رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 114 شقایق 31همون . Rain سابق...

ارسال های توصیه شده

سلام بر شقی جان بزرگ نسل مدیران :ws3:

در تحلیل شقی همین بس که مادری مهربان و همسری فداکار در این قحطی همسر:ws3:

خدا واسه شوپر و بچه هاش نگهش داره:w02:

شخصیتی خود ساخته ، مستقل ، با ظرفیت بالا ، همونقدر که میتونه در نقش یک زن ظاهر بشه میتونه نقش یک مرد رو هم ایفا کنه:w58:

یک معتاد که تونست به اعتیادش نه بگه و برای مدت زیادی پاک باشه اما الان کنترل شده مصرف میکنه:ws28:

آدم مقتصدی به نظر میاد،برای پیشرفت مالی تو زندگیش زحمت میکشه

اصولا زن ها به سه دسته تقسیم میشن یا خنثی که هیچ نقش پررنگی تو زندگی همسرشون ندارن یا شوهرشون رو چنان زمین میزنن که نتونه پاشه یا در نقش یک حامی باعث پیشرفت زندگی و موقعیت شوهرشون میشن ، شقی از دسته سومه :w16:

خصوصیات بد هم که تا دلتون بخواد داره و من دیگه مطرح نمیکنم :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام بر شقایق خانوم گل:love070:

هر چند از کاربرای قدیمی هستیم اما خب سعادت آشنایی زیادی رو باهاتون نداشتم، الانم تو نوشته بچه ها خودنم که مدیر هم بودین حالا ببین من چه کاربر خوبی بودم که خانوم مدیر شقایق گلی رو نشناختم و ندیده بودم . به هر حال این از کم سعادتی من بوده:icon_redface:

تو همین فعالیت چند هفته ای اخیرم سعادت آشنایی رو پیدا کردم و خوشحالم چنین گلی رو در لیست دوستانم دارم

با همین اندک زمان آشناییمون حس کردم خانوم با شخصیت و با جنبه ای هستین ، مهربون و با اجازه تون چند پستتون رو خوندم تا بیشتر اشنا شم که خانه داری و همسر داری و بچه داریتون حکایت از این داره :دلسوزی و مهربان، خانواده دوست و...

حرفی برای گفتن نیست: خیلی گلی شقایق جان:icon_gol:

موفق باشی و سلامت پر افتخار برای خانواده محترمتان... :icon_gol::a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام علیکم ورحمته الله

من کمتر تو تحلیل شخصیت ها شرکت میکنم ولی این استثناست:w58:

سلام بر دوست قدیمی و همیشه گی خودم شقایق خانوم مهربون و گل و شیرینی و کیک و هدیه تولد و ....:ws3:

خوبین بالاخره پیدا شدی و اومدی تو صحن علنی انجمن :whistle:

خانومی به شدت خانواده دوست مادری مهربون و :icon_gol:

خیلی شیطون که به سن سالش نمی خوره:ws3:

میگم شقایق پای مارو به این انجمن باز کردی و مارو نمک گیر کردی یادته 4-5 سال پیش:ws37:

خلاصه کجا بودیم اهان تحلیل...

مدیر رک و خیلی محکم و نابغه در عصر ارتباطات:icon_redface:و مخصوصا اجتماعی

و انتقاد هم نکنم که نمیشه

1- اصلا پیدات نیست و از سربازان نامرئی ا- ز - هستی

2- یکم پر خور شایدم خیلی :ws3:و اش پزیت حرف نداره :whistle:

بازم میام اینا باشه

یه خواهش ....

دوست دارم بیشتر تو بحثا شرکت کنی

:icon_gol:

خلاصه یه تیکه جواهر اصل 600 قیراطی در یک کلمه:hapydancsmil:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلووووووووووووووم:w02:

ممنونم ک قدم رنجه کردی و اومدی:hapydancsmil:

تا اونجایی که من یادمه

مهربون..

جدی..

حساس ...

مغرور..

بعضی وقتا خشن

جدی ؟ در آن واحد همه اینا هستم؟:w58::w02:

بیچاره شوهرم چی میکشه از دستم:gnugghender:

الان هم هستم ولی 99.5 درصد مواقع با موبایل میام البته عمدا میام چون با پی سی اگر بیام از کار و زندگی میفتم:4564:

بعدش مامان سه تا بچه دیگه وقتی نداره پست بذاره همین ک میخونم کافیه:sigh:

بازم بیااااااااااااااااااا:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

اره هستی همه رو باهم اما نه اینکه یهو بروز بدی توو هر شرایطی یه جوری :w16:

اخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دختیر به این خوبی شوهرت باید قدرتو بدونه:icon_razz:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااام.

ببین تحلیل شخصیت کیه.یکی از قدیمی ترین مدیرای انجمن:w02:

من وقتی اومدم مدیر تالار گفتگوی آزاد بودی.یادته چقدر اذیتت کردم.:icon_pf (34):

صبور و پر حوصله.

شاد و پرانرژی.

همیشه حد تعادل رو حفظ میکنه.جاهایی که لازمه خیلی جدی برخورد میکنه.ولی بیشتر وقتا مهربون و شیطونه.

مصمم و با اراده.وقتی که گفتی داری انجمنو ترک میکنی واقعا ناراحت شدم.و فکر نمیکردم برای یه مدت خیلی طولانی نباشی.(چون اعتیادت خیلی زیاد بود.:ws3:)

به همه ما ثابت کردی که رو حرفت هستی و هر کاری رو که بخوای میتونی انجام بدی.

امیدوارم هر جا هستی موفق و مؤید باشی.:icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بر شقی جان بزرگ نسل مدیران :ws3:

در تحلیل شقی همین بس که مادری مهربان و همسری فداکار در این قحطی همسر:ws3:

خدا واسه شوپر و بچه هاش نگهش داره:w02:

شخصیتی خود ساخته ، مستقل ، با ظرفیت بالا ، همونقدر که میتونه در نقش یک زن ظاهر بشه میتونه نقش یک مرد رو هم ایفا کنه:w58:

یک معتاد که تونست به اعتیادش نه بگه و برای مدت زیادی پاک باشه اما الان کنترل شده مصرف میکنه:ws28:

آدم مقتصدی به نظر میاد،برای پیشرفت مالی تو زندگیش زحمت میکشه

اصولا زن ها به سه دسته تقسیم میشن یا خنثی که هیچ نقش پررنگی تو زندگی همسرشون ندارن یا شوهرشون رو چنان زمین میزنن که نتونه پاشه یا در نقش یک حامی باعث پیشرفت زندگی و موقعیت شوهرشون میشن ، شقی از دسته سومه :w16:

خصوصیات بد هم که تا دلتون بخواد داره و من دیگه مطرح نمیکنم :ws3:

مرسیییییییی مهدی عزیز:w02:

انقدر تعریف نوشتی اصلا دو سه کیلو فلفور اضافه وزن گرفتم :ws3:

بیا از بدیها و نکات ضعفمم بگو خو:vahidrk::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام بر شقایق خانوم گل:love070:

هر چند از کاربرای قدیمی هستیم اما خب سعادت آشنایی زیادی رو باهاتون نداشتم، الانم تو نوشته بچه ها خودنم که مدیر هم بودین حالا ببین من چه کاربر خوبی بودم که خانوم مدیر شقایق گلی رو نشناختم و ندیده بودم . به هر حال این از کم سعادتی من بوده:icon_redface:

تو همین فعالیت چند هفته ای اخیرم سعادت آشنایی رو پیدا کردم و خوشحالم چنین گلی رو در لیست دوستانم دارم

با همین اندک زمان آشناییمون حس کردم خانوم با شخصیت و با جنبه ای هستین ، مهربون و با اجازه تون چند پستتون رو خوندم تا بیشتر اشنا شم که خانه داری و همسر داری و بچه داریتون حکایت از این داره :دلسوزی و مهربان، خانواده دوست و...

حرفی برای گفتن نیست: خیلی گلی شقایق جان:icon_gol:

موفق باشی و سلامت پر افتخار برای خانواده محترمتان... :icon_gol::a030:

سلام عزیز دلم ممنون ک اومدی :hapydancsmil:

الان به تاریخ ورودت نگاه کردم خودمم تعجب کردم چطور افتخار آشنایی با همچین گلی رو نداشتم خلاصه ماهیرو هر وقت از آب بگیری میگه آب آب:ws28: دم غنیمتته:w02:

ممنونم از تعریفات گلی خودت خودبی ک خوب میبینی عزیزم:hapydancsmil:

بازم بیا از بدیهام این با بگوووووو:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام علیکم ورحمته الله

من کمتر تو تحلیل شخصیت ها شرکت میکنم ولی این استثناست:w58:

سلام بر دوست قدیمی و همیشه گی خودم شقایق خانوم مهربون و گل و شیرینی و کیک و هدیه تولد و ....:ws3:

خوبین بالاخره پیدا شدی و اومدی تو صحن علنی انجمن :whistle:

خانومی به شدت خانواده دوست مادری مهربون و :icon_gol:

خیلی شیطون که به سن سالش نمی خوره:ws3:

میگم شقایق پای مارو به این انجمن باز کردی و مارو نمک گیر کردی یادته 4-5 سال پیش:ws37:

خلاصه کجا بودیم اهان تحلیل...

مدیر رک و خیلی محکم و نابغه در عصر ارتباطات:icon_redface:و مخصوصا اجتماعی

و انتقاد هم نکنم که نمیشه

1- اصلا پیدات نیست و از سربازان نامرئی ا- ز - هستی

2- یکم پر خور شایدم خیلی :ws3:و اش پزیت حرف نداره :whistle:

بازم میام اینا باشه

یه خواهش ....

دوست دارم بیشتر تو بحثا شرکت کنی

:icon_gol:

خلاصه یه تیکه جواهر اصل 600 قیراطی در یک کلمه:hapydancsmil:

مرسیییییییییی سهند ک اومدی:w02:

اون تعریفت بخوره تو سر بدخواهات آخه آدم مثل کیک میشه؟:w58:

اره یادمه بزن بزن آوردمت اینور یادش بخیر قدیما چه انرژی اسپممون خفن بود:ws3:

آها من به معنی واقعی پرخور نیستم ولی استعداد چاقی دارم خفن:4564:

یه زماننی واسه آشپزی وقت بود آش هم میپختم دقیقا سه هفتس حسش نیست:hanghead:

بجای اینکه بگی زن نیا بشین سر زندگیت به شوهرت برس بچه هات و بزرگ کن میگی بیشتر بیا؟:banel_smiley_4:

خلاصه خیلی تعریف کردی چهار تا نقاط ضعف هم میزدی تنگش خو:w02:

مرسی ازاینکه هستی:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بههههه کاربر جدید التاسیس:w58:

امین میخوام اعترافی کنم:hanghead:

من میدونم دلیل اینکه اسمت و گذاشتن تازه وارد چی وجدان درد خفم کرده:4564:

تو از سربازی اومدی انگار از مادر متولد شدی اصلا فرق کردی محمد هم میخواست تغییرت رو محسوس تر کنه زد ترکوندت:ws28:

در مورد در خونه ک به آریو دخت جواب دادم برو بخون:w02:

بعدش تحلیل شخصیت آواتارمه اومدی نوشتی تار عنکبدت لونه کرده؟:w000:

دوباره بیا بنویس:vahidrk:

جدید التاسیس نی...1روزم قبل تو تاسیس شده :|

این اعتراف بود؟!! :|

ای جونمممممممممم مامان فدات

hapydancsmil.gif

میدونی تو دنیای مجازی هرگز جز تو دختری نداشتم؟ این یعنی ک عاشقتممممممhapydancsmil.gif

مرسی از تعریفت گلی تو خودت بزرگ و خوبی ک خوب میبینی:w16:

واسه پروفایل هم میدونم کار زشتبه ولی چون با موبایلم واقعا چک کردن دو نوع پیام یعنی خصوصی و عمومی و نقل قول و تشکرو.. با گوشی سخته گلمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

بازم بیا از نقاط ضعفم بگو:w16:

خوب شما یکاری کن...کلاً پیام خصوصی رو ببند،بالای پروفتم بنویس پیام خصوصی رو بفرستن ایمیلت...پروفایلت رو وا کن...باور کن جواب دادن تو پیام خصوصی سخته... :|

در مورد خودت...

از وقتی که مدیر تالار آزاد شدی یجورایی خشانتت رفت بالا...کم حوصله شدی...البته چون زندگی متاهلی زیادی رو از نزدیک دیدم میدونم که کلاً بعد ازدواج آدم یه خورده بی حوصله میشه...بی حوصله که چه عرض کنم...وقت کم میاره!

ولی الان بهتر شدی...تونستی برنامتو منظم کنی به نظرم...اونموقع چون نمیتونستی زمانت رو مدیریت کنی اعصابت خورد بود. :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه

به به چه تحلیل شخصیتی :gnugghender:

به نظرم یه آدم مسئولیت پذیر تو هر زمینه ای هستی. چه مسئولیت مهمی که تو خونه به عنوان مادر و همسر داری، چه وقتی یه مسئولیت مجازی تو همینجا داشتی.

پرتلاش و شاد و پر انرژی

به توجه به اینکه سابقه برخورد تو میتینگم داشتم، شخصیت مجازی و غیرمجازی فرقی نداره و یکیه :ws3: اگرم اشتباه نکنم تو اون میتینگ هرکی از راه میرسید با اینکه اولین بار بود میدیدت میشناختت. انقدر که تابلو بودی :ws28: شخصیتت عین همون شخصیت مجازی بود.

بعضی وقتا زود جوش میاری :icon_pf (34):

رو راست

سرسخت

روابط عمومی قوی

شوخ

و در آخر هم اینکه من موندم وحید چی میکشه از دستت :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام عزیز دلم ممنون ک اومدی :hapydancsmil:

الان به تاریخ ورودت نگاه کردم خودمم تعجب کردم چطور افتخار آشنایی با همچین گلی رو نداشتم خلاصه ماهیرو هر وقت از آب بگیری میگه آب آب:ws28: دم غنیمتته:w02:

ممنونم از تعریفات گلی خودت خودبی ک خوب میبینی عزیزم:hapydancsmil:

بازم بیا از بدیهام این با بگوووووو:w02:

فدااااااای تو خانومی

عاقا پروفایل بستن بدی محسوب میشه؟:ws3:

شوخی کردم شقایق جان :aghosh:امیدوارم همیشه پر انرژی باش و همچنان خوب و مهربون:a030::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ینی میگی همشو بگمممممممممممممممممممممممم؟؟:ws3:

اصن این شقایق یََک آدمیههه..همش منو اذیت میکنهicon_razz.gifقرار بود من عروسش بشم اصن منو فراموش کرده مادر شوهر اینقد کم حافظه؟icon_razz.gif

:w02::w02::w02::w02:

شقایقی که من میشناسم...یه خانومِ به تمام معنا...متشخص و محترم..یه مامــان جیگر بلا:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

خیلی مهربونه...اولین بار که دیدمش با کلی معما خودشو معرفی کرد بهم :ws28:منم شـــــوت

پر انرژیه....به نظرم در برخورد اول یکمی جدیه..ولی بعدش خیلی باهاش احساس راحتی میکنی:w02: من اون اولا یکم ازش میترسیدم..

یه زمانی خیلیییییییی فعال بود الان یه بار هستش 10 بار نیستشvahidrk.gif

ناراحتیش واسه خودشه hanghead.gif شادیاشو میاره اینور

خیلی آدم روکیه...(نظر منه البته:w02:)

با کسی تعارف نداره (نظر منه البته:w02:)

راهنمای خوبی واسه دوستاشه(نظر منه البته:w02:)

یه جورایی منو یاد یه کسی میندازه که به نظرم خصوصیات اخلاقیشون باهم مو نمیزنه :w02:

حواسش به اطرافیانش هست

با معرفته و پی گیر...

دیگه همینااا..اگه چیزی جا موند که نگفتم ببخشید....خییلییییییییییییییییی وقته که ندیدمت دوست دارم ببینمت بازمممممم:aghosh:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون بابت دعوتت .اول از همه بخاطر اینکه همیشه خاموشی وبعد هرچند تو تحلیل شخصیت من شرکت نکردی ولی از اونجایی که ما از اون ادما نیستیم که بخوایم به دل بگیریم و خب مدیر ارشد سابق ما ومدیر گفتگوی آزاد هم بودی میگیم

خانمی با شخصیت رک حساس و البته گاهی عصبانی کمی عجول دلسوز واقعا مسئولیت پذیر چه در مورد خانواده و بچه ها و چه زمانیکه اینجا مسئولیت داشتی. در ظاهر خشن اما در باطن روحی لطیف دارید

• Like 4
لینک به دیدگاه
عههه این تاپیک رو کلا فراموش کرده بودم الان با پیسی میام:w58:

یعنی...واقعاً که....:banel_smiley_4:

خداییش ترکیدن حقت نی؟ :vahidrk:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اره هستی همه رو باهم اما نه اینکه یهو بروز بدی توو هر شرایطی یه جوری :w16:

اخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دختیر به این خوبی شوهرت باید قدرتو بدونه:icon_razz:

عه خب اینجوری باشه قابل تحمله:ws3:

اره قدم و میدونه!!!!!!!:whistle::w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلااااااااااااااااااام.

ببین تحلیل شخصیت کیه.یکی از قدیمی ترین مدیرای انجمن:w02:

من وقتی اومدم مدیر تالار گفتگوی آزاد بودی.یادته چقدر اذیتت کردم.:icon_pf (34):

صبور و پر حوصله.

شاد و پرانرژی.

همیشه حد تعادل رو حفظ میکنه.جاهایی که لازمه خیلی جدی برخورد میکنه.ولی بیشتر وقتا مهربون و شیطونه.

مصمم و با اراده.وقتی که گفتی داری انجمنو ترک میکنی واقعا ناراحت شدم.و فکر نمیکردم برای یه مدت خیلی طولانی نباشی.(چون اعتیادت خیلی زیاد بود.:ws3:)

به همه ما ثابت کردی که رو حرفت هستی و هر کاری رو که بخوای میتونی انجام بدی.

امیدوارم هر جا هستی موفق و مؤید باشی.:icon_gol::icon_gol:

فرنوش گلیییییییییی این رنگ بنفش خوب به اسمت میاد ها:w02:

اره یادمه ولی اذیتات یادم نیستها بذار پای آلزایمر:w02:

مسخرست بخدا الان امین از من نقل قول گرفت یاد این تاپیک افتادم اصلا یادم نبود:icon_pf (34): بعد تو میخوای سه چهار سال پیش یادم باشه:banel_smiley_4:

خدایی خودم متعجب مونده بودم چطور یک سال و چهار ماه رفتم از عجایب هفت گانه بود ولی برای ساختن خودم و زندگیم لازم بود:w16::w16:

بازم بیا فرنوشی:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
جدید التاسیس نی...1روزم قبل تو تاسیس شده :|

این اعتراف بود؟!! :|

خوب شما یکاری کن...کلاً پیام خصوصی رو ببند،بالای پروفتم بنویس پیام خصوصی رو بفرستن ایمیلت...پروفایلت رو وا کن...باور کن جواب دادن تو پیام خصوصی سخته... :|

در مورد خودت...

از وقتی که مدیر تالار آزاد شدی یجورایی خشانتت رفت بالا...کم حوصله شدی...البته چون زندگی متاهلی زیادی رو از نزدیک دیدم میدونم که کلاً بعد ازدواج آدم یه خورده بی حوصله میشه...بی حوصله که چه عرض کنم...وقت کم میاره!

ولی الان بهتر شدی...تونستی برنامتو منظم کنی به نظرم...اونموقع چون نمیتونستی زمانت رو مدیریت کنی اعصابت خورد بود. :ws37:

خب در مورد مدیر بودن و خشانت در رفتارم یه توضیح مختصری بدم:ws3:

اون موقع ک تالار ازاد رئو در دست گرفتم اگر یادت باشه یه کودتای عظمی رو تالار تازه کنار گذاشته بود جریان هونم و امین نپو .....

بعد یه مدت بی مدیری و اون جریان دعوا و.. تالار شده بود بازار شام:banel_smiley_4: از تاپیک برقیا تا مکانیکیا و روانشناسیووووو در این تالار بود باید مرتب و جمع و جورش میکردم از طرفی نرم رفتار میکردم دوباره سر و صدا بپا میشد پس مجبور بودم با جذبه و خشن خودم و نشون بدم:ws3: در عین حال هم با همه رفیق بودم تو پروفایلها شوخی داشتیم تو تالار نه:ws3:

در مورد کمبود وقت و بی اعصابی تا حدودی بالا توضیح دادم ولی تا حدودی هم درست گفتی:icon_pf (34)::w02:

اها حالا شاید پروفایلمم باز کنم تو یکی کچلم کردی:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...