رفتن به مطلب

دانشگاه یا سالن مد

mamadj

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره دیگه

چرا اینجوری شدی ؟!

یک بار هم مجبورم کرد دستکش دستم کنم برم :w00:

نگو تورو خدا.............:banel_smiley_52:..نه اینطوری ...نه اونطوری............

اول مال ما اینطوری بود ...بروبچ قیام کردیم دیگه گیر نمیدن............

آخه میدونی مشکل چیه!!!! مشکل اینه که نمیدونن چطور باید رفتار کنن

لینک به دیدگاه
تو دانشگاه ما که اکثرا ساده هستن و از این چیزا زیاد نمیبینم

تک و توک شاید باشه ... چه میدونم شایدم من دقت نمیکنم

از فرط بیکاری هم همیشه دم در ورودی اون خانمه به لاک ناخن های من گیر میده :banel_smiley_4:

جدا؟

من بچه مثبت دانشکده ام اما همیشه ناخنای بلند دارم:icon_redface:البته لاک کم میزنم

اما بچه های ما دختراش همه ناخوناشون مانیکوره انواع مدل لاک و طراحی ناخن داریم تازشم یادمه یه دوستم یه بار لاک اورده بود واسه همه رو ناخناشون کار کرد انقده خوشگیل بود:ws3:

لینک به دیدگاه
جدا؟

من بچه مثبت دانشکده ام اما همیشه ناخنای بلند دارم:icon_redface:البته لاک کم میزنم

اما بچه های ما دختراش همه ناخوناشون مانیکوره انواع مدل لاک و طراحی ناخن داریم تازشم یادمه یه دوستم یه بار لاک اورده بود واسه همه رو ناخناشون کار کرد انقده خوشگیل بود:ws3:

بیخیال بابا!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop:بزارین یه چیزیی ام به سالن های آرایش بماسه....!!!!!!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دانشگاه ما کمتر به چیزی گیر میدن....:icon_pf (34): ولیی بچه ها هم خوب لباس میپوشن....ساده نیستنااااا....:ws46:

ولی...خوب از اون دانشگاه روبرویی خیلی خیلی بهترن......:icon_pf (34):

آخه یه دانشکده علمی کاربردی نزدیک دانشگاه ما هست....:banel_smiley_52:.ما که دختریم ناخوداگاه چشمون میره سمت بعضی از دختراش!!!!!!!:banel_smiley_52:

کلا با خیلی ساده و خیلی جلف اصلا موافق نیستم.....:girl_yes2: :girl_yes2:

لباس دانشگاه باید یه چیز راحت وشیک باشه:girl_yes2: نه کفش پاشنه بلند و مانتو تنگ:ws46: یا جین فاق کوتاه وتی شرت تنگ و کوتاه:w00: که همش بدویی بری ته کلاس بشینی که دخترا که پشتتن .......نبینن :icon_pf (34):(مورد آخر قابل توجه بعضی از پسرا:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:)

لینک به دیدگاه
دانشگاه ما کمتر به چیزی گیر میدن....:icon_pf (34): ولیی بچه ها هم خوب لباس میپوشن....ساده نیستنااااا....:ws46:

ولی...خوب از اون دانشگاه روبرویی خیلی خیلی بهترن......:icon_pf (34):

آخه یه دانشکده علمی کاربردی نزدیک دانشگاه ما هست....:banel_smiley_52:.ما که دختریم ناخوداگاه چشمون میره سمت بعضی از دختراش!!!!!!!:banel_smiley_52:

کلا با خیلی ساده و خیلی جلف اصلا موافق نیستم.....:girl_yes2: :girl_yes2:

لباس دانشگاه باید یه چیز راحت وشیک باشه:girl_yes2: نه کفش پاشنه بلند و مانتو تنگ:ws46: یا جین فاق کوتاه وتی شرت تنگ و کوتاه:w00: که همش بدویی بری ته کلاس بشینی که دخترا که پشتتن .......نبینن :icon_pf (34):(مورد آخر قابل توجه بعضی از پسرا:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:)

من میخوام بیام دانشگاهتون درس بخونه میشه؟:w16:

لینک به دیدگاه
من میخوام بیام دانشگاهتون درس بخونه میشه؟:w16:

نوچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ws46: :ws46: :ws46:

چون شوما باید بیای درس بدی.......:girl_blush2::girl_blush2:

لینک به دیدگاه
نوچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ws46: :ws46: :ws46:

چون شوما باید بیای درس بدی.......:girl_blush2::girl_blush2:

نه من میخوام بیام دانشگاه بخاطر زنگ تفریحش بخاطر بوفه ش بخاطر ترس شبای امتحانش .... :w410:

لینک به دیدگاه
نه من میخوام بیام دانشگاه بخاطر زنگ تفریحش بخاطر بوفه ش بخاطر ترس شبای امتحانش .... :w410:

ما نه بوفه داریم نه متاسفانه ترس شب امتحان.....:icon_pf (34):اگه داشتیم که الان اینجا نبودیم.....:ws46:ناسلامتی شب امتحانه هااااااااااااا:banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

ما نه بوفه داریم نه متاسفانه ترس شب امتحان.....:icon_pf (34):اگه داشتیم که الان اینجا نبودیم.....:ws46:ناسلامتی شب امتحانه هااااااااااااا:banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

ای خدا پس عدالتت کجا رفته ما از یه ماه قبل امتحان خر میزدیم این جوونای امروز شب امتحانشون مث شب عروسی میمونه:icon_pf (34):

شب عروسیه دختر خاله شون منظورمه:ws3::w410:

لینک به دیدگاه
ای خدا پس عدالتت کجا رفته ما از یه ماه قبل امتحان خر میزدیم این جوونای امروز شب امتحانشون مث شب عروسی میمونه:icon_pf (34):

شب عروسیه دختر خاله شون منظورمه:ws3::w410:

آخه جوانای امروز با هوشن...:girl_yes2:.مثه من...:viannen_38::girl_yes2:.اون وخ احتیاجی ندالن خربزنن....:girl_yes2:

اووهوووم....:girl_yes2::girl_yes2:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:یکی بیاد دانشگاه مااا!!!

فردا پس فردا دیسکو میشه!!!

نه لی لی جون؟؟

ولی من دوست ندارم:ws52:

اره مخصوصا با اون در ورودی تون که دختر پسرشو جدا کردن.....:ws47: :ws47:

چه کارا که با این جوونا نمیکنن....

:icon_pf (34): :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...