رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

ما ایرانی جماعت یه عادت هایی داریم که تو دنیا نوبره.

یکیش اینه که خودمون علت ها رو میدونیم و به رومون نمیاریم.

کاربران قدیمی دیگه بزرگتر شدن و نوع زندگیشون عوض شده . برای حفظ اونا لازمه مطالب مطرح شده با نیاز ها و علایق امرورشون مطابقت داشته باشه و گوشه ای از دنیاشونو تحت تاثیر قزاز بده تا اینکه با میل و رغبت بیان و حضورشون دائمی باشه.

وقتی شما تاپیک منو می بندی و هر چی خواستی تو انتهای تاپیک بهم میگی و اجازه دفاع کردن رو بهم نمیدی , من دلسرد میشم و فعالیتم رنگ می بازه .

وقتی یه عده کاربر بنام نو اندیش میان و با زبان حال ناله گونه مطلب میذارن و شیون های عاشقانه راه میاندازن , اونوقت عرصه بزای کاربران فرهیخته تنگ میشه و اونام بی علاقه میشن.

تا همینجا رو جواب بده تا بقیه شو بهت بگم.

جواب میخوام نه توجیه یا فزافکنی

والا فعلاً که شما سوالای ما رو بی جواب گذاشتی و جواب غیرمرتبط دادی :ws3:

اون قسمتی که قرمز کردمو موافقم.

ولی بهتره علایق و نیازها گفته بشه. ضمن اینکه علایق رو خود اعضا رقم میزنن و علاقشونو پیش میبرن :w16:

در مورد تاپیک بسته شدت هم انتظار نداشته باش، تو تاپیکی که میای به کاربرای قدیمی بی احترامی میکنی، بیام حلوا حلواشم بکنم و مهمش کنم :banel_smiley_4:

قبلاً هم گفتم بعضی وقتا هم به رفتار خودت نگاه کن که چرا همچین برخوردی شد و ... :a030:

لینک به دیدگاه
والا فعلاً که شما سوالای ما رو بی جواب گذاشتی و جواب غیرمرتبط دادی :ws3:

اون قسمتی که قرمز کردمو موافقم.

ولی بهتره علایق و نیازها گفته بشه. ضمن اینکه علایق رو خود اعضا رقم میزنن و علاقشونو پیش میبرن :w16:

در مورد تاپیک بسته شدت هم انتظار نداشته باش، تو تاپیکی که میای به کاربرای قدیمی بی احترامی میکنی، بیام حلوا حلواشم بکنم و مهمش کنم :banel_smiley_4:

قبلاً هم گفتم بعضی وقتا هم به رفتار خودت نگاه کن که چرا همچین برخوردی شد و ... :a030:

این اتهام تو مبنی بر بی احترامی من به کاربران قدیمی فقط با منطق خودت جور در میاد. اگه اهل منطق بودی بجای بستن تاپیک جوابت رو مینوشتی میذاشتی که من همونجا بهت ثابت میکردم که بالاترین حق کشی ها را خود شما در حق قدیمی ها مرتکب شدی . جونشونو برا این سایت گذاشتن و نواندیشان را به این مرحله رسوندن و این تو بودی که به همشون قدرناشناسی کردی و با ترفند های رنگارنگ همشونو از کار بیکار کردی و حقشون ضایع شد.

بهتره تو هم به رفتار خودت نگاه بکنی اونوقت دلیل بی علاقگی بچه های قدیمی رو بهتر میفهمی .

با همان ادبیاتی که بکار میبری منم با همان ادبیات جوابت رو دادم. و دیگر هیچ .

لینک به دیدگاه

دوران جواني ما

خيلي فرق داشت

پر از حرف و خيال و آرمانهايي بود كه هر روز دنبالشون بوديم..

اون زمان هم جو سياسي هم جو جواني با هم قاطي شده بود و همه دنبال خوندن و دونستن بودند

از طرفي هم دوران اندرويدي هم جا نيافتاده بود

بيكار بودن، بي مسئول بودن، دانشجو بودن، جو سياسي،هم فكر بودن، عدم دوران اندرويدي و..

همه اين عوامل دست به دست هم داده بودن تا يه جويي بوجود بياد كه دوستان اينجا و جاهاي اينچنيني سرازير و بحث كنن

اون موقعا حوصله ها زياد بود طوري . طرف تا چن پيچ حاضر بوده پست ده سانتي بنويسه تا بگه حرف من درسته يا..

ولي الان اينطور نيس

تغيير اين جويي كه گفتم و دير فهميدن مديران و هم چنين عدم ارايه راهكار و منفعل بودن باعث شد كه كم كم هر كاربري به سمت دنياي جديد يا همون دنياي اندرويدي بره..

البته ميشه با كمي تبليغ دوباره دوستان رو فعال كرد.. البته نه مث اون زمان و نه در اينجا.. (البته ديد تجاري هم نبايد ديگه داشت)

___

البته به نظرم ما يك كمي زود حرفاي بزرگ مابانه زديم كه بهتر بود تو جو جواني و دنبال مسائل ساده تر باشيم دنيايي متصوراتي ما خيلي با آنچه مي پنداشتيم فاصله داشت..

لینک به دیدگاه
این اتهام تو مبنی بر بی احترامی من به کاربران قدیمی فقط با منطق خودت جور در میاد. اگه اهل منطق بودی بجای بستن تاپیک جوابت رو مینوشتی میذاشتی که من همونجا بهت ثابت میکردم که بالاترین حق کشی ها را خود شما در حق قدیمی ها مرتکب شدی . جونشونو برا این سایت گذاشتن و نواندیشان را به این مرحله رسوندن و این تو بودی که به همشون قدرناشناسی کردی و با ترفند های رنگارنگ همشونو از کار بیکار کردی و حقشون ضایع شد.

بهتره تو هم به رفتار خودت نگاه بکنی اونوقت دلیل بی علاقگی بچه های قدیمی رو بهتر میفهمی .

با همان ادبیاتی که بکار میبری منم با همان ادبیات جوابت رو دادم. و دیگر هیچ .

اگه بعد 5 سال با n تا نقاب مختلفت اگه اخلاقتو نشناخته باشم که خیلی داغونم :ws3:

باشه بابا تو خوبی :ws28:

حالا هی زور بزن و به در و دیوار بزن :w02:

دوران جواني ما

خيلي فرق داشت

پر از حرف و خيال و آرمانهايي بود كه هر روز دنبالشون بوديم..

اون زمان هم جو سياسي هم جو جواني با هم قاطي شده بود و همه دنبال خوندن و دونستن بودند

از طرفي هم دوران اندرويدي هم جا نيافتاده بود

بيكار بودن، بي مسئول بودن، دانشجو بودن، جو سياسي،هم فكر بودن، عدم دوران اندرويدي و..

همه اين عوامل دست به دست هم داده بودن تا يه جويي بوجود بياد كه دوستان اينجا و جاهاي اينچنيني سرازير و بحث كنن

اون موقعا حوصله ها زياد بود طوري . طرف تا چن پيچ حاضر بوده پست ده سانتي بنويسه تا بگه حرف من درسته يا..

ولي الان اينطور نيس

تغيير اين جويي كه گفتم و دير فهميدن مديران و هم چنين عدم ارايه راهكار و منفعل بودن باعث شد كه كم كم هر كاربري به سمت دنياي جديد يا همون دنياي اندرويدي بره..

البته ميشه با كمي تبليغ دوباره دوستان رو فعال كرد.. البته نه مث اون زمان و نه در اينجا.. (البته ديد تجاري هم نبايد ديگه داشت)

___

البته به نظرم ما يك كمي زود حرفاي بزرگ مابانه زديم كه بهتر بود تو جو جواني و دنبال مسائل ساده تر باشيم دنيايي متصوراتي ما خيلي با آنچه مي پنداشتيم فاصله داشت..

ای بابا یه جوری گفتی دوران جوونی ما که انگار الان پیر شدیم رفته :ws3:

چرا انقدر بی حوصله شدیم آخه :icon_pf (34): همین جو بی حوصله ای که تو جامعه هستش، آفت خیلی بزرگیه که واقعاً ضربه میزنه به اون جامعه.

تو دوره ای که همه دارن رو به جلو حرکت میکنن و پیشرفت میکنن، وقتی مردم حوصله حرف زدن نداشته باشن درباره هیچ مسئله ای رو نداشته باشن (سیاست، اجتماع، تکنولوژی و ...)، نخوان فکر کنن، نخوان بحث و تحلیل کنن و ... شتاب عقب موندگی جامعه خیلی بیشتر میشه.

چیزی که احساس میکنم واقعاً تو کشورمون داره اتفاق میفته. :sigh:

لینک به دیدگاه
منم قدیمی حساب میشم؟؟ :ws3:

سیندییییییییییییییییییییییییییییی خوش اومدی چرا کم میاییییییییییی هاننننننننننن اینه رفاقت هان:hanghead:

سلاااااام سیندی

چطوری؟خیلی وقته ندیدیمت :دی به عبارتی خیلی وقته نبودم:ws3:

ولی جای خالیتونو احساس میکریم:w139:

لینک به دیدگاه
اگه بعد 5 سال با n تا نقاب مختلفت اگه اخلاقتو نشناخته باشم که خیلی داغونم :ws3:

:sigh:

خوبی از خودتونه .

در مورد n تا نقاب :

مبنای نظریه تحلیل رفتارمتقابل براساس حالت های گوناگون "من" (ego states) است.هرحالت من اشاره دارد به نظامی احساسی که الگوهای رفتاری وفکری مربوط به خودرابه همراه دارد.حالت های من،3دسته هستند:

1) والد: حالت هایی که مانند ظاهروالدفرداست.

2) بالغ: حالت هایی که به صورت مستقل متوجه ارزیابی واقع بینانه واقعیت هاست.

3) کودک: حالت هایی که نشاندهنده ان دسته از"حالت های من"هستندکه دردوران اولیه کودکی ثابت مانده اند واثارانهاازگذشته تاکنون فعال است.

لینک به دیدگاه

یکی از دلایلم اینکه عین قبل حال و حوصله ندارم و مشغله هام عوض شده.یه مورد دیگه هم اینکه بعضی کاربرا یه موج منفی بهم میدن.وقتی می یام میبینم عین بچه ها سر مسائل الکی بهشون برمیخوره و میگن خداحافظ ما دیگه نمی یایم انجمن و انقدر نت رو جدی گرفتن ... یا همش از غم و غصه هاشون مینویسن خسته میشم و ترجیح میدم کمتر بیام.

و خلاصه اینکه ترک نت نعمتی هست بس عظیم . . . برایتنان آرزوی ترک دارم :w02:

لینک به دیدگاه
یکی از دلایلم اینکه عین قبل حال و حوصله ندارم و مشغله هام عوض شده.یه مورد دیگه هم اینکه بعضی کاربرا یه موج منفی بهم میدن.وقتی می یام میبینم عین بچه ها سر مسائل الکی بهشون برمیخوره و میگن خداحافظ ما دیگه نمی یایم انجمن و انقدر نت رو جدی گرفتن ... یا همش از غم و غصه هاشون مینویسن خسته میشم و ترجیح میدم کمتر بیام.

دمت جییییییزززز..حرف دل منو زدی.. اینجا شده غمکده نواندیشان.. :|

لینک به دیدگاه

انقدر تو تاپیک گاهنوشته های بچه ها نرو. :ws3: اوجش همونجاس :ws3: بمب انرژی باشی بری اونجا تو یه دقیقه خالی میشی :ws28:

البته نه اینکه همه گاهنوشته ها اونطوری باشه ها، ولی اکثرش اونطوریه. :icon_pf (34):

تو تاپیکای مورد علاقه و خوب برو که انرژی بگیری یا دوست داشته باشی بحث کنی :w02: یا اصلاً خودت بحثای خوب راه بنداز :w16:

لینک به دیدگاه
انقدر تو تاپیک گاهنوشته های بچه ها نرو. :ws3: اوجش همونجاس :ws3: بمب انرژی باشی بری اونجا تو یه دقیقه خالی میشی :ws28:

البته نه اینکه همه گاهنوشته ها اونطوری باشه ها، ولی اکثرش اونطوریه. :icon_pf (34):

تو تاپیکای مورد علاقه و خوب برو که انرژی بگیری یا دوست داشته باشی بحث کنی :w02: یا اصلاً خودت بحثای خوب راه بنداز :w16:

ممنون محمد حرف دلمو زدی یا اصلا با بچه هایی ارتباط برقرار کنن که بمب انرزی هستند:w02::icon_gol:

لینک به دیدگاه
دمت جییییییزززز..حرف دل منو زدی.. اینجا شده غمکده نواندیشان.. :|

قربونت :w02:والا :ws37:

گاهنوشته ها خوبه خب :w02:اره گاهنوشته ها اوجش هست و جاهای دیگه هم هست مثلا تاپیک امشب یا ... تو اون تاپیکا هم اغلب از غم هاشون میگن .منم غم دارم تو زندگیم ولی اینکه حضور اینا تو انجمن پررنگتر باشه خسته ام میکنه :ws37: یا مثلا من به تنهایی تو یه تاپیک شرکت کنم هم خسته کنندس :hanghead:تاپیک بخش اشپزی چندتا زدم ولی اغلب حتی مدیر اون بخش هم فقط نظاره گر بودن تاپیکی که به تنهایی من بخوام هدایتش کنم جذاب نیست.

لینک به دیدگاه
ممنون محمد حرف دلمو زدی یا اصلا با بچه هایی ارتباط برقرار کنن که بمب انرزی هستند:w02::icon_gol:

حرفتون درست ولی وقتی سن یه نفر میره بالا نوع انرژی گرفتنش هم فرق میکنه گاهی.

یه زمانی با چند تا از بچه ها اینجا من خاله بودم و با بچه ها فامیل بازی داشتیم و اون زمان برام جالب بود ولی الان با دیدن این تاپیکا لذتی نمیبرم چون حس میکنم کودکانه شده برام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...