رفتن به مطلب

کارت اهدای عضو

ارسال های توصیه شده

اعضای بدنم را در زمان مرگم اهدا میکنم، باشد ادامه زندگی و نجات بخش زندگی فرد دیگری

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دوستان عزیز هرکی ثبت نام کرد کارتش رو به اشتراک بگذاره:icon_gol:(اگه هم دوست نداشتید مشخصاتتون باشه اسم کاربریتون رو بذارید و بقیه رو پاک کنید)

Untitled-1.jpg

لینک به دیدگاه

من ثبت نام کردم

یه سوال

یعنی اگه بمیرم و کسی هم خبر نداشته باشه که ثبت نام کردم و کارتم همرام نبوده باشه میان تو سایتو سرچ میکنن ببین من کارتو دارم یا نه؟

سیستم چجوریه؟:ws52:

7cqo3y0cgxphw0jg0t.jpg

لینک به دیدگاه
من ثبت نام کردم

یه سوال

یعنی اگه بمیرم و کسی هم خبر نداشته باشه که ثبت نام کردم و کارتم همرام نبوده باشه میان تو سایتو سرچ میکنن ببین من کارتو دارم یا نه؟

سیستم چجوریه؟:ws52:

دور از جون

تا جایی که من میدونم شرط اصلی اجازه خونواده هست حتی اگه کارت اهدا داشته باشی

اگر خونواده اجازه دادن که اصلن نیاز به همین کارتم نیس

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

زمانی که خواستم کارت بگیرم،مامانم گفت اگر رفتی بگیری،خودم میکشمت:ws3:

اما وقتی کارت رو گرفتم،کلی باهاش حرف زدم و گفتم خو من بمیرم،این اعضا با من برن تو قبر که چی؟:banel_smiley_4:

بالاخره قانع شد

میخوام اینو بگم که بهتره قبلش با خانوادمون موضوع رو در جریان بذاریم اینطور خیلی بهتره:w16:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

نکنید این کارو...گول این تبلیغات رو نخورید....:icon_pf (34):

من یه فیلم دیدم...دقیق اسمش یادم نیست...یه شرکت خصوصی از بانک اطلاعات افراد،اونایی که نیت خیر اهدای عضو رو داشتند رو شناسایی میکرد،بعد طرف که قصد اهداء عضو داشته بنا به هر علتی...شکستگی پا...جراحی پلاستیک،عمل پانکراس پاش که به بیمارستان های این شرکت وا میشد...بصورت مصنوعی میبردنش کماو اعلام میکردن لخته رفته مغزش و دیگه برنمیگرده...عمل است دیگر...:ws3:...کاریش نمیشه کرد... و چون خودش داوطلبانه فرم اهدای عضو رو پر کرده بود ، پروتوکل اجراء میشه و اعضای بند طرف رو خارج میکردن...:whistle:

از کجا معلوم تو ایران هم ازین باندای کثیف کمین نکرده باشن تا پاتون به بیمارستان کشیده بشه؟! :ws38:

اینجا آدم به شیر پاکتیا نمیتونه اعتماد کنن که مبادا سفید کننده ریخته باشن توش...اونوقت شما همچین ریسک بزرگی میکنید؟!!

بهترین کار اینه که وصیت نامه بنویسید و بدید یکی از اعضای خانوادتون که بهش اعتماد دارید و یا وکیل خانوادتون نگرش داره...اگر صلاح دونستن اعضای بدنتون رو اهداء کنن...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
نکنید این کارو...گول این تبلیغات رو نخورید....:icon_pf (34):

من یه فیلم دیدم...دقیق اسمش یادم نیست...یه شرکت خصوصی از بانک اطلاعات افراد،اونایی که نیت خیر اهدای عضو رو داشتند رو شناسایی میکرد،بعد طرف که قصد اهداء عضو داشته بنا به هر علتی...شکستگی پا...جراحی پلاستیک،عمل پانکراس پاش که به بیمارستان های این شرکت وا میشد...بصورت مصنوعی میبردنش کماو اعلام میکردن لخته رفته مغزش و دیگه برنمیگرده...عمل است دیگر...:ws3:...کاریش نمیشه کرد... و چون خودش داوطلبانه فرم اهدای عضو رو پر کرده بود ، پروتوکل اجراء میشه و اعضای بند طرف رو خارج میکردن...:whistle:

از کجا معلوم تو ایران هم ازین باندای کثیف کمین نکرده باشن تا پاتون به بیمارستان کشیده بشه؟! :ws38:

اینجا آدم به شیر پاکتیا نمیتونه اعتماد کنن که مبادا سفید کننده ریخته باشن توش...اونوقت شما همچین ریسک بزرگی میکنید؟!!

بهترین کار اینه که وصیت نامه بنویسید و بدید یکی از اعضای خانوادتون که بهش اعتماد دارید و یا وکیل خانوادتون نگرش داره...اگر صلاح دونستن اعضای بدنتون رو اهداء کنن...:icon_redface:

ترسوندیم بابا.الان قیمت یه کلیه چنده؟

اصلاچرامجانی اگربعدازمرگ بگیم انارابفروشندچدگیرطرف میاد.شوخی کردم همین مونده که توانجمن خریدوفروش کلیه بکنیم.

فکرنکنم مسیح دانشوری اینجوری باشه.

لینک به دیدگاه

من چندتاسوال دارم ازاین آخونداکه ...دارندچندتاشون عضواهدامی کنندیامی دانیدیادیددی؟

حالامااگرعضوبشیم وبه کسی نگم چی می شه می توانندازطریق ثبت احوال بفهمند؟

دردداره؟

راستی این اعضامیرن زیرخاک که چی درصرتی که می توانندبه کسانی کمک کنند؟

موضوع یخی ،یخ کردم فشارم افتاد،مردم،خدداحافففففظ

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام به همگی

با عرض سلام و سپاس از نیت خیر خواهانه شما

شما در تاریخ " 1390/02/25 " فرم اهدای عضو را تکمیل نموده اید و زمان لازم برای تائید اطلاعات ، چاپ کارت و ارسال آن برای شما در حدود چهار الی پنج ماه می باشد.

لذا با توجه به تاریخ تکمیل فرم وضعیت کارت شما در حالت " عدم تایید اطلاعات هویت توسط بانک " شماره قرار دارد.

تاریخ آخرین درخواست کارت:1390/02/25

تاریخ ارسال کارت:1393/01/16

به این دوتا تاریخ اخر توجه کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان سال 94 ولی کو کارت؟؟؟؟

اطلاعاتمم کامل حتی به روزش هم کردم ولی گزینه درخواست صدور کارت مجدد فعال نیست!!!!!!!

فقط یه کارت موقت زده که اونو پرینت بگیر همین!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
سلام به همگی

شما در تاریخ " 1390/02/25 " فرم اهدای عضو را تکمیل نموده اید و زمان لازم برای تائید اطلاعات ، چاپ کارت و ارسال آن برای شما در حدود چهار الی پنج ماه می باشد.

لذا با توجه به تاریخ تکمیل فرم وضعیت کارت شما در حالت " عدم تایید اطلاعات هویت توسط بانک " شماره قرار دارد.

اطلاعاتمم کامل حتی به روزش هم کردم ولی گزینه درخواست صدور کارت مجدد فعال نیست!!!!!!!

این چکاریه

مدشده اهدای عضو:w02:

لینک به دیدگاه
داییم 85 میلیون تومان خرید و الان منتظر پیوند هستامیدوارم

ناراحت شدم،امیدوارم دایتون هرچه زودترسلامتی شوبدست آورد .

تصورکنیم کسی این پول رانداشته باشد؟چه می شود؟

در خانوادتون کسی محتاج پیوند نباشه که دردکشیدنشو ببینید

منهم آرزومی کنم کسی دردسخت راتجربه نکند.اگرهم خواست تجربه کنددرحددرددندان،سردررد ایناباشه!:banel_smiley_4:

من چندسال هست کارت دارم و از اول هم موقت نداشتم و ملی کارت بودمشکلی هم خداروشکر نبوده حتی بیمارستان هم رفتم در این مدت ولی کسی باعث نگرانیم نشدسوالاتتون جالب بودبرای سلامتی تون قدردان الهی باشید

چطورموقت نبود؟ملی کارت چیه؟

چون من هم می خواهم کارت اهدارابگیرم(نشستم فکرکردم دیدم من افقی شدم این کلیه و...می پوسه وخوراک کرم میشه پس چه بهترتوبدن کسی دیگه باشه،ماکه تودنیانمی تواننیم فایده داشته باشیم شایدبعداز...)

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام به همگی

سلام؛

برای منم نیومده هنوز . . .

اصلا کسی هست که تو سایت عضو شده باشه و کارت اصلی براش اومده باشه؟!

لینک به دیدگاه
سلام؛

برای منم نیومده هنوز . . .

اصلا کسی هست که تو سایت عضو شده باشه و کارت اصلی براش اومده باشه؟!

والا نمیدونم خبری نیست اصلا :banel_smiley_4:

این چکاریه

مدشده اهدای عضو:w02:

من سال 90 بود درخواست دادم مال دیروز و امروز که نبوده:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...