رفتن به مطلب

مسابقه معرفی سایت نواندیشان و تالارهای آن در قالب پوستر

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

سلام به همه نواندیشانی های عزیز

امسال بجز مسابقه طراحی لوگو، به پیشنهاد ...Urbanist... یه مسابقه ویژه هم داریم که از هنرمندای عزیز انجمنون دعوت میکنیم توش شرکت کنن :w16:

این مسابقه در دو سطح برگذار میشه :

سطح اول-

علاقمندایی که مایل به شرکت توی این سطح هستن، باید کل سایت نواندیشان و بخش های اون رو در قالب یک پوستر با ابعاد 50 * 70 سانتی متر معرفی کنن. درباره عمودی یا افقی بودن پوستر خودتون تصمیم میگیرید اما ابعادش باید 50 *70 باشه . اینکه دقیقا چه مطالبی توی پوستر باشه هم تصمیم گیریش با خودتونه. فقط در نظر بگیرید که شما با این پوستر میخواید کل سایت نواندیشان رو به سایرین معرفی کنید :w16:

سطح دوم-

توی این سطح، می تونید یکی از تالارهای انجمن رو انتخاب کنید (ترجیحا تالار تخصصی خودتون باشه اما خب الزامی در این زمینه وجود نداره)، و اون تالار رو در قالب یک پوستر عمودی یا افقی با ابعاد A4 معرفی کنید.:a030:

1 *** در هیچ کدوم از 2 سطح مسابقه، الزامی وجود نداره که پوستر ها رو به صورت کامپیوتری یا لزوما با نرم افزار خاصی درست کنید، می تونید حتی دستی درستش کنید . دستی یا کامپیوتری بودنش ملاک نیس، مهم هنرمندیه شماست و ابتکارتون :a030:

2 *** اگز کسی مایل باشه میتونه در هر دو سطحِ مسابقه شرکت کنه :a030:

مهلت مسابقه تا سه شنبه 4 شهریور ماه هستش

جوایز مسابقه:

نفر اول: کارت شارژ 2000 تومانی + 300 امتیاز + 3 امتیاز طلایی + لوح طراح برتر gerafic.gif

نفر دوم: 200 امتیاز + 2 امتیاز طلایی

نفر سوم: 100 امتیاز + 1 امتیاز طلایی

به بقیه شرکت کننده ها هم 50 امتیاز داده میشه.

نظرسنجی برای هر سطح جداگونه برگزار میشه و جوایز هر سطح هم جداگونه هستش :a030:

• Like 40
لینک به دیدگاه
پوسترامونو به چه کسی باید تحویل بدیم؟

خصوصی واسه من ارسال کنید :a030:

سلامممم اینکه میگی دستی بکشید ، یعنی اسکن کنیم بذاریم اینجاااااااااااااا:ws52:

ترجیح اینه که با نرم افزار باشه :ws3:

ولی اگه دستی هم دوست داشتین، می تونین عکس بگیرین بفرستین. چون ابعاد بزرگه و اسکن نمیشه. عکسشو بندازین و بفرستین هم خوبه :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
جایزتون وسوسم کرده :ws3:

هنرمندماااا ولی تا یه نمونه کار نبینم نمدونم قضیه چی چیه

موفق باشین:icon_gol:

نمونه کار که خب موقع مسابقه میشه :ws3:

ولی خب شاید تو نت بگردین، نمونه پوسترای مختلف باشه که بتونه کمکتون کنه :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خصوصی واسه من ارسال کنید :a030:

ترجیح اینه که با نرم افزار باشه :ws3:

ولی اگه دستی هم دوست داشتین، می تونین عکس بگیرین بفرستین. چون ابعاد بزرگه و اسکن نمیشه. عکسشو بندازین و بفرستین هم خوبه :a030:

منظورت طراحیه دیگه...

از دستی... اون امضا بچه ها بود.. اون خودش نمیشه یه پوستر... از حضور بچه های فعال نواندیشان دردنیای واقعی:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
منظورت طراحیه دیگه...

از دستی... اون امضا بچه ها بود.. اون خودش نمیشه یه پوستر... از حضور بچه های فعال نواندیشان دردنیای واقعی:a030:

خب اون حالتی که پوستر تبلیغاتیه باید باشه و بخش های سایت یا یه تالاری رو معرفی کنه نداره :ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خب اون حالتی که پوستر تبلیغاتیه باید باشه و بخش های سایت یا یه تالاری رو معرفی کنه نداره :ws38:

ولی حضور و اعلام امادگی رو داره ها....:ws3:

دیدید شرکتها تبلیغ محصولاتشونو میکنن میگن. کیفیت بهتر فروش اعلا....

الان این امضاها کیفیت کار.. حضور فعالانه.. در نواندیشان..

نواندیشان برای من .. نواندیشان برای تو..... تو شبکه نو...:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ولی حضور و اعلام امادگی رو داره ها....:ws3:

دیدید شرکتها تبلیغ محصولاتشونو میکنن میگن. کیفیت بهتر فروش اعلا....

الان این امضاها کیفیت کار.. حضور فعالانه.. در نواندیشان..

نواندیشان برای من .. نواندیشان برای تو..... تو شبکه نو...:ws3:

مثلاً با این هدفه که این پوسترا بخواد تو دانشگاه ها و ... زده بشه و پخش بشه. :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مثلاً با این هدفه که این پوسترا بخواد تو دانشگاه ها و ... زده بشه و پخش بشه. :ws3:[/quote

اره مگه چیه.... :whistle:

ولی نه اقای عارف.. میشه اصلاحش کرد. اون زمینشه مهندس.. من مثالی زدم.. گفتم به این سبک ....:ws3::a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...