رفتن به مطلب

مسابقه برترین دستخط 2

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه میشه دیگه منو وارد مسابقه نکنید.. سحر جون دیگه نمیخواد دستخط منو قرار بدید.. ممنونم گلم.. دوستت دارم یه دنیا دوستت دارم.:icon_gol:

چرا ...هم برای اینجا گفتم هم برای پروفتون ...:sigh:

لینک به دیدگاه
چرا ...هم برای اینجا گفتم هم برای پروفتون ...:sigh:

:icon_gol:به خاطر تمام خوبیهاتون ممنونم.. و بخاطر تمام شوخی هایی که باهم داشتیم.. خاطره خوبی بود.. مرسی/

لینک به دیدگاه
:icon_gol:به خاطر تمام خوبیهاتون ممنونم.. و بخاطر تمام شوخی هایی که باهم داشتیم.. خاطره خوبی بود.. مرسی/

لطف دارید ...دوست عزیز ...

اما برای اینکه تاپیک از بحثش منحرف نشه ...من ازتون همینجا میخوام ..اجازه بدید دستختطون باشه ..ومهمتر اینکه تو رای گیری هم شرکت کنید ...وکلن بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشید..

لینک به دیدگاه
اگه میشه دیگه منو وارد مسابقه نکنید.. سحر جون دیگه نمیخواد دستخط منو قرار بدید.. ممنونم گلم.. دوستت دارم یه دنیا دوستت دارم.:icon_gol:

معصومه:sad0:

لینک به دیدگاه
من که فقط خواستم یکی تو یه خط واسم توضیح بده نوشته موضوعش چیه؟:ws3:

موضوع نداره.یه متنه عزیزم.هنو کوچولویی مفهومشو بدونی:w02:

لینک به دیدگاه
مگر ننوشتی فقط با خودکار؟:ws38:

خب خودکار چه ربطی به موضوع داره؟:ws52:

خودکار مداد..هر چیزی .منظورم این بوده تحریری باشه نه قلم درشت

لینک به دیدگاه
خب خودکار چه ربطی به موضوع داره؟:ws52:

خودکار مداد..هر چیزی .منظورم این بوده تحریری باشه نه قلم درشت

ربطی به موضوع نداره یههو اومد تو ذهنم :دی

خب خودت اون بالا نوشتی با خودکار :|

لینک به دیدگاه
ربطی به موضوع نداره یههو اومد تو ذهنم :دی

خب خودت اون بالا نوشتی با خودکار :|

خب آخه معمولا کسی با مداد نمینویسه دیگه.اون پر قو و شتر مرغ و اینا هم شوخی بود:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

:w58: مسئول عزیز... سحرجان... :banel_smiley_4: آخه چرا امشب تمام راه های ارتباطی با شما بسته بود :banel_smiley_4:

بابا شاید یکی مثل من فقط امشب میتونسته بفرسته ... مگه وقتش تا 9 مهر نیست؟ :w000: حالا من هی میخوام ریا نشه نمیذارید دیگه :w000::whistle:

مسئولان لطفا رسیدگی کنن :ws3: ببین توروخدا با روان جوون مردم چجوری بازی میکنند :sad0::ws3:

لینک به دیدگاه
:w58: مسئول عزیز... سحرجان... :banel_smiley_4: آخه چرا امشب تمام راه های ارتباطی با شما بسته بود :banel_smiley_4:

بابا شاید یکی مثل من فقط امشب میتونسته بفرسته ... مگه وقتش تا 9 مهر نیست؟ :w000: حالا من هی میخوام ریا نشه نمیذارید دیگه :w000::whistle:

مسئولان لطفا رسیدگی کنن :ws3: ببین توروخدا با روان جوون مردم چجوری بازی میکنند :sad0::ws3:

:sad0: ببخشید

پیام خصوصی باز بود منتها برای دوستان.حواسم نبود.درستش کردم.بازم معذرت:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:sad0: ببخشید

پیام خصوصی باز بود منتها برای دوستان.حواسم نبود.درستش کردم.بازم معذرت:icon_pf (34):

خواهش میکنم... ممنون... پیش میاد دیگه... خداروشکر الان تونستم بیام :icon_gol:

موفق باشید :girl_yes2: :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...