رفتن به مطلب

دوست دارم.......كه؟

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...

فعلا فعلا تنها چیزی که خیلی دوس دارم اینه که ببخشید عذرم یخوام ریا نشه گلاب به روتون

موقع افطار که میرسم خونه میبینم سفره پهنه, چایی هم برام ریختن, شیرینم کردن از اون خیلی شیرن ها خیلی خیلی, بعدم نون و پنیر و خیار و گوجه و پیاز میخورم در حد تیم ملی, بعدم که غذای اصلی در آخر هم دوباره یه پرس دیگه نون پنیر و با همه مخلفات

نمیدونم خدا وکیلی این روزه درسته یا نه؟ آخه بعد افطار رسما نمیتونم از جام بلند شم

لینک به دیدگاه
خدا رو شکر میکنم من هنوز به این حد رشد نرسیدم که همه چیز رو بفهمم و از همین اولش آرزوی تورو برای خودم بر ا

اما من دوس دارم جاتون خالی برم لب دریا پا برهنه رو ساحال راه برم, در حالی که موج آب میخوره به کف پام و شنهاش داره کف پام رو قلقلک میده, راه برم و کلم باد بخوره, بعدش هم از جیبم یه آدامس خرسی در بیارم و بخورم و پشت دستم رو هم عکسش رو چا کنم

خیلی هم منحرفی اگه فک کردی دستم رو میزارم تو جیبم سیگار در بیارم,,, منحرف

اِه اِه اُهوخفه شدم سیگارتوخاموش کن .هرجامیری سیگارمی کشی .سیگارت توجیبت نیست ماشاالله سیگارباسیگارروشن می کنی.

لینک به دیدگاه
اِه اِه اُهوخفه شدم سیگارتوخاموش کن .هرجامیری سیگارمی کشی .سیگارت توجیبت نیست ماشاالله سیگارباسیگارروشن می کنی.

خوبه تو معلوم الحالی اخوی همه میدونن سیگار نباشه جایی نمیری

من چی ؟ کمپوت هارت و پورتم فقط

لینک به دیدگاه
خوبه تو معلوم الحالی اخوی همه میدونن سیگار نباشه جایی نمیری

من چی ؟ کمپوت هارت و پورتم فقط

آقااین وصله هابه مانمی چسبد!همه میدونن منa+:ws3:

لینک به دیدگاه

دوست دارم بتونم ادامه تحصیل بدم.

دوست دارم پول دارشوم

دوست دارم یه شرکت داشتم تایکسری جوان رابدون سابقه کاراستخدام کنم

دوست دارم که ایدهام رابسازم ولی.....

فقط می تونم بگم دوست دارم بعضی واقیعتها هرگزواقعی نبود:ws44:

دوست دارم گذشته تکرارشود

دوست دارم یک روزکسانی مثل ابی داریوش و...برگردندبه ایران

دوست دارایران خوشحال باشه.

دوست دارم یتیم ومحتاج نباشه .

دوست دارم می توانستیم همه کنارهم زندگی کنیم راستی چی می شد

راستی منم دوست دارم وآرزومی کنم سلامت برگردد

یک روزی منهم فوق امیدبودم ولی الان بگذریم...

دوست عزیزمان helma.b یه چیزی گفت حالانمی دونم کاملا منظورش چیست امیدوارم درست فهمیده باشم من هم دوست دارم زمان زودتمام شود...چون زندگی الانم فایده ای برای من ندارد.

حالم بدشدبعضی موقعهامی خوام گریه کنم مثل الان ولی توخودم گریه می کنم چون ...:4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564:

ببخشیدناراحتدون کردم مدیراجازه داردپاک کندیابگیدخودم پاک کنم.ولی سعی می کنم اینقدرمسخره بازی دربیارم تابخندید:ws28::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آقااین وصله هابه مانمی چسبد!همه میدونن منa+:ws3:

ببین داداش اونی که آ و آ پلاس و آ چند پلاس داره فق و فقط سامسونگ و ال جی هست و لا غیر, حتی شرکت دخانیاتم گرید آ نداره چه برسه به تو

در ضمن اینجا اسپم نکنید, این رو از طرف مدیر گفتم....:ws28::w000:

لینک به دیدگاه

دوست داشتم یه انجمن داشتم مثل نواندیشان هرکسی هرچی میخاست می نوشت توش دموکراسی محض ولی یکیوارسالاشوپاک می کردم اونم کسی نیست جزآقای عارف .آی دلم خنک می شد.:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...