رفتن به مطلب

حل یک error

ghazalbadii

ارسال های توصیه شده

با سلام

من یک تصویر خاکستری دارم و می خواهم آن را به وسیلهmean shift قطعه بندی کنم کد آن هم در زیر آمده است زمانی که آن را اجرا می کنم روی edision_wrapper_mex اعلام خطا می کند به نظر شما دلیل آن چیست؟

[ATTACH=CONFIG]17594[/ATTACH]

لینک به دیدگاه
با سلام

من یک تصویر خاکستری دارم و می خواهم آن را به وسیلهmean shift قطعه بندی کنم کد آن هم در زیر آمده است زمانی که آن را اجرا می کنم روی edision_wrapper_mex اعلام خطا می کند به نظر شما دلیل آن چیست؟

سلام دوست عزیز

کدهای سی و سی پلاس پلاس برای اینکه توی متلب بشه ازشون استفاده کرد باید به mex تبدیل بشن، برای اینکار هم نیاز به کامپایلر دارن. توی فایل شما فایل mex چند تا سیستم عامل رو گذاشتن، ولی برای ویندوز 64 بیتی رو نداره.

ویندوز و متلبتون 64 بیتی هست درسته؟

خب فایل mex همین سیستم عامل رو برای اجرا نیاز داری، فایل ها همین هست، چون من امتحان کردم به یه سری فایل دیگه برای کامپایل و تولید فایل mex نیاز داره. البته اینکار فقط یه بار نیازه که انجام بشه، بعد که فایل mex تولید شد، دیگه از همون می تونه استفاده کنه. اینجا هم یه آموزش هست:

آموزش: نصب کامپایلر ++c/c برای متلب و استفاده از کدهای mex

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از راهنماییتان من ویژوال استودیو2013 را در کامپیوترم دارم باز هم باید مراحل گفته شده را انجام دهم؟

سلام،

بله، فکر می کنم.

همونطور که توضیح دادن:

"

کدهای سی و سی پلاس پلاس برای اینکه توی متلب بشه ازشون استفاده کرد باید به mex تبدیل بشن".

پس این موضوع به ویژوال استودیو مربوط نمیشه و اگه بخواین در متلب از این کدها استفاده کنید این کامپایلر باید در نرم افزار متلبتون نصب بشه.

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از راهنماییتان من ویژوال استودیو2013 را در کامپیوترم دارم باز هم باید مراحل گفته شده را انجام دهم؟

سلام

خواهش می کنم.

خب همون ویژوال استودیو رو می تونین به عنوان کامپایلر به متلب معرفی کنین و ازش استفاده کنین.

یه سری اینجا فایل هست، کدهای سی رو هم گذاشته، ولی من استفاده کردم گفت واسه مک هست و اینا.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

روی GitHub هم یه سری کد هست که اینا رو داره، حالا بازم نگاه می کنم، چیزی پیدا کردم بهتون میگم:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

من برای دانلودSDK به سایت

Microsoft Windows SDK for Windows8 and .NET Framework 4.5.1 رفتم وSDKرا نصب کردم و داخل متلب برنامه را اجرا کردم اینError را داد توضیح می دید دلیلش چیست؟در ضمن متلب منa2014 می باشد.

با تشکر

Warning: Name is nonexistent or not a directory: msseg

In path at 109

In addpath at 86

In demo at 4

Undefined function 'msseg' for input arguments of type 'uint8'.

Error in total_stereo (line 58)

[segs labels] = msseg(i1,hs,hr,M); %-- mean shift segmentation

Error in demo (line 17)

[d p s l] = total_stereo(i1,i2, hs,hr,M,mins, maxs);

لینک به دیدگاه

سلام

من برای دانلودSDK به سایتMicrosoft Windows SDK for Windows8 and .NET Framework 4.5.1 رفتم و SDK را نصب کردم و داخل متلب برنامه را اجرا کردم اینError را داد توضیح می دید دلیلش چیست؟در ضمن متلب منa2014 می باشد.

با تشکر

Warning: Name is nonexistent or not a directory: msseg

In path at 109

In addpath at 86

In demo at 4

Undefined function 'msseg' for input arguments of type 'uint8'.

Error in total_stereo (line 58)

[segs labels] = msseg(i1,hs,hr,M); %-- mean shift segmentation

Error in demo (line 17)

[d p s l] = total_stereo(i1,i2, hs,hr,M,mins, maxs);

سلام

می تونستین از هم ویژوال استدیو استفاده کنین.

توی پست های بالا هم گفتم این فایل هاش کامل نیست، برای اینکه فایل mex رو تولید کنین به چند تا کد سی دیگه و چند تا هدر نیاز دارین، لینک هم گذاشتم براتون.

اینجا میگه فولدر msseg وجود نداره، این فولدر رو که دارین، اسمش رو تغییر ندادین، نباید این ارور رو بده، توی فایل هایی که اینجا گذاشتین که این فولدر هست.

لینک به دیدگاه
فایل های کامپایل و mex که نیاز داره چه چیز هایی است و کد های هدر و سی مورد نیاز برنامه من چه چیز هایی است؟

باتشکر

ببینین چیزی که توی "compile_edison_wrapper" نوشته:

اینا هر کدومشون یه فایل هست، علامت / هم مشابه \ ویندوز هست، فولدر رو نشون میده، خط اول که فایل اصلی هست دارینش، دومی ms.cpp هست که داخل فولدر segm باید باشه، بقیه هم همین شکلی.

روی سایت خودش یه فایل دیگه گذاشته، می تونین از اون استفاده کنین، اجرا هم میشه، حتی فایل mexی رو هم که نیاز داشت بدون مشکل تولید میشه، می تونین از اونم استفاده کنین، من فایلی mexی که تولید شده رو هم اینجا میذارم.

لینک به دیدگاه

من این فایل رو هم دارم و همۀ چیزهایی که داخل compile_edison_wrapperهم داره ولی باز همerror می دهد چکار باید بکنم؟

فایل ها هم در متلب من نمی خونه

لینک به دیدگاه
من این فایل رو هم دارم و همۀ چیزهایی که داخل compile_edison_wrapperهم داره ولی باز همerror می دهد چکار باید بکنم؟

[ATTACH=CONFIG]17605[/ATTACH]

فایل ها هم در متلب من نمی خونه

سلام

توی پست پنجم گفتم خودم هم استفاده کردم ارور داد، کامپایلر های سیستم عامل های مختلف با هم فرق هایی می کنه، حالا بعضی موقع ها از یه کتابخانه ای استفاده میشه، که داخل کامپایلر هایی که روی ویندوز نصب میشه، وجود نداره، یعنی عملا نمیشه از اون کدا توی ویندوز استفاده کرد، ولی کد متلب اینجوری توی همه جا یه شکل و اجرا میشه.

گفته بودم یه سری کد اینجا وجود داره:

خوشبختانه فایل mex برای ویندوز 64 بیتی رو هم داره، البته دیشب امتحان می کردم ارور می داد، الان اول چند تا دیگه رو هم جاگزین کردم جواب داد، بعد دوباره با عوض کردن فایل mex هم امتحان بازم کار می کرد. نمی دونم چرا دیشب ارور اینکه 64 بیتی نیست رو میداد، ولی الان که کار می کنه، عکس خروجیش رو هم میذارم.:a030:

6j13j0f26kel1pz7s77k.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...