رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

سریال اش خوبه ها ولی .........نمیگم اسپویل میشه :ws3:

اره مثلا میخواستم برم سروقت سوپرنچرال یاخدا 12 سیزده فصله یه قسمت گرفتم دیدم بد دانلود شده دیگه قسمت نشد ببینم حس دوباره دان کردن نبود :ws3:

ولی چی :w02:

سوپرنچرال که واسه خودش دایره المعارف هست :ws3:

لینک به دیدگاه
ولی چی :w02:

سوپرنچرال که واسه خودش دایره المعارف هست :ws3:

یکم کلیشه ای شده هیجانش خوابیده .........البته قبلا هم تو یه فصلش اینطور بود............

ارزش دیدن داره ؟کافر نمیکنه ؟:ws28:

لینک به دیدگاه
یکم کلیشه ای شده هیجانش خوابیده .........البته قبلا هم تو یه فصلش اینطور بود............

ارزش دیدن داره ؟کافر نمیکنه ؟:ws28:

من خودم ندیدم ولی طرف میگفت خدارو کشیدن وسط w58.gif ( بهش بُعد دادن ) اصن ی وضعی :ws3:

بعد دیگه اینکه آخراش موجودات تخیلی کم آوردن دور همی یه چیز ابداع میکردن :ws3:

دکستر رو دیدی ؟

لینک به دیدگاه
من خودم ندیدم ولی طرف میگفت خدارو کشیدن وسط w58.gif ( بهش بُعد دادن ) اصن ی وضعی :ws3:

بعد دیگه اینکه آخراش موجودات تخیلی کم آوردن دور همی یه چیز ابداع میکردن :ws3:

دکستر رو دیدی ؟

اره تو کامنت های یه سایت خوندم که درباره خدا حرف میزدن که بصورت جسم تو سریال اوردن:icon_pf (34):

همون فیلم که درباره شیمی دان و مواد مخدر؟شنیدم اسمشو

لینک به دیدگاه
اره تو کامتت های یه سایت خوندم که دربتره خدا حرف میزدن که بصورت جسم تو سریال اوردن:icon_pf (34):

همون فیلم که درباره شیمی دان و مواد مخدر؟شنیدم اسمشو

نه اون که برکینگ بد هست :ws3: ( سریال خیلی قشنگیه ! ارزش دیدن داره )

این یکی راجب ی قاتل سریالی هست ، ی کوچولو خشونت داره ولی خیلی ملوسه :ws3:

طوری با شخصیت اول فیلم همراه میشی که انگار تورو داره با خودش سفر میبره .. ( چون صدای ذهنش رو مخاطب میتونه بشنوه و در واقع همون تفکرش )

لینک به دیدگاه
نه اون که برکینگ بد هست :ws3: ( سریال خیلی قشنگیه ! ارزش دیدن داره )

این یکی راجب ی قاتل سریالی هست ، ی کوچولو خشونت داره ولی خیلی ملوسه :ws3:

طوری با شخصیت اول فیلم همراه میشی که انگار تورو داره با خودش سفر میبره .. ( چون صدای ذهنش رو مخاطب میتونه بشنوه و در واقع همون تفکرش )

والا همش توفاز سریال های مثل گات و وایکینگ و اینا بودم

حس سریال هایی که امروزیه اند (از نظر موضوعی ) نیس

:w02:

لینک به دیدگاه
west world رو ببنید

اینو به نظر من اصلا نبینید !

سریال خوبیه ولی یه فصل داده بیرون دیگه نمیاد تا سال دیگه

یه سال میمونی تو خماریش ! :ws3:

لینک به دیدگاه
انیمه بازان عزیز بشتابید

فصل دوم انیمه سریالی موفق Attack on Titan چند هفته ای هست که شروع شده. فصل یکش که خیلی خوش ساخت و هیجانی بود. این فصل هم بشدت درگیر کننده ست و با شتاب و هیجانی چند برابر داره میره جلو. به شخصه یکی از علاقه مندان این سریالم.

فصل اول فکر میکنم حدود 20 قسمت اینا بود. که هر قسمتش 20 دقیقه ست. وقت گیر نیست اصلن:a030: پیشنهاد میکنم ببینید

attack_banner.jpg

اطلاعات سریال:

ژانر : انیمیشن , اکشن , ماجراجویی

imdb.png ۸٫۸/۱۰

زبان : ژاپنی

ستارگان : Marina Inoue, Yuki Kaji, Yui Ishikawa

وضعيت: در حال پخش ( ۲۰۱۳ – )

داستان انیمه به صدها سال قبل باز می‌گردد. جایی که انسان‌ها بدست تایتان‌ها کشته می‌شدند اما عده اندکی از آن‌ها موفق شدند در شهری با دیوارهای بسیار بلند (حتی بلندتر از بزرگترین تایتان‌ها) پناه بگیرند و جان سالم بدر ببرند. صد سال به همین منوال می‌گذرد تا اینکه…

این انیمه خیلی قشنگه، داستان عالی، هیجان فوق العاده، تعلیق، شخصیت ها، کلا همه چی عالیه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
دو فصل ازین سریال رو دیدم اینکه فقط صحنه هایی که قاتل های سریالی بوجود میارن خیلی هنرمندانه هست

هر کدومش یه سبک خاصه ..

تو این سریال فجیع ترین قتل هارو به تصویر کشیدن ، طوری که بعضی جاها حال ادم بد میشه

در کل نبینید :ws3:

من خیلی این سریالو دوست دارم

نقطه قوتش بازی عالی دو شخصیت اصلی است ، فیلم نامه دقیقی داره و در ژانر جنایی معمایی خیلی قویه، خصوصا دو فصل اولش

حیف که کنسل شد :sigh:

لینک به دیدگاه

نقطه قوتش بازی عالی دو شخصیت اصلی است ، فیلم نامه دقیقی داره و در ژانر جنایی درام خیلی قویه، خصوصا دو فصل اولش

قبول دارم قشنگه ، مخصوصا فصل دوم که یک سری از اتفاقات فصل اول رو روشن میکرد!

فصل سوم رو ندیدم ! فقط ی قسمت رو دیدم

الان با اینکه کنسل شده پایان فصل سه به نتیجه قابل قبولی میرسن ؟ اگه ضد حاله نبینم

لینک به دیدگاه

نقطه قوتش بازی عالی دو شخصیت اصلی است ، فیلم نامه دقیقی داره و در ژانر جنایی معمایی خیلی قویه، خصوصا دو فصل اولش

سریال دکستر رو دیدین ؟

لینک به دیدگاه
قبول دارم قشنگه ، مخصوصا فصل دوم که یک سری از اتفاقات فصل اول رو روشن میکرد!

فصل سوم رو ندیدم ! فقط ی قسمت رو دیدم

الان با اینکه کنسل شده پایان فصل سه به نتیجه قابل قبولی میرسن ؟ اگه ضد حاله نبینم

پایان آخرین قسمت فصل سوم شاهکار بود! جوری تموش کردن که از کنسل شدن هم ضربه نخوره ....

سریال دکستر رو دیدین ؟

تا نیمه های فصل دوم دیدم و بعد ادامه ندادم دیگه.

لینک به دیدگاه
پایان آخرین قسمت فصل سوم شاهکار بود! جوری تموش کردن که از کنسل شدن هم ضربه نخوره ....

تا نیمه های فصل دوم دیدم و بعد ادامه ندادم دیگه.

من نگران این بودم که نکنه یه وقت بیننده رو تو خماری بذارن! :ws3:

مرسی که تایید کردین :a030:

دکستر رو باید تا فصل 3 تحمل کرد !

البته واژه تحمل شاید درست نباشه ! اینکه سریال رو روال بیاد و فصل آخرش ( فصل 8 ) کل داستان رو روشن میکنه

ته سریال رو هم باز گذاشتن تا اگه خواستن ادامه بدن ( البته تیزر فصل 9 اومده )

لینک به دیدگاه
من نگران این بودم که نکنه یه وقت بیننده رو تو خماری بذارن! :ws3:

مرسی که تایید کردین :a030:

دکستر رو باید تا فصل 3 تحمل کرد !

البته واژه تحمل شاید درست نباشه ! اینکه سریال رو روال بیاد و فصل آخرش ( فصل 8 ) کل داستان رو روشن میکنه

ته سریال رو هم باز گذاشتن تا اگه خواستن ادامه بدن ( البته تیزر فصل 9 اومده )

خواهش میکنم :w16:

دکستر خود شخصیتش برام جالب بود ولی روندش اونقدری که باید برام جذاب نبود که طبق گفته شما باید بیشتر صبر میکردم :hanghead:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم :w16:

دکستر خود شخصیتش برام جالب بود ولی روندش اونقدری که باید برام جذاب نبود که طبق گفته شما باید بیشتر صبر میکردم :hanghead:

آخه تا فصل 3 در گیر قتل های کلیشه ای هست !

ولی من تو هانیبال مرگ رو بیشتر حس کردم! شاید چون محوریت داستان روانشناسی قتل بود و تفکر قاتل های سریالی

و اینکه تو هانیبال فقط صحنه به جا گذاشته از قاتل رو میبینی ( برعکس دکستر ) ! اینکه چطور شد طرف اونطوری شد فاکتور گرفتن

البته تحلیل جزئیات کار رو دوش " ویل " بود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...