رفتن به مطلب

دانشگاه یا سالن مد

mamadj

ارسال های توصیه شده

• 8 ماه بعد...
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره به خدا خیلی بد شده دخترای دانشگاه ما که صبح به صبح شینیون میکنن موهاشونو با یه آرایش در حد دلقک سیرک از بس برنزه کرده خودشو شده رنگ هویج میان دانشگا (با توجه به اینکه آدم باید بدونه هر چی مد میشه به آدم نمیاد به همه پوست برنزه نمیاد...) بعد فک کن پوست رنگ هویج با لنز بنفش چی میشه هر کی ببینه شب خواب نما میشه یاد خفاش میفته آدم (اینو دیدم واقعا) 20 تا جینگیلی مستون آویزون خوش کرده هی جینگ جیلینگ صدا میده هی برق برق میزنه همه جاش من نمیدونم اینا صبح ساعت چند از خواب پا میشن وقت این همه کارو دارن ؟مانتو کلا 20 سانت نمیشه هر آنی امکان داره تو تنشون منفجر شه از بس تنگه کفش پاشنه بلند مخصوص مهمانی پوشیدن هی تیلیک تیلیک پسرام 10-12 تایی نشستن دختره رد میشه میره چشم اونا هم با دختره میره

پسرا بدتر خودش 175 قدشه با موهاش میشه 195 سانت

6 تا انگشتر انداخته زیر ابرو نخ شلوارش 20 تا وصله پینه خورده بازورو انداخته بیرون خالکوبی کرده حالا مثلا 3 ساله بادی بیلدینگ کار کرده قد یه زردالو بازو داره ها همونو درآورده همچین دستاشو باد کرده احساس میکنه الان یه بازو داره به چه کلفتی نمیتونه بازوشو به تنه خودش بچسبونه:ws28: سه تا گردنبند انداخته اسکلت و میت و ... برنزه کرده خودشو عین سیا غلام

بابا همه اینا خوبه واسه یه جوون اصلا من خودمم جوونم و مثل همه جوونا دوس دارم به خودم برسم ولی هر چیزی جای خودش این کارارو تو خونه بکن تو مهمونی بکن میخوای بری بیرون یا هر جای دیگه با توجه به اینکه هر چیزی جای خودشو داره من نه مثبت بودنو میپسندم نه به من نگاه کن بودن رو

آخه مکان آموزشی هم جای این کاراس؟

مثلا دیدم بارها حراست بهشون گیر داده عین خیالشونم نیست آخه یکی نیس بگه آخه چرا یه کاری میکنی که اینااااااا شخصیتتو زیر سوال ببرن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...