رفتن به مطلب

صندلی داغ و دلچسب تالارکشاورزی

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستای گلم...:w16:

بران شدیم که یک صندلی داغ سبز دلچسب و دلنشینی در تالار کشاورزی راه اندازی کنیم...:a030:

دوستانی که مایل هستن بشینن زود اعلام امادگی کنن وگرنه با گاری پوشیده شده از گلهای زیبای خدا میایم پروفایلتونو میشونیمتون تو این گاری و میاریمتون در صندلی داغ تالارکشاورزی.. با تمام وسایلاتونو هااا

راننده گاری هم خودمم

8i5x37lszr51ltmfwxr.gif

دراخر بعد از جزغاله شدن. یه مقدار روتون با ابپاش اب میریزیم تاختک بشید و بعد یه هندونه دبش و شیرین و خنک رو میزاریم رو سینی براتون میاریم تا خوب خوب خنک بشید. مدت نشستن رو صندلی داغامونم به مدت 7روزه... سوال پرسیدن ازاده جواب ندادن هم ازاده.. پس همین..

:(50)::(50):

دوستانی که دوست دارن در صندلی داغ بشینن اعلام کننن..:mrsbeasley:

از همکاری دوستان پیشاپیش برای جزغاله شدن:mood (23): و خنک شدن .. متشکریم..:wubpink:

ncqiqmydomned47khd.jpg

لینک به دیدگاه
به به من که گمنامی کسی منو نمیشناسد مورد مناسبی برای صندلی نیستم :hanghead:

میخوایم یه جلسه (5+1 )با تالار منابع طبیعی بزاریم صندلی داغش مشترک بشه.. چرا نباشی خیلی هم خوبه..:a030:

لینک به دیدگاه
میخوایم یه جلسه (5+1 )با تالار منابع طبیعی بزاریم صندلی داغش مشترک بشه.. چرا نباشی خیلی هم خوبه..:a030:

آقا تجربه ثابت کرده ۵+۱ جواب نمیده

یه کنفرانس بین مجالسی چیزی بگذارید یه جوابی بده مذاکرات :ws3:

همین سامان رو اول بذار گویا خیلی دوست داره جزغاله بشه:w16:

البته معماری فک نکنم بشه

لینک به دیدگاه
من بشتر دوس دارم جزغاله شدن بغیرو ببینم و کماکان منتظر شیر بچه های انجمن هستم تا بیان اعلان داوطلبی بکنن:gnugghender:

هاااا پس میخوای بشینی و بوی کبابشونو استشمام کنی.. خوبه .. افرین..

من خودم که اخرمم. شایدم نباشم.. چون من استارترم دیگه.. من میخوام جزغاله کنم:ws3:

لینک به دیدگاه

آقا منم موافقم....

اگه از بچه های تالار کشاورزیو فعالای تالار کسی داوطلب نشد من خودم شجاعانه نشستن رو قبول میکنم.:whistle:..

لینک به دیدگاه
آقا منم موافقم....

اگه از بچه های تالار کشاورزیو فعالای تالار کسی داوطلب نشد من خودم شجاعانه نشستن رو قبول میکنم.:whistle:..

خوبه ولی اولویت با بچه های کشاورزی:a030:

لینک به دیدگاه
خوبه...منم که گفتم اول اونا ...:ws3:

اره راست میگی..اوکی خیلی هم خوب.. همچین جزغالت کنیم.. حالشو ببری.. این صندلی داغ با صندلی داغای دیگه میدونی چه فرقی داره.. هم خیلی خنک احساس داغ شدن نمیکنی.. هم بهت هندونه میدیم هم امتیاز داره:ws3:

لینک به دیدگاه
اره راست میگی..اوکی خیلی هم خوب.. همچین جزغالت کنیم.. حالشو ببری.. این صندلی داغ با صندلی داغای دیگه میدونی چه فرقی داره.. هم خیلی خنک احساس داغ شدن نمیکنی.. هم بهت هندونه میدیم هم امتیاز داره:ws3:

به به...یهو بگو میخای ببریمون بهشت...

لینک به دیدگاه
من میگم. اول مدیرتالارمون بشینه.. :ws3:

الان میاد منو رسما خفه میکنه:hapydancsmil:

واسه اینکه حرف و حدیثی پشتم نباشه خودت میتونی خودت رو خفه کنی؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

چون اولویت رو با بچه های کشاورزی گذاشتی،و من میخوام زودتر نوبت به بچه های سایر تالارها برسه

اول از همه اعلام امادگی میکنم:icon_pf (34):

ببینین چ فداکارررررررررررررررررررم:ws3:

لینک به دیدگاه
واسه اینکه حرف و حدیثی پشتم نباشه خودت میتونی خودت رو خفه کنی؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

چون اولویت رو با بچه های کشاورزی گذاشتی،و من میخوام زودتر نوبت به بچه های سایر تالارها برسه

اول از همه اعلام امادگی میکنم:icon_pf (34):

ببینین چ فداکارررررررررررررررررررم:ws3:

:a030:..هورااااا

بریم پس بشینی رو صندلی؟

لینک به دیدگاه

سلام

حیف ک دیر رسیدم وگرن خودم داوطلب میشدم :icon_pf (34):

همش صندلی داغ بقیه تالارا رو میدیدمو دلم آب میشد میگفتم یعنی روزی میرسه ک منم شرکت کنم میدونم فقد ی کاربر سادم:hanghead:

معصومه جون ازاینک این تاپیکو استارت زدی ممنووووونم کلی ذوق کردم خیییییلیم خوشچله بهشت داغ:hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه
من بشتر دوس دارم جزغاله شدن بغیرو ببینم و کماکان منتظر شیر بچه های انجمن هستم تا بیان اعلان داوطلبی بکنن:gnugghender:

که دوس داری جزغاله شدن بقیه رو ببینی آره؟؟؟؟؟؟

باش بلخره نوبت شما هم میرسه دیگه آق سامان

لینک به دیدگاه
سلام

حیف ک دیر رسیدم وگرن خودم داوطلب میشدم :icon_pf (34):

همش صندلی داغ بقیه تالارا رو میدیدمو دلم آب میشد میگفتم یعنی روزی میرسه ک منم شرکت کنم میدونم فقد ی کاربر سادم:hanghead:

معصومه جون ازاینک این تاپیکو استارت زدی ممنووووونم کلی ذوق کردم خیییییلیم خوشچله بهشت داغ:hapydancsmil::icon_gol:

خیلی غصه نخور جزو نفرات بعدی میشی ک باید بشینی رو صندلی:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...