رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

چشم میبینم..شرلوک محشره ببینید عالیه

حتمن:a030:

یه سریال جدیدم نتفلیکس اخیرن منتشر کرده. 13 reason why خیلی سر و صدا کرده تو فضای مجازی. گویا توییت هاش از سریالایی مثل تاج و تخت هم بیشتره

خودم البته وقت نشد ببینم فقط یه قسمت دیدم خوب بود. تعریفشو خیییلی شنیدم. فضا تینیجری و دبیرستانیه ولی گویا خیلی خوش ساخت و سطح بالاست. هر 13 قسمتش هم یکجا منتشر شد.:a030:

13ReasonsWhy-www.imagesplitter.net_.jpeg

سریال stranger things هم فکر کنم قبلن یه اشاره ای کردم. محصول دیگه ی شبکه قدرتمند نتفلیکس که بشدت خوش ساخت و درجه یکه. که خیلی هم مورد استقبال و تحسین منتقدین قرار گرفت. کلا هم 8 قسمته. من که لذتشو بردم. پیشنهاد میکنم حتمن ببینید

stranger-things.jpg

لینک به دیدگاه
حتمن:a030:

یه سریال جدیدم نتفلیکس اخیرن منتشر کرده. 13 reason why خیلی سر و صدا کرده تو فضای مجازی. گویا توییت هاش از سریالایی مثل تاج و تخت هم بیشتره

خودم البته وقت نشد ببینم فقط یه قسمت دیدم خوب بود. تعریفشو خیییلی شنیدم. فضا تینیجری و دبیرستانیه ولی گویا خیلی خوش ساخت و سطح بالاست. هر 13 قسمتش هم یکجا منتشر شد.:a030:

13ReasonsWhy-www.imagesplitter.net_.jpeg

سریال stranger things هم فکر کنم قبلن یه اشاره ای کردم. محصول دیگه ی شبکه قدرتمند نتفلیکس که بشدت خوش ساخت و درجه یکه. که خیلی هم مورد استقبال و تحسین منتقدین قرار گرفت. کلا هم 8 قسمته. من که لذتشو بردم. پیشنهاد میکنم حتمن ببینید

stranger-things.jpg

فدا مدا...تو خط فیلم کره ای هم هستی؟
لینک به دیدگاه
فدا مدا...تو خط فیلم کره ای هم هستی؟

:icon_gol::icon_gol:

والا سریال کره ای که نه اصلن ندیدم،

ولی تو سینما فقط دو سه تا کارگردان رو خیلی علاقه دارم کاراشونو همیشه دنبال میکنم . کیم کی دوک و پارک چان ووک که عاشقشونم

:a030:

لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol:

والا سریال کره ای که نه اصلن ندیدم،

ولی تو سینما فقط دو سه تا کارگردان رو خیلی علاقه دارم کاراشونو همیشه دنبال میکنم . کیم کی دوک و پارک چان ووک که عاشقشونم

:a030:

من 2 تا سریال کره ای خیلی دوست دارم خیلی خوش ساخت بودن یکی تو که از ستاره ها آمده ای....و دریم های خیلی قشنگن
لینک به دیدگاه
سریال فرندز چطوره ؟

ارزش دیدن داره ؟

انقد قشنگ هست که پیگیر موضوعش بشی ؟

nvk_friends_2-282x300.jpg

بله اقا. فک کن یه درصد نداشته نباشه:w000:

دیدن فرندز اوجب واجبتانه اصلن

ببین لذتشو ببر:w16::a030:

لینک به دیدگاه
اخیرن سریال The Big Bang Theory رو شروع کردم. فصل دوشم الان. تا اینجا که خیلی دوست داشتم. جنس طنزشو.

البته شنیدم این فصلای اخر حسابی ضعیف شده ، ولی فعلن که اولاشم خیلی فانه

من با شخصیتای این سریال زندگی کردم ینی

محشره

لینک به دیدگاه

the leftovers

فصل اول تا وسطاشو زورکی دیدم، موند تا چند ماه بعد هر از گاهی یه ذره که صرفا ببینم آخرش چی میشه .

فصل دوم رو که شروع کردم دو روزه همه ده قسمت و دو قسمتی که از فصل سه اومده رو تموم کردم ....

از فصل دوم خیلی قشنگ داره میره جلو ... حیف که فصل سوم ، فصل آخره :sad0:

لینک به دیدگاه

انیمه بازان عزیز بشتابید

فصل دوم انیمه سریالی موفق Attack on Titan چند هفته ای هست که شروع شده. فصل یکش که خیلی خوش ساخت و هیجانی بود. این فصل هم بشدت درگیر کننده ست و با شتاب و هیجانی چند برابر داره میره جلو. به شخصه یکی از علاقه مندان این سریالم.

فصل اول فکر میکنم حدود 20 قسمت اینا بود. که هر قسمتش 20 دقیقه ست. وقت گیر نیست اصلن:a030: پیشنهاد میکنم ببینید

attack_banner.jpg

اطلاعات سریال:

ژانر : انیمیشن , اکشن , ماجراجویی

imdb.png ۸٫۸/۱۰

زبان : ژاپنی

ستارگان : Marina Inoue, Yuki Kaji, Yui Ishikawa

وضعيت: در حال پخش ( ۲۰۱۳ – )

داستان انیمه به صدها سال قبل باز می‌گردد. جایی که انسان‌ها بدست تایتان‌ها کشته می‌شدند اما عده اندکی از آن‌ها موفق شدند در شهری با دیوارهای بسیار بلند (حتی بلندتر از بزرگترین تایتان‌ها) پناه بگیرند و جان سالم بدر ببرند. صد سال به همین منوال می‌گذرد تا اینکه…

لینک به دیدگاه
البته الان میخوام سریال هانیبال رو شروع کنم

موضوعش جالبه ! البته میگن باید چند قسمت اول رو تحمل کرد

Hannibal-season-3.jpg

دو فصل ازین سریال رو دیدم اینکه فقط صحنه هایی که قاتل های سریالی بوجود میارن خیلی هنرمندانه هست

هر کدومش یه سبک خاصه ..

تو این سریال فجیع ترین قتل هارو به تصویر کشیدن ، طوری که بعضی جاها حال ادم بد میشه

در کل نبینید :ws3:

لینک به دیدگاه

آقا یه سریال معرفی کنید در حد got و اینا :banel_smiley_4:

الان تنها سریالی که هر هفته میبینم the100 اونم پنج شنبه ها میاد یه ماه هم وقفه داشت ...........

لینک به دیدگاه
آقا یه سریال معرفی کنید در حد got و اینا :banel_smiley_4:

الان تنها سریالی که هر هفته میبینم the100 اونم پنج شنبه ها میاد یه ماه هم وقفه داشت ...........

the100 رو خیلی دوست دارم ببینم، ولی میخوام تا ی مدت سریال نبینم

آدمُ از زندگی میندازه 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

من هر دفعه میگم شبی ی قسمت ببینم ! ولی نمیشه لعنتی ..

لینک به دیدگاه
the100 رو خیلی دوست دارم ببینم، ولی میخوام تا ی مدت سریال نبینم

آدمُ از زندگی میندازه 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

من هر دفعه میگم شبی ی قسمت ببینم ! ولی نمیشه لعنتی ..

سریال اش خوبه ها ولی .........نمیگم اسپویل میشه :ws3:

اره مثلا میخواستم برم سروقت سوپرنچرال یاخدا 12 سیزده فصله یه قسمت گرفتم دیدم بد دانلود شده دیگه قسمت نشد ببینم حس دوباره دان کردن نبود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...