رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

چندی قبل اس ام اسی دروغین وکلاه برداری به من شده بود من اون راجدی نگرفتم وپاک کردم ولی دوباره اس ام اس امدبامتن (((

((سلام من سیدنحمدبختیاری هستم ازاستان اراک جاده دورودزنگ میزنم حقیقتش یک روزعمویم باگوسقندان مقداری سکه طلابه تعداد1812بادوتامجسمه پیدامیکنداگرمیتونی برایمان بفروش شماره شمارااستخاره ازقران گرفتم وتورابه قران دردسری برایمان درست نکنی))

اینبارمی خواهم ازاین فردشکایت کنم تاهمچون اشخاصی خیال نکنندمردم احمقندوملکت قانون نداره(ببخشیداگراین جمله ام یکم بدبود)

حالاجای هست که متن شکایت راارسال کنم تا اینجوری ...

باسپاس

لینک به دیدگاه
سلام

چندی قبل اس ام اسی دروغین وکلاه برداری به من شده بود من اون راجدی نگرفتم وپاک کردم ولی دوباره اس ام اس امدبامتن (((

((سلام من سیدنحمدبختیاری هستم ازاستان اراک جاده دورودزنگ میزنم حقیقتش یک روزعمویم باگوسقندان مقداری سکه طلابه تعداد1812بادوتامجسمه پیدامیکنداگرمیتونی برایمان بفروش شماره شمارااستخاره ازقران گرفتم وتورابه قران دردسری برایمان درست نکنی))

اینبارمی خواهم ازاین فردشکایت کنم تاهمچون اشخاصی خیال نکنندمردم احمقندوملکت قانون نداره(ببخشیداگراین جمله ام یکم بدبود)

حالاجای هست که متن شکایت راارسال کنم تا اینجوری ...

باسپاس

[h=1]شکایت از مزاحمت تلفنی و پیامک‌های کلاهبرداری(همراه اول وایرانسل)[/h]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...