رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

ندارم.

گیم رو میبینم پاک میکنم. حرصم میگیره :ws3:

دومی هم ندیدم.

بابا برو یونی دیگ. الان مگه 12 گیگ نیست؟

ی باگی رایجی هست تو این شبکه های یونی ها. پ خ میکنم برات. دیگه محدودیت حجم نخواهی داشت :ws3:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
راضی به زحمتت نیستم مادریم خودم گیر میارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

یه فلش که ده قسمتم نمشیه توش ریخت:|

اولش اینطوری ه دیگ.

فلش اول رایگان. بعدی ها پول پست ک هیچ، ده برابر میگیره.

هی. بسوزه پدر اعتیاد به گیم اف ترون :sigh:

لینک به دیدگاه
راضی به زحمتت نیستم مادریم خودم گیر میارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

باشه گیر بیار:w16:

یه فلش که ده قسمتم نمشیه توش ریخت:|

64 :|

اولش اینطوری ه دیگ.

فلش اول رایگان. بعدی ها پول پست ک هیچ، ده برابر میگیره.

هی. بسوزه پدر اعتیاد به گیم اف ترون :sigh:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
دوستان نظرتون در مورد Seinfeld چیه ؟

خودم ندیدم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم،

گویا یکی از سیتکام های برتر تاریخ هم هست که سریالای بزرگی مثل فرندز خیلی ازش الهام گرفتن

:a030:

لینک به دیدگاه
خودم ندیدم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم،

گویا یکی از سیتکام های برتر تاریخ هم هست که سریالای بزرگی مثل فرندز خیلی ازش الهام گرفتن

:a030:

جالبه که با این همه تعریفی که ازش شده هیچکی ندیدتش ! :w58:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

پاییز شروع شد و فصل پخش سریال های خوب فرا رسید

سریالای خوبی قراره آخر همین ماه بیان. از جمله فصل جدید مردگان متحرک و آیینه سیاه

اما سریال جدیدی که دیشب پخشش از شبکه HBO شروع شد و بشخصه خیلی لذت بردم ازش سریال Westworld هست. که کار جاناتان نولان هست. قسمت اولش که نوید یه سریال قوی و خوش ساخت رو میده. باید دید در ادامه چطور پیش میره. خیلییها معتقدن این سریال رقیبی جدی برای بازی تاج و تخت خواهد شد. باید دید

اطلاعات این سریال رو میتونید در ادامه ببینید:

westworld-ed-harris-1.jpg

ژانر : علمی تخیلی , هیجان انگیز , وسترن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
۹.2/۱۰

محصول : HBO

ستارگان : Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood

کارگردان : Jonathan Nolan, Lisa Joy Nolan

خلاصه:

داستان سریال مربوط به عصر ظهور هوش‌های مصنوعی است. دو نفر برای ماجراجویی به یک پارک با تکنولوژی بالا در غرب وحشی می‌روند. این پارک شبیه به دوران روم باستان، زمان کابوی‌ها و قرون وسطی ساخته شده و پر از ربات است. هنگامی که سیستم مرکزی پارک دچار مشکل می‌شود، ربات ها شورش می‌کنند و این دو فرد ماجراجو هم تحت تعقیب ربات ها قرار می گیرند…

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سریالای خوبی قراره آخر همین ماه بیان. از جمله فصل جدید مردگان متحرک و آیینه سیاه

اما سریال جدیدی که دیشب پخشش از شبکه HBO شروع شد و بشخصه خیلی لذت بردم ازش سریال Westworld هست. که کار جاناتان نولان هست. قسمت اولش که نوید یه سریال قوی و خوش ساخت رو میده. باید دید در ادامه چطور پیش میره. خیلییها معتقدن این سریال رقیبی جدی برای بازی تاج و تخت خواهد شد. باید دید

۹.2/۱۰

خلاصه:

داستان سریال مربوط به عصر ظهور هوش‌های مصنوعی است. دو نفر برای ماجراجویی به یک پارک با تکنولوژی بالا در غرب وحشی می‌روند. این پارک شبیه به دوران روم باستان، زمان کابوی‌ها و قرون وسطی ساخته شده و پر از ربات است. هنگامی که سیستم مرکزی پارک دچار مشکل می‌شود، ربات ها شورش می‌کنند و این دو فرد ماجراجو هم تحت تعقیب ربات ها قرار می گیرند…

:icon_pf (34): ,hd

هر چند خیلی جاها اشتباهات منطقی داشت. اما وای از ایده اصلی داستان... شگفت زده شدم. انگار نویسنده اش خودم بودم. میدونستم بعدش چ میشه :دی

لینک به دیدگاه

۹.2/۱۰

خلاصه:

واااای از این سریال وااای:obm:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
:icon_pf (34): ,hd

هر چند خیلی جاها اشتباهات منطقی داشت. اما وای از ایده اصلی داستان... شگفت زده شدم. انگار نویسنده اش خودم بودم. میدونستم بعدش چ میشه :دی

در مجموع من خیلی لذت بردم بعد از مدتها یه سریال درست حسابی دیدیم.

مخصوصن قسمت پایانی و نتیجه گیریش بی نقص بود بنظرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...