رفتن به مطلب

درخواست راهنمايي در مورد ساخت قطعات فولادي

ladan srk

ارسال های توصیه شده

با سلام

براي نوشتن يك طرح توجيهي در زمينه ساخت قطعات فولادي براي صنايع سنگين نيازمند كمك و راهنمايي دوستان هستم.

تا جايي كه بنده مطالعه داشتم صنعت قطعه سازي طيف وسيعي از انواع قطعات را شامل شده و اين موضوع باعث گسستگي چارچوب ذهني من شده است

اينكه به صورت تخصصي كدام مبحث از قطعه سازي در حال حاضر سودآوري بيشتري داشته و تمركز براي جمع آوره داده در كدام بخش باشد دغدغه ي ذهني من است كه در اين باب نيازمند راهنمايي شما دوستان مي باشم.

سپاس فراوان :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

شما امکاناتت چیه؟

حتما می خوای وارد قطعات سنگین بشی؟

چقدر سرمایه می خوای بزاری؟

چرخ زنده هایی ک برای صنایع ذوب اهن می زنن، گزینه خوبیه. اما این دلیل نیم شه ب شما پیشنهادش کنم.

دانش شما تو چ زمینه ای هست؟

لینک به دیدگاه
شما امکاناتت چیه؟

حتما می خوای وارد قطعات سنگین بشی؟

چقدر سرمایه می خوای بزاری؟

چرخ زنده هایی ک برای صنایع ذوب اهن می زنن، گزینه خوبیه. اما این دلیل نیم شه ب شما پیشنهادش کنم.

دانش شما تو چ زمینه ای هست؟

با سلام و تشكر از پاسخگويي شما

شركت ما در زمينه ي صنايع فولاد و انجام پروژه هاي epc فعاليت داره و قصد سرمايه گذاري در ساير زمينه هاي مربوط به فولاد من جمله قطعه سازي رو داره و براي اين منظور 2 عدد سوله آماده هست كه بهترين گزينه ي توجيه پذير رو در اون شروع به كار مي كنن.

شركت با ذوب آهن اصفهان در ارتباط بوده و هلدينگي از مجموع 10 شركت فولاديه. اگر پيشنهاداتي داريد كه بتونم راجع به اونها جمع آوري اطلاعات كنم ممنون ميشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...