رفتن به مطلب

عشق یعنی چه؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تری – 4 ساله ..... عشق اون چیزیه که لبخند رو وقتی که خسته ای به لبت میاره .

.

این واقعا 4 سالشه ؟ خستگی ؟ لبخند ؟:w58:

لورن – 4 ساله ..... می دونم که خواهر بزرگترم منو خیلی دوست داره بخاطر اینکه تمام لباسهای قدیمی خودشو میده به من و خودش مجبور می شه بره بیرون تا لباسهای جدید بگیره .

.

این بیچاره چه کلاهی سرش رفته :ws28:

لینک به دیدگاه

آن روز ها گنجشک را رنگ می کردند و جای قناری می فروختن

این روز ها هوس را رنگ می کنند و جای عشق می فروشند

آن روزها مال باخته می شدی

و این روز ها دلباخته . . .

لینک به دیدگاه

يک شبي مجنون نمازش را شکست

بي وضو در کوچه ليلا نشست

عشق آن شب مست مستش کرده بود

فارغ از جام الستش کرده بود

سجده اي زد بر لب درگاه او

پر زليلا شد دل پر آه او

گفت يا رب از چه خوارم کرده اي

بر صليب عشق دارم کرده اي

جام ليلا را به دستم داده اي

وندر اين بازي شکستم داده اي

نشتر عشقش به جانم مي زني

دردم از ليلاست آنم مي زني

خسته ام زين عشق، دل خونم مکن

من که مجنونم تو مجنونم مکن

مرد اين بازيچه ديگر نيستم

اين تو و ليلاي تو ... من نيستم

گفت: اي ديوانه ليلايت منم

در رگ پيدا و پنهانت منم

سال ها با جور ليلا ساختي

من کنارت بودم و نشناختي

عشق ليلا در دلت انداختم

صد قمار عشق يک جا باختم

کردمت آوارهء صحرا نشد

گفتم عاقل مي شوي اما نشد

سوختم در حسرت يک يا ربت

غير ليلا برنيامد از لبت

روز و شب او را صدا کردي ولي

ديدم امشب با مني گفتم بلي

مطمئن بودم به من سرميزني

در حريم خانه ام در ميزني

حال اين ليلا که خوارت کرده بود

درس عشقش بيقرارت کرده بود

مرد راهش باش تا شاهت کنم

صد چو ليلا کشته در راهت کنم

لینک به دیدگاه

همه تعاریف ما از عشق به ذهنیت و طرز تفکرمون بستگی داره

خدا...

پدر و مادر...

همسر...

با همه این کلمات میشه عشق رو تجربه کرد.

اما به نظر من پایبندی به عشق، حالا در هر موردی از خود عشق بهتره...

دوره دبیرستان که بودیم بچه های مدرسه می گفتن عشق از حروف ع ش ق تشکیل شده و مخفف این جمله اس: علاقه شدید قلب

پایبندی به این احساس زیبا که خدا در وجود ما گذاشته از خود عشق، وقتی فقط ظاهره قضیه اس، بالاتره...

لینک به دیدگاه

به نظر من عشق فقط به خدا

بنده های خدا خیلی بیمعرفتن توی عشق :4564:

دوست خودم وقتی میخواست با خانمش ازدواج بکنه اونا عاشق و مجنون هم بودن تا جایی که اگه یک روز هم دیگه رو نمیدیدن باید یکیشون رو تو بیمارستان پیدا میکردیم

کار این عشق به جایی رسید که چیزی که به رفیقم رسید یک امپول هوا توسط زنش بود و اسیدی که ریخته بود رو صورت دوستم برای شناخته نشدن

یا کسایی که خیلی هم دیگه رو دوست دارن ولی وقتی وضع مالی شوهر یک مقدار بد میشه اونو فراموش میکنند و تمام زحماتی که برای این زنگی رو فراموش میکنند

من کلا از کلمه ای به نام عشق متنفرم متنفففففففففففففففرررررررررررررررررررررررررررررر

ببخشید دوستان پر حرفی کردم

لینک به دیدگاه

خیلی از عشق هابوده که طی مدت کوتاهی تموم شده یا حتی اگه باهم هم ازدواج کردن روزمرگی های زندگی اونارو ازهم غافل کرده.

بالاترین عشق اول به خدا بعد به پدر ومادره این عشق ها پایداروهمیشگی اند وجزئی از وجودمونن .بعدش در درجات بعدی عشق به همسر هست که اون هم میشه که یه عشق جاودانه وپایدار وفراموش نشدنی باشه ولی این پایدارشدنش به طرفین ماجرا بستگی داره. :a030:

لینک به دیدگاه
به نظر من عشق فقط به خدا

بنده های خدا خیلی بیمعرفتن توی عشق :4564:

دوست خودم وقتی میخواست با خانمش ازدواج بکنه اونا عاشق و مجنون هم بودن تا جایی که اگه یک روز هم دیگه رو نمیدیدن باید یکیشون رو تو بیمارستان پیدا میکردیم

کار این عشق به جایی رسید که چیزی که به رفیقم رسید یک امپول هوا توسط زنش بود و اسیدی که ریخته بود رو صورت دوستم برای شناخته نشدن

یا کسایی که خیلی هم دیگه رو دوست دارن ولی وقتی وضع مالی شوهر یک مقدار بد میشه اونو فراموش میکنند و تمام زحماتی که برای این زنگی رو فراموش میکنند

من کلا از کلمه ای به نام عشق متنفرم متنفففففففففففففففرررررررررررررررررررررررررررررر

ببخشید دوستان پر حرفی کردم

خیلی وحشتناک بود

واقعا خیلی بد بود شاید باورتون نشه ولی وقتی متنتون رو خوندم اشک تو چشام جمع شد....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

آقای مجید بهره مند از عشق متنفر نباشید چون اگه نباشه نفسی که می کشیم هم معنی نداره و باید هر طور شده توی سینه حبسش کرد. خود شما تو زندگی چیزی یا کسی هست که به وجودش حتی اگه شده ذره ای دل خوش باشید؟ این همون عشقه.. عشق های زمینی اگه پایه و اساس درستی نداشته باشند همون سرنوشت دوست شما رو به همراه داره. هر چیزی که رضایت خدا در اون نباشه محکوم به نابودیه..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...