رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز

خب فردا تولد 5سالگیه انجمنه و به بچه های قدیمی گفتم اگه میتونن بیان. یه سریام فردا قراره بگم.

این تاپیکو زدم تا یه استقبال داغ داغ تو مایه های صندلی داغ ازشون بکنیم :gnugghender:

هرکدوم از بچه های قدیمی رو دیدین که اومده یقشو بگیرین بیارین تو این تاپیک که فقط به این یه سوال جواب بدن :w02:

رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

ببخشید تو رو خدا ما که قدیمی نیستیم .. و نه فعال .. فقط گفتم یه خاطره تعریف کنم ... تو باشگاه مهندسان که بودیم خیلی از همین بچه هاا قدیمی هم اول اونجاا بودن ..

اونجاا که بودیم بعضی از بحث هااا خیلی سیاسی میشد ، مثلا پایه ثابتش waffen بود .. اقااا این پیرجو هی میومد اخطار میداد .. بعضی ها واسشون یه رکورد بود ..

حتی بعضی ها تا اخراج میشدن ، اینقدر علاقه داشتنااا دوباره یه نام کاربری جدید میساختن و دوباره میومدن .. مثال بارزش negin...سبز تا اخراج میشد فردا ش دوباره میومد ..

تا دیگه خیلی از بچه های اونور اومدن اینجاااا . ما هم اومدیم .. ببخشید سرتونو درد اوردم .. میخوام بگم این بچه های قدیمی اینقدر خاطره دارنا که اگه 100 ساشونم بشه ولی اینجا رو فراموش نمیکنن ..

ببخشید تورو خدااا دوستتون دارم ..

لینک به دیدگاه
رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

با سلام :ws3:

سرم شلوغ شده .... این 4 تا بچه رو کی میخواد بزرگ کنه عاخه ؟؟؟؟:w02:

راستش با رفتن دوستای قدیمیمون انگیزم واسه ادامه از بین رفته .... بچه های قدیمی انگار خیلی متفاوت تر از کاربرای جدیدن .... ارتباط برقرار کردن با کاربرای جدید سخته :ws3:

گفتین راستشو بگوووو گفتمااااا

یه چیز دیگه هم هست گه نمیگم :ws3:

لینک به دیدگاه
با سلام :ws3:

سرم شلوغ شده .... این 4 تا بچه رو کی میخواد بزرگ کنه عاخه ؟؟؟؟:w02:

راستش با رفتن دوستای قدیمیمون انگیزم واسه ادامه از بین رفته .... بچه های قدیمی انگار خیلی متفاوت تر از کاربرای جدیدن .... ارتباط برقرار کردن با کاربرای جدید سخته :ws3:

گفتین راستشو بگوووو گفتمااااا

یه چیز دیگه هم هست گه نمیگم :ws3:

همونی که نگفتیو بوگو :ws3:

نصف قدیمیا که همینو میگین :ws3: اگه هرکدوم فقط به خاطر خودتون بیاین، الان همتون بودین تو انجمن :w16:

بنده خدا این کاربرای جدید. روزیو یادت بیاد که خودتم کاربر جدید بودی :w02:

لینک به دیدگاه
همونی که نگفتیو بوگو :ws3:

نصف قدیمیا که همینو میگین :ws3: اگه هرکدوم فقط به خاطر خودتون بیاین، الان همتون بودین تو انجمن :w16:

بنده خدا این کاربرای جدید. روزیو یادت بیاد که خودتم کاربر جدید بودی :w02:

مــــــــــرض :ws3:

من کاربر جدید باحالی بودم :vahidrk::w02:

راستش بیشترین دلیلش اینه که احساس میکنم دیگه حضورم فایده ای نداره تو انجمن ... البته کمی هم به بی حوصلگی بر میگرده که از علائم پیریه :whistle:

یه چیز دیگه هم اینکه خیلی از این دوستای مجازی و کاربرا شدن دوست واقعی و جون جونی .... بیشتر ترجیح میدم حضوری ببینمشون تا از پشت لپ تاپ

بازم یه دلیل دیگه هست که نمیگم :ws3:

لینک به دیدگاه
مــــــــــرض :ws3:

من کاربر جدید باحالی بودم :vahidrk::w02:

راستش بیشترین دلیلش اینه که احساس میکنم دیگه حضورم فایده ای نداره تو انجمن ... البته کمی هم به بی حوصلگی بر میگرده که از علائم پیریه :whistle:

یه چیز دیگه هم اینکه خیلی از این دوستای مجازی و کاربرا شدن دوست واقعی و جون جونی .... بیشتر ترجیح میدم حضوری ببینمشون تا از پشت لپ تاپ

بازم یه دلیل دیگه هست که نمیگم :ws3:

آها پس ظرفیت دوستا تکمیل شده :ws3:

بی حوصلگی از علائم پیری نیست، از علائم جامعه هستش که هرچقدر به این بی حوصلگی جواب مثبت بدی، گسترده تر میشی و بیشتر توش غرق میشی :icon_pf (34): کلاً بی حوصلگی از اون بچه پر رواس، همچین که یه کمی بهش رو بدی، پر رو میشه و از سروکولت بالا میره :ws3: واسه همین نباید بهش رو بدی :ws3:

همچنان از دلیلای نگفته استقبال می کنیم :w02:

لینک به دیدگاه

بی حوصلگی از علائم پیری نیست، از علائم جامعه هستش که هرچقدر به این بی حوصلگی جواب مثبت بدی، گسترده تر میشی و بیشتر توش غرق میشی :icon_pf (34): کلاً بی حوصلگی از اون بچه پر رواس، همچین که یه کمی بهش رو بدی، پر رو میشه و از سروکولت بالا میره :ws3: واسه همین نباید بهش رو بدی :ws3:

قول نمیدم اما سعی میکنم بیام ... با بی حوصلگی مبارزه میکنم:w16:

اون دلیل نگفته باقی بمونه بهتره ... عواقبش کمتره :ws3:

لینک به دیدگاه
درود...

امیدوارم دوستان در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشن...

من که کلا نت گردی و فروم بازی رو کنار گذاشتم و فقط در موارد خاصی ازشون استفاده میکنم. با گذشت زمان خیلی چیزها تغییر میکنه و مسلما همه ما اون آدمهایی نیستیم که برای اولین بار گزینه عضویت رو زدیم. علایق انسان، برنامه ها ، دیدگاهاش و خیلی موارد دیگه تغییر میکنه. دورادور برنامه های انجمن رو پیگیرم و از موفقیت های بچه ها خوشحال میشم. اما خب خودم دیگه حس و حال فعالیت ندارم.

بالاخره من رفتم سيستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوستان شما رو با قدیمی ترین کاربر انجمن

این شما و این هم محمد ادمین الدوله

بچه ها سیخ های داغ آمادهههههههه:gnugghender:

لینک به دیدگاه
من به شخصه اعتراف میکنم نسبت به. انجمن بی شعور شدم.

هر روز دانشگاه دارم از ۸ تا ۲... بعضی روزا هم تا ۴. بعدش هم سره کارم! اعتراف خفن تر از این؟ جون من؟

308118_22.gif

آقا راست میگه شدید

منم علی رغم میل باطنی اخیرا همچین احساسی رو دارم:icon_pf (34):

گرچه قدیمی هم نیستم:hanghead:

لینک به دیدگاه

شما دلیل خواستی , هر کدوم از بچه ها هم با نزاکت و رعایت ادب یه دلائلی رو بیان کردن.

بخاطر که صریح و بی پروا مگم ( که جزو اخلاق ژنتیکی ام ست ) پیشاپیش عذر خواهی میکنم .

1- اولین دلیل روزی اتفاق افتاد که بسیاری از مدیران شایسته بیکباره عوض شدن و با اینکه مقام بالاتری گرفتن ولی جای خالیشون پر نشد و اوضاع اون انجمن حالت گرمیش رو از دست داد.

2- یه عده ای با دلیل و بی دلیل یه سری مدال گرفتن و بقیه جا موندن و شاید ناراحت و دلسرد هم شدن ولی چون بانزاکت بودن به روی خودشون نیاوردن.

3- یه عده کاربر که با مدیری اختلاف نظر داشتند هر چند حق با اونا بود ولی در مقابل هجمه عمومی مدیران مجبور شدن ساکت بمونن و حقشون ضایع شد و به احساسشون کم لطفی شد.

4- با دادن القاب و امتیازات به یه عده , بقیه زحمتکشان فراموش شدن و روح مساوات از بین رفت و قصه ارباب رعیتی در قالب خاص رواج یافت.

5- فاصله مدیران و سایرین هر روز بیشتر شد.

6- خیلی از کاربران زحمات طاقت فرسائی کشیدن ولی به حقشان نرسیدند.

7- هیچکس امنیت مقام و جایگاهش را حس نکرد و تا تونست تجربه کسب بکنه و بکار بگبره زودی بازنشسته ش کردن.

8- بجای راهنمایی دوستانه کاربران از ابزار های زور استفاده شد.

9- اعتماد بیش از حد آدمین به مدیران باعث غفلت ایشان از سوء عملکردشان شد که همین رفتار های اونا بقیه را دلسرد کرد.

10- شیوع جناح بندی ها اتحاد جمعی را از هم پاشوند.

11- خیلی از مدیران جوان به خودشان اجازه دادند که حرمت بزرگان انجمن را پاس ندارند.

این قصه هنوز هم ادامه دارد و رفع این عیوب نیازمند کار کارشناسی است و هنوز هم دیر نشده. موفق باشید.

لینک به دیدگاه
مگه بابام نگفت اسپم نکنید؟:vahidrk:صداتم بیار پایین ببینم:banel_smiley_4:چشتو وا کن خب من ایناهاشم:w02:

باباتون کی هستن اون وخت؟؟؟:w58:

یه دفه ای نا پدید میشی بعد توقع داری صدامونو بیاریم پاییننننن:w000:

این سیبو میبینی؟؟؟

الان میزنم تو سرت:ws37::ws3:

لینک به دیدگاه
باباتون کی هستن اون وخت؟؟؟:w58:

یه دفه ای نا پدید میشی بعد توقع داری صدامونو بیاریم پاییننننن:w000:

این سیبو میبینی؟؟؟

الان میزنم تو سرت:ws37::ws3:

رئیس مئیس اینجا:banel_smiley_4:محمد عارف:banel_smiley_4: عمومم معرفی کنم یا گرفتی اون کبه؟:banel_smiley_4:

حالا صداتو بیار پایین آفرین کوشولو موشولو:banel_smiley_4:

زپلشک بابا ...مباظب باش سرت نخوره به سیب بعدشم ب دیوار بابا:w02:

لینک به دیدگاه
رئیس مئیس اینجا:banel_smiley_4:محمد عارف:banel_smiley_4: عمومم معرفی کنم یا گرفتی اون کبه؟:banel_smiley_4:

حالا صداتو بیار پایین آفرین کوشولو موشولو:banel_smiley_4:

زپلشک بابا ...مباظب باش سرت نخوره به سیب بعدشم ب دیوار بابا:w02:

:vahidrk:

ما اینجا پارتی بازی نداریم

از حقایق بی پرده سخن میگوییم

خواه شما، خواه محمد:whistles:

این اولا

ثانیا

پیشتههههه:w000:

ثالثا

همین الان یهویی زدم تو سرت:whistle:

لینک به دیدگاه
شما دلیل خواستی , هر کدوم از بچه ها هم با نزاکت و رعایت ادب یه دلائلی رو بیان کردن.

بخاطر که صریح و بی پروا مگم ( که جزو اخلاق ژنتیکی ام ست ) پیشاپیش عذر خواهی میکنم .

منم صریح جواب میدم :w16:

1- اولین دلیل روزی اتفاق افتاد که بسیاری از مدیران شایسته بیکباره عوض شدن و با اینکه مقام بالاتری گرفتن ولی جای خالیشون پر نشد و اوضاع اون انجمن حالت گرمیش رو از دست داد.

با ذکر مثال نام ببرید :ws3:

2- یه عده ای با دلیل و بی دلیل یه سری مدال گرفتن و بقیه جا موندن و شاید ناراحت و دلسرد هم شدن ولی چون بانزاکت بودن به روی خودشون نیاوردن.

بی دلیل که نبوده، تعاریف مدالها همه گفته شده. اکثرشم مدال مسابقه ها هستش که مشخصه :ws3: شاید اون عده هنوز به سن تکلیف نرسیده بودن که واسه همچین چیزی ناراحت شدن :ws3:

3- یه عده کاربر که با مدیری اختلاف نظر داشتند هر چند حق با اونا بود ولی در مقابل هجمه عمومی مدیران مجبور شدن ساکت بمونن و حقشون ضایع شد و به احساسشون کم لطفی شد.

با ذکر مثال نام برده و توضیح داده شود :ws3:

4- با دادن القاب و امتیازات به یه عده , بقیه زحمتکشان فراموش شدن و روح مساوات از بین رفت و قصه ارباب رعیتی در قالب خاص رواج یافت.

القاب که معمولاً براساس فعالیت و سابقه بوده. تو انتخاب ها هم اشتباه پیش میاد و طبیعیه به نظرم. ولی این القاب دراصل بار مسئولیت بیشتر رو واسشون داره. امتیازی هم بخواد باشه به کاربرا داده میشه، نه مدیرا. همونطور که کاربرای زیادی هستن که زحمات خیلی زیادی رو میکشن و همیشه هم ازشون ممنون بودیم و هستیم، مدیرا هم دارن زحمت میکشن. فرقشون تو همون مسئولیت و ابزار مدیریتیه که دارن

5- فاصله مدیران و سایرین هر روز بیشتر شد.

اتفاقاً هر روز از دسترسی های مدیران کمتر شد که بیشتر نشد (مدیرای قدیمی بیشتر یادشون چه دسترسیایی اوایل بود و به مرور برداشته شد). شما با مدیرا رفیق نیستی، دلیل نمیشه بقیه مدیرا و کاربرا با هم رفیق نباشن :ws3: شما خودت علاقت زیاده هرکی مدیر شد باهاش مخالف بشی، تقصیر بقیه چیه؟ :ws3:

6- خیلی از کاربران زحمات طاقت فرسائی کشیدن ولی به حقشان نرسیدند.

7- هیچکس امنیت مقام و جایگاهش را حس نکرد و تا تونست تجربه کسب بکنه و بکار بگبره زودی بازنشسته ش کردن.

8- بجای راهنمایی دوستانه کاربران از ابزار های زور استفاده شد.

با ذکر مثال توضیح دهید :ws3:

9- اعتماد بیش از حد آدمین به مدیران باعث غفلت ایشان از سوء عملکردشان شد که همین رفتار های اونا بقیه را دلسرد کرد.

که البته بابت چند مورد سوءعملکردی که بوده برخورد هم شده. از اخطار و برکناری مدیر گرفته تا اخراجش هم داشتیم :w16:

10- شیوع جناح بندی ها اتحاد جمعی را از هم پاشوند.

موافقم. ولی خب تا حد زیادی کمتر شده :w16:

11- خیلی از مدیران جوان به خودشان اجازه دادند که حرمت بزرگان انجمن را پاس ندارند.

این قصه هنوز هم ادامه دارد و رفع این عیوب نیازمند کار کارشناسی است و هنوز هم دیر نشده. موفق باشید.

مرسی واسه بیان نظرات. ولی نصفش نیاز به مثال بود تا از حالت حرف بی پایه و اساس خارج بشه :a030:

لینک به دیدگاه
:vahidrk:

ما اینجا پارتی بازی نداریم

از حقایق بی پرده سخن میگوییم

خواه شما، خواه محمد:whistles:

این اولا

ثانیا

پیشتههههه:w000:

ثالثا

همین الان یهویی زدم تو سرت:whistle:

حیف ک بابام گفته بهم حرف زشت نزنم وگرنه میدونسم چی بهت بگم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مدالممممممممممممممم کو دزدااااااااا:w58::banel_smiley_4:

مدالا همه پرید. تشکرا هم همشون پریده :ws3: نیستی خبر نداری دیگه چی میشه چی نمیشه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...