رفتن به مطلب

برنامه ریزی فشرده سه ماهه برای ارشد

ارسال های توصیه شده

با سلام من می خوام برای ارشد نرم افزار بخونم.کل زمانی که دارم تنها 3 ماه هست. وقتمم 24 ساعت آزاده، کسی میدونه برای بدست آوردن رتبه خوب و قبولی در کنکور سراسری روزانه ،بیشتر چه درسهایی رو بخونم؟ و با توجه به وقت کمی که دارم از خوندن چه چیزایی پرهیز کنم و وقتم رو بیشتر روی کدوم مباحث از کتابای کنکوری بذارم؟

لینک به دیدگاه

سلام

به تمام دوستان

من خودم ارشد هوش هستم و به نظر ینده این گرایش یک گرایش فوقالعاده است و قبولی در این گرایش خیلی آسون و راحت می باشد .

در زمینه نرم افزار اطلاعاتی ندارم ولی اگر تو این زمینه کمکی بخواهید در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

اول ببین کدوم درسا رو قوی تر هستی کدوم ضعیف تر

دروس تخصصی نرم هیچ کدوم اونقدر سخت نیست که بشه کنارش گذاشت درمورد تخصصی هوش مدار الکتریکی در حدی که بشه سوال های آسونش رو زد خوندنش خیلی مفیده (اولویت اول تخصصی هاست)

در ریاضی ها آمار و احتمال رو بخون (اگر می خوای بقیه رو حذف کنی ) اگر زبانت ضعیفه و می خوای صفر بزنی کارت سخت میشه و بهتر ریاضی ها رو بیشتر بخونی

دروس مشترک منطقی و نظریه راحت الحلقوم هستن معماری و ساختمان داده و سیستم عامل هر چقدر هم بلد باشی باز بستگی داره به طراح سوال در دو تای اولی اگر پایه ی خوبی داشته باشی با کمی وقت گذاشتن می تونی به سطح خوبی برسی

لینک به دیدگاه

سلام

به نظرم بیشتر وقتتون رو روی دروس تخصصی مشترک بزارین بیشتر نتیجه می گیرین. شما اگر دروس تخصصی مشترک رو خوب بزنید احتمال قبولیتون تو همه گرایش ها زیاده. برا من که اینطور بود. اگه منطقی رو از رو مدرسان بخونی همه سوالا رو میتونی حل کنی.

دروس تخصصی هم مهم هستن اما اول ببینید کدوم درس رو بیشتر دوست دارید از اون شروع کنید، هرچند دروس تخصصی نرم زیاد سخت نیس فقط باید کتاب کنکور خوب پیدا کنید.

گرایش محاسبات من شنیدم خیلی گرایش جذاب و خوبی هستش، اگر محاسبات رو خوب بزنید شانستون بالا میره. من خودم چون درس محاسبات رو دوس داشتم از رو مدرسان خوندم همه رو زدم.

لینک به دیدگاه

کتاب بستگی داره به میزان وقتی که می خوای روی اون درس بذاری(ولی تو هوش عمدتا پوران خوبه ) آمار و سیستم عامل پارسه بهتره معماری و هوش هم راهیان اضافه شه خوبه نظریه هم لینز

کتاب منبع هم اگر بخوای بخونی داستانش فرق داره

لینک به دیدگاه

درسهایی که من قوی هستم : ساختمان داده،زبانهای برنامه نویسی، مدارمنطقی،سیستم عامل، طراحی الگوریتم و نظریه هست.

محاسبات رو دوسدارم بخونم چون حجمش کمه و خیلی آسونتره.توی ریاضیات مهندسی هرسال یه تست از نگاشتها میاد با این وقت کم بنظرم خوندن این فصل تنها مناسبه تا اینکه کل ریاضی مهندسی حذف بشه. بنظرتون کامپایلر و پایگاه داده رو حذف کنم یا نه؟ کنکورای سالای قبل رو نگاه کردم دیدم تنها یکی دو سوال از هر کتاب اومده و درس معماری حذف کنم یا نه؟[/down]

لینک به دیدگاه
با سلام من می خوام برای ارشد نرم افزار بخونم.کل زمانی که دارم تنها 3 ماه هست. وقتمم 24 ساعت آزاده، کسی میدونه برای بدست آوردن رتبه خوب و قبولی در کنکور سراسری روزانه ،بیشتر چه درسهایی رو بخونم؟ و با توجه به وقت کمی که دارم از خوندن چه چیزایی پرهیز کنم و وقتم رو بیشتر روی کدوم مباحث از کتابای کنکوری بذارم؟

سلام دوستان گفتن چه کارایی باید بکنید. قبل از همه ی اینا شما باید روزی 8 ساعت مفید درس بخونی بیشترش مفید که نیست هیچ باعث میشه استرستونم بیشتر بشه و گیراییتون بیاد پایین

شما باید زبان درصد بالایی بزنی.دروس تخصصی ضریب4 بیشتر روی اونا بنظرم باید تمرکز کنید.دروس مشترک یاد گرفتنی هستین تو برنامه ریزی اونارو زمانی بذارید که خسته نیستین و میتونین راه هحل برا هر سوال پیدا کنید زبان اول وقت بخونید چون حفظ کردنی هست. کتاباتونم حتما باید مرجع باشن اگه دانشگاه دولتی میخواین اگه هم آزاد می تونید برید تستهای ده سال قبل بخونید رتبه خوب میارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
بچه های هوش سلام،به نظرتون رشتتون به نسبت گرایش نرم،از لحاظ بازار کار توی ایران چجوریه؟

بازار کار به زرنگی پشت کار و خلاقیت خودتون بستگی داره. هوش رشته خوبیه و الان طرفدار زیادی داره نرم افزارهم رشته خوبیه و هر روز داره آپدیت میشه اما هردوی اینا در مورد بازار کار به خودتون بستگی دارن. کار دولتی نیست که بگیم کدوم بهتره. باید کارآفرین بشید.

لینک به دیدگاه
درسهایی که من قوی هستم : ساختمان داده،زبانهای برنامه نویسی، مدارمنطقی،سیستم عامل، طراحی الگوریتم و نظریه هست.

محاسبات رو دوسدارم بخونم چون حجمش کمه و خیلی آسونتره.توی ریاضیات مهندسی هرسال یه تست از نگاشتها میاد با این وقت کم بنظرم خوندن این فصل تنها مناسبه تا اینکه کل ریاضی مهندسی حذف بشه. بنظرتون کامپایلر و پایگاه داده رو حذف کنم یا نه؟ کنکورای سالای قبل رو نگاه کردم دیدم تنها یکی دو سوال از هر کتاب اومده و درس معماری حذف کنم یا نه؟[/down]

سعی کن دروس تخصصی رو حذف نکنی چون خیلی مهم هستن

معماری اگر قوی نیستی در حد مرور که اگر سوالا آسون باشه بتونی یکی دوتا رو بزنی خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...