رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

حیف ک بابام گفته بهم حرف زشت نزنم وگرنه میدونسم چی بهت بگم:banel_smiley_4:

:viannen_38::1111:

حرف حساب جواب نداره:w02:

لینک به دیدگاه
مرسی واسه بیان نظرات. ولی نصفش نیاز به مثال بود تا از حالت حرف بی پایه و اساس خارج بشه :a030:

با سلامی دوباره

شما بهتر میدونی که اگه مثال بزنم اونوقت مجبور میشم که از نام دوستان استفاده کنم که کار درستی نیست .

بر خلاف نظر شما , من همیشه از مدیرانی که از مدیرت خودشون در جای درست استفاده کرده اند حمایت کرده ام .

شما اگه سر فرصت به مواردی که اشاره کردم فکر کنید صد ها مثال به نظرتان خطور خواهد کرد . شرطش هم اینه که بدون جانبداری بیاندیشید و خودتان را جای اونا بذارید. موفق باشید.

لینک به دیدگاه
مرسی واسه بیان نظرات. ولی نصفش نیاز به مثال بود تا از حالت حرف بی پایه و اساس خارج بشه :a030:

بی پایه و اساس یکم کم لطفی است. میشه بجای اون کلمات از کلمه نظرات شما استفاده کرد.

عوامل در طول زمان بر يكديگر اثر ميگذارند تا نتيجه بدست ايد.پس هر نتيجه محصول اثر و تاثير عواملي است كه در طولزمان(نه الزاما كوتاه مدت)به دست مي ايد.

لینک به دیدگاه
با سلامی دوباره

شما بهتر میدونی که اگه مثال بزنم اونوقت مجبور میشم که از نام دوستان استفاده کنم که کار درستی نیست .

بر خلاف نظر شما , من همیشه از مدیرانی که از مدیرت خودشون در جای درست استفاده کرده اند حمایت کرده ام .

شما اگه سر فرصت به مواردی که اشاره کردم فکر کنید صد ها مثال به نظرتان خطور خواهد کرد . شرطش هم اینه که بدون جانبداری بیاندیشید و خودتان را جای اونا بذارید. موفق باشید.

اووه صدها مثال چیه بابا. هرکدومو یه مثال بگی کافیه :ws3:

شاید یه چیزی بوده من نوعی ازش غافل بودم یا شاید برداشتی که تو داشتی اشتباه بوده یا شاید .....

لازمش اینه که اسم برده بشه :w16: اون مثالایی که قراره از یکی بد بگی نگو. همون مثالایی که خوبه رو بگو. :ws3:

اون مثالا هم که میخوای بدی بگی و فکر میکنی زشته، خصوصی در خدمتم. :a030:

بی پایه و اساس یکم کم لطفی است. میشه بجای اون کلمات از کلمه نظرات شما استفاده کرد.

عوامل در طول زمان بر يكديگر اثر ميگذارند تا نتيجه بدست ايد.پس هر نتيجه محصول اثر و تاثير عواملي است كه در طولزمان(نه الزاما كوتاه مدت)به دست مي ايد.

حرف وقتی توش سندیت نباشه و یه سری صحبتای مبهم و ناواضح هستش، یعنی هیچ پایه و اساسی واسش نیست. ولی وقتی شفاف و روشن و با مثالایی که خواسته شد گفته بشه، همون مثالها میشن پایه و اساس حرف :a030:

خب تو پست قبل گفتم حتما گرفتارن كه نميتونن بيان والا همه قديمي از انجمن خاطرات شيرين دارند. خاطرات تلخ هم دارند كه اونا هم باز شيرين هست.

مثلاً همین الان که اومدی سر زدی رفتی چقدر وقتتو گرفت مگه؟ یعنی در این حدم فرصت ندارن؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
مدالا همه پرید. تشکرا هم همشون پریده :ws3: نیستی خبر نداری دیگه چی میشه چی نمیشه :ws3:

خب حالا برشگردون سرجاش:banel_smiley_4: من مدالمو میخوام باسش زحمت کشیدم میفهمی؟زحمت:w000::whistles:

مدالمو بده تا باشم تا خبردار شم:hanghead:

لینک به دیدگاه

رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

سلام:icon_redface:

اول اینکه دوستای قدیمیمون نیستن دیگه5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

کاربرا جدیدا س خوبی ندارم بهشون:ws3:

بدم اینکه باید به ما مزایا بدین vahidrk.gif

بدشم اینکه دیگه پیر شدیم و حوصله ندارم و اینکه دیگه حالی به ادم میمونه؟ نه ولله :whistle:

و اینکه کار و درس و پایان نامه icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

به من که خبر ندادی محمد اما خودم اومدم !

فکر کنم همون روزای اول انجمن بود که عضو شدم سعی کردیم تالار مهندسی پزشکی رو فعال کنیم که نشد :ws3:

فقط عادت کرده بودم هر چند روز یه سر به تاپیک گاه نوشته ها بزنم که فکر کنم اونم بسته شد البته تاپیک سوتیم میبینم :w02:

و اما اینکه چرا فعالیت ندارم ! اخه با روزی 9 ساعت کار صبح و بعد از ظهر و ماهی بیشتر از 50 تومن چک داشتن و زن و .... شما بودین میومدین انجمن ؟

فکر کنم خیلی درگیر زندگی شدم ! واسه همین میومدم گاه نوشته ها رو میخوندم تا تو اون لحظات از زندگی اطرافم بیام بیرون بشم همون مسعود چند سال پیش که با کلی ادم دوست بود اینجا :ws37:

شکلکام هم قدیمی شده نه ؟ hanghead.gif

قدر این روزای خوب رو بدونید و مهم تر از این بدونید که همه روزها میتونن بهترین روز زندگی شما باشن و از هر لحظه زندگیتون لذت ببرید :a030:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_redface:

اول اینکه دوستای قدیمیمون نیستن دیگه5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

کاربرا جدیدا س خوبی ندارم بهشون:ws3:

بدم اینکه باید به ما مزایا بدین vahidrk.gif

بدشم اینکه دیگه پیر شدیم و حوصله ندارم و اینکه دیگه حالی به ادم میمونه؟ نه ولله :whistle:

و اینکه کار و درس و پایان نامه icon_pf%20(34).gif

نصفش شبیه حرف شاروک بود :ws3: واسه همین فقط جوابو کپی میکنم واست :ws3:

نصف قدیمیا که همینو میگین :ws3: اگه هرکدوم فقط به خاطر خودتون بیاین، الان همتون بودین تو انجمن :w16:

بنده خدا این کاربرای جدید. روزیو یادت بیاد که خودتم کاربر جدید بودی :w02:

درس و کار و پایان نامه هم درسته مشغله ایه که هست. واسه یه سریا هم واقعاً زیاده این مشغله. اما اکثراً به عنوان یه بهونه میگن :banel_smiley_4: چون تو نخشون که بری، انقدر وقت اضافه دارن که اون وسط یه سر زدن به انجمن خیلی وقت نمیگیره. دیگه بالاخره خود منم و همینطور خیلیای دیگه این چیزا رو هم داشتیم و هم داریم دیگه :ws3: ولی بهونه تراشی نمی کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه
به من که خبر ندادی محمد اما خودم اومدم !

فکر کنم همون روزای اول انجمن بود که عضو شدم سعی کردیم تالار مهندسی پزشکی رو فعال کنیم که نشد :ws3:

فقط عادت کرده بودم هر چند روز یه سر به تاپیک گاه نوشته ها بزنم که فکر کنم اونم بسته شد البته تاپیک سوتیم میبینم :w02:

و اما اینکه چرا فعالیت ندارم ! اخه با روزی 9 ساعت کار صبح و بعد از ظهر و ماهی بیشتر از 50 تومن چک داشتن و زن و .... شما بودین میومدین انجمن ؟

فکر کنم خیلی درگیر زندگی شدم ! واسه همین میومدم گاه نوشته ها رو میخوندم تا تو اون لحظات از زندگی اطرافم بیام بیرون بشم همون مسعود چند سال پیش که با کلی ادم دوست بود اینجا :ws37:

شکلکام هم قدیمی شده نه ؟ hanghead.gif

قدر این روزای خوب رو بدونید و مهم تر از این بدونید که همه روزها میتونن بهترین روز زندگی شما باشن و از هر لحظه زندگیتون لذت ببرید :a030:

تو رو چون میدیدم که میای انجمن ولی خب بی سرو صدا میای میری دیگه :ws3:

میخوای ذهنتو باز کنی میری تاپیک گاهنوشته ها رو میخونی؟ :icon_pf (34): اونجا که طرف بمب انرژیم باشه بره یه صفحه تاپیکو بخونه، از زندگی سیر میشه :ws3: حالا چه برسه به وقتی که ذهن خودشم درگیر باشه.

چه روحیه و انرژی به خودتون میدینا :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به همه :2rqfst4:

محمد اومدم....دیر اومدم؛ اما بلاخره اومدم...تاپیک جشنت کجاست؟:w589:

تولد انجمن هم مبارک...

اسم من رو دوباره به همون from_hell تغییر بدید. :dancegirl2:

لینک به دیدگاه
سلام به همه :2rqfst4:

محمد اومدم....دیر اومدم؛ اما بلاخره اومدم...تاپیک جشنت کجاست؟:w589:

تولد انجمن هم مبارک...

اسم من رو دوباره به همون from_hell تغییر بدید. :dancegirl2:

تاپیک تبریک اینجاس:

http://www.noandishaan.com/forums/thread133206.html

:ws3:

درخواست تعویض نامم تو تاپیک خودش بده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نصفش شبیه حرف شاروک بود :ws3: واسه همین فقط جوابو کپی میکنم واست :ws3:

درس و کار و پایان نامه هم درسته مشغله ایه که هست. واسه یه سریا هم واقعاً زیاده این مشغله. اما اکثراً به عنوان یه بهونه میگن :banel_smiley_4: چون تو نخشون که بری، انقدر وقت اضافه دارن که اون وسط یه سر زدن به انجمن خیلی وقت نمیگیره. دیگه بالاخره خود منم و همینطور خیلیای دیگه این چیزا رو هم داشتیم و هم داریم دیگه :ws3: ولی بهونه تراشی نمی کنیم :ws3:

از بس که من و فاطمه شبیه همیم :icon_redface:

اره خب شایدم بهونه باشه:w02:

اگه مدیریت خودت رو بدی به من ، من 24ساعته میامممممم :w02:

لینک به دیدگاه
اووه صدها مثال چیه بابا. هرکدومو یه مثال بگی کافیه :ws3:

شاید یه چیزی بوده من نوعی ازش غافل بودم یا شاید برداشتی که تو داشتی اشتباه بوده یا شاید .....

لازمش اینه که اسم برده بشه :w16: اون مثالایی که قراره از یکی بد بگی نگو. همون مثالایی که خوبه رو بگو. :ws3:

اون مثالا هم که میخوای بدی بگی و فکر میکنی زشته، خصوصی در خدمتم. :a030:

حرف وقتی توش سندیت نباشه و یه سری صحبتای مبهم و ناواضح هستش، یعنی هیچ پایه و اساسی واسش نیست. ولی وقتی شفاف و روشن و با مثالایی که خواسته شد گفته بشه، همون مثالها میشن پایه و اساس حرف

اگر سایت و روش کار در اون به یک بازی تبدیل بشه کاربر دلسرد میشه . ولی اگه باعث توجه و تغییر بشه کاربر ماندگار مبشه.

لینک به دیدگاه

ما ایرانی جماعت یه عادت هایی داریم که تو دنیا نوبره.

یکیش اینه که خودمون علت ها رو میدونیم و به رومون نمیاریم.

کاربران قدیمی دیگه بزرگتر شدن و نوع زندگیشون عوض شده . برای حفظ اونا لازمه مطالب مطرح شده با نیاز ها و علایق امرورشون مطابقت داشته باشه و گوشه ای از دنیاشونو تحت تاثیر قزاز بده تا اینکه با میل و رغبت بیان و حضورشون دائمی باشه.

وقتی شما تاپیک منو می بندی و هر چی خواستی تو انتهای تاپیک بهم میگی و اجازه دفاع کردن رو بهم نمیدی , من دلسرد میشم و فعالیتم رنگ می بازه .

وقتی یه عده کاربر بنام نو اندیش میان و با زبان حال ناله گونه مطلب میذارن و شیون های عاشقانه راه میاندازن , اونوقت عرصه بزای کاربران فرهیخته تنگ میشه و اونام بی علاقه میشن.

تا همینجا رو جواب بده تا بقیه شو بهت بگم.

جواب میخوام نه توجیه یا فزافکنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...