رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اینجوری خودتو اذیت میکنی

من اگه کسی واسم اهمیت داشته باشه واقعا اگه کوچکترین حرفی بزنه ناراحت میشم و قهر میکنم شدیییییییییید:icon_pf (34): اما اگه اهمیت نداشته باشه حرفش هم اهمیت نداره و سعی میکنم ازش فاصله بگیرم

دقیقا خودمو بد اذیت میکنم طوری که رو به قبله میشم..

میدونید.. من خیلی زود میرنجم نه بخاطر اینکه کسی منو رنجوندا نه.. اینکه چرا اشتباه میرنجن.. و حتی من یه خصوصیتی که دارم البته اوایل اینجوری نبودم.. اصلا حاضر نیستم کسی از دستم ناراحت بشه.. چه حق داشته باشه چه نداشته باشه.. درهرصورت من اخرش کوتاه میام فقط برای اینکه دلش چرکین نشه یا ناراحت نشه قلبش مریض بشه.. حاضرم خودم ناراحتیشو بکشم.. و وقتی متوجهمیشم دیگه ناراحت نیست سعی میکنم ازش فاصله بگیرم نه اون فاصله ای که دیگه کلا بیخیالش شم.. میزارم راحت باشه.. هروقت خودش خواست.. باهام حرف بزنه..

به قول پدرم.. وقتی ادمازا هم ناراحت میشن.. و عنوان نمیکنن .. اون غده میشه و بعدها تبدیل به کینه.. من تلاشمو میکنم از کسی خرده نگیرم یا ناراحت نکنم..

یه روزی بلاخره طرف متقابل متوجه میشه .. و اروم میشه..

اینکه محبتها زیاد میشه .. و میتونی یه دنیای اروم رو برای خودت درست کنی..

این دنیای اروم من هم.. موقعی درست میشه که قشنگ یه بار من کامل افقی میشم.. بعد..

ولی دارم اصلاح میکنم. که نرنجم.. احساساتمو کم کنم نه تموم کنم..

و زود قضاوت نکنم..

خشونتمم تاحدودی گذاشتم کنار.. چون بعضی از سختگیری هارو تو دنیای واقعی نداشته باشم. دیگه کارمندا... منقرضمون میکنن...

همه خوبن. و من همه رو دوست دارم.. چه پسر چه دختر.. همه بنده های خدا و نعمت و رحمتهای خداهستن..:icon_gol:

چقدر حرفیدم سرم پایین بود همینجور نوشتم..

وقعا از بچه های اینجا ممنونم. که بهم کمک کردن.. و خوشحالم بهترین دوستان رو از نواندیشان دارم.. که دردنیای واقعی هم زیارتشون کردم. و شکر میکنم ...

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دقیقا خودمو بد اذیت میکنم طوری که رو به قبله میشم..

میدونید.. من خیلی زود میرنجم نه بخاطر اینکه کسی منو رنجوندا نه.. اینکه چرا اشتباه میرنجن.. و حتی من یه خصوصیتی که دارم البته اوایل اینجوری نبودم.. اصلا حاضر نیستم کسی از دستم ناراحت بشه.. چه حق داشته باشه چه نداشته باشه.. درهرصورت من اخرش کوتاه میام فقط برای اینکه دلش چرکین نشه یا ناراحت نشه قلبش مریض بشه.. حاضرم خودم ناراحتیشو بکشم.. و وقتی متوجهمیشم دیگه ناراحت نیست سعی میکنم ازش فاصله بگیرم نه اون فاصله ای که دیگه کلا بیخیالش شم.. میزارم راحت باشه.. هروقت خودش خواست.. باهام حرف بزنه..

به قول پدرم.. وقتی ادمازا هم ناراحت میشن.. و عنوان نمیکنن .. اون غده میشه و بعدها تبدیل به کینه.. من تلاشمو میکنم از کسی خرده نگیرم یا ناراحت نکنم..

یه روزی بلاخره طرف متقابل متوجه میشه .. و اروم میشه..

اینکه محبتها زیاد میشه .. و میتونی یه دنیای اروم رو برای خودت درست کنی..

این دنیای اروم من هم.. موقعی درست میشه که قشنگ یه بار من کامل افقی میشم.. بعد..

ولی دارم اصلاح میکنم. که نرنجم.. احساساتمو کم کنم نه تموم کنم..

و زود قضاوت نکنم..

خشونتمم تاحدودی گذاشتم کنار.. چون بعضی از سختگیری هارو تو دنیای واقعی نداشته باشم. دیگه کارمندا... منقرضمون میکنن...

همه خوبن. و من همه رو دوست دارم.. چه پسر چه دختر.. همه بنده های خدا و نعمت و رحمتهای خداهستن..:icon_gol:

چقدر حرفیدم سرم پایین بود همینجور نوشتم..

وقعا از بچه های اینجا ممنونم. که بهم کمک کردن.. و خوشحالم بهترین دوستان رو از نواندیشان دارم.. که دردنیای واقعی هم زیارتشون کردم. و شکر میکنم ...

خیلی خوبه که روح بزرگی داری:aghosh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تحلیل شخصیت ها چطور بود حالا ؟!

آیا به رشد شخصیت شما کمک کرد ؟!:whistle:

:whistle::whistle::whistle:

سلام دوست عزیز مگه اینجا صندلی داغ که سوال کردید

:ws3:

دوستان به من لطف داشتن.. و اینکه بله درهرسخنی رازی نهفته است و هرشخصی خودش متوجه اون راز خواهدشد..

شمانسبت به شناختی که ازم دارید باید تحلیلل کنید... میتونی هم تحلیل نکنید.. کلا هرجورراحتی:ws3::a030:

ممنونم از حضورتون:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

تقدیم به تمام دوستانی که در تحلیل شخصیت من شرکت کردن.. وقراره شرکت کنن..

از همه دوستان از صمیم قلب تشکر میکنم. و سعی میکنم یه سری ادابمو و رفتارهای بدمو کم رنگ کنم.. تا بتونم خوب زندگی کنم و بخندم..

خندهامو مدیون تمام دوستانی هستم که جاداره از همین جا از همه دوستان تشکر کنم.. :a030:

و بگم خیلی ماه هستید خدا بهتون سلامتی موفقیت.. لبخند.. روزهای شاد بهتون عطا کنه..

و هیچ وقت سر یه موضوع خیلی کوچیک ناراحت نکنید(اینجاشو یکی باید به خودم بگه) من سعیمو کردم و تاحدودی موفق شدم.. :ws3:

واقعا بچه ها ازتون متشکرم.. ب خاطر تمام خوبیهاتون.. و واقعا دوستتون دارم.. :icon_gol:

ازهمه دوستان یه خواهش دارم منو تنها نزارید.. و هوامو داشته باشید تا لبخند از لبام نیفته مرسی..:w16:

نواندیشان به من روح زیستن داد...

و از اقا مهدی و عارف و تمام مدیران این انجمن چه بازنشسته و چه تازه کار و تمام کاربران عزیز تشکر میکنم....:a030:

موفق و موید باشید.. :a030:

منتظر دوستانی که میخوان بیان و تحلیل کنن هم هستم...:icon_gol:

5uhncje6t7jq63sen6y.jpg

userfield_edit.gif

[flash=width=600hieght=30]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 27
لینک به دیدگاه

سلام. من یادم رفته بود :ws3:

به نظرم شخصی با تلاش و پشتکار زیاد هستی و اون چیزی که داری و میدونی رو دوست داری به بقیه هم بگی و اهل کلاس گذاشتن نیستی

به فکر دوستات هستی و دل بزرگی داری و احساساتی هستی.

حساس و زودرنجی که البته اینم بگم که نسبت به اوایلی که انجمن اومده بودی مشخصه خیلی رو این مسئله تمرکز کردی و بهتر شده.

با مشکلات عجولانه میخوای برخورد کنی و تصمیم زود میگیری

• Like 5
لینک به دیدگاه

شرمنده براتاخیر

سلام...

درمدت زمان کم و شناختی که دارم

پرانرژی ،حساس، زودرنج ...

و درصورت پیداکردن شخصی همساز باخودتون ،هیچوقت انرژِی تون تموم نمیشه...

موفق باشین

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلااام عزیزززم:hapydancsmil:دوست مهربون و دوست داشتنیو با معرفتی.بعضی موقع ها زودرنجی...تلاشت زیاده و پشت کار خوبی داری و یه عالمه خوبی:w02:

در کل راضیم ازت:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام. من یادم رفته بود :ws3:

به نظرم شخصی با تلاش و پشتکار زیاد هستی و اون چیزی که داری و میدونی رو دوست داری به بقیه هم بگی و اهل کلاس گذاشتن نیستی

به فکر دوستات هستی و دل بزرگی داری و احساساتی هستی.

حساس و زودرنجی که البته اینم بگم که نسبت به اوایلی که انجمن اومده بودی مشخصه خیلی رو این مسئله تمرکز کردی و بهتر شده.

با مشکلات عجولانه میخوای برخورد کنی و تصمیم زود میگیری

سلام خوش اومدی اقا محمد.. خوشحالم کردی.... خوب شد یادت اومداااا

:ws3:

حتما اصلاح میشه...

ممنونم از حضورت :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شرمنده براتاخیر

سلام...

موفق باشین

سلام گلم

دشمنت شرمنده عزیزم

باحضورت خوشحالم کردی... :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شرمنده براتاخیر

سلام...

موفق باشین

سلام گلم

دشمنت شرمنده عزیزم

باحضورت خوشحالم کردی... :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلااام عزیزززم:hapydancsmil:دوست مهربون و دوست داشتنیو با معرفتی.بعضی موقع ها زودرنجی...تلاشت زیاده و پشت کار خوبی داری و یه عالمه خوبی:w02:

در کل راضیم ازت:ws3:

سلام گلم

عزیزم شمالطف داری مهربونی و خوب بودن از خودتونه گلم

ای جانم عزیزمی خوشحالم کردی باحضورت عزیزم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خب خب خب خب .. داشت از دستم در می رفت :ws3:

مصی جون یه دختر مهربون ، با تلاش و معلومات زیاد که بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران می ذاره :w16:

حساس و زودرنج و احساساتی..

با شخصیت و یه دوست خیلی خوب ♥

مرسی از دعوتت عزیز دلم :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
خب خب خب خب .. داشت از دستم در می رفت :ws3:

مصی جون یه دختر مهربون ، با تلاش و معلومات زیاد که بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران می ذاره :w16:

حساس و زودرنج و احساساتی..

با شخصیت و یه دوست خیلی خوب ♥

مرسی از دعوتت عزیز دلم :icon_gol:

سلام به پری جون,,, دوست مهربون خودم

باجضورت منو خوشحال کردی گلم

شمالطف داری خوبی از خودته.. :w16:

موفق و سلامت باشی عزیزم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
همه به این نکته زود رنج بودن اشاره میکنن بابا تقلب نکنید یه چیز جدید بگید خب :ws3:

خوب یکی از خصوصیات بارزمه دیگه.... :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...