رفتن به مطلب

شارژ رایگان ایرانسل + همراه اول

ارسال های توصیه شده

بچه ها یه سوال برام فرستادن جواب درستش هزار تومن شارژ رایگان داره:ws3:

البته به دو تا سوال باید جواب بدین

سوال اول:

بنی آدم اعضای....

1.یک پیکرند

2.یکدیگرند

عدد جواب را به 84888بفرست و سوال بعد رو دریافت کن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 115
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروز همراه اول واسم پیام داده که اگه از شنبه تا 5شنبه مجموعا 60 دقیقه صحبت کنین میتونین جمعه به صورت نامحدود رایگان صحبت کنید البته درون شبکه ای.:hapydancsmil:

برای فعال سازی این شماره رو بگیرین:332#*111*

اگه نشد برعکس همین شماره رو بگیرین:ws3:

من که فعال کردم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
امروز همراه اول واسم پیام داده که اگه از شنبه تا 5شنبه مجموعا 60 دقیقه صحبت کنین میتونین جمعه به صورت نامحدود رایگان صحبت کنید البته درون شبکه ای.:hapydancsmil:

برای فعال سازی این شماره رو بگیرین:332#*111*

اگه نشد برعکس همین شماره رو بگیرین:ws3:

من که فعال کردم:hapydancsmil:

:w58:

60دقیقه چقد زیاد !

لینک به دیدگاه
آره والا:ws3:

برای من 5مین هم نمیشه چه برسه 60 مین:ws28:

اره ما که همش اس میزنیم منم چون تو دانشگاه که هستم با مامانم زیاد تلفنی حرف میزنم فعال کردم و گرنه غیر اون که کلا هیچی:w16:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اره ما که همش اس میزنیم منم چون تو دانشگاه که هستم با مامانم زیاد تلفنی حرف میزنم فعال کردم و گرنه غیر اون که کلا هیچی:w16:

خوب دو طرفم اینترنت و اسمارت فون داشته باشید راحت میتونید با وایبر،تانگو و لاین با هم بصورت صوتی یا تصویری صحبت کنید...چه کاریه جیب مخابراتو پر کنی!!:ws52:

لینک به دیدگاه
خوب دو طرفم اینترنت و اسمارت فون داشته باشید راحت میتونید با وایبر،تانگو و لاین با هم بصورت صوتی یا تصویری صحبت کنید...چه کاریه جیب مخابراتو پر کنی!!:ws52:

اینم فکر خوبیه:w16:

لینک به دیدگاه
اینم فکر خوبیه:w16:

این لاین و وایبرو ..........همش جاسوسی اند اطلاعاتتون هم ب فنا میره میافته دستشون علاوه بر گوش دادن به صحبت هاتون.............

لینک به دیدگاه
این لاین و وایبرو ..........همش جاسوسی اند اطلاعاتتون هم ب فنا میره میافته دستشون علاوه بر گوش دادن به صحبت هاتون.............

احتمال داره همچین چیزی باشه ولی خیلی بیکاره اونی که جاسوسی میکنه...

نه اینکه حرفامونم خیلی مهمه و اطلاعاتیه

همش حرفای روزمره است:ws28:

لینک به دیدگاه

وایبر و ... جاسوسی اند اون وقت تلفن ایران جاسوسی نیست؟

برادر اولا که جاسوسی در کار نیست چون کسی بیکار نیست بیاد حرف من و امثال من رو گوش بده

اگرم باشه مخابرات براشون راحت تر هست تا نرم افزار هایی که سرورشون تو ایران نیست!

لینک به دیدگاه
احتمال داره همچین چیزی باشه ولی خیلی بیکاره اونی که جاسوسی میکنه...

نه اینکه حرفامونم خیلی مهمه و اطلاعاتیه

همش حرفای روزمره است:ws28:

فقط تماست نیست که هرچی تو گوشی داری میافته دستشون:ws3:

وایبر و ... جاسوسی اند اون وقت تلفن ایران جاسوسی نیست؟

برادر اولا که جاسوسی در کار نیست چون کسی بیکار نیست بیاد حرف من و امثال من رو گوش بده

اگرم باشه مخابرات براشون راحت تر هست تا نرم افزار هایی که سرورشون تو ایران نیست!

عزیزدل شما فک کردی فقط تماست مدنظره؟گیریم تماست مهم هم نباشه و از قشری باشی که اطلاعاتت مهم نباشه حالا فرض کن طرف تو جایی کار میکنه که بحث اطلاعات مهمه .......شما گوشیت رو هم خاموش کنی سیم کارتشم در بیاری بازم ردتو میزنن حالا اینهمه نرم افزار خارجی لاین و فلان و.......اینا مطمئن باش برنامه اش طوریه که دسترسی اون شکرت سازنده رو از راه نت به گوشیت خیلی آسون میکنه و مثل پی سی رو همه اطلاعات گوشیت دسترسی داره حالا اون اطلاعات عکس شخصی باشه یا هرچیز مهم دیگه

یا از لپ تاپ بهت بگم، اون دوربین خوشگلش که میگن وب کم .....وقتی به نت وصل میشی اتومات روشن میشه سازنده اون لپ تاپ یا سرویس های اطلاعاتی میتونن راحت اون محیطی که لپ تاپ قرار گرفته رو ببینن

حالا شاید حرفای من از نظر شما مسخره باشه ولی حقیقت بود حالا چه اطلاعاتت به درد بخور باشه چه بدرد نخوره، با مخابرات و اپراتورها هم کاری ندارم بحث من این نرم افزارها بود و برون مرزی بود کاری به داخل کشور ندارم :a030:

این بحثم جاش اینجا نیست اگه خواستی ادامه بدیم یا تاپیک بزن یا خصوصی بفرست :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...