رفتن به مطلب

فقط همینو کم داشتیم

Waffen

ارسال های توصیه شده

فقط همینو کم داشتیم :w74::icon_razz::imoksmiley:

f65f0be0d141455cb162.jpg

این واسه دوران جنگ 22 روزه ی اسرائیلتو غزه هست که تلویزیون یه شماره ی پیامکی رو زیر نویس کرد و گفت هر کی میخواد به غزه کمک کنه یه اس ام اس خالی بزنه به اون شماره.

اتفاقا" واسه منم که اومد تعجب کردم ولی بعدش یادم افتاد به اون شماره اس ام اس زدم.

لینک به دیدگاه
این واسه دوران جنگ 22 روزه ی اسرائیلتو غزه هست که تلویزیون یه شماره ی پیامکی رو زیر نویس کرد و گفت هر کی میخواد به غزه کمک کنه یه اس ام اس خالی بزنه به اون شماره.

اتفاقا" واسه منم که اومد تعجب کردم ولی بعدش یادم افتاد به اون شماره اس ام اس زدم.

خب حالا چجوری به مردم غزه کمک شد!؟:banel_smiley_4::ws52:

لینک به دیدگاه

من پول موبایلم واسه خودش زیاد میاد با ابن زیادترش نکننن:w00:

من نمیخام کمک کنم به اینا باید کی رو ببینم:w00:

الان چقدر توش نوشته:w00:من دوست دارم به ایرانی کمک کنم نه فلسطینی:w00:

لینک به دیدگاه

مطمئنا جلوی اون کمک به غزه 100000000 تومن نیست.....:ws52: با 1000 تومن هم نه کسی پولدار میشه نه بدبخت....:JC_thinking:اینی که بهشون رسیده یا نه ام دیگه به ما ربطی نداره...:ws51:.میشه دلمونو خوش کنیم که شاید ما هم تو کمک کردن به یه همنوع یه اپسیلن نقش داشتیم.... :ws44:چی میشه مگه؟؟؟:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
مطمئنا جلوی اون کمک به غزه 100000000 تومن نیست.....:ws52: با 1000 تومن هم نه کسی پولدار میشه نه بدبخت....:jc_thinking:اینی که بهشون رسیده یا نه ام دیگه به ما ربطی نداره...:ws51:.میشه دلمونو خوش کنیم که شاید ما هم تو کمک کردن به یه همنوع یه اپسیلن نقش داشتیم.... :ws44:چی میشه مگه؟؟؟:girl_yes2:

از کجا میدونی پولی که میدی تبدیل به بمب نشه و چند تا کودک را نکشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

دوستان هر کسی که مایل بود کمکی به مردم غزه انجام بده با ارسال یک پیامک مبلغی که می خواهد کمک کند را به مخابرات اعلام می کرد این کار چه خوب و چه بد از پول کس بدون اجازه او کم نمی کرد .

پس لطفا مسائل را قاطی نکنید ...:w16::ws46:

لینک به دیدگاه
مطمئنا جلوی اون کمک به غزه 100000000 تومن نیست.....:ws52: با 1000 تومن هم نه کسی پولدار میشه نه بدبخت....:JC_thinking:اینی که بهشون رسیده یا نه ام دیگه به ما ربطی نداره...:ws51:.میشه دلمونو خوش کنیم که شاید ما هم تو کمک کردن به یه همنوع یه اپسیلن نقش داشتیم.... :ws44:چی میشه مگه؟؟؟:girl_yes2:

چرا به ایرانی کمک نمیکنی میری به فلسطینی کمک میکنی:w00:

نه غزه

نه لبنان

جانم فدای ایران

تو که رفته بودی دبی گفتی ترکم نگفتی ایرانیم:167:

خب غزه الان به من 23000 تومن بدهکاره

:ws52:

دوستان هر کسی که مایل بود کمکی به مردم غزه انجام بده با ارسال یک پیامک مبلغی که می خواهد کمک کند را به مخابرات اعلام می کرد این کار چه خوب و چه بد از پول کس بدون اجازه او کم نمی کرد .

پس لطفا مسائل را قاطی نکنید ...:w16::ws46:

چرا یه پیامک نمیدن بیام به خرمشهر کمک کنیم بیایم به عشایر کمک کنیم فقط بیام به غزه کمک کنیم دو روز دیگه باید بریم به عراق کمک کنیم :w00:دارن ار احساسات ما سو اتفاده میکنن:w00:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
چرا به ایرانی کمک نمیکنی میری به فلسطینی کمک میکنی:w00:

چرا یه پیامک نمیدن بیام به خرمشهر کمک کنیم بیایم به عشایر کمک کنیم فقط بیام به غزه کمک کنیم دو روز دیگه باید بریم به عراق کمک کنیم :w00:دارن ار احساسات ما سو اتفاده میکنن:w00:

باهات کامل موافقم ...

به قول استاد اینها عمری ندارند ..

این روز ها می گذرد :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اون به خاطر یه چیز دیگه بودم

تقیه کردم:w16:

من عاشق کشورمم :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...