رفتن به مطلب

مسابقه عکس معماری سری بیست و پنش

*mini*

ارسال های توصیه شده

سلامی دوباره به دوستای همیشه در صحنه تالار معماری و غیره :w31:

تصمیم داریم تا سری بیست و پنجم از مسابقات عکاسی رو به سمع و دیدگاهِ بصریِ شمــــا برسونیم w155.gif

موضوع این دفه معماری و محوطه هست6snuiio5gm0n52hzey4.gif6snuiio5gm0n52hzey4.gif

تا دو هفته دیگه فرصت دارید عکساتون رو به صورت خصوصی با ذکر مکان عکس برام بفرستید ٫ نظرسنجی 93/6/15 برگزار میشه

2eaoapgxehimkak1y7ei.gif

***مثل همیشه سایز عکساتون600*800 باشه:a030:***

منتظر حضور همیشه فعالتون هستیییییییییییییییییییییی یییییییییییم

hapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

پ.ن 1: عکسایی که میفرستید باید خودتون گرفته باشید یعنی از نت نباشه! البته میدونم همه تون این نکته رو رعایت میکنید:w16:

پ.ن 2: هرگونه تبلیغ برای عکس ممنوع بوده و در صورت مشاهده، شرکت کننده خاطی از مسابقه حذف میشودelivg5ddfqdy8k5mocf0.gif

پ.ن 3: پی نوشتِ 1 با پی نوشتِ 2 کاملا در ارتباط مستقیم قرار دارن و رعایت نکردن دومی برابر با نقض اولی مساوی حــــذف عکس استag2f893eg0ja83qr8q.gif

پ.ن 4 : پی نوشتِ بالایی فقط برای اطلاع خودتون بود...بعدا نگی نگفتی:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
یادش بخیر پیر شدیم رفت:sigh:

عکس ندارم حیف وگرنه شرکت می کردم به یاد قدیما:ws3:

عزیییییییییییییززززمممممممممممhapydancsmil.gifهمین که اومدی اینجا کلللییییییییییییییییی خوشحالمون کردی ژیگررررررررررررررر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اه چه موضوع سختیه بابا:sigh:

من هر چی فکر میکنم یه خورده متوجه نمیشم میشه شفاف سازی کنین؟

سلام و با عرض معذرت بابت تاخیر...

خوب ببینید...معماری و محوطه...یه چیزی تو مایه های باغ فین کاشان مثلا....معماری روی محوطه تاثیر گذاشته.....یا ..میدان نقش جهان اصفهان ... کلا عکس میخوایم که معماری بنا با محوطه همخونی داشته باشه....هر بنا علاوه بر طراحی خود ساختمونش یه طراحی فضا هم داره...نمیدونم تونستم منظورِ موضوع رو برسونم یا نه...اگه نه بگید تا بیشتر توضیح بدم:w16:

لینک به دیدگاه

راستی تا الان دوتا عکس بیشتر فرستاده نشده...

من تاریخ مسابقه رو تمدید میکنم تا هفته دیگه...اما لطفا اگه میخواید شرکت کنید زودتر عکسارو به دستم برسونید:a030::a030:

با سپاس:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...