رفتن به مطلب

تصوبر: لیدی گاگا با حجاب در خیابان های ترکیه!

Shiva-M

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

hyjpe4v3x7nsi4mu61y0.jpg

wxyvtgsgtstz9k43ih.jpg

لیدی گاگا خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز آمریکایی ایتالیایی‌تبار هفته گذشته با ظاهری جدید در استانبول ظاهر شد. او بیشتر به خاطر پوشش‌ها عجیبی که انتخاب می‌کند در بین علاقه‌مندان موسیقی شهره است. لیدی گاگا در یکی از کنسرت‌هایش لباسی از گوشت پوشیده بود که جنجال های زیادی را به راه انداخت. گاگا اکنون با ظاهری جدید در ترکیه حاظر شده است. حجاب به او اجازه داد به راحتی در فروشگاه‌ها و اماکن عمومی شهر استانبول ظاهر شود.

منبع: پارسینه و سلب فا

لینک به دیدگاه
بده مطابق با آداب و سنن هر کشوری لباس می پوشه؟

:biggrin:

من کلاً لباس پوشیدنشو دوست دارم چه با حجاب باشه چه بی حجاب چه گوشتی...مهم خلاقیتشه که توی همه کاراش از جمله لباس پوشیدنش وجود داره :w16:

لینک به دیدگاه
من کلاً لباس پوشیدنشو دوست دارم چه با حجاب باشه چه بی حجاب چه گوشتی...مهم خلاقیتشه که توی همه کاراش از جمله لباس پوشیدنش وجود داره :w16:

حالا بی شوخی کلا پشت هر کاری که میکنه حرف هست،

منم بعضی کنسرتاشو دوست دارم. حرفای جالبی میزنه. آهنگاشم قبلا خیلی اوکی بود چند وقتیه که کیفیت قبل رو نداره که البته همه الان اینطوری شدن

یه نشستی هم با الهام چرخنده داشته باشه دیگه حله حله:w02:

عالی بود

:ws28:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یه نشستی هم با الهام چرخنده داشته باشه دیگه حله حله:w02:

نمیدونم چرا هی تو اینترنت الهام چرخدنده سرچ میکردم...:ws28::icon_pf (34):

مکانیکیم دیگر...:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...