رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بازم پیرو یه سری پیامای اخیری که داشتم گفتم یه مقدار راجع به این موضوع شفاف سازی کنم

البته این از اون نوع بحث هاست که اصلا 99درصدشو نمیتونم بگم ..و باید خیلی احتیاط کنم

همه ی انسانها موکل دارند.. موکل از نوع فرشته است و صورتی عجیب و بعضا خیلی زیبا دارند .. مثلا خورشید به دست ، اسب سوار ، ماه به دست ، ستاره به دست ، و خلاصه هر کدوم وظایفی رو در طول زندگی انسان انجام میدن .. موجودات روحانی که نهایت هدف متافیزیکی به دیدن این نوع موجودات منتهی میشه ..

همه ما یک موکل رو داریم ..

و البته این همان نوعی هست که حساب و کتاب شما رو در طول زندگیتون همراهی میکنه .. بعضی تا 30 تا هم من دیدم و بعضی با دو تا ..

که البته حیطه اختیاراتشون چندان فرقی نداره .. هنوز از حکمت تعداد موکل سر در نیاوردم ..

چون کسی که دو تا داره با کسی که 10 تا داره میتونند به یه اندازه قوی هستند ... البته در احضارات سنگین یه مقدار موکلین بیشتر بهتر کمک میکنند ...

موکلین معمولا خاموش هستند که با طی مراحل چله نشینی و عبادت ها و اذکاری خاص روشن میشن و میتونند در زندگیتون بهتون کمک کنند و البته مسئولیت زیادی هم دارند ..

بعضی انسان ها با متولد شدنشون بنا به هر دلایلی که ما نمیدونیم موکلینشونو حس میکنند ، حس اینده بینی ضعیف ، خوابهای معنی دار ، امواج مثب و منفی که از ادما میگیرند و خیلی موارد دیگه ..

اجنه خیلی مایل به ارتباط هستند با این نوع انسانها که اگاهی ندارند نسبت به موکلینشون ...حتی پیشنهادات وسوسه کننده هم دیده شده اما ارتباط برقرار کردن با موجوداتی پست تر از ادمیزاد هم از نظر شرعی مشکل داره هم رو انرژیتون تاثیر منفی میذاره .

فکر میکنم همین مقدار کافیه.. نزدیک به 99/99 درصد هم مطالب تو اینترنت خزعبلات هست

هر جا خوندین یا دیدین فلان ذکر میتونه موکلتو روشن کنه اصلا اینکارو نکنید ! روشن کردن موکل ملزوم به چله هایی هست که در حیطه اختیارات من نیست..

ولی برای ارتباط برقرار کردنش براتون تمرینات صحبت با خود رو تاکید میکنم ..

از اون جایی که هیچ امری برای انسان محال نیست اگه خواهان ارتباط قوی با موکلاتون هستین این امر برای شما تنها از طریق تمرکز بر روی خودتون و حرف زدن با خودتو بسیار قوی میشه و میتونید حسشون کنید ..

لینک به دیدگاه

چند تمرین کمی پیچیده

تمرین 1: با یکی از دوستانتون قرار بذارین و سر ساعتی خاص ذکری خاص رو بگین(البته شرط اینکه دوستتون انرژی منفی نباشه که شما بخواین به راه راست هدایتش کنید .. بلکه یه ادم نرمال و طبیعی که واجباتشو انجام میده هم کیس خوبیه )

تمرین2: بنویسید .. بله بنویسید .. پیغام هایی رو برای خودتون بنویسین .. خواندن و کتاب تنها چیزایی بود که بر پیامبر ما نازل شد ..

تمرین 3: روی صورت خودتون تمرکز کنین و حدود یک دقیقه فقط به صورت خودتون فکر کنید .. تو همون 20 ثانیه اول متوجه میشین چقدر سخته ..! ولی کم کم عادت میکنید... اگه تمرینات قبلی رو انجام ندین به هیچ عنوان اینارو توصیه نمیکنم چون تمرکز خوبی باید داشته باشین ...

لینک به دیدگاه

چندین ذکر و تمرین کمی سخت تر

تمرین1:اسم هر امام معصومی که دوست دارین قبل از خواب به تعدادی که البته معمولا 110تا خاصیت بیشتری داره رو بگین و با اون امام 40 روز یا بیشتر حرف بزنین .. کم کم حستون خیلیییییییییی قویییی میشه

تمرین2: با یکی از نزدیکانتون که فوت شده رابطه ذهنی برقرار کنین .. حسشون میکنین شک نکنید .

تمرین 3: برید تو خیابون ولی با هیچ کس حرفی نزنید .. همیشه که به این قصد میرید یکی میاد ازتون ادرس میخواد یکی ازتون کمک میخواد اونم با کلی حرف احتمالا بعدا هم کلی دعاتون میکنه جوون مردم بیچاره نمیتونه حرف بزنه

تمرین4: برای بالا بردن هوش متافیزیکی و اگاهی معنویتون سوره نجم و قمر بسیار توصیه شده ..

تمرین 5: اذکار روزانه هم فراموش نشه ..یعنی اذکار روزها هفته

دوستان تمریناتی که براتون نوشتم رو خودم انجام دادم اما اختراعی خودم نبوده و در واقع برای خاصیت تک تک تمرینات از خیلی انسانهایی کمک گرفتم که وجودشون بین ما نعمته .. gol.gif

تازه یه سری از اینها از اداب های چله نشینی هستgol.gif

تمرینات بالا رو یادداشت کنید ولی وقتی تمرینات قبلی رو حس کردین انجام بدین .. وسوسه نشید من عجله ندارم جایی هم نمیرم ..

پستای بعدیم جالبتره ....

حتما نظراتونو برام بنویسین خوشحال میشم

لینک به دیدگاه

جمع بندی تمرینات

تا اینجا تمریناتی زیادی واستون نوشتم که همه اونا رو با کلی زحمت پیدا کردم ... و البته اجراش هم بعضی وقتا واسم دشوار بود .. ولی رنجی که نهایتش یه رضایت درونی باشه از همه ی چیزهای جالب این دنیا با ارزشتره ...

میخوام یه دوره براتون بذارم بر اساس دوره هایی که خودم اجرا کردم و دسته بندی اون ها ... تا حد توانم

روزی رو مشخص کنید تا 40 روز اینکارا روتو دوره اول انجام بدین .. اگه دوست داشتین میتونین قبل از شروع روز اول ساعت یک و دو نصفه شب غسلی به نیت چله نشستن بکنید و این تمرینات رو شروع کنید ..

اینا چیزایی بود از تمریناتی که بایدتو هر دوره انجام میدادم به ترتیب کارایی که خودم داشتم و دوستانم براتون میذارم ..

شاید من در اوایل مقداری شک هم داشتم .. یجور طلبکاری از خدا .. اما بعدا به این نتیجه رسیدم جز خدا به هیچ کس نمیتونم اعتماد کنم پس برای رفع شک و طلبکاریهام از خودش کمک خواستم .. نگران فکرای منفیتون نباشین .. فقط راهتنو روشن کنید .

اینکه میخواین به خوشی های لحظه ای برسین با این مناجات و یوگا و ریکی و انرژی مقبت و راه های موفقیت و .. یا نه یه حس دائمی میخواین !

قدرشو بدونید ..

اول مقدماتی رو به اختصار براتون ذکر میکنم

دروغ غیبت و حرف اضافی حتی بعضی شوخی ها هم ممنوع

فرایض و واجبات در اول وقت

با وضو بودن( تماس زیاد با اب)

اذکار روزهای هفته

قران (من از روز 2 حزب شروع کرده بودم، یه حزب بعد نماز ظهر یکی هم بعد اذان مغرب )

12 شب به بعد سکوت مطلق

قبل از خواب ذکر یکی از ائمه رو گفتن و حرف زدن

حرف زدن با خدا

بیشتر تنها باشین

بیشتر سکوت کنین

حذف موسیقی های تند و سر و صدا

عطر و رعایت بهداشت

مادر ترزااااا بودن

صدقه و کمک کردن

تنهایی و سکوت

سکوت و سکوت

یوگا و ورزش(اگه در دسترسه البته)

عدم پر خوری

برای کوچکترین خواسته ای با خدا ، طبیعت و خودتون صحبت کنید

خودتون رو نوازش کنید

با مردم باشین ولی بدون انها زندگی کنین

با مردم مهربون باشین

بردن ذکر های مذهبی هست

حالا این ذکرا به هر زبان و جمله ای میتونن باشن

میشه یه قطعه شعر روح شما رو هیجان زده کنه .. یا یه قطعه موسیقی ارام ، یا اسما خدا ...

پوشیدن لباس های روشن(ترجیحا سفید)

مراقبه بر روی کارهای روزانه اتون مثل این تمرین

تمرين 2: مراقبه كنيد زمان خوردن غذا فقط به خوردن غذا فكر كنيد.

مجسم كنيد با هر لقمه، انرژي موجود در غذا به همه ي سلول هاي

بدنتون ميرسه.از هر لقمه ي اون لذت ببريد.

اين يكي از مراقبه هاي هندوها بوده!

سوره نجم و قمر هم زیاد بخونید

البته چله نشستن در اینجا با اذکاری هم همراه هست که متاسفانه باید سر راهتون قرار بگیره و برای هر کسی مختلفه تقریبا..

ولی با رعایت تمام این نکات بالا حتما روشن میشین..

چهل روزتون که تموم شد دوباره غسل کنید و چله جدید رو شروع کند باید بهم پیوسته باشه

اما تمرین تخصصی برای دوره هاتون

5تا ذکر هست که به انتخاب خودتون هر هفته یکیو بگید

یعنی هفته اول مثلا یا الله، هفته دوم یا الله+یا رحیم هفته سوم یا الله + یا رحیم + یا علیم و..

بعد از نماز عشا

میدونم کمتر از 40 روز میشه ولی تا پایان چهل روز همینا رو بگین ..

راستی دفتر مراقبه اتون رو هم درست کنید .. صحنه ای براتون اشنا بود ، خوابهاتون ، اگه اسمتونو شنیدین ، هر اتفاق عجیبی رو بنویسید و از همه مهمتر حس ها خوبتون رو..

موفق باشین

لینک به دیدگاه

برای انتخاب ذکر از این پست استفاده کنید..

یبار یه ادم خیلی بزرگی بهم گفت هر چیزی که از خدا میخوای اونو به اون اسم صدا کن ..

خداوند به حضرت موسی (ع) می فرمایند : من همنشین کسی هستم که مرا یاد کند .بحارالانوار.

الرحمن : علم و دانش را زیاد می کند ، افسردگی و دلتنگی را از بین می برد

الرحیم : درمان خشم و غضب

الملک : برای امر و نهی کردن

القدوس : درمان اضطراب

السلام : محبت را زیاد می کند

المومن : محفوظ ماندن از بلا ودشمنان

المهیمن: نیاز عاطفی و رابطه بهتر

العزیز: عزت در دو دنیا پیدا می شود

الجبار: (خدا) جبران کننده در زندگی اگر کسی حقی از او گرفته باشد

المتکبر: غلبه بر دشمن –

الخالق : حق و باطل را مشخص می کند

الباری: وقتی کسی را می خواهیم ارشاد کنیم کمک می کند

المصور: تاثیر سخن

الغفار: گناه بزرگ آمرزیده می شود

القهار : غلبه بر دشمن

الوهاب: اثر زیادی برای هر حاجتی دارد

الرزاق : روزی دهنده – ( همراه با رعایت رفتار در خانه)

الفتاح : برای هر کار بسته

العلیم : دانا به همه چیز – دانش را زیاد می کند

القابض : خدا دشمن را قبض می کند

الباسط : روزی دهنده بسیار

الرافع : عزیز می شود و سخن او اثر خوبی دارد

الخافض: دشمن قوی مملکتی را در جای خود می نشاند

المعز: عزیز کننده

السمیع: رفع بلا

البصیر: رفع پریشانی – پنهان را آشکار می کند

المذل : خوارکننده کسی که زور می گوید

الحکم : علم غیب بدست آوردن

العدل : دادگر خالق – به ظفر و پیروزی رسیدن

الطیف : برای پاکیزگی ایمان - فقح کارها

الخبیر: برای دفع آدمهای حسود

الحلیم : آرامش و بردباری

العظیم : عظمت خدا به انسان در دنیا و آخرت

الغفور: غم از روی دل برداشته می شود

الشکور: برای روزی خوب است

العلی: باهیبت و عظمت شدن

لینک به دیدگاه

الکبیر: محبوب قلب – بزرگوار بر همه – بدی را دفع می کند

الحفیظ : دفع سحر و جادو – خدا نگهدارنده

المقیت : غلبه بر نفس – درست شدن اخلاق

الحسیب: رفع بلا – برای چشم زخم

الجلیل : کسی که دوست دارد در دو دنیا بزرگ و جلیل باشد

الکریم : رزق و روزی را زیاد می کند

الرقیب: ایمنی برای مال و جان و آبرو

المحیت : تجسم به آرزوها و حاجتمند شدن

الواسع : وسعت رزق

الحکیم : علم ( الهی ) حکمت بیابد – تقوی و آرامش

الودود: دوستدار نیکان – محبت

المجید: کسی که طالب کمال باشد

الباعث : زنده کننده دلهای مرده بر اثر گناه

الشهید : رفه ناسازگار ( افراد دل مرده)

الحق : نور خدا بر قلب و فکر وجود انسان پیدا می شود

الوکیل: از وسواس فکری و پریشانی – شیطان نجات پیداکردن

القوی : توانایی بسیار بدست آوردن

المتین: برای پا برجا ماندن کاری که شروع کردیم – توانا

الولی: برای جلوگیری از چشم چرانی مردان اثر زیاد دارد

المجید: برای جلوگیری از فحش و فحاشی بسیار اثر دارد

المحصی :و کتاب خواندن بسیار خوب است

المبد : دوری از ذلت

المعید: دور شدن از گناه و ترس از آخرت

المحیی : هر بلایی در زندگی را دفع می کند

الممیت: نفس اماره- هر اشکالی در رفتار – اراده ی ضیعف

الحی : برای شفای بیمار

القیوم : برای فرمان بردن به حرف حق

الواجد: مخلص وخالص قلب – اخلاق خوب داشتن

الماجد : بدست آوردن نور باطن

الواحد : ترس ازآینده – بیماری و تنهایی را از بین می برد

الاحد : قلب را جلا می دهد

الصمد: برای رزق و روزی

القادر: بر دشمن خانوادگی غالب شدن

المقتدر: برای یه کار همیشگی ماندن

المقدم : پیشرفت در کاری که شروع می کنیم

المؤخر: هوای نفس را ترک کردن و مقتدر و الهی شدن

الاول: چیزی که از دست داده باشی بر می گردد

الآخر: کسی که می خواهد آخرت خوبی داشته باشد

الظاهر : دشمنی که زیرآبی می رود نشان می دهد

الباطن:پاک کننده باطن

الوالی : رسیدن به درجه بالا

المتعالی: رسیدن به درجه کمال

البر: از آفت درد بدور ماندن – نیکوکار شدن

التواب: برای توبه و پاک شدن از هر گناه

المنتقم : انتقام خواستن

العفو: گناه بسیار را از بین می برد بخشش خدا

الروف: رفع گرفتاری – نجات یافتن زندانی

مالک الملک: سلامتی- ثروت بسیار و توانگری

المقسط: برای رفع وسواس

الجامع: پیدا شدن اشیا گمشده

الغنی: بدست آوردن ثروت فراوان

المغنی: توانگری- هنگام احتیاج خواستن از خدا

المعطی : عظت نفس خواستن از خدا

المانع: بازدارنده از کارهایی که خوب نیست – برای نفس اماره

النافع:سود کننده – توانگری دو دنیا

النور:نور باطن و الهی بدست آوردن

الهادی: هدایت کننده – هر که راه راست خواهد

البدیع: باز شدن کار بسته – اضطراب دلشوره را از بین می برد

الباقی: عمل مورد قبول واقع می گردد- برای صالح شدن فرزند

الوارث: برای بدست آوردن ارث حق – بدست آوردن علم و علوم ارشاد

الرشید: تقدیر درست در زندگی داشتن

الصبور: صبر را زیاد می کند

الرب:برای مستجاب دعاها خیلی خوب است

لینک به دیدگاه

حیات موجود زنده به اطلاعات خارجی وابسته است .

اطلاعات به سه صورت بهش میرسه .. امواج الکترومغناطیس مثل نور و فشار مکانیکی مانند صوت و تحریکات شیمیایی مثل بو و طعم.

انچه که ما معمولا کیفیت احساس میدانیم بستگی کامل دارد به اینکه مدام قسمت از مغز ما در آن لحظه در حال تحریک شدن باشد.

رشته عصبی با تحریک شدنش نه تنها بار الکتریکی تولید میکنه بلکه با سرعت 320 کیلومتر در ساعت به سلول بعدی منتقل میکنه.. و تا زمانیکه این پدیده تموم نشده اتفاق دیگه ای نمی افتد

پس شدت احساس انگونه که مغز تشخیص میده فقط به فرکانس ضربان الکتریکی بستگی دارد..

با عبور هر ضربه الکتریکی از یک رشته عصبی این میدان فقطبمدت کسری از ثانیه ظاهر میشه اما در صورت ادامه تحریکات جریان پیوسته ضربان الکتریکی یه میدان ساکن الکتریکی ایجاد میکنه که مدتی هم میمونه..

اگر تحریک قوی باشه میتونه ماهیچه رو تحت تاثیر قرار بده و انعکاس ایجاد کنه..

مثل وقتی دست روی وسیله داغی میذارید یا نوک سوزن به دستتون میخوره..

در اینطور مواقع تحریکات لازم باید به وسیله مغز تجزیه و تحلیل شه و درباره اش تصمیم بگیره که تحریک مورد نظر دردناک بوده و پیامی رو برای احتراز یا دوری کردن و .. بفرسته تا زمانیکه این دستور به مرحله اجرا برسه مغز مرتب به ماهیچه مربوطه پیام میفرسته و میدان الکتریکی ایجاد میکنه ! که خیلی هم قوی هست ! حتی قویتر از تحریک اولیه!

"گولیایف" دانشمندی بود به همراه گروهش نشون دادند اینمیدان القایی در دورترین فواصل از بدن قابل تشخیصه..

این مقدمه ای بود بر مطلب بعدیم..

لینک به دیدگاه

پسیکوکینه سیس

psychokinesis

در شهر کیف(KIEF) فیلم مستندی تهیه شده درباره زن خانه دار میانسالی که پس از معاینه با اشعه ایکس و معاینه پزشکی معلوم شد چیزی داخل بدنش پنهان نیست ... ومیتونه اراده خودشو بر اشیا مختلف متمرکز کنه و روشون تاثیر بذاره و حتی انها رو بلند کنه ..

البته موارد ثبت شده ی دیگه ای بوده که ماده بدینطریق تحت کنترل در اومده ..

این نوع وقایع بعلت طبیعت خاصی که دارند(ماورائی و انرژیک) قابل تکرار نیستند (البته برای مردمی که در اثر تمرین این توانایی رو دارند ) وگرنه اگر انرژی فرد ثابت شده باشه هر زمان اراده کنه میتونه ..

معمولا ادمای انرژیک اینکارو نمیکنند چون معتقدند انرژی بیهوده ای صرف کار بیهوده تری میشه و چون عامل ماده است مثلا ورق یا کتاب یا هر چیزی انرژی دوباره بهشون برنمیگرده یجورایی اذیتشون میکنه .. البته بازیافت انرژی هم براشون راحته اما خب اینکارای بیهوده رو نمیکنند !

ولی خب برگردیم سر موضوع ..

به این پدیده ها میگن تله کینه سیس.. که به استثنای ادمای انرژیک یا به قول فرهنگ لغت خارجیمون فراروانشناسی ان هم از نوع سمج ...تقریبا همه منکرش میشن.. که این هم تعجبی نداره..

ازمونهایی از این نوع که ذهن بتونه مثلا روی افتادن تاس بازی تاثیر بذاره و ازمایشهای کوچک اینچنینی قبلا انجام شده..

اما چیزی که باعث شد اقای راین(J.B.Rhine) به میدان کاوش علوم خفیه روی بیاره روش علمی بود بر اساس تحلیل اماری تعدا زیادی ازمون .

راین با سری ازمایشاتش نشون داد احتمال خطا بسیار برای افراد مدعی کم هست .. و این تردستی یا فریب ریاضی نبود .. بلکه روشی بود برای تعیین و تفکیک انچه میتوان مطلقا به تصادف نسبت داد و انچه به دلیل دیگه ای روی داده !که نشون داد احتمال تصادفی بودنش کمه !

راین پس از 25 سال ازمایش به اننتیجه رسید که " مسلما ذهن دارای نیرویی هست که میتونه مستقیما روی ماده فیزیکی اثر بگذارد"

و باز هم ازمایشات دیگری شامل احتمال افتادن و کنترل تاس به عدد خاصی مثل جفت شش یا هر اندازه ای که خود ازمون شونده ها دوست دارند و .. باز هم نتایج حیرت اوری از تایید این پسیکوکینس نشون داده شد و نتیجه گرفت تنها علت اصلی این اتفاقات یعنی "افتادن طاس مطلوب تنها به خود طاس اندازنده و پسیکوکینس بستگی دارد"

و البته این نتیجه هم گرفته شد که به روحیه این افراد هم تاثیر مستقیم داره یعنی در واقع همون حال خوب و بالانس انرژی خودمون!

و کلا باز هم ازمایشات دیگه ای انجام داد و دستگاهی طراحی کرد که هرگونه تماس با طاس رو حذف کرد و باین ترتیب کنار ماشین می ایستاد و اراده اش را ازمایش میکرد .!

نتایج بهتری هم بدست اورد البته ..

ایشون از افراد دیگه هم کمک گرفت طوریکه نتیجه طاس رو نبینند و فقط ارزوی انداختن یک عدد رو داشته باشند و ایشون بعد از 170 هزار پرتاب دریافت که نتایجی در دستشه که احتمال تصادفی بودنش کمتر از یک درصده ..

و گفت اگر من در ماشین یک پرتاب کننده اتوماتیک میگذاشتم اونوقت میشد گفت که نتایج صرفا احتماله !

برای این دسته از ازمایشات معلوم شد که حداقل برای طاس نیرویی با مبدا ذهنی وجود داره که میتواند روی حرکت اشیاء فیزیکی تاثیر بذاره..

لینک به دیدگاه

پسیکوکینه سیس(2)

psychokinesis

یه سری ازمایشات دیگه ای هم انجام شد بر مبنای اینکه همه انسانها تا اندازه ای نیروی پسیکوکینس دارند.. که احتمالا فقط با ازمونهای حساس میشه انها رو تشخیص داد..

(من میگم صد در صد همه دارند فقط باید یکم انرژیشو پالایش بدند تا به حیطه اشرفیت مخلوقاتیشون پی ببرند .. تمرینات سرگرم کننده ای هست ..)

"جان بلوف"(john beloff) روانشناس دانشگاه کویینز بلفاست، استدلال میکرد که ذرات میکروسکوپی باید ساده تر از اشیاء ماکروسکوپی تحت تاثیر قرار بگیرند .. اسمشم گذاشت طاس خود طبیعت..

در هسته هر اتم دو نوع ذره بنیادی هست ..نوترون و پروتون

275 ترکیب مختلف از این ذرات وجود داره که پیوندهای پایدار رو به وجود می ارند و قسمت اعظم زمین رو میسازند واما حدود 50 عنصر شیمیایی دیگه بطور طبیعی پدید میارند که هسته ای ناپایدار دارند و ذراتی را بصورت رادیو اکتیویته به بیرون شلیک میکنند.

وی اظهار داشت چون این ذرات بطور تصادفی بیرون میافتند میتوانند ازمون کاملی برای پسیکوکینس باشند بطوریکه بشود جلوی تابش انها رو گرفت و یا بر اهنگ آن اضافه کرد..

دو دانشمند با وی همکاری کردند تا بعنوان منبع رادیو اکتیو خود نیترات امونیوم و برای ابزار اندازه گیری اهنگ تابش ذرات شمارنده گایگر را انتخاب کردند..

ازمایش شونده ها هم دو دانش اموز دبستانی بودند که طبیعتا شیفته ازمایش بودند ( والبته اینو باید بدونیم بچه ها انرژی بذاته بالایی دارند)

منبع تابش هم مشخص شد طوریکه در هر ثانیه بطور تصادفی یکی از دو واکنش معین میتوانست انجام داده بشه .

واکنش "شیر" باعث میشد لام پهای روی دستگاه در جهت ساعت پشت سر هم روشن بشن و واکنش"خط" همین کار در جهت عکس بود

بچه ها میکوشیدند این حرکت نور پیوسته در یک جهت باشد.

32 هزار بار این کوشش انجام شد وموفقیتی بدست امد که احتمال تصادفی بودنش یک بر ده میلیون است!

نتیجه این مطالعات صحت ادعای اقای بلوف را نشان داد

"عمل پسیکوکینه سیس در سطح ذرات اتمی بسیار موثرتره..

نیروی پسیکوکینه سیس میتواند به عنوان عاملی تاثیر گذار بر روی میدان الکتریکی شناخته بشه..

در واقع با ازمایشات دانشمندان دیگری باز هم معلوم شد که" عمل ذهن مانند واسطه ای است که میتواند فرایندی انرژی زا را در اتم تولید کند اما انرژی بدان منتقل نمیکند"

درواقع ذهن را بعنوان ماشه در نظر گرفت..

لینک به دیدگاه

پسیکوکینه سیس(3)

Psychokinesis

اما قدرت نیروی اراده بشر همواره بنظرم ستایش شدنی ترین پدیده خلقته ..

اینجا از یه نمونه خارجی صحبت میکنم که در واقع چون میخوام از تاثیرش کم نشه و البته ادمایی که من تجربیاتشونو شنیدم حقیقتا راضی به نامبردنشون نیستن.. و البته چون مورد ازمایش قرار نگرفتند هم نوعی بی اعتمادی رو به وجود میاره

نمونه های خارجی هم جالبند ..

اسم نلیا میخائیلوا استعداد خوبی در این زمینه داشته به چشمم جالب اومد.

نلیا مدتی در بیمارستان مجروحان بعلت مجروحیتش در جنگ اتش توپخانه( ارتش سرخ) بستری بوده و همان موقع هم شروع کرده به نوعی درگیری با انرژی هاش..

خودش اینطور یاد میکنه از ان ایام:(( یکروز که خیلی عصبی بودم داشتم به سمت کمد میرفتم ناگهان دیدم تنگ ابی بطرف لبه قفسه راه افتاد و تکه تکه شد))

بعد از ان مرتبا در اطراف خودش این اتفاقات عجیب تکرار میشده ..

میدونید وقتی سیر انرژیتون داره شروع میشه این تغییرات رو حس میکنید مثلا کنترل خیلی چیزا الکی از دستتون خارج میشه یا از کنار چیزی رد میشید میافته و .. که زیاد میشه اونقدر زیاد که توجهتونو جلب میکنه.. .. برقا خاموش روشن بشن در وخیم ترین حالتش یا درها باز و بسته بشن این هم بعد از حداقل چهار تا دوره پیش میاد ..

خب بریم سر مطلب خودمون

برخلاف خیلی مردم دوره خودش که اینها رو مرتبا به ارواح سرگردان و ایرانیا به اجنه و .. نسبت میدند نلیا فهمید خودش هست که تا اندازه ای درین رویدادها دخالت داره و میتونه این انرژی رو کنترل کنه و بالاخره هم تا حد امکانات و اطلاعات خودش تونست اینکارو انجام بده و انرژیشو متمرکز کنه ..

دانشمندانی هم بودند که اونرو مورد مطالعه قرار دادند.. مثل تکان دادن محتویات یک قوطی کبریت و پرت شدن کبریت ها به هوا..تکان دادن انتخابی بین چند چیز مختلف ..و .. نشان داد چقدر تو متمرکز کردن انرژیش موفق بوده ..

اما الان میخوام از ازمایش محکمی بگم که برای این شخص استفاده شد ..که احتمالات پنهانکاری و هیپنوتیزم و فریب توش وجود نداره..

"گنادی سرگه یف" نوروفیزیلوژیست انستیتو یوتمسکی لنینگراد.. در یک ازمایشگاه فیزیلوژی ازمایشهای انجام داد ..

ایشون ابتدا اندازه گیری اولیه از حالت استراحت نلیا رو با رابط های یک الکتروانسفالوگراف (که قبلا توضیح دادم امواج مغزیو یادداشت میکنه) اندازه گرفت . و متوجه شد یک میدان مغناطیسی حول بدنش وجود داره که ده برابر کمتر از میدان مغناطیسی زمین هست .. این موضوع توسط انستیتو شهاب شناسی لینگراد تایید شد ..

او همچنین متوجه شد که امواج مغزی او طراحی غیر عادی دارد و ولتاژی که پشت سرش تولید میشود پنجاه برابر بیشتر از ولتاژ قسمت جلوست.

البته باید ذکر کنم گویا این خاصیت رو انسانهایی با انرژی بالا دارند .. در واقع انرژی بالای معنوی شخص منجر به حصول چنین نتیجه ای میشه .. که با کمی تمرین به اوج خودش میرسه ..

یطوریکه تو خیابون راه میرند نا خود اگاه سرها بطرفشون بر میگرده و یه سری اتفاقات دیگه که موقع پالایش انرژی رخ میده و توجه ما رو جلب میکنه ..

البته یکی از اساتیدم خیلی با این موافق نبود و میگفت لزوم انرژی منفی هم همین هست و جنس انرژی به شخصیت طرف بر میگرده .. البته منظر از انرژی منفی قوی همینادم هایی هستند که دست به احضارات جن و طلسم و این مسخره بازیا رو انجام میدند .. نه صرفا ادمایی که گناه داشته باشند .. البته بحثش خیلی پیچیده است اما معمولا گناهکاران انرژی و سرزندگی حیاتیشون کم میشه .. اراده اشون ضعیف میشه مشکلاتی زیادی دارند و ارامش کم و .. نکات دیگه ..

امکان اینکه وقتی فردی انرژیش مثبت میشه توسط افراد منفی و خنثی دور و برش کمی طرد میشه هم یکی از ملزوماته .. طوریکه ناخود اگاه یکیو دفع میکنند.

البته دو سیگنال مخالف انرژی هم همینطور هست .. برمیگرده به طالع بینی که سازگاری طبیعیشون روشون غالبه یا انرژی که در طول زندگی بدست اوردند.. و ..

برگردیم به بحث

اقای سرگه یف اومد یه ظرفی حاوی نمک در فاصله 180 سانتی متری نلیا قرار داد و تخم مرغ خامی رو شکست و از نلیا خواست که زرده و سفیده رو از هم جدا کنه !

در حین ازمایش موجنگاری مغزی تحریک عاطفی شدیدی رو نشون میداد .. کاردیوگرام قلب نلیا عمل نا مرتب و اغتشاش شدیدی بین دو بطن قلبش نشون داد .. ازمون 30 دقیقه طول کشید . در این مدت نلیا 1 کیلوگرم از وزنشو از دست داد

یادتونه بهتون گفتم با انجام یه سری فعالیت ها متافیزیکی احساس خستگی میکنید که لزوما به معنی انرژی منفی بودن نیست (فکر کنم در جواب یکی از دوستان بود) در واقع در احضارات هم به همین سختی کار انجام میشه ...ممکنه بارها فرد مدیوم بیهوش بشه !

امان از این جسم خاکی..

خلاصه اینکه اقای سرگه یف کشف کرد نلیا وقتی مشغول تکان دادن زرده از سفیده بوده تغییرات بزرگی در مقادیر الکترو استاتیک و مغناطیسی میدان حیاتی اون به وقوع پیوسته و ثبت شده

در واقع قسمتی از این جذب و استعداد نلیا از میدان الکترواستاتیک فوق العاده ای باشه که به وسیله یه میدان مغناطیسی ضربه ای یاری میشه ..

در واقع نلیا با تمرکز حواس روی شی ..ریتمهای بدنش و نبض روی هم رفته تپشی در اون به وجود میارندکه به وسیله میدان اطرافش دریافت و تقویت میشه و روی نقطه ای که چشمها به آن خیره شدند تمرکز می یابد ..

بذارین ساده اش کنم در واقع میدانی که حول این خانم و البته همه ما وجود داره باعث میشه تاثیرگذاریش بر روی جسم انجام بشه و از اصطکاک محیط کم کنه ..

جالبه نه ؟! یعنی شما با تقویت انرژیتون و تمرکز میتونید میدان مغناطیسی اطراف جسمتون رو وادار به انجام کاری کنین ..

دیگر جای تردید نیست که نوعی میدان پیله ای دور بدن انسان هست که اونرو مستعد چنین حالاتی میکنه ..

پایان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...