رفتن به مطلب

تجربه های یک مهندس شیمی !!

ارسال های توصیه شده

اولویت تجربه هامون:

1. تجربه های فنی مهندسی (اولویت اول چون قبل از هر چیز ما یک مهندسیم):w16:

2. تجربه های کاری

3.تجربه های عمومی

قبل از مهندسی ما یک انسانیم :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من دوستان از رشته های دیگه زیاد داشتم.

فرق مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک(حرارت سیالات) در چیه؟:

1-مکانیک سیالات یه سری دروس تحلیلی و دشوار داره(دینامیک ماشین و..) که شیمی نداره

2- بخاطر همون دروس مذکور خیلی از دوستان مکانیکی مغرور میشن و منم منم میگن و از مهندسان شیمی عقب می افتن:ws3: مهندسی شیمی عالیه، قدر بدانید:ws37:

البته دوست خوبم یه سری دروس هم مثل(طراحی راکتور و..)هست که رشته ما و شمارو از هم متمایز میکنه:w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان. بحث خیلی خوبیه از تمام عزیزانی که تجربه هاشونا گفتن سپاسگزارم خیلی مفیدبود :icon_gol:

من اول راهم و تقریبأبدون تجربه،یه درخواستی از شما عزیزان داشتم :اگه میشه بگین از الان بیشتر فکر چه چیزی باشم یا اینکه چه کارایی از الان انجام بدم که وقتی لیسانس گرفتم یه جای خوب کار پیداکنم؟

اگه هم شما کاری بوده که انجام ندادین و الان میگین ای کاش سعی خودمومیکردم که الان موفق ترباشم هم بگین

ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان. بحث خیلی خوبیه از تمام عزیزانی که تجربه هاشونا گفتن سپاسگزارم خیلی مفیدبود :icon_gol:

من اول راهم و تقریبأبدون تجربه،یه درخواستی از شما عزیزان داشتم :اگه میشه بگین از الان بیشتر فکر چه چیزی باشم یا اینکه چه کارایی از الان انجام بدم که وقتی لیسانس گرفتم یه جای خوب کار پیداکنم؟

اگه هم شما کاری بوده که انجام ندادین و الان میگین ای کاش سعی خودمومیکردم که الان موفق ترباشم هم بگین

ممنون میشم.

سلام فاطمه خانم.. من مهندس شیمی نیستم و پلیمر هستم.

یه پیشنهاد دارم برات اینکه با توجه به شرایط کشور ما بهترین کار اینه که حین دوران دانشجویی اگه برات مقدور هست تو زمینه رشته خودت رزومه کاری رو پربارتر کنی. درسته درس خوندن سخت تر میشه اما اگه میخای بعد لیسانس بلافاصله بری سرکار به دردت میخوره.

اما اگه قصد داری ادامه تحصیل بدی قضیه فرق میکنه. در این صورت بهتره بیشتر به فکر کارهای تحقیقاتی و مقاله دادن و این حرفا باشی.

البته بودن از دوستام که همزمان هم کارهای تحقیقاتی میکردن و از همون پروژه ها پول هم در میاوردن. که همونا هم رزومه آکادمیک رو پر میکرد هم رزومه کاری شون رو.

و در آخر ....خوبه اگه بتونی با اساتیدی که لینک‌های خوبی تو صنعت دارن مراوده بشتری داشته باشی و خودتو بهشون نشون بدی.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام فاطمه خانم.. من مهندس شیمی نیستم و پلیمر هستم.

یه پیشنهاد دارم برات اینکه با توجه به شرایط کشور ما بهترین کار اینه که حین دوران دانشجویی اگه برات مقدور هست تو زمینه رشته خودت رزومه کاری رو پربارتر کنی. درسته درس خوندن سخت تر میشه اما اگه میخای بعد لیسانس بلافاصله بری سرکار به دردت میخوره.

اما اگه قصد داری ادامه تحصیل بدی قضیه فرق میکنه. در این صورت بهتره بیشتر به فکر کارهای تحقیقاتی و مقاله دادن و این حرفا باشی.

البته بودن از دوستام که همزمان هم کارهای تحقیقاتی میکردن و از همون پروژه ها پول هم در میاوردن. که همونا هم رزومه آکادمیک رو پر میکرد هم رزومه کاری شون رو.

و در آخر ....خوبه اگه بتونی با اساتیدی که لینک‌های خوبی تو صنعت دارن مراوده بشتری داشته باشی و خودتو بهشون نشون بدی.:a030:

مرسی :icon_gol:

راهنمایی خیلی خوبی بود،من بیشتر به کار فکر میکنم

ولی تو فکر مقاله دادن هم هستم.

قسمت آخرهم باهاتون کاملأ موافقم

بازم سپاس....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...