رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
ميدونم علوم غريبه به تمامي امور متافيزيكي ماوراء طبيعة مربوط ميشه و ادعيه هايي كه امروزه اكثريت انسانها به وقت گرفتاري بهشون پناه ميبره يا حداقل درموردشون تحقيق مي كنه بازهم مربوط به عالمي از انرژي ميشه و نه ماده!

آيا به موضوع ادعيه و تسخير انرژي ها و طالع بيني با ستاره ها يا همين كارهايي كه دعانويس ها انجام ميدن اعتقاد داريد؟ آيا پيش اومده كه در كار شما با استعانت از ادعيه يك شخص ديگه فرجي حاصل بشه و مشكلتون حل بشه؟

اصلاً چقدر اين موضوع واقعيت داره؟

خود من دلم نمي خواد باور كنم كه انرژي هاي دست نيافتني فقط به وسيله ي عده ي محدودي به دست بياد و افسار زندگي بقيه ي انسانها رو به دست بگيرند و از سرنوشت و طالعشون باخبر باشن!

در مورد اين موضوع خيلي دوس دارم نظر شمارو بدونم و حتي تجربياتتون رو.

خواهش مي كنم اگر نظر ميديد نظر شخصي خودتون باشه، مطالب توي اينترنت رو كپي پيست نكنيد

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
ميدونم علوم غريبه به تمامي امور متافيزيكي ماوراء طبيعة مربوط ميشه و ادعيه هايي كه امروزه اكثريت انسانها به وقت گرفتاري بهشون پناه ميبره يا حداقل درموردشون تحقيق مي كنه بازهم مربوط به عالمي از انرژي ميشه و نه ماده!

آيا به موضوع ادعيه و تسخير انرژي ها و طالع بيني با ستاره ها يا همين كارهايي كه دعانويس ها انجام ميدن اعتقاد داريد؟ آيا پيش اومده كه در كار شما با استعانت از ادعيه يك شخص ديگه فرجي حاصل بشه و مشكلتون حل بشه؟

اصلاً چقدر اين موضوع واقعيت داره؟

خود من دلم نمي خواد باور كنم كه انرژي هاي دست نيافتني فقط به وسيله ي عده ي محدودي به دست بياد و افسار زندگي بقيه ي انسانها رو به دست بگيرند و از سرنوشت و طالعشون باخبر باشن!

در مورد اين موضوع خيلي دوس دارم نظر شمارو بدونم و حتي تجربياتتون رو.

خواهش مي كنم اگر نظر ميديد نظر شخصي خودتون باشه، مطالب توي اينترنت رو كپي پيست نكنيد

در قدرت امواج شکی نیست.

اطلاعات کم و ناقص من تو فیزیک، ب ذرات ریزی رسیده ک عملا نمیشه گفت چطور دوگانه رفتار می کنند. مراجعه کنید به نظریه گربه شرودینگر!

ب هر صورت، تجربه های شخصی ب نظرم فقط برای هر شخص مفیده. و زیاد قابل انتقال ب افراد دیگه نیست.

خیلی کش و قوس ها شنیدم و گاهی هم تجربه کردم. ب هر حال من ب متافیزیک یا چیزی فرتر از فیزیکی ک سالها خوندم و هست اعتقاد دارم.

ی سری از عصب شناسان معتقد اند با تحریک ناحیه از مغز می تونن حس وجود خدا رو در افراد ایجاد کنند.

مغز واقعا عملکرد عجیبی داره، گاهی ب اسیر بودن خودم در خودم مشکوکم می کنه.

ممممم. دعا نویسی، عملا ریشه مذهبی داره. یعنی اکثر این مسائل ک خرافات هم نقش عمده ای تو شکل گیریشون داشته با مذهب های مختلف عجین شده. از اپوس دی های مسیحی بگیر تا انواع اقسام فرقه های مسلمانان.

اما در مقابل عده از دچار جهل های مرکب و مدرن، مطلقا و صریحا نظر ب رد این موارد می دن ک برای من خیلی جالبه ی نفر مطلق حرف بزنه !! ب همون قدر جالبه ک بفهمم اخر دنیا کجاس ؟

ب نظر من قدرت امواج فشرده هوا ک نتیجه اون صوتهایی میشه ک بهش میگم سخن، وراتر از اطلاعاتی کنونی فیزیک ماست.

اما اینکه این اصوات چ اصواتی هستند؛ و در کدوم کتابها اومدن نیاز ب بررسی بیبشتر داره.

هرگز دل من ز علم محروم نشد

کم ماند ز اسرار که معلوم نشد

هفتاد و دو سال فکر کردم شب و روز

معلومم شد که هیچ معلوم نشد

(خیام)

"خیام یکی از 4 دانشمند ایرانی ه ک در وین "طاق دانشمندان ایرانی اسم و مجسه اش اومده"

خودتون تا حالا نشده خوابی ببینید یا از کسی بشنوید ک اتفاق افتاده باشه؟

ب نظرتون چ تعاریفی می شه برای اینها گذاشت؟

لینک به دیدگاه

توی همراهی پست اول دوستانم باید بگم که واقعاً این اتفاقا میفتن. گرچه با دروغ و تخیل و خرافات مغشوش شدن اما با نگاه دقیق می تونیم به راحتی بفهمیم که وجود این انرژی انکارناپذیره؛ :) :icon_gol: و چه غریب و چه عجیب!

برای همراهی پست دوم نیز :دی بله گرامی اتفاق میفته. من رویای صادق زیاد می بینم. متأسفانه هیچ تعریفی ندارم ازش جز اینکه یه موهبت الهی هست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به قدرت مغز انسان اعتقاد دارم اما اینکه این قدرت ها از موجود ناشناخته سرچشمه بگیره و در بعضی از آدمها نمود پیدا کنه خیر

لینک به دیدگاه
به قدرت مغز انسان اعتقاد دارم اما اینکه این قدرت ها از موجود ناشناخته سرچشمه بگیره و در بعضی از آدمها نمود پیدا کنه خیر

مممم.

مغز ساختار عجیبی داره. و هر گوشه اش رو ک دست بزاری، کلا گیر می افتی.

1- آیا موجودات ناشناخته وجود دارند؟

جواب بله. می تونید مستند هاوکینگ درباره دنیا رو ببنید. قسمت اولش از مجموعه سه گانه اش

2- ایا با فرض وجود انها ک فرض بر پایه اعداد کامل منطقی و بر پایه مستندات کاملا استوار است، می توانیم ادعا کنیم آنها را میشناسم؟

جواب. نه. این امر یک پارادوکس دارد. مث پارادوکس دروغ سقراط.

نتیجه: موجودی رو ک نمیشناسیم قطعا نمی دونیم چ توانایی ها و محدودیت هایی داره.

پس:

1- هنوز قدرت مغز و ب قولی باگهای اون شناخته نشده.

ممم. ب نظرم نمیشه ب طور قطعی حرف زد. فقط می تونیم درک کنیم همچین کاری، زیاد عقلانی نیست!

موجودی ک قدرت نفوذ داشته باشه، قطعا قدرت رنگ پذیری داره و ب قول ( اگر کهنه رفیق این ذهن خسته ام یاری کنه ) شیخ طوسی، رنگ پذیر ه پس میتوان دیدش.

توی همراهی پست اول دوستانم باید بگم که واقعاً این اتفاقا میفتن. گرچه با دروغ و تخیل و خرافات مغشوش شدن اما با نگاه دقیق می تونیم به راحتی بفهمیم که وجود این انرژی انکارناپذیره؛ :) :icon_gol: و چه غریب و چه عجیب!

برای همراهی پست دوم نیز :دی بله گرامی اتفاق میفته. من رویای صادق زیاد می بینم. متأسفانه هیچ تعریفی ندارم ازش جز اینکه یه موهبت الهی هست.:icon_gol:

کاش می شد توضیح می دادین. رویا صادقه ک اسمی ه مسلمانها دارن تو چند مقاله انگلیسی هم دیدم و جالب اینجاس اعتقاد اونها ب آل، یا بختک هم ریشه دار و عمیق بود.

از من خواسته شده كه در اين زمينه حرفي نزنم.. وگرنه همتون ازم ميترسيديد:ws28::ws3:

بايد قدرت بينايي خيلي بالايي داشته باشي.. كه توصيه نميكنم اين ارزو رو كنيد....

البته من حرف شما رو ب شوخی میگیریم. اما خوشحال میشم بترسم :ws3: ترس بعد از تجربه، معنی خاصی نداره ، جز هیجان :w16:

لینک به دیدگاه

کاش می شد توضیح می دادین. رویا صادقه ک اسمی ه مسلمانها دارن تو چند مقاله انگلیسی هم دیدم و جالب اینجاس اعتقاد اونها ب آل، یا بختک هم ریشه دار و عمیق بود.

خب قطعاً نام علمی هم داره این اتفاق که من بی اطلاعم متأسفانه و فقط همون صورت اسلامیش رو شنیدم. :ws3:بختک هم از نظر علمی ثابت شده هست با عناوین دیگه البته.:a030: در مورد آل راستش مطالعه نداشتم و بی خبرم. چه جالب بود صحبتتون:icon_gol:

توضیح اینکه گاهی عین تصویر و اتفاقی رو که قرار هست بیفته توی خواب می بینم و گاهی هم نشانه هایی رو می بینم که با تعبیرش به همون اتفاقات بیداری می رسم.

البته گاهی می شنوم که میگن اثر تلقین هست! اما بارها پیش اومده که من نشانه های خوابم رو چند روز بعد تعبیر کردم و دیدم قبل از آگاهیم، در بیداری اتفاق افتاده بودن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من زیاد در مورد این علوم اطلاع ندارم. ولی به شخصه برام اتفاق افتاده که خوابی رو دیدم و اون خواب عینا تو زندگی واقعی برام اتفاق افتاده.

یه نیمه شب بهاری دیدم گوشه اتاقم وایسادم و دارم خودم رو تماشا می کنم که خوابیدم! پنجره باز بود و حرکت باد رو روی صورتم حس کردم و فهمیدم که خواب نمیبینم و یه لحظه حس کردم مردم و روحم از بدنم خارج شده. حسابی وحشت کردم و یادمه انگار یهو یه نیرویی منو به بدنم کشوند ولی با اینکه بیدار بودم تا چند لحظه قادر به حرکت کردن نبودم. تجربه ترسناکی بود ولی چون زیاد به این چیزا اعتقاد ندارم توجهی نکردم که دوباره این اتفاق برام افتاد و رفتم تو اینترنت دنبالش گشتم و دیدم بعضی ازش به عنوان تجربه خارج شدن روح از بدن یاد کردن:ws38:

نمیدونم تا چه حد درسته، من تجربه ام این بود.

لینک به دیدگاه
من زیاد در مورد این علوم اطلاع ندارم. ولی به شخصه برام اتفاق افتاده که خوابی رو دیدم و اون خواب عینا تو زندگی واقعی برام اتفاق افتاده.

یه نیمه شب بهاری دیدم گوشه اتاقم وایسادم و دارم خودم رو تماشا می کنم که خوابیدم! پنجره باز بود و حرکت باد رو روی صورتم حس کردم و فهمیدم که خواب نمیبینم و یه لحظه حس کردم مردم و روحم از بدنم خارج شده. حسابی وحشت کردم و یادمه انگار یهو یه نیرویی منو به بدنم کشوند ولی با اینکه بیدار بودم تا چند لحظه قادر به حرکت کردن نبودم. تجربه ترسناکی بود ولی چون زیاد به این چیزا اعتقاد ندارم توجهی نکردم که دوباره این اتفاق برام افتاد و رفتم تو اینترنت دنبالش گشتم و دیدم بعضی ازش به عنوان تجربه خارج شدن روح از بدن یاد کردن:ws38:

نمیدونم تا چه حد درسته، من تجربه ام این بود.

خلع بدن رو در این تاپیک معرفی کردم

http://www.noandishaan.com/forums/thread94496.html

و شگفت من از کسایی ک هنوز ب دنبال تعلم چیزهایی هستند ک قدر قلزم حروف برای اون مطالب خیلی خیلی خیلی کم ظرفیته!

خب قطعاً نام علمی هم داره این اتفاق که من بی اطلاعم متأسفانه و فقط همون صورت اسلامیش رو شنیدم. :ws3:بختک هم از نظر علمی ثابت شده هست با عناوین دیگه البته.:a030: در مورد آل راستش مطالعه نداشتم و بی خبرم. چه جالب بود صحبتتون:icon_gol:

توضیح اینکه گاهی عین تصویر و اتفاقی رو که قرار هست بیفته توی خواب می بینم و گاهی هم نشانه هایی رو می بینم که با تعبیرش به همون اتفاقات بیداری می رسم.

البته گاهی می شنوم که میگن اثر تلقین هست! اما بارها پیش اومده که من نشانه های خوابم رو چند روز بعد تعبیر کردم و دیدم قبل از آگاهیم، در بیداری اتفاق افتاده بودن.:icon_gol:

بختک رو فک کنم فلج موقت می دونن از لحاظ علمی :w16:

5th Dimension

مستند جالبیه ک ب موارد مختلفی از جمله تلپاتی، متافیزیک و غیره پرداخته.

دانشمندان ادعا های مدیوم ها و سایر افراد رو بررسی کردند و می تونید ریپورت ها رو در اینترنت کاوش کنید.

من در تحیر موندم از جهلی ک من اسمش رو جهل مدرن می زارم. جاهل ب ظاهر عالم شاید. مدعی های علم و علم گرایی ک جز خرده ورقهای بی خاصیت حوادث و مسائل سیاسی چیزی نمیدونن. و با استحکام عجیبی پافشاری بر جهل مرکب خودشون دارن و مطلق حرف میزنن.

یکی از نکته های مثبت GRE برای من این بود ک صراحتا مطلق گرایی و مطلق حرف زدن رو رفتار دوری از دانشی اسم برده بود و حتی باعث کم شدن نمره :banel_smiley_4:

ب هر صورت، هست در پشت پرده بازی های پنهان :w16:

لینک به دیدگاه

بسیااار ممنونم از معرفیش:icon_gol::w16:

اما این توضیحاتتون مبهم بود. انتقادتون توی این نوشته، خطاب به همین محتویات دی وی دی هست؟

مطالعات و در کل سطح اطلاعاتم در حد شما و یا gre نیست اما جهان بینی من با شما در این مورد همسویی داره. عقیده ی کلی من اینه که همه چیز تو این دنیا نسبیه. حتی حقایق یا آگاهی ها!:icon_redface:

بازم ممنون...

من در تحیر موندم از جهلی ک من اسمش رو جهل مدرن می زارم. جاهل ب ظاهر عالم شاید. مدعی های علم و علم گرایی ک جز خرده ورقهای بی خاصیت حوادث و مسائل سیاسی چیزی نمیدونن. و با استحکام عجیبی پافشاری بر جهل مرکب خودشون دارن و مطلق حرف میزنن.

یکی از نکته های مثبت GRE برای من این بود ک صراحتا مطلق گرایی و مطلق حرف زدن رو رفتار دوری از دانشی اسم برده بود و حتی باعث کم شدن نمره :banel_smiley_4:

ب هر صورت، هست در پشت پرده بازی های پنهان :w16:

لینک به دیدگاه
بسیااار ممنونم از معرفیش:icon_gol::w16:

اما این توضیحاتتون مبهم بود. انتقادتون توی این نوشته، خطاب به همین محتویات دی وی دی هست؟

مطالعات و در کل سطح اطلاعاتم در حد شما و یا gre نیست اما جهان بینی من با شما در این مورد همسویی داره. عقیده ی کلی من اینه که همه چیز تو این دنیا نسبیه. حتی حقایق یا آگاهی ها!:icon_redface:

بازم ممنون...

نه. خطاب ب افراد مختلفی بود ک طی طریق باهاشون هم کلام شدم از شب در بیابان تا روز در انجمن های مجازی، آئیست ها، نواندیشان، مهندسان، غیره غیره غیره...

چیزی نگفتم ک مبهم باشه. درباره بختک ی برنامه رادویی پشت رول شنیدم ک دکتری صحبت می کرد و مدعی بود ک فلج موقت ه. ب نظر من، حقیقا همیشه اونقدر عریان ان ک هر جامه ای رو می شه ب تنشون کرد :banel_smiley_4:

وای اگر ما بفهمیم ک چ کلاه گنده ای بر سرمان امده :sigh: امثال مردی ک نفسش را کشت هدایت میشیم شاید. امثال بیابان گردی های اولیه عطار بعد از اشنایی با درویش دروه گرد می شیم شاید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...