رفتن به مطلب

پرسشنامه mmpi(ارزیابی شخصیت )

...Neda...

ارسال های توصیه شده

ااااااا!! باس ميفرستاديم نمره هارو براتون؟ منو بگو افسردگي گرفته بودم:ws3: بجز نمره اولي ه(دروغ سنج بود چي بود) باقيش نمره هام بالا بود:sad0: پس اگه نتونستم با اين جدول ه كار كنم منم با اجازه براتون ميفرستم.. بسي سپاس:icon_gol:بابت رورشاخ هم پيشاپيش ممنون:a030:
نه منظورم این نبود ک نمراتو برای من بفرستید باید تو تاپیک خبر میدادیدکه انجام دادید حتی منظورم گذاشتن ج تو تاپیک هم نبود ،فقط همینکه میگفتید انجام دادید کفایت میکرد..اشکالی نداره..خواهش میکنم
لینک به دیدگاه
من الان یه چیزی رو متوجه نشدم تو این مثالی که گفتین ۱۴ مقارنه با ۱۰۰ درصدو اگه یه واحد بیایم پایین یعنی همون ۱۳ مقارن میشه با ۹۵.... نه ۸۵:ws52:
درسته ..من خودمم نمیدونم موقع تایپ کردن این اعدادو از کجا اوردم اخهدر هرصورت ممنون که متذکر شدی :)
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...
  • 1 سال بعد...
در در 27 مرداد 1393 در 19:48، ...Neda... گفته است :

برای تفسیر باید 71 سوال رو که پاسخ دادید برای هر مقیاس به کلید خودش مراجعه کنید با یه مثال توضیح میدم که بهتر متوجه بشید مثلا من میخوام بدونم تو مقیاس دروغ سنجی چه نمره ای میگیرم میرم مقیاس دروغ سنج نگاه میکنم با توجه به

کلید دروغ سنج: سوال های

5.11.24.47.53 جواب خیر

مثلا من به سوال 5 ج خیر دادم میا به کلید دروغ سنج نگا میکنم میبینم کلید سوال5 خیر پس یه نمره میگیرم میرم سوال 11 با توجه به کلید مثلا زدم بله اینجا نمره ای نمیگیرم و همینطور با کلید پیش میرم و در اخر نمره هر مقیاس رو روی یه کاغذ برای خودم مینویسم مثلا در مقیاس دروغ سنج نمره 4 گرفتم و برای همه مقیاس ها اینکار رو انجام میده

حالا تا همینجا دوستان پیش برید نیاز هم نیست نمراتتون رو تو تاپیک دکر کنید هرکس برای خودش چون قرار نیست برچسب به کسی بزنیم:w16::icon_gol:

خوب واسه مقیاس بد چجوری بزنیم عالیه ایا همونجور که توی کلید گفتید سوالاتی ک بله داره بزنیم بله و سوالاتی ک خیر است بزنیم خیر اینجور خوب میشه واسمون یا میگن مشکلی هس 

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
در در 10 تیر 1398 در 19:55، محدثه رفی گفته است :

تست قبل از ازدواج هم هست؟ 

بله برای مشاوره پیش از ازدواج هم میتونه استفاده بشه، منتها تست حتما باید توسط متخصص تفسیر و ارزیابی بشه.

موفق باشید...

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...