رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

به نام خدا سلام دوستان عزیز

خب همه مامیدانیم بعضی ازشغلهادربعضی ازاوقات کم کارندمثل من که چای مفروشم.

خب همه مامیدانیم بعضی ازشغلهادربعضی ازاوقات درابتدای کارتخفیفاتی میگذارند.

خب همه مامیدانیم بعضی ازشغلهادربعضی ازاوقات برای اینکه خوب باشنداحتیاج به تخفیفاتی برای جذب مشتری دارند.

و...

حالامن ایده ای برای کارخودم یعنی چای فروشی دارم :

بسته بندی 3درصدزیرقیمت

فله:

برای مثال من یک نوع چای دارم به مبلغ 20000تومان،حالامی خواهم یک کاری کنم این چای هارابیشتربخرند

1کیلو دراین ایده 0 درنظرگرفته می شود 100گرم پایین وبالارااضافه وکم می کنیم مثلا:

100گرم+9%-200گرم+8%-300گرم+7%-400گرم+6%-500گرم+5%600گرم+4%-700گرم+3%-800گرم+2%-900گرم+1%-1000گرم+0%-1100-1%/1200-2% /1300-3%/ 1400-4%/1500-5%/1600-6%/1700-7%/1800-8%/1900-9%تا2کیلوکه10%تخفیف داره

این طرح راروی0.5کیلوهم می توان اجراکردبااین تفاوت که درآخرتقریبا5%می شود.

یامی توانم بگویم درازای خرید0.5کیلو100گرم هل رایگان.

لطفانظربدهیدکدام بهتراست ؟

شماهم اگرایده ای برای شکوفایی:gnugghender: داریدبگویید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یعنی دو تا طرح داری یکی دادن چای بیشتر به ازای خرید های متفاوت که میشه همون تخفیف دومی دادن هل درسته؟

به لحاظ روانشناختی ارائه یک محصول متفاوت به همراه محصول اصلی مؤثر تره تا اضافه تر دادن محصول اصلی

به لحاظ اقتصادی باید قیمت هل رو مشخص کنید با یک نرخ تورم در طول یک بازه و همچنین همین مورد در خصوص چای یعنی دو تا سناریو طراحی کنی ببینی کدوم به صرفه تره ازین اعداد ارقام من سر در نیاوردم اگه تو یک فایل اکسل ایدت رو پیاده کنی بهتر میشه تحلیلش کرد

ایده دیگه میتونه ارائه چای های گیاهی باشه که خیلی هم طرفدار داره

لینک به دیدگاه
یعنی دو تا طرح داری یکی دادن چای بیشتر به ازای خرید های متفاوت که میشه همون تخفیف دومی دادن هل درسته؟

به لحاظ روانشناختی ارائه یک محصول متفاوت به همراه محصول اصلی مؤثر تره تا اضافه تر دادن محصول اصلی

به لحاظ اقتصادی باید قیمت هل رو مشخص کنید با یک نرخ تورم در طول یک بازه و همچنین همین مورد در خصوص چای یعنی دو تا سناریو طراحی کنی ببینی کدوم به صرفه تره ازین اعداد ارقام من سر در نیاوردم اگه تو یک فایل اکسل ایدت رو پیاده کنی بهتر میشه تحلیلش کرد

ایده دیگه میتونه ارائه چای های گیاهی باشه که خیلی هم طرفدار داره

سلام تشکرازشمادوست عزیز

می شودکمی بیشترتوضیح بدهید!:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام تشکرازشمادوست عزیز

می شودکمی بیشترتوضیح بدهید!:ws52:

ببینید دو حالت داریم یا شما می خوای مثل بقیه درصد سود بالا در نظر بگیری و به این درصد تخفیف قائل بشی که در این صورت به هر حال سود میکنی یا نه میخوای به قیمت واقعی تخفیف بدی و با افزایش فروش سودت رو بالا ببری در این صورت باید باید تحلیلش کنی یعنی ببینی بر اساس نرخ تورم درصد سود میزان تخفیف چه مقدار فروشت افزایش پیدا کنه که برات صرف داشته باشه در مورد اشانتیون هم به همین صورت یعنی افزایش فروشت میتونه به هل مجانی بصرفه یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...