رفتن به مطلب

درست کردن سایت

ارسال های توصیه شده

درود:icon_gol:

مشکل ندارم اینبار... سوال دارم:whistle:

دوستان مهندس نواندیش عایا درست کردن سایت کار مشکل و پیچیده ای هست؟؟؟ من که تاحالا از این کارا انجام ندادم به نظرتون از پسش برمیام؟؟:w58::ws3:

لینک به دیدگاه
خوب با 100-150 تومن بزار بسازن برات همراه دومینش بیکاری مگه پسورد شم بگیر ازشون هرکار خواستی مثل بلاگفا روش انجام بده :w16:

از جوابتون اینو فهمیدم که همونطور که فک میکردم خیـــــــــلی سخته درست کردنش و نمیتونم خودم:ws3:

لینک به دیدگاه
از جوابتون اینو فهمیدم که همونطور که فک میکردم خیـــــــــلی سخته درست کردنش و نمیتونم خودم:ws3:

نه سخت چرا v.b بلد باشی زیادم سخت نیست :icon_gol:

البته الان برنامه نویسها ازین دو برنامه PHP و ASP.NET استفاده میکنن

لینک به دیدگاه
نه سخت چرا v.b بلد باشی زیادم سخت نیست :icon_gol:

بلد نیستم اونو... همون باید بدم بیرون:ws37:

اتفاقا صحبت شده بود برا اینکه بیرون درست کنن البته نه 100- 150 ... گفتن 350-400 بستگی داره...

یک آن جوگیر شدم پیش خودم گفتم خودم میسازم... که فک کنم نتونم... همون به متخصص اینکار بدم بهتره گمونم:ws37:

لینک به دیدگاه
آره قیمتش با قرار گرفتن در اولین های موتور های جستجو گرها و فضایی که بهت میدن و پسوندش فرق میکنه :a030::icon_gol:

مرســــــــی آقا سهند.. لطف کردی:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم وظیفمونه

ولی اینم بگم هیچ کاری سخت نیست و به ازمودنش میارزه

موفق باشی:icon_gol:

ببینم چی میشه حالا دیگه:icon_redface:

بابت پاسخ ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بستگی به این داره که تا چه حد تحت وب کار کردی .. منظور زبانهای برنامه نویسی تحت وب ... البته برنامه نویسی خودش به نظرم حوصله میخواد

...

برای میزبانی هم سایت پارس یک ساله رایگان میده با کد تخفیفی که داره

لینک به دیدگاه

البته به همراه فضا و طراحی سایت بیشتر از 100 - 150 میگیرن.

ولی پیشنهاد منم اینه که خودتون انجام بدین. آموزش تو نت زیاده. چون سایت فقط راه افتادن اولیه نیست. شاید اولش یه هزینه کنین و راه بیفته، ولی بعدش خودتون تا حدی مسائل فنیش رو باید بلد باشین و یاد بگیرین بالاخره.

از اونجایی که آشنایی با زبونای برنامه نویسی وب تخصص خودش رو میخواد، می تونید از سیستم های مدیریت محتوای جوملا یا وردپرس یا ... استفاده کنید که البته به نظرم این دوتا بهترن.

سوالی هم بود در خدمتیم. امیدوارم موفق باشین :a030:

لینک به دیدگاه
بستگی به این داره که تا چه حد تحت وب کار کردی .. منظور زبانهای برنامه نویسی تحت وب ... البته برنامه نویسی خودش به نظرم حوصله میخواد

...

برای میزبانی هم سایت پارس یک ساله رایگان میده با کد تخفیفی که داره

میگم تو زمینه برنامه نویسی اصن کارنکردم خودم

نمیدونم اصن از پسش برمیام یا نه... گفتم اول یه مشورتی از بچه هایی که کار کردن بگیرم ببینم چجوریاس:icon_redface:

ممنون بابت راهنماییت بهارانه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
البته به همراه فضا و طراحی سایت بیشتر از 100 - 150 میگیرن.

ولی پیشنهاد منم اینه که خودتون انجام بدین. آموزش تو نت زیاده. چون سایت فقط راه افتادن اولیه نیست. شاید اولش یه هزینه کنین و راه بیفته، ولی بعدش خودتون تا حدی مسائل فنیش رو باید بلد باشین و یاد بگیرین بالاخره.

از اونجایی که آشنایی با زبونای برنامه نویسی وب تخصص خودش رو میخواد، می تونید از سیستم های مدیریت محتوای جوملا یا وردپرس یا ... استفاده کنید که البته به نظرم این دوتا بهترن.

سوالی هم بود در خدمتیم. امیدوارم موفق باشین :a030:

آره محمد کلا دوست دارم خودم انجامش بدم...

بالاخره باید تا یه حدی برای ادامه کار یادش بگیرم... دوست داشتم از ابتدا خودم درستش کرده باشم...

وگرنه اصن اون هزینه ای هم که قراره داده بشه برای بیرون درست کردن اصن پای من نیس که دلم نیاد بپردازم :ws3::whistle:

اگه قرار شد خودم درستش کنم حتما مزاحمت میشم:icon_redface:

مرســـــــــــی :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود:icon_gol:

مشکل ندارم اینبار... سوال دارم:whistle:

دوستان مهندس نواندیش عایا درست کردن سایت کار مشکل و پیچیده ای هست؟؟؟ من که تاحالا از این کارا انجام ندادم به نظرتون از پسش برمیام؟؟:w58::ws3:

چجور سایتی تو ذهنتونه ؟؟

انجمن مانند یا سایت ساده که فقط متن و عکس و اینا داشته باشه ؟؟

حدودا چقدر فضا براش نیاز دارید ؟؟؟؟ منظورم اینه که فایل های خاصی قراره روش آپلود کنید ؟؟ مثلا نرم افزار یا ...

لینک به دیدگاه

سلام

بستگی داره چقدرزمان داشته باشید و هدف تون از سایت چی باشه...

اگه زمان ِ کافی دارید و از یادگیری و کار با اون لذت میبرید خودتون انجام بدین بهتره...چون ممکنه یک نتیجه کم و بیش داشته باشه ولی کلی تجربه توشه...

اگه زمان ندارین و هدفتون جدی نیست..مسئله فرق میکنه(:

لینک به دیدگاه
چجور سایتی تو ذهنتونه ؟؟

انجمن مانند یا سایت ساده که فقط متن و عکس و اینا داشته باشه ؟؟

حدودا چقدر فضا براش نیاز دارید ؟؟؟؟ منظورم اینه که فایل های خاصی قراره روش آپلود کنید ؟؟ مثلا نرم افزار یا ...

ســـــــلام دوست عزیز:icon_gol:

یه چی ما بین انجمن و سایت ساده... اینکه کاربرا بیان عضو بشن و اینا منظورم نیس...

اما اینکه چقد فضا احتیاج هست رو در جریان نیستم راستش...

اما در رابطه با نرم فزار که گفتین... اینجور که من متوجه شدم مثکه یه سری نرم افزار هم نیاز هست که باشه... یا همون فایلهای آپلودی که شما فرمودین:ws37:

اما اینکه چقدر فضا نیاز داره رو نمیدونم

ممنونم دوست خوبم ... ببخشید دیر سر زدم:hanghead:

سلام

بستگی داره چقدرزمان داشته باشید و هدف تون از سایت چی باشه...

اگه زمان ِ کافی دارید و از یادگیری و کار با اون لذت میبرید خودتون انجام بدین بهتره...چون ممکنه یک نتیجه کم و بیش داشته باشه ولی کلی تجربه توشه...

اگه زمان ندارین و هدفتون جدی نیست..مسئله فرق میکنه(:

دقیقا اینکه میگم خودم به کمکه دوستام ایجاد کنم به خاطر تجربشه... خودم پیشنهادشو دادم... دوست داشتم کار کرده باشم:icon_redface:

چون باید تو ادامه مسیر از یه چیزایی سر در بیارم... گفتم خودم از ابتدا در جریان باشم

اما حالا طبق گفته دوستان.... احساس میکنم کار ساده ای نباید باشه... خاصه برا منی که تا حالا تجربه این مدل کارهارو نداشتم:hanghead:

اما ممنونم بابت پاسختون:ws37:

لینک به دیدگاه

ببخشید نمیتونم نقل قول بگیرم. خب چقدروقت دارید؟هدفتون یادگیریه زبانه؟ منظورم برای ِ کارخاصی میخاید (مثلا پایان نامه یا کاردانشجویی یا..؟) یا فقط برای اشنایی و کسب تجربه شخصی خودتونه؟ مسلما هیچ کاری ساده نیست و سختی داره و حوصله وصبر و تلاش لازمه ش هست... (:

لینک به دیدگاه
ببخشید نمیتونم نقل قول بگیرم. خب چقدروقت دارید؟هدفتون یادگیریه زبانه؟ منظورم برای ِ کارخاصی میخاید (مثلا پایان نامه یا کاردانشجویی یا..؟) یا فقط برای اشنایی و کسب تجربه شخصی خودتونه؟ مسلما هیچ کاری ساده نیست و سختی داره و حوصله وصبر و تلاش لازمه ش هست... (:

فک میکنم حدود دو هفته...:ws37:

نه نه نه.... فقط و فقط به خاطر تجربه نمیخوام اینکارو بکنم... یعنی منظورم اینه که این نبوده که تو ذهنم بگم یه سایت راه بندازم که تجربه کسب کنم...

قرار بوده با افرادی یه کاری رو انجام بدیم.... که نیاز مستقیم داشته با ایجاد سایت... حالا طی این قضیه تصمیم من بر این شد که خودمون ایجاد کرده باشیم ( نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه:icon_redface:)

حرفتون رو قبول دارم... هر کاری نیاز به صبرو تلاش و ممارست داره.... اینکه صبر و حوصله من جوابگو باشه رو نمیدونم... امیدوارم بتونم از پسش بر بیام:ws37:

خیــــــــلی مچکرم دوست خوبم:ws37:

لینک به دیدگاه

خب برای شروع کار،دوهفته خیلی کمه...چون تازه کارهستید نمیرسید ...مگراینکه قبلش باروال کلی کاراشنایی داشته باشین... شروع ِ سختی نداره.همین که سردرگمی ناشی از بی تجربگی هست اذیت میکنه... و اینکه اگه یک تیم باشید که هرکدوم کمی اشنایی داشته باشن ،شاید بشه هرکسی روی یک بخشی کارکنه (البته بازهم به نظارت یک فرد اگاه نیازه) امیدوارم موفق باشین دوست عزیز.. خوشحال میشم از تجربه ها و اموخته هاتون برامون بذارین... سوالی بود درخدمتیم...درحدتوان...(شکلک گل)

لینک به دیدگاه
خب برای شروع کار،دوهفته خیلی کمه...چون تازه کارهستید نمیرسید ...مگراینکه قبلش باروال کلی کاراشنایی داشته باشین... شروع ِ سختی نداره.همین که سردرگمی ناشی از بی تجربگی هست اذیت میکنه... و اینکه اگه یک تیم باشید که هرکدوم کمی اشنایی داشته باشن ،شاید بشه هرکسی روی یک بخشی کارکنه (البته بازهم به نظارت یک فرد اگاه نیازه) امیدوارم موفق باشین دوست عزیز.. خوشحال میشم از تجربه ها و اموخته هاتون برامون بذارین... سوالی بود درخدمتیم...درحدتوان...(شکلک گل)

اینکه الان یکم نا امیدانه حرف میزنم... به خاطر همینه که فک میکنم با این حجم کمِ اطلاعات من نمیرسم طی این مدت...

با کمله " سردرگمی " هم دقیقا موافقم... :icon_redface: همین حال رو دارم الان... اصلا نمیدونم از کجا و چجوری باید شروعش کرد:hanghead:

گمون نمیکنم بتونم از پسش بر بیام .. حداقل تو این مدت کم فک نمیکنم منه بی تجربه تواناییشو داشته باشم....

اما پی اطلاعات میرم... حتی اگه نخوام خودم انجامش بدم

ممنونم ... تا اینجا هم خیــــــــــلی لطف کردین.. با صبر و حوصله جواب دادین:icon_redface::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...