رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

تو یک شهر دور در منطقه محروم رفته بودم واسه کاری..میخواستم برم کافی نت...شنیده بودم کافی نتی همین نزدیکی هاست....رفتم در زدم....ساعت 9 صبح....کسی نیومد..بیشتر در زدم....دیدم یکی داره میاد.....

کیه؟؟؟؟...:banel_smiley_4:

چه خبرته.....چی میگی کله سحره ای؟؟!!!!!....:w000:

جواب دادم..ببخشید اومدم واسه اینترنت....گفت برو کله پاچه تو بزن بعد بیا عموووووو....:w888:

گفتم حالا تو بیا یک کاسه زبونم واسه تو آوردم....بیا نونشم تازه است.....:w02:

طرف اومد در رو وا کرد یک جوون 17....18 ساله...با شلوار کردی و تی شرطه حلقه ای..با چشای قرمز..:imoksmiley:

اومد گفت:خوش مزه هم که هستی؟؟؟!!!..:evilsmile:

گفتم اختیار دارین...نمک از خودتونه.....:w02:

گفت برو عمو یک ساعت دیگه بیا وضعمو که میبینی؟!!!!...:banel_smiley_4:

گفتم بیا کار مارو راه بنداز ما کار داریم...گفت ندیدمت اینجا ها.....؟؟؟؟...گفتم ماله اینجا نیستم...واسه کاری اومدم...گفت چی کار؟؟!!!...:ws52:

می خواستم بگم به توچه؟!!...ولی کارم گیرش بود...گفتم من اومدم برای بازبینیه نقشه شهری شهرتون.....یک دفعه دیدم چشاش گرد شد....به مهندس.....بفرما تو...بفرما.....:w02:

گفتم نه ممنون...فقط این کاره مارو راه بندازی ممنونت میشم...اصلا راه نداره بیا تو بیا.....:4chsmu1:

گفتم آقاجون کار دارم بیا این کاره مارو راه بنداز....گفت چشم مهندس صبر کن برم کلید بیارم.....رفت کلید آورد در رو وا کرد...کلا مغازه متراژش 20 مترمربع نمی شد.....:ws28:

کامپیوتر رو راه انداخت نشستیم پشتش.....ععععععع ویندوز 98؟؟؟؟؟؟....اینا مگه هنوز کار میکننن؟؟؟؟؟:ws28:

مگه میشه....؟؟؟؟؟؟؟؟خوب بریم اینترنت اکس پلور رو وا کنیم....کلیک.......10 مین بعد.....خو وا شد......بریم گوگل.......10 مین بعد ...وا شد....خو نو اندیشان.......10 مین بعد..خو واشد.....کلا 1 ساعت طول کشید تا من کار 15 دقیقه ای رو انجام بدم.....:banel_smiley_4:

موقع کار دیدم یک پسربچه...اومد تو گفت سلام آقا رجب.....گفت رجب چیه؟!!!....من شهرامم!!!....

:ws28::ws28:

از عوارض شهر شدن یک جا همینه دیگه ملت میخوان اسمشونم شهرش شه....!!!:ws28::ws28:

اومدم واسه کلاس کامپیوتر.....شهرام گفت....کامپیوتر نه یارانه!!!!......(از این به بعد حرفاش نیاز به ترجمه داره!!...ترجمه میکنم واستون!!)....

حالا بیا اینجا بشین پشته...مانیتورینگ(مانیتور).....:ws28:

حالا نگاه کن به این صفحه میگن....دستاپ(دکستاپ).....:ws28:

اینام آیکیوهاشن(آیکون هاش)....:ws28:

اینم مونو استارشه(منو استارت)....:ws28:

من دیگه طاقت نیاوردم زدم زیر خنده:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

برگشت چپ چپ نگاهم کرد.....گفتم ببخشید یکی از دوستام پی ام خنده دار گذاشته بود...برگشت به پسره گفت میدونی پی ام چیه؟.....پی ام همون اس ام اس خودمونه!!!.......:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

موقع حساب کردن.....آقا چه قد شد؟!...قابلی نداره مهندس......باشه...جان من باشه.....3000 تومن!!!!!...گفتم 1 ساعت بودا نه 3 ساعت.....گفت گفتم قابلی نداره مهندس...ولی خو این جا حق بدی آب و هوا و منطقه محروم هم میاد روش دیگه.....!!!!!!

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

تو یک شهر دور در منطقه محروم رفته بودم واسه کاری..میخواستم برم کافی نت...شنیده بودم کافی نتی همین نزدیکی هاست....رفتم در زدم....ساعت 9 صبح....کسی نیومد..بیشتر در زدم....دیدم یکی داره میاد.....

کیه؟؟؟؟...:banel_smiley_4:

چه خبرته.....چی میگی کله سحره ای؟؟!!!!!....:w000:

جواب دادم..ببخشید اومدم واسه اینترنت....گفت برو کله پاچه تو بزن بعد بیا عموووووو....:w888:

گفتم حالا تو بیا یک کاسه زبونم واسه تو آوردم....بیا نونشم تازه است.....:w02:

طرف اومد در رو وا کرد یک جوون 17....18 ساله...با شلوار کردی و تی شرطه حلقه ای..با چشای قرمز..:imoksmiley:

اومد گفت:خوش مزه هم که هستی؟؟؟!!!..:evilsmile:

گفتم اختیار دارین...نمک از خودتونه.....:w02:

گفت برو عمو یک ساعت دیگه بیا وضعمو که میبینی؟!!!!...:banel_smiley_4:

گفتم بیا کار مارو راه بنداز ما کار داریم...گفت ندیدمت اینجا ها.....؟؟؟؟...گفتم ماله اینجا نیستم...واسه کاری اومدم...گفت چی کار؟؟!!!...:ws52:

می خواستم بگم به توچه؟!!...ولی کارم گیرش بود...گفتم من اومدم برای بازبینیه نقشه شهری شهرتون.....یک دفعه دیدم چشاش گرد شد....به مهندس.....بفرما تو...بفرما.....:w02:

گفتم نه ممنون...فقط این کاره مارو راه بندازی ممنونت میشم...اصلا راه نداره بیا تو بیا.....:4chsmu1:

گفتم آقاجون کار دارم بیا این کاره مارو راه بنداز....گفت چشم مهندس صبر کن برم کلید بیارم.....رفت کلید آورد در رو وا کرد...کلا مغازه متراژش 20 مترمربع نمی شد.....:ws28:

کامپیوتر رو راه انداخت نشستیم پشتش.....ععععععع ویندوز 98؟؟؟؟؟؟....اینا مگه هنوز کار میکننن؟؟؟؟؟:ws28:

مگه میشه....؟؟؟؟؟؟؟؟خوب بریم اینترنت اکس پلور رو وا کنیم....کلیک.......10 مین بعد.....خو وا شد......بریم گوگل.......10 مین بعد ...وا شد....خو نو اندیشان.......10 مین بعد..خو واشد.....کلا 1 ساعت طول کشید تا من کار 15 دقیقه ای رو انجام بدم.....:banel_smiley_4:

موقع کار دیدم یک پسربچه...اومد تو گفت سلام آقا رجب.....گفت رجب چیه؟!!!....من شهرامم!!!....

از عوارض شهر شدن یک جا همینه دیگه ملت میخوان اسمشونم شهرش شه....!!!:ws28::ws28:

اومدم واسه کلاس کامپیوتر.....شهرام گفت....کامپیوتر نه یارانه!!!!......(از این به بعد حرفاش نیاز به ترجمه داره!!...ترجمه میکنم واستون!!)....

حالا بیا اینجا بشین پشته...مانیتورینگ(مانیتور).....:ws28:

حالا نگاه کن به این صفحه میگن....دستاپ(دکستاپ).....:ws28:

اینام آیکیوهاشن(آیکون هاش)....:ws28:

اینم مونو استارشه(منو استارت)....:ws28:

من دیگه طاقت نیاوردم زدم زیر خنده:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

برگشت چپ چپ نگاهم کرد.....گفتم ببخشید یکی از دوستام پی ام خنده دار گذاشته بود...برگشت به پسره گفت میدونی پی ام چیه؟.....پی ام همون اس ام اس خودمونه!!!.......:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

موقع حساب کردن.....آقا چه قد شد؟!...قابلی نداره مهندس......باشه...جان من باشه.....3000 تومن!!!!!...گفتم 1 ساعت بودا نه 3 ساعت.....گفت گفتم قابلی نداره مهندس...ولی خو این جا حق بدی آب و هوا و منطقه محروم هم میاد روش دیگه.....!!!!!!

:ws28::ws28::ws28:

دسکتاپ (desktop) :ws37:

لینک به دیدگاه

خب این سوتی مربوط میشه به یکی از دوستام با کمی فقط کمی(خدا ششششاهده) اذیت من

من 2سال همدان درس خوندم اونجا با 2تا از بچه های همدانی صمیمی شدم آتنا(titi.kh ) و گلناز

یه شب که اینا اومده بودن شب پیش من بمونن واسه گلی یه کاری پیش اومد باید زنگ میزد به مامانش

تلفن خونه رو برداشت شروع کرد به شماره گرفتن

من رفتم گفتم گلی من چون این تلفن رو از تهران آوردم با کده تهران جوره فقط شماره های تهران رو بدون کد میگیره

تو الان بخوای زنگ بزنی خونتون باید کد بگیری

اونم گفت ااا راست میگی؟...تلفن رو قطع کرد دوباره برداشت و شماره گرفت 0811....

من و آتنا در اولین لحظات :w58::jawdrop::w58::jawdrop::w58::jawdrop::w58:

من و آنتا لحظاتی بعد و هر وقت که یادمون میاد :ws47::ws47::ws47::ws47:

گلی از لحظه ای که فهمید چیکار کرده و هروقت که یادش میاد :viannen_38::hanghead::viannen_38::hanghead::viannen_38:

لینک به دیدگاه

از خواب بیدار شدم سریع حاضر شدم برم بیرون زنگ زدم اژانس ماشین برام بفرسته رفتم پشت در خونمون وایسادم تا ماشین بیاد دیدم یه ماشینی بوق زد منم سرمو کردم بیزون دیدم یه پرایدیس وایساده منم گفتم اژانس اقا دیدم مردخندید تازه دوزاریم افتاد که بابا این همسایه دیوار به دیوارمونه منم پوکیدم از خنده عذرخواهی کردم

لینک به دیدگاه

صبح رفته بودم سلمونی، خیلی شلوغ بود و آرایشگر با عجله داشت کار میکرد:ws3:

اتو مو رو داد بهم گفت آقا بهرام اینو بی زحمت بزن به پریز تا گرم شه:ws3:

کارش با اتو که شروع شد، دید اتو مو گرم نیست :ws3:، بیچاره فک کرد خراب شده، همه هم منتظر بودن نوبتشون بشه:167:

یک نگاهی به پریز انداختیم،دوشاخه را به پریز تلفن زده بودم :w02:

همه همچین نگام کردن که .... :hapydancsmil::ws3:

لینک به دیدگاه

تو یه جمع چند نفری نشسته بودیم چند نفر هم تازه وارد بود ، بحث فیلم و اینا شد بعدش بحث سی دی فروشا ، من گفتم: آقا از هرکسی میگیرین بگیرین از طوفان نگیرین ؛ مردک نمیدونه فیلم چیه همش خالی میبنده ، گرون هم میده تازه ، فیلمه پرده میده خودشم گرون رسما یعنی دزده

یکی از این تازه واردا سیگارشو در آورد آتیش میزد هر پکی که میزد یک چهارم سیگار میرفت ، بعد یکی گفت اون داداشه طوفان بود :hanghead:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

نمیدونم به این میشه گفت سوتی یا نه :persiana__hahaha:

دیشب اومدم لپ تاپو گذاشتم رو میز کوچولوم و تکیه دادم به دیوار پشت سرم و تو نت میچرخیدم؛

دیدم صدایه پچ پچ از سمته چپم میاد؛ سمته چپم فقط یه کمد کتاب بود؛

درشو وا کردم شاید چیزی توشه :banel_smiley_52:

هیچی نبود, گفتم شاید از موبایلمه؛

دیدم اونم که موردی نداره؛

خونه هم کسی نبود؛:banel_smiley_52:

هر بار که میشستم صداش میومد؛ سمته چپ رو نگاه میکردم چیزی نبود؛

اخساس کردم دیگه دارم خل میشم،:icon_pf (34):

کم کم خودمو زدم به نشنیدن ؛ :persiana__hahaha:

آخرش بعد 2 ساعت که اومدم کتابمو که سمته چپم بود بردارم, دیدم گوشیمه ( از این هندزفریا هستا؛ من میزنم به لپتاپو و با اون آهنگ گوش میکنم) , آهنگ داشت پخش میشد؛ از اون صدا در میمود و من حواسم نبود :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

سر کلاس بودیم استاد تاریخ معماری داشت یه تصویر نشون می داد که یه مجسمه بود با سر انسان و بدن گاو...اما گاوه 5 تا پا داشت...

گفت کسی می دونه دلیلش چیه؟

یکی ار بچه ها گفت: استاد برای ایستایی بیشتر که گاوه بتونه وزن رو تحمل کنه :ws47:

لینک به دیدگاه

دیروز یکی از همکارام اومد توی دفترم و گفت می خواد توی صفحه face book خودش یه چیزی

بهم نشون بده. بعد هم از کامپیوتر من با ID و password خودش وارد شد و ...

بعد یه دفعه کاری براش پیش اومد و رفت بیرون.

من هم بعد از چند دقیقه به حساب این که توی صفحه خودم هستم شروع کردم به

پیام دادن و سر کار گذاشتن دوستان مشترکمون...

نگو که این همکارمون با خیلی هاشون شوخی نداره و خیلی جدیه..

از دیروز همه چی قاطی پاطی شده و این همکارمون تا بقیه رو می بینه :icon_redface: و سریع در میره ....

بقیه هم :ws38:

لینک به دیدگاه

داشتم از سر کار بر میگشتم خونه!

ذهنم حسابی درگیر و مشغول بود، از تاکسی که میخواستم پیداشم یک خداحافظی گرم و صمیمی با راننده کردم...:persiana__hahaha:

طفلک راننده هنگ کرده بود:Laie_28:

لینک به دیدگاه

سر کلاس تاریخ معماری بودیم...استادمون خیلی بلده..حیتی از فیلمای تاریخی هم ایراد می گیره...

داشت یه چیزی رو توضیح می داد...بعد گفت این موضوع تو فیلم اسب تروژان هم هست...بعد از اوناست که مثلا" بگی آره منم دیدم این فیلمو ..می گه خب کجاش بود؟ دلیلت چیه؟

گفت کیا دیدن فیلمو؟ یه سری دستمونو بالا بردیم.... یهو یادم اومد اه این گیره....زودی دستمو آوردم پایین...چشمای استاد گرد شد....گفتم الان می گه توضیح بده...به دوستم می گم زهرا من غلط کردم فیلمو ندیدم....:ws28:

لینک به دیدگاه

اومدم موهای شوهرمو کوتاه کنم....قیچی رو گرفتم دستم....دنبال شونه می گشتم...

میگم: فرهاد قیچی کو؟ می گه دستته

می گم : فرهاد بت می گم قیچی کو؟ می گه دستته به خدا....

گفتم: مگه من مسخره ی تو ام...بت می گم قیچی کو؟ :w000:

باز می گه به جون خودم دستته...ببین!

دیدم آره قیچی دستمه.....دیدم بد ضایع شدم....

می گم شونه کو؟ :w000:

می گه اونم جلوته :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

استادمون اومد تفاوت 2 تا بنا رو بگه...گفت اصلی ترین تفارت ظاهریش چیه؟ چرا؟ حالا کلا" یکی از ینا ها ستون نداشت اون یکی 100 تا ستون داشت....

بنده خدا پسره گفت: این یه کم کج تر از اونه....همین :ws28:

لینک به دیدگاه

هميشه با دوستاي دانشگامون با هم شوخي داريم خبيث بازي در مياورديم :2rqfst4: مثلا پول ميديم به هم قاپ ميزنيم بقيشو از دست همديگهevilsmile.gif

آخراي همين ترم تابستونيم بود با دوستم كاربر (sipi) رفتيم كافينت روبروي دانشگا پسره هي پولو گرفت هي پولو داد معلوم نبود داره چيكار ميكنه اصلا ... گيج بود هي در حال حساب كردن بود كه من حساب كردم بايد 300 بهم پس ميداد منم هم ديرم شده بود هم حواسم نبود بابا اين پسر مردمه دوستم نيس :icon_pf (34):ديدم يه صدي و دو تا ديويستي دستشه ...يه صدي و يه دويستي رو سري قاپ زدم گفتم اين مال خودمه...:tt2:

يهو ديدم پسره اينجوري خشكش زد:w58:

واااااااااااااي تازه به خودم اومدم عجب كاري كردم:4564:

دوستم داشت از شدت خنده غش ميكرد:ws28: پسره كه صداش در نميومد دهنش وا بود چشا بسته داشت ميتركيد

از خنده :ws47:

منم كلي گيجالت كشيدم:girl_blush2: معذرت خواهي كردم زودي اومدم بيرون :icon_pf (34)::th_running1:

لینک به دیدگاه

هميشه براي تالار گيلان شكلك پرچم بالا رو ميذارم:ws42:اصلنم حواسم به پرچما نبود كه به جاي پرچم چي هست!!!!

ميخواستم متفاوت باشه يه شكلك پرچم بالاي ديگه رو چندين بار واسه يكي از اخويان انجمن در جاهاي مختلف ميون حرفام فرستادم:icon_pf (34):

نگو لامذهب نميخواد تفاوت ايجاد كني ...:4564:

به يكي از دخترا دادم همون شكلكو گف (به پرچم يه نگا بكن:ws28:)

يهو نگا كردمshok.gif

ديدم يا ابالفضل sm194.gif

به جاي پرچم يه چيز ديگست:icon_pf (34):

يني الان دارم از خجالت ذوب ميشم:mpr:

لینک به دیدگاه

می خواستم برم سفر با اتوبوس...رفتم اطلاعات....گفتم ببخشید آقا....این اتوبوس ما کدومه؟!....:ws52:

برگشت یک نگاهی کرد بهم.....چشم هاش قرمز بود.....:97:

یگجوری نگام کرد خودم حساب کار دستم اومد....گفتم منظورتون اینه که رو بلیط شماره اتوبوس رو نوشته؟!!!!...:ws47:

بیشتر چشماش گرد شد....:jawdrop:

گفتم حالا منظورتون اینه که خوب تو که میدونی چرا می پرسی؟!!!.....:lol:

دیدم داره آماده میشه بتوپه بهم....گفتم از راهنمایی تون ممنون...:texc5lhcbtrocnmvtp8

خدا به شما خیر بده از صبح تا شب با مردم سر و کله می زنین و راهنمایی شون میکنین!!!.....اومد تا چیزی بگه دیدم یکهو یک مادر فولاد زره ساکشو گذاشت رو پیشخون...:w02:

با لهجه غلیظ شهرستانی گفت آقا این اتوبوس ما کدومه؟؟؟؟؟:ws3:

دیدم یارو داره اشکش در میاد تنهاش گذاشتم!!!!!!:ws27:

رفتم سمت اتوبوس ها....از سر خط شروع کردم....اتوبوس رو پیدا کردم...شاگرد شوفر داشت اسباب مردم رو تحویل می گرفت می چپوند تو محفظه بار یکی داد میزدآقا یواش تر....شکستنی توشه!!!....:w00:

من ساک رو دادم دستش گفتم این یکی رو واقعا مواظب باش لپ تاپ توشه؟!!

گفت:هاااا؟؟؟؟چی توشه؟!!!:ws52:

گفتم هیچی یک لحظه بده من....لب تاب رو از توش برداشتم دادم دستش گفتم حالا هر چی دق و دلی داری رو این یکی خالی کن.....

:ws28:

لینک به دیدگاه

امروز با بچه های یونی رفته بودیم نمایشکاه...یکی از بچه ها قرار بود دیر تر بیاد....منم نمی شناختمش...تو کلاس زهرا دوستم بود....

دیدم از ساختمون دانشگاه بلژیک اومدیم بیرون...یه پسره داره با یکی از دخترامون می حرفه...می گه و می خنده...

منم زدم به زهرا گفتم این پسره کیه؟خودشو چسبوند به گروه ما :w000:

گفت وااااااااااا :ydm47612zsesgift969

گفتم مردم چه زود پسر خاله می شن !

گفت اینو می گی؟ بابا هم کلاسیه ماست...دیر اومده :ws47:

لینک به دیدگاه

بارون داشت میومد امروز....زهرا گفت مهناز من دوربین دستمه...چترمو باز می کنی؟

یه 10 نفر واستاده بودیم....کلی هم از این چینیا...خیلی اتو کشیده....

منم دکمه ی چترو محکم فشار دادم..از دستم در رفت...عین فشنگ پرید 2 متر جلو تر :ydm47612zsesgift969 :ws47:

جالبیش اینه که باز هم نشد :ws28:

ملت همه زدن زیر خنده :ws47::ws47::ws47:

لینک به دیدگاه

داشتم میگفتم:ی

مامی کیک درس کرده بودو خاله ام اینا هم بودن

بوی سوختنی ابلند شد

پسر خالم گف بو سوختنی میاداااا5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

مامانم خیلی جدی گف : فک کنم دیگه داره درس میشهbiggrin.gif

تو خونه ما تا چیزی نسوزه ینی درس نشده:ی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...