رفتن به مطلب

گالری عکس محمد خوشنود

ارسال های توصیه شده

درود،ممنون بابت دعوت.:icon_gol:خوشحاالم که تعداد هنرمندان انجمن روز به روز داره بیشتر میشه :ws3:

عکسهاتون خوب بودن اما در مورد ادیت عکس باید بگم که ادیت یکی از اصول مهم در عکاسی هست البته ادیت طبیعی و مناسب.اگر فایل rawدارن عکسهاتون حتما تنظیمات نور عکسها رو ادیت کنید و نتیجه رو ببینید.

لینک به دیدگاه
درود،ممنون بابت دعوت.:icon_gol:خوشحاالم که تعداد هنرمندان انجمن روز به روز داره بیشتر میشه :ws3:

عکسهاتون خوب بودن اما در مورد ادیت عکس باید بگم که ادیت یکی از اصول مهم در عکاسی هست البته ادیت طبیعی و مناسب.اگر فایل rawدارن عکسهاتون حتما تنظیمات نور عکسها رو ادیت کنید و نتیجه رو ببینید.

در مورد خود عکسهااا نظری نمیدی ؟ مثلا تک به تک

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بسیار زیبا و دل انگیز

مخصوصا اون کارگر های زحمت کش شهرداری

یه وسالی

چطوری از اینا عکس میگیری؟گیر نمیدن بت؟ :دی

من تا بیا از یکی عکس بگیرم اینقدر میگن نگیر آقا نگیر بیچارم میکنن!

لینک به دیدگاه

به به افرین اقامحمد.. خیلی خیلی قشنگ بودن بهتون نمیخوره ذوق هنری داشته باشی این از طرف روحم بود... :ws3:

ولی دوراز شوخی خیلی خیلی قشنگ بودن مخصوصا اون گاومیشها تو اب اخیییییییی الهییی افرین وهوارتا لایککککککک

ممنونم از دوعوت خیلی شاد شد روحم

لینک به دیدگاه
ax4fgno7n5od8mmnzuwg.jpg

عکس خوبی شده حالت چهره پسر بچه و همینطور پرتو نور روی صورتش ولی ترجیح میدادم سوژه وسط کادر قرار میگرفت و کمی از بالا کادر بازتر میبود و تم رنگ سیاه و سفید میتونست عکس رو زیباتر جلوه بده ولی در کل ثبت خوبی شده...احسنت:a030:

با اجازتون من اینطور عکس رو ادیت کردم

ekhzo6geetkdh20pna.jpg

لینک به دیدگاه
بسیار زیبا و دل انگیز

مخصوصا اون کارگر های زحمت کش شهرداری

یه وسالی

چطوری از اینا عکس میگیری؟گیر نمیدن بت؟ :دی

من تا بیا از یکی عکس بگیرم اینقدر میگن نگیر آقا نگیر بیچارم میکنن!

میگن تو عکاسی مستند و غیره

باید عکس بگیری و نیازی به اجازه نداره ...تو عکستو بگیر بعد بگو بابا جان نگرفتم .. محل نذار برو :ws3: یه سری عکس های دیگه هست اونا با حال تره اونا هم میزارم

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...