رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

• 1 ماه بعد...

رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

سلام . می خواستم کدهای lbcs رو دانلود کنم گذرم به انجمن افتاد و بسی خرسند شدم :icon_redface: یادش بخیر ... مدتی اینجا گذر هر روزمون بود... یه روز هم که به خاطر تغییر سرور و ... انجمن قطع میشد کلافه میشدیم :ws37:

رک و راست میگم... علتش بزرگ شدنمون هست. به همراه بزرگتر شدنمون گرفتاری هامون هم بزرگتر شدن و دیگه فرصتی برامون نمیمونه :sad0:

لینک به دیدگاه
سلام . می خواستم کدهای lbcs رو دانلود کنم گذرم به انجمن افتاد و بسی خرسند شدم :icon_redface: یادش بخیر ... مدتی اینجا گذر هر روزمون بود... یه روز هم که به خاطر تغییر سرور و ... انجمن قطع میشد کلافه میشدیم :ws37:

رک و راست میگم... علتش بزرگ شدنمون هست. به همراه بزرگتر شدنمون گرفتاری هامون هم بزرگتر شدن و دیگه فرصتی برامون نمیمونه :sad0:

به بههه. تا باشه از این نیازا :ws3:

ای بابا یعنی ماها که موندیم هنوز کوچیکیم؟ :ws3:

گرفتاریا کم و زیاد میشه. اما بالاخره فرصت هایی هم پیش میاد که یادی از دوستامون بکنیم :w16:

ایشالا که این گرفتاریا هم همیشه گرفتاریای خوب باشه :a030:

لینک به دیدگاه
به بههه. تا باشه از این نیازا :ws3:

ای بابا یعنی ماها که موندیم هنوز کوچیکیم؟ :ws3:

گرفتاریا کم و زیاد میشه. اما بالاخره فرصت هایی هم پیش میاد که یادی از دوستامون بکنیم :w16:

ایشالا که این گرفتاریا هم همیشه گرفتاریای خوب باشه :a030:

آره ... بزنم به تخته ماشالا شما هنوز جوونی و در این حد :shad: انرژی داری

من انگشت شمار دوستان قدیمی رو میبینم ، یا دیگه نمیان یا اسمشون رو عوض کردن ... اکثر اسم ها برام جدیده :ws52:

ممنون. ان شا الله ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آره ... بزنم به تخته ماشالا شما هنوز جوونی و در این حد :shad: انرژی داری

من انگشت شمار دوستان قدیمی رو میبینم ، یا دیگه نمیان یا اسمشون رو عوض کردن ... اکثر اسم ها برام جدیده :ws52:

ممنون. ان شا الله ...:icon_gol:

مشغله باعث حضور کم میشه نه عدم حضور کامل :ws3: زمان هایی هم که داری رو خودت در نظر بگیر تا فرصت هایی که هست رو ببینی.

دوستای قدیمی هم یه سری که هستن، یه سری هم نصفه نیمه. یه سری هم نه. خیلیاشونم همینو میگن که دوستا نیستن :w58: حالا دوستا همه خودشوننا :ws3: ولی خب اغلبشون هم فضاهای مثل وایبرو کافی می بینن که تو اون فضاها با هم دوستیو ادامه بدن.

لینک به دیدگاه
مشغله باعث حضور کم میشه نه عدم حضور کامل :ws3: زمان هایی هم که داری رو خودت در نظر بگیر تا فرصت هایی که هست رو ببینی.

دوستای قدیمی هم یه سری که هستن، یه سری هم نصفه نیمه. یه سری هم نه. خیلیاشونم همینو میگن که دوستا نیستن :w58: حالا دوستا همه خودشوننا :ws3: ولی خب اغلبشون هم فضاهای مثل وایبرو کافی می بینن که تو اون فضاها با هم دوستیو ادامه بدن.

تماس از طریق وایبر و اینا برای حفظ دوستی بد نیست . فرق اینجا با اون امکانات اینه که همه داشته ها و مهارت ها و میزان رشد فکری انسان اینجا بهتر محک میخوره. انسان تو نواندیشان به چالش کشیده میشه که جهت دست یابی به بلوغ فکری بهترین نعمته.

لینک به دیدگاه
درود بی پایان

خداییش دلم تنگیده بود خیلی دوست دارم برو بچس و ببینم.

مخلص بچه های نو اندیش:a030:

از بچه های قدیمی محسن 88 میبینم .:banel_smiley_4:

سعی میکنم بیشتر بیام .

سلام بر استاد هنرمند پیشکسوت عزیز . خیلی خوش اومدی . صفای قدمت

لینک به دیدگاه
اااا شاروک اومده:ws3:

چی چی آورده ؟:ws3:

خیلی خوش اومدی استاد پیشکسوت عزیز. قدمتان بروی چشم.

بچه هااااااااا با من بود :hapydancsmil:

قربون شما کاربر فهیم :a030:

:banel_smiley_4:

عاشقتـــــــــــم :w02:

لینک به دیدگاه
از منم استقبال کنید خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(این شکلکا رو نمیتونم بزارم!!!!شکلک داد زدن)

سلام بر پیشکسوت بیوفای نو اندیشان. خیلی خیلی خوش اومدی عزیز. قدمتان مبارک . مرسی از حضور شما

لینک به دیدگاه
سلام بر پیشکسوت بیوفای نو اندیشان. خیلی خیلی خوش اومدی عزیز. قدمتان مبارک . مرسی از حضور شما

درررررررود و سپاس....خیلی ممنون....خیلی دلم برای بچه ها و اون حال و هوا تنگ شده بود..امیدوارم هنوزم مثل قبل باشه....

گل

لینک به دیدگاه
درررررررود و سپاس....خیلی ممنون....خیلی دلم برای بچه ها و اون حال و هوا تنگ شده بود..امیدوارم هنوزم مثل قبل باشه....

گل

وقتی همه باشن خوب حال وهوام همون شکلی میشه. مرسی که اومدی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...