رفتن به مطلب

رقيب عشقی تو اين ور اون ور دنيا

هوتن

ارسال های توصیه شده

اصلا حرفتو قبول ندارم من محل کارم جایی که هر زنای متاهلی رو میبینم که در حال لاس زدن با مردای دیگن و تو یه رابطه هیچ وقت نمیشه یک طرف رو مقصر دونست

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میدونی من باهات موافقم در مورد صحبتایی که کردی

بحث صیغه بیشتر همون هوسبازیه و ارتباط جنسی

من صحبتم در مورد خودکشی بیشتر روی مسئله عشقه

داستان پیراموس و تیسبه رو خوندی

یه سرچ بزن تو گوگل جالبه

ما داریم از دو دیگاه به یه مسئله نگاه میکنیم و از نقطه نظر شما دقیقا حرفت درسته

نه نخوندم اما ميخونمش

اما پيرامون خودكشي من اصلا موافق نيستم شايد تا الان اونقدر عاشق نشدم كه بخوام بدونم چطوره چرا با عشق بعد از ازدواج موافقم كه طرف جونش هم برا يطرف مقابلش ميذاره اما براي دوستي هايي كه قبل از ازدواجه اصلا موافق نيستم حيف جونم نيست كه فداي يكي ديگه كنمش

ببخشيد منظور تون رو در مورد خودكشي ميشه واضح تر بيان كنيد

از دل برود هر آنكه از ديده رود

لینک به دیدگاه
اصلا حرفتو قبول ندارم من محل کارم جایی که هر زنای متاهلی رو میبینم که در حال لاس زدن با مردای دیگن و تو یه رابطه هیچ وقت نمیشه یک طرف رو مقصر دونست

منم نقش زنان رو كمتر نميدونم و حق رو بهشون نميدم حتي تقصير كار هم ميدونمشون و گفتم كه براي من با زن خيابوني هيچ فرقي ندارند حق با شماست و گفته شما هم درسته

لینک به دیدگاه
نه نخوندم اما ميخونمش

اما پيرامون خودكشي من اصلا موافق نيستم شايد تا الان اونقدر عاشق نشدم كه بخوام بدونم چطوره چرا با عشق بعد از ازدواج موافقم كه طرف جونش هم برا يطرف مقابلش ميذاره اما براي دوستي هايي كه قبل از ازدواجه اصلا موافق نيستم حيف جونم نيست كه فداي يكي ديگه كنمش

ببخشيد منظور تون رو در مورد خودكشي ميشه واضح تر بيان كنيد

از دل برود هر آنكه از ديده رود

نمیتونم توضیح دادنی نیست ایشالا حسش کنی برای عشق شرط نذار عشق خبر نمیکنه کی میاد

اما راجع به خودکشی

اصلا کار صحیحی نیست ولی برای درک هر کاری باید خودمونو در جای کسی که عامل بوده بذاریم

اما به این بیت دقت کن

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می​رود

لینک به دیدگاه
نمیتونم توضیح دادنی نیست ایشالا حسش کنی برای عشق شرط نذار عشق خبر نمیکنه کی میاد

اما راجع به خودکشی

اصلا کار صحیحی نیست ولی برای درک هر کاری باید خودمونو در جای کسی که عامل بوده بذاریم

اما به این بیت دقت کن

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می​رود

داستان رو خوندم اونا جو گير بودن ما كه نبايد مثل اونا باشي تازه اونم يه افسانه است

نميدونم شايد روزي به نتيجه حرفاي شما برسم :icon_gol:

فعلا كه من مجردم و شما متاهل پس تجربتون بيشتره

لینک به دیدگاه
داستان رو خوندم اونا جو گير بودن ما كه نبايد مثل اونا باشي تازه اونم يه افسانه است

نميدونم شايد روزي به نتيجه حرفاي شما برسم :icon_gol:

فعلا كه من مجردم و شما متاهل پس تجربتون بيشتره

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=40418

به نظرم شما هنوز عشق رو نمیشناسی بیشتر عاقلی تا عاشق خوب از یه مهندس برق همین انتظارم میره

اگه همینجوری پیش بری یه ازدواج خوب میکنی با چندتا بچه خوب و سربراه که احتمالا تو کنکور هم رتبه خوبی میارن و یه شوهر خوب که همیشه وظایفشو انجام میده و نگاهی به کسی هم نمیکنه کسی هم نگاهش نمیکنه

سلسله موي دوست حلقه دام بلاست ---- هرکه در اين حلقه نيست فارغ از اين ماجراست

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=40585

لینک به دیدگاه

به نظرم شما هنوز عشق رو نمیشناسی بیشتر عاقلی تا عاشق خوب از یه مهندس برق همین انتظارم میره

اگه همینجوری پیش بری یه ازدواج خوب میکنی با چندتا بچه خوب و سربراه که احتمالا تو کنکور هم رتبه خوبی میارن و یه شوهر خوب که همیشه وظایفشو انجام میده و نگاهی به کسی هم نمیکنه کسی هم نگاهش نمیکنه

هر تاپیکی میزنن اخرش میرسه به عشق :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

مسخره میکنی یا جدی میگی :w00:توی زندگیم یه بار به زور دیگران با احساسم رفتم جلو نتیجه نداد همیشه بر اساس عقلم کار میکنم ها همون یه بار هم احساسی شدیم اونم از سرمون زیاده :ws3:

لینک به دیدگاه
مسخره میکنی یا جدی میگی :w00:توی زندگیم یه بار با زور دیگران با احساسم رفتم جلو نتیجه نداد همیشه بر اساس عقلم کار میکنم ها همون یه بار هم احساسی شدیم اونم از سرمون زیاده :ws3:

احساسی شدن با عاشق شدن فرق میکنه عشق از شناخت میاد

من دعا میکنم عشق واقعی رو بچشی

ولی به خودت بستگی داره

خیلی کم پیش میاد انسانی طعم واقعی عشق رو بچشه

سوزناک و دوست داشتنیه باعث رشد میشه

و جسارت و جرات میطلبه

من مسخره نمیکنم این اصلا تو مرامم نیست انسانها برام ارزشمندن حرفی که زدم پرده برداشتن از نوع نگاهت بود

همیشه ارادت دارم خدمتت ایشالا که از رک بودنم ناراحت نشده باشی:ws37:

لینک به دیدگاه
احساسی شدن با عاشق شدن فرق میکنه عشق از شناخت میاد

من دعا میکنم عشق رو بچشی

ولی به خودت بستگی داره

خیلی کم پیش میاد انسانی طعم واقعی عشق رو بچشه

سوزناک و دوست داشتنیه باعث رشد میشه

و جسارت و جرات میطلبه

من مسخره نمیکنم این اصلا تو مرامم نیست انسانها برام ارزشمندن حرفی که زدن پرده برداشتن از نوع نگاهت بود

همیشه ارادت دارم خدمتت ایشالا که از رک بودنم ناراحت نشده باشی:ws37:

واسه منم دعا می کنی؟:ws3:اینم مال امروزته:3384s:

لینک به دیدگاه
اره عزیزم چرا دعا نمیکنم

من دعا میکنم که یه شوور کچل گیرت بیاد:ws3:

:w00: دعا کن موهاش پرپشت باشه سیاه باشه و پوستش روشن باشه چشاش سیاه باشه و ابروهاش خوشگل باشه و مهربون باشه مهمتر از همه دست به جیب باشه:ws3:قدشم بلند باشه شیکمم داشته باشه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
:w00: دعا کن موهاش پرپشت باشه سیاه باشه و پوستش روشن باشه چشاش سیاه باشه و ابروهاش خوشگل باشه و مهربون باشه مهمتر از همه دست به جیب باشه:ws3:قدشم بلند باشه شیکمم داشته باشه:icon_redface:

خوب میخوای خودم بیام فقط چشام سیاه نیست:ws3:

لینک به دیدگاه
حقت همون کچله خدایا یه مرد مهربون کچل نصیب این دختر شیطون بکن

اه اه سرش مثل ایینه میمونه میشه خودتو ببینی توش ادم دل رودش میاد بالا ولی مجبوریم دیگه:ws44:تو گفتی اخه

لینک به دیدگاه
مسخره میکنی یا جدی میگی :w00:توی زندگیم یه بار بتا زور دیگران با احساسم رفتم جلو نتیجه نداد همیشه بر اساس عقلم کار میکنم ها همون یه بار هم احساسی شدیم اونم از سرمون زیاده :ws3:

:ws50:شما کار درست و میکنی

همیییییییییییییییییییییییینه:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
اونم مسخرس

وقتی کسی واسه احساس تو احترام قایل نمیشه چه ارزشی داره جوونیتو که بزرگترین سرمایس واسش ببری زیر خاک:banel_smiley_4:

وقتی نمیتونی یه چیز و درک کنی بهتره در مقابلش سکوت کنی

لینک به دیدگاه

من هستم ولی اونوقت میشی هووی شقی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...