رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستان خداوکیلی خداوکیلی قسم دادم واقعیت را بگین نه اینکه بخواهید برای دلداری من جور دیگه جواب بدین خواهشا واقعیت را بگین : برای من متولد 64 به نظر شما درستش هست که اگه امسال قبول نشدم بخوام یه سال دیگه پشت کنکور بمونم؟ خواهش میکنم پاسخ بدین حتی اگه از پاسختون مطمین نیستید گفتم که نظر شخصی تون را بگین.

استرس امر طبیعیه،من خودم شب قبل از کنکور ارشد دو ساعت بیشتر خوابم نبرد!!!!!

تو ارشد مرور از همه چیز مهمتره،اگه تو بهمن همه دروس را مرتبا مرور کنین،استرستون خیلی کمتر و کمتر هم میشه.

امسال هم قبول میشی،سراسری نشد،آزاد قبولی.

فعلا به گذشتن از خط پایان مسابقه فکر کن،یه دفعه دیدی روی سکوی قهرمانی هم رفتی.:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

استرس امر طبیعیه،من خودم شب قبل از کنکور ارشد دو ساعت بیشتر خوابم نبرد!!!!!

تو ارشد مرور از همه چیز مهمتره،اگه تو بهمن همه دروس را مرتبا مرور کنین،استرستون خیلی کمتر و کمتر هم میشه.

امسال هم قبول میشی،سراسری نشد،آزاد قبولی.

فعلا به گذشتن از خط پایان مسابقه فکر کن،یه دفعه دیدی روی سکوی قهرمانی هم رفتی.:icon_gol:

به شدت تایید میشه..

یکی از دوستام از ترس اینکه نکنه نخوابه تا صبح بیدا موند و آخرش هم علم و صنعت قبول شد:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
به شدت تایید میشه..

یکی از دوستام از ترس اینکه نکنه نخوابه تا صبح بیدا موند و آخرش هم علم و صنعت قبول شد:ws28:

باز هم بگین شب زنده داری بد است و حکمتی ندارد.

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام.من هنوز مجموعه تستی که سوالات چند سال اخیر رو داشته باشه تهیه نکردم.بنظرتون بهترین مرجع در این زمینه چیه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
با سلام.من هنوز مجموعه تستی که سوالات چند سال اخیر رو داشته باشه تهیه نکردم.بنظرتون بهترین مرجع در این زمینه چیه؟

چند بار بگم مجموعه تست نمیخواد بخرین.....:w00:

همون آزمون های آزمایشی کافیه کافیه......

• Like 2
لینک به دیدگاه
چند بار بگم مجموعه تست نمیخواد بخرین.....:w00:

همون آزمون های آزمایشی کافیه کافیه......

آزمونهای آزمایشی که استاندارد نیست.و من از خیلی ها شنیدم که در دو هفته اخر برای اینکه تسلط بیشتری پیدا کنند سوالات کنکور سالهای پیش رو حل میکردند.پس شما فقط جمع بندی میکردید؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
آزمونهای آزمایشی که استاندارد نیست.و من از خیلی ها شنیدم که در دو هفته اخر برای اینکه تسلط بیشتری پیدا کنند سوالات کنکور سالهای پیش رو حل میکردند.پس شما فقط جمع بندی میکردید؟

آخه مگه کنکور ارشد چه قدر تست تکراری میدن،اونم از سالهای اخیر.....

ربطی به استاندارد بودن یا نبودن نداره،مهم تسلط و مدیریت زمان است که جز در آزمون آزمایشی به دست نمیارین،تست زدن اینجوری،فقط وقت تلف کردنه،چون به هر حال قبلا تست ها را حل کردین.

• Like 2
لینک به دیدگاه

تست چند سال اخیر فقط برای آشنایی با نوع سوالات هستش که در 2-3 سال اخیر به صورت مفهومی طرح شده اند...

وگرنه به قول اسی مگه چند بار سوال تکراری اومده؟؟؟:ws52:

مدیریت زمان و در نهایت کار کردن روی روحیه خود

• Like 2
لینک به دیدگاه

جوشش و چگالش گویا فقط در مکانیک یکبار سوالی ازش طرح شده.اگر چندان اهمیتی نداره.به جای اینکه این فصل رو بخونم ،فکر کنم متن بخش جابجایی رو دوباره بخونم ارزشش بیشتره.؟

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر کتابها کند پیش میره.هنوز سیالات و انتقال رو یک دور هم نخوندم:icon_pf (34):شاید اشتباه کردم که همه تستهای تمام رشته ها رو کار کردم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
چرا اینقدر کتابها کند پیش میره.هنوز سیالات و انتقال رو یک دور هم نخوندم:icon_pf (34):شاید اشتباه کردم که همه تستهای تمام رشته ها رو کار کردم؟

ایراد نداره،مهم این است که تا اول بهمن همه درس ها یک دور تموم بشه،من هم خودم اول بهمن سیالات را تموم کردم.

تا میتونی فشرده کار کن تا اول بهمن همه چی یک دور تموم شه و بهمن به صورت فوق فشرده فقط مرور......

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایراد نداره،مهم این است که تا اول بهمن همه درس ها یک دور تموم بشه،من هم خودم اول بهمن سیالات را تموم کردم.

تا میتونی فشرده کار کن تا اول بهمن همه چی یک دور تموم شه و بهمن به صورت فوق فشرده فقط مرور......

ممنون.همه مباحث سیالات و انتقال رو مطالعه فرمودید؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
ممنون.همه مباحث سیالات و انتقال رو مطالعه فرمودید؟

آره من همه مباحث ترمو و سیالات و انتقال را خوندم.

چون اینها دروسی هستند که ممکنه از هر قسمتی یک سوال راحت بدهند.

تو این دروس هیچی را جا ننداز.

الان چه قدر تو این سه درس عقبی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره من همه مباحث ترمو و سیالات و انتقال را خوندم.

چون اینها دروسی هستند که ممکنه از هر قسمتی یک سوال راحت بدهند.

تو این دروس هیچی را جا ننداز.

الان چه قدر تو این سه درس عقبی؟

انتقال تا جابجایی اجباری بصورت کامل خواندم.سیالات چریان سیال ایده آل را باید شروع کنم.ترمو هم روابط ترمودینامیک به بعد را باید شروع کنم ولی متنش رو قبلا یکبار خوندم ولی تستاش رو نزدم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
انتقال تا جابجایی اجباری بصورت کامل خواندم.سیالات چریان سیال ایده آل را باید شروع کنم.ترمو هم روابط ترمودینامیک به بعد را باید شروع کنم ولی متنش رو قبلا یکبار خوندم ولی تستاش رو نزدم.

سیالات یک کم سرعت و وقت را بیشتر کن.

ترمو خوبه،انتقال هم خوبه تقریبا......

از بهمن به بعد چیز جدید نخونی ها،تا میتونی تلاش کن تو دی تموم کنی.

• Like 4
لینک به دیدگاه
به خدا هیشکی

من زیاد شنیده بودم که نگاشت از ریاضی مهندسی آسونه و میشه راحت تستش رو زد ولی من نمیتونم:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
من زیاد شنیده بودم که نگاشت از ریاضی مهندسی آسونه و میشه راحت تستش رو زد ولی من نمیتونم:icon_pf (34):

در ریاضیات شما باید تمام سرمایه ات رو بگذاری روی پایه که هرچی تست از اونجامیاد رو بتونی بزنی

من مشاوره سنجش رو رفتم با نفر اول کنکور مکانیک پارسال صحبت کردم

گفت روی اینا نباید حساب باز کرد

1-معادلات و ریاضی مهندسی

2-یه خورده ترمودینامیک

3-طراحی اجزا و باز یه خورده استاتیک

4-دینامیک

5-یه خورده کنترل

صداش رو هم ضبط کردم،حدود نیم ساعت(یواشکی:ws3:)

حساب باز نکنید نه اینکه کلا بذارید کنار،نه اصلا!فقط به این معنا که بگیر نگیر داره وممکنه توشون اشتباه کنید و زیاد نباید روش وقت کذاشت

مثلا ریاضیات پایه رو میشه با تقریب خوب جایگزین معالات و ریاضی مهندسی کرد و انتقال حرارت و مکانیک سیالات رو جایگزین ترمو،چون در ترمو احتمال خطا در تست زنی وجود داره

موفق باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...