیکند

پاسخ:فاصله ریموت تا دستگاه خیلی زیاد است یا زاویه چشم دستگاه خیلی باز است.مطمئن شوید در محدوده چشم دستگاه قراردارید.باطری کنترل خالیست باطری رابا باطری نو جایگزین کنید.

سوال:هنگام نمایش dvd تصویر وجود ندارد

پاسخ:سالم بودن سیمهاو صحت اتصالات به دستگاه را چک کنید.مطمئن شوید تلویزیون،گیرنده یا تقویت کننده شما روی دستگاه dvdتنظیم است.

دستگاه دیوی دی من یا دیویدی های رایتی سازگار است؟

تمامی دستگاههای پایونیر موجود با دیسک های رایتی به صورت قطعی سازگار است.

آیا میتوانم حالت صدا را عوض کنم؟

انتخاب صدای ا ستریو،یا کانال چپ یا راست ،بسته به نیازمنبع،انکان پذیراست.برای تنظیم صدای دلخواه،دکمه تنظیم صدا را برروی کنترل دستگاه مکرر فشار دهید.

آیامیتوان از تمیز کننده های لنز برای دستگاهم استفاده کنم؟

با اینکه تمیزکننده های لنز تبلیغ میشوند ما استفاده ازآنها را پیشنهاد نمیکنیم چون به لنز دستگاه آسیب میرساند

ترجمه:پیمان صادقیان-انجمن علمی آموزشی نواندیشان

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...