رفتن به مطلب

شارژ رایگان ایرانسل + همراه اول

ارسال های توصیه شده

همراه اول از این چیزا نداره؟؟؟

یه مسابقه به نام مسابقه بی سابقه گذاشتن 1 ماهه 10هزارتومان از شارژم واسه پیاما رفته هنوز برنده نشدم:4564:

چرا اتفاقا داره ولی خیلی کمه ایرانسل بیشترمسابقه داره کدهایی که میذارم واسه ایرانسل خوبه ....از این مسابقات طولانی شرکت نکنید جز ضرر چیزی نداره

بچه هایی که این مسابقه دیشبو زدن اگه زرنگ بودن زیاد میگرفتن من دوتا گرفتم چن تا ازخط هام یا گم شدن یا دادم ب کسی ولی باز چن تا دارم خوارک این مسابقاته:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 115
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا اتفاقا داره ولی خیلی کمه ایرانسل بیشترمسابقه داره کدهایی که میذارم واسه ایرانسل خوبه ....از این مسابقات طولانی شرکت نکنید جز ضرر چیزی نداره

بچه هایی که این مسابقه دیشبو زدن اگه زرنگ بودن زیاد میگرفتن من دوتا گرفتم چن تا ازخط هام یا گم شدن یا دادم ب کسی ولی باز چن تا دارم خوارک این مسابقاته:ws3:

من دیگه از این همراه اول خسته شدم روزی 10 تا اس واسم میاد فقط یه کیسه گشاد دوختن واسه پول ملت و افراد ساده ای مثل من که در عرض 1ماه بیشتر از 10هزارتومان ضرر کردم:4564:

لینک به دیدگاه
من دیگه از این همراه اول خسته شدم روزی 10 تا اس واسم میاد فقط یه کیسه گشاد دوختن واسه پول ملت و افراد ساده ای مثل من که در عرض 1ماه بیشتر از 10هزارتومان ضرر کردم:4564:

من که انتقاممو تو این ی ماه گرفتم .1ماهه ش نخریدم روزیم هزارتومن مصرف میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه
من که انتقاممو تو این ی ماه گرفتم .1ماهه ش نخریدم روزیم هزارتومن مصرف میکنم:ws3:

خوش به حالتون...خدا شانس بده...

همراه اول گداتر از این حرفاست:w16:

لینک به دیدگاه
خوش به حالتون...خدا شانس بده...

همراه اول گداتر از این حرفاست:w16:

به جمع ما ایرانسلی ها بپیوند:ws3: اینارو ایرانسل نمیده که...حامی داره مسابقاتش

لینک به دیدگاه
اشتباه برنی نمیده مشخثه دیگه ولی اگه درست بگی فردا شبش ش رو میگیری ......البته این مسابقات با پیش بینیه ولی ی سری دیگه هست بدون هیچ حدسی ش میده و راحت کلی ش میشه گرفت البه اگه مثل من چند تا خط داشته باشید چن تا که چ عرض کنم ....:ws3:

برای گرفتن شارژ اگه درست حدس زده باشی حتما باید عدد 1000رو بفرستی به اون شماره تا شارژ بگیری؟

اون مسابقات بدون پیش بینی به چه صورته؟ :ws38:

بالا گفتم اینا حامی دارن خود ایرانسل نیست......اگه لغو نکنی هر رور مسابقاتش برات اس میشه و بعضی هاشم ش نداره فقط روزای خاصی ش میده پس لغو میکنی که هر رور 120تومن واسه اس هاش نپره البته وقتی کد شارژو رور بعد گرفتی بعد لغو میکنی

من چن تا خط دارم با همشون میفرستم بعضی وقتا گزینه های دیگه رو هم میزنم که اگه درست پیش بینی نکردم ضرر ش هایی که واسه شرکت کردن میگیره جبران شه:w02: کوپن رو وللش چون باید 10رور تومسابقه اش شرکت کنی تا اعتبارت بشه 5000 تا شارژ 5هزاری بده سوال بعدی اومد خبر میکنم هر روز ساعت 7 یه سر برنید

من که گیج شدم از این پیامک هاش :confused:

یعنی خوب نفهمیدم!.... ابن توضیحات رو تو سایتش نوشته بفهمیم چطوره؟؟؟

نگفتی اگه بخوایم برا خودمون این مسابقات شارژی بیاد باید چطور فعال کنیم؟

لینک به دیدگاه
برای گرفتن شارژ اگه درست حدس زده باشی حتما باید عدد 1000رو بفرستی به اون شماره تا شارژ بگیری؟

اون مسابقات بدون پیش بینی به چه صورته؟ :ws38:

من که گیج شدم از این پیامک هاش :confused:

نگفتی اگه بخوایم برا خودمون این مسابقات شارژی بیاد باید چطور فعال کنیم؟ ابن توضیحات رو تو سایتش نوشته بفهمیم چطوره؟

والله معلوم نمیکنه باید تست کنم اگه بیاد خبر میدم

عدد هزار واسه این مسابقات فوتباله و کسانی که روز قبلش شرکت میکنن و درست هم پیش بینی میکنن

البته بعضی مسابقاتش ش میده

لینک به دیدگاه
این سری سوال میزاری جوابش هم بگو تا همه باهم سود ببریم:ws3:

ماهمه میدونیم کوروش خان خیلی باسخاوته....:(50):

اگه ج منم اشتباه درومد چی ؟بعدش دیگه نباید پامو انجمن بذارم:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

ما شانس نداریم...جواب میدیم غلط از آب در میاد شارژمونم کم میکنه بدبخت میشیم...:icon_pf (34):

حالا اگر بچه ها اسپم نکنن شاید یه پولی به سیم زدیم:ws3:...بذار ببینیم این سوالاتو...

البته اینم تو پست اولت اضافه کن...هزینه هر پیامک تو این مسابقات خیلی بیشتر از هزینه ارسال پیامکای معمولیه...مثلاً هر پیامک 90 یا 100تومن هزینشه...

ازین آدرس هم میشه اطلاعاتی در مورد سوالات بدست آورد:

http://irancell.ir/portal/home/?19384/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C

لینک به دیدگاه

منم دیگه ریسک نمیکنم

مدت 6ماه در مسابقات ایرانسل شرکت میکردم، هر روزم برام پیام میومد ،حتی اگر جواب سوال رو نمیدادم، شارژم هم که تموم میشد، بعدش دوباره شارژ میکردم دوباره پیاما میومد، اصلا اون موقع نمیدونستم چه اشتباهی کردم که فعال کردم،چون شارژم هم چک نمیکردم، بعد چند روز بعد از ما ها که به دوستانم اس ام اس نمیدادم تو اون دوره،متوجه شدم همش از شارژم کم میشه.

یعنی کلی از من شارژ هدر رفت تو اون چند ماه..

به خاطر همین نه جایزه هاشو میخوام ،نه شارژی که وعده میده ،حالا از هر گروه وتیم دیگه ای هم باشه برام فرقی نداره ..

لینک به دیدگاه

دوستانی که نمیخوان اجباری نیست من نه پست و مقامی تو ایرانسل دارم نه طرفدارشم نه میخوام به کسی ضرر بزنم.....نمیدونم چرا میخوایم ثوابم کنیم باید جواب پس بدیم!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ما شانس نداریم...جواب میدیم غلط از آب در میاد شارژمونم کم میکنه بدبخت میشیم...:icon_pf (34):

حالا اگر بچه ها اسپم نکنن شاید یه پولی به سیم زدیم:ws3:...بذار ببینیم این سوالاتو...

البته اینم تو پست اولت اضافه کن...هزینه هر پیامک تو این مسابقات خیلی بیشتر از هزینه ارسال پیامکای معمولیه...مثلاً هر پیامک 90 یا 100تومن هزینشه...

ازین آدرس هم میشه اطلاعاتی در مورد سوالات بدست آورد:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

شما واسه مسابقه 240 ضرر میکنی ولی شارژو که بگیری حدود 800 سود میشه البته باید با چند تا خط شرکت کنی که ضررت صفربشه و سود داشته باشه

من الان 1ماهه شارژ نگرفتم همش ازمسابقات گرفتم البته با چندین خط......مسابقاتشم لغو میکنم اصلا واسم اس های مسابقه نمیاد که شارژم بپره اونایی که میگن شارژمو میخوره زرنگ نیستن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle:

لینک به دیدگاه
اشتباه برنی نمیده مشخثه دیگه ولی اگه درست بگی فردا شبش ش رو میگیری ......البته این مسابقات با پیش بینیه ولی ی سری دیگه هست بدون هیچ حدسی ش میده و راحت کلی ش میشه گرفت البه اگه مثل من چند تا خط داشته باشید چن تا که چ عرض کنم ....:ws3:

جا داره که بازم بگم جلل خالقققققققققققققق:ws3:

لینک به دیدگاه
سوالات جدید نیومد؟؟؟؟

:hanghead:

نه خودم لنگ شارژم بیاد رحم نمیکنم با 10تا خط میفرستم :ws3: تو این هفته احتمال زیاد از اون کدهای رایگان بیاد اومد میفرستم :w16:

لینک به دیدگاه
نه خودم لنگ شارژم بیاد رحم نمیکنم با 10تا خط میفرستم :ws3: تو این هفته احتمال زیاد از اون کدهای رایگان بیاد اومد میفرستم :w16:

فقط ما همون یه دونه خط رو بیشتر نداریم اگه جواب درست رو میدونستید به ماهم بگید :a030:

ما مثل شما با خیال راحت نمیتونیم جواب هارو بفرستیم که بلاخره با چندتاش سود میکنیم.:ws28::w16::w16:

لینک به دیدگاه
فقط ما همون یه دونه خط رو بیشتر نداریم اگه جواب درست رو میدونستید به ماهم بگید :a030:

ما مثل شما با خیال راحت نمیتونیم جواب هارو بفرستیم که بلاخره با چندتاش سود میکنیم.:ws28::w16::w16:

خب تو اینجور مسابقه ها و کدهای رایگان یه خط جواب نمیده که اگه میخوای تا چند ماه پول ش ندی باید مولتی خط باشی مث من :ws3:

لینک به دیدگاه
دوستانی که نمیخوان اجباری نیست من نه پست و مقامی تو ایرانسل دارم نه طرفدارشم نه میخوام به کسی ضرر بزنم.....نمیدونم چرا میخوایم ثوابم کنیم باید جواب پس بدیم!:icon_pf (34):

این حرفا چیه

مطمئنا نیت شما خیره، منم فقط تجربه ای که داشتمو گفتم که بچه ها هواسشون باشه.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
خب تو اینجور مسابقه ها و کدهای رایگان یه خط جواب نمیده که اگه میخوای تا چند ماه پول ش ندی باید مولتی خط باشی مث من :ws3:

پس ما باید بیخیال شارژ رایگان بشیم مگر اینکه خطر کنیم وشانسی جواب بدیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...