رفتن به مطلب

رقيب عشقی تو اين ور اون ور دنيا

هوتن

ارسال های توصیه شده

توی ژاپن

جوان اولي از عشق جوان دومي نسبت به دختر محبوبش متاثر ميشه و خودکشي مي کنه! جوان دومي هم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگين ميشه که خودکشي مي کنه! بعدش براي دختر ژاپني هم چاره اي جز خودکشي نيست!

توی اسپانيا

مرد اولي توي دوئل ، مرد دومي رو از پاي در مياره و با زن محبوبش به آمريکاي جنوبي فرار مي کنن!

توی انگلستان

دو تا عاشق با کمال خونسردي حل قضيه رو به يه شرط بندي توي مسابقه ء اسب سواري موکول مي کنن! اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون ميشه!

توی فرانسه

خيلي کم کار به جاهاي باريک مي کشه! دو تا مرد با همديگه توافق مي کنن که خانم مدتي مال اولي و مدتي مال دومي باشه!

توی استراليا

دو تا مرد بر سر ازدواج با معشوق مشترک سالها مشاجره مي کنن! اين مشاجره اونقدر طول مي کشه تا يکي از طرفين پير بشه و بميره ، يا از يه مرضي بميره! اونوقت اونکه زنده مونده با خيال راحت به مقصودش مي رسه!

توی قفقاز

جوان اولي دختر محبوب رو بر مي داره و فرار مي کنه! دومي هم دختر رو از چنگ اولي مي دزده و پا به فرار مي ذاره! باز اولي همين کار رو مي کنه و اين ماجرا دائما« تکرار ميشه!

توی نروژ

معشوقه ء دو مرد براي اينکه به جدال و دعواي اونها خاتمه بده خودشو از بالاي ساختمون مرتفعي ميندازه پايين و غائله ختم ميشه!

توی آفريقا

قضيه خيلي ساده ست و جاي اختلاف نيست! دو تا مرد ، زني رو که مي خوان عقد مي کنن و علاوه بر اون ، بيست تا زن ديگه هم مي گيرن!

توی مکزیک

کار به زد و خورد خونيني مي کشه و يکي از طرفين کشته ميشه! ولي بعدش اونکه رقيبش رو کشته از دختر مورد نظر دلسرد ميشه و دخترک بي شوهر مي مونه!

توي آمريکا

حل قضيه بستگي به زن داره و هر کس رو انتخاب کرد با اون ازدواج مي کنه!

توي ايران

فقط پول موضوع رو حل مي کنه! پدر و مادر دختر مي شينن با همديگه مشورت مي کنن و خواستگاري که پولدار تر و گردن کلفت تره رو انتخاب مي کنن! عاشق شکست خورده اگه توي عشقش جدي باشه يا بايد خودشو بکشه يا رقيب رو از ميدون به در کنه يا افسردگي مي گيره و ...24.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ادم بخاطر جنس مخالف خود کشی نمیکنه ولی بخاطر عشقش شاید

اونم مسخرس

وقتی کسی واسه احساس تو احترام قایل نمیشه چه ارزشی داره جوونیتو که بزرگترین سرمایس واسش ببری زیر خاک:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

توي ايران

فقط پول موضوع رو حل مي کنه! پدر و مادر دختر مي شينن با همديگه مشورت مي کنن و خواستگاري که پولدار تر و گردن کلفت تره رو انتخاب مي کنن! عاشق شکست خورده اگه توي عشقش جدي باشه يا بايد خودشو بکشه يا رقيب رو از ميدون به در کنه يا افسردگي مي گيره و ...24.gif

هیشم این طور نیییییییستتتت.......:viannen_38:

خانواده های فهیم ایرانی رو زیر سوال واس چی میبریییین؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اونم مسخرس

وقتی کسی واسه احساس تو احترام قایل نمیشه چه ارزشی داره جوونیتو که بزرگترین سرمایس واسش ببری زیر خاک:banel_smiley_4:

عزیزم من اگه خودکشی کرده بودم که اینجا نبودم ولی باید کارشونو درک کرد تا بشه جلوشو گرفت:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

هیشم این طور نیییییییستتتت.......:viannen_38:

خانواده های فهیم ایرانی رو زیر سوال واس چی میبریییین؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

راست و دروغش گردن اونایی که میگن:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

عشق مزخرف ترین کلمه روی زمینه حالا چه برای عشق چه برای جنس مخالف خودکشی نمی ارزه اون میره ازدواج میکنه این یکی هم ازدواج میکنه کجا قانون گذاشتند که دو نفر حتما باید بهم برسند

لینک به دیدگاه
عشق مزخرف ترین کلمه روی زمینه حالا چه برای عشق چه برای جنس مخالف خودکشی نمی ارزه اون میره ازدواج میکنه این یکی هم ازدواج میکنه کجا قانون گذاشتند که دو نفر حتما باید بهم برسند

چه خشن:banel_smiley_52:وقتی دلت یه جای دیگه باشه چطور می تونی با کس دیگه ای ازدواج کنی :banel_smiley_4:

تو هنوز به این امر مهم دچار نشدی:w16:

لینک به دیدگاه
چه خشن:banel_smiley_52:وقتی دلت یه جای دیگه باشه چطور می تونی با کس دیگه ای ازدواج کنی :banel_smiley_4:

بحث خشانت نیست:banel_smiley_52:خب یه مدتی ازدواج نمیکنی تا فکر و ذهنت از یاد طرف خالی بشه بعد ازدواج میکنی

اتفاقا دچار شدم که میگم ..............آزموده را آزمودن خطاست چون تجربه کردم و دیدم میگم که بقیه تجربه نکنند

شاید دخترا احساسی بشند و تا مدتهای طولانی تو فکر طرف باشند اما پسر ها به سرعت باد فراموش میکنند

لینک به دیدگاه
بحث خشانت نیست:banel_smiley_52:خب یه مدتی ازدواج نمیکنی تا فکر و ذهنت از یاد طرف خالی بشه بعد ازدواج میکنی

اتفاقا دچار شدم که میگم ..............آزموده را آزمودن خطاست چون تجربه کردم و دیدم میگم که بقیه تجربه نکنند

شاید دخترا احساسی بشند و تا مدتهای طولانی تو فکر طرف باشند اما پسر ها به سرعت باد فراموش میکنند

من اصلا حرفتو در مورد این که پسرا به سرعت باد فراموش میکنن رو قبول ندارم ولی چرا بخواین میشه

لینک به دیدگاه

من اصلا حرفتو در مورد این که پسرا به سرعت باد فراموش میکنن رو قبول ندارم ولی چرا بخواین میشه

من با لیدی موافقم...........

لینک به دیدگاه

ميشه خيلي هم خوب ميشه .....................ذات مذكر يعني بي وفايي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...