رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه استقلال ( آّبی دلان ) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]مشکل خروجي سه مدافع استقلال حل شد[/h]

[h=2]سه بازيکن استقلال با مشکل خروج از کشور روبرو بودند که اين قضيه حل شد.[/h][/TD]

[TD]00026808.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

کاروان استقلال عصر امروز براي برگزاري بازي در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا و مصاف با الشباب راهي امارات مي شود.

به گزارش فارس، براي اين سفر امير حسين صادقي، حنيف عمران زاده و پژمان منتظري به دليل مشکلات مالياتي ممنوع الخروج بودند که اين مسئله با تلاش مسئولان باشگاه حل شده و اين بازيکنان فعلا براي خروج از کشور مشکلي ندارند.

ديدار رفت تيم هاي استقلال و الشباب چهارشنبه برگزار مي شود.

تيم استقلال آخرين تمرين خود را امروز از ساعت 11:30 آغاز کرده است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]اشجاري: حيف که گلم پرپر شد[/h]

[h=2]مدافع تيم استقلال گفت: بازي بسيار سختي مقابل الشباب داريم.[/h][/TD]

[TD]00944106.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

حسن اشجاري در حاشيه تمرين روز دوشنبه استقلال درباره فصلي که گذشت عنوان کرد: من در سپاهان اوضاع خوبي نداشتم و لطف خدا شامل حالم شد که به استقلال آمدم و تا آخرين روز سال 91 همه چيز خوب بود که يک تصادف بد کردم و يکماه خانه نشين شدم. خوشبختانه برگشتم و در تنها بازي که به صورت کامل در سال 92 بازي کردم گل هم زدم.

به گزارش اوج نيوز، وي درباره گلي که به ثمر رساند، ادامه داد: من همواره در تيم هاي ديگر هم که بودم ضربات ايستگاهي مخالف با پاي چپ را مي زدم و با اينکه در استقلال کمتر پيش آمده بود ايستگاهي بزنم، توپ را زدم و خوشبختانه گل هم شد. قبل از بازي به محمدرضايي گفته بودم گل مي زنم و اين اتفاق هم افتاد فقط حيف که گلم پرپر شد!

او درباره جشن قهرماني استقلال افزود: بهرين جشن قهرماني بود که در اين سال ها برگزار شد. با اينکه اين جشن هم ايراداتي داشت اما به نظرم خيلي خوب بود.

اشجاري در پايان درباره ديدار با الشباب افزود: بازي بسيار سختي مقابل الشباب داريم اما بايد در اين ديدار پيروز شويم تا در تهران کار سختي نداشته باشيم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]صادقي: دوست داشتيم به رکورد 70 امتياز برسيم[/h]

[h=2]مدافع تيم فوتبال استقلال گفت:‌با شکست الشباب مي‌خواهيم به جمع 8 تيم برتر آسيا راه يابيم.[/h][/TD]

[TD]00941965.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

اميرحسين صادقي در حاشيه تمرين استقلال در مورد ديدار تيمش در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا مقابل الشباب امارات گفت: بازي سختي داريم و تمام تلاشمان را مي‌کنيم تا با کسب پيروزي در اين مسابقه به جمع 8 تيم برتر آسيا برسيم. مطمئنا تيمي که به اين مرحله رسيده است توانايي زيادي دارد و با توجه به اينکه در کشور خود به ميدان مي‌رود با قدرت کامل حاضر خواهد شد.

به گزارش فارس، وي در مورد جشن قهرماني استقلال در ليگ برتر اظهار داشت: هر چند مقابل داماش باختيم اما چون قهرمان شديم اين مسئله مشکلي را ايجاد نکرد. البته دوست داشتيم در اين ديدار به پيروزي برسيم اميدواريم با شکست الشباب در دو ديدار رفت و برگشت باز هم هواداران را خوشحال کنيم.

صادقي خاطر نشان کرد: جشن قهرماني منظم و شيک برگزار شد که تاکنون چنين چيزي را نديده بوديم. دوست داشتيم با پيروزي مقابل داماش به رکورد 70 امتيازي برسيم اما اين اتفاق نيفتاد اما خوشحاليم که زحمات يک ساله ما به بار نشست.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]قضاوت تيم داوري کره اي در دوبي و تيم داوري چيني در تهران

[h=1]اعلام داوران دو ديدار استقلال و الشباب[/h]

[h=2]کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام کرد تيم هاي داوري کره اي و چيني دو ديدار رفت و برگشت استقلال ايران و الشباب امارات را در دوبي و تهران قضاوت مي کنند.[/h][/TD]

[TD]00943626.gif[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش ورزش سه به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، ديدار رفت الشباب امارات و استقلال ايران روز چهارشنبه 25 ارديبهشت 92 در امارات برگزار مي شود و تيم داوري از کره جنوبي اين ديدار را قضاوت مي کنند.

کيم دونگ جيم داور وسط است و جئونگ ها سانگ و يانگ بيونگ ايون کمک هاي وي هستند. داور چهار کيم دايه يانگ از کره جنوبي است و ناظر بازي مهمت خوليو البردي از ترکمنستان و ناظر داوري سعد کم الفهدي از کويت انتخاب شده است.

ديدار برگشت تيم هاي استقلال ايران والشباب امارات روز چهارشنبه اول خرداد 92 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود و تيم داوري از چين بازي را قضاوت مي کنند.

تان هاي به عنوان داور وسط و موو يوژين و ژانگ يانگ کمک هاي وي هستند و داور چهارم هم از چين انتخاب شده و وانگ دي نام دارد.

ناظر بازي اسلام ماخمادوف از کشور تاجيکستان و ناظر داوري جينداماي روشمي از تايلند انتخاب شده اند.

ديدار تيم هاي استقلال ايران و الشباب امارات در مرحله يک هشتم نهايي رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا برگزار مي شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]گزارش تمرين امروز استقلال[/h]

[h=2]آخرين تمرين استقلال قبل از سفر به امارات از ساعت 11:30 در زمين شماره دو آزادي برگزار شد.[/h][/TD]

[TD]00944402.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

آبي پوشان روز دوشنبه به مرور نکات تاکتيکي پرداختند. در ابتداي تمرين نفرات با دويدن دور زمين بدن هاي خود را گرم کردند. سپس حرکات کششي انجام دادند و بعد از آن در قالب 3 گروه بازي آقاوسط را در دستور کار قرار دادند. فوتبال تمريني در قالب دو تيم هم پايان بخش تمرين استقلالي ها بود.

به گزارش اوج نيوز، حسن اشجاري زودتر از ساير بازيکنان به محل تمرين آبي ها آمد.

* همه بازيکنان در تمرين امروز حضور داشتند البته مجتبي جباري با چند دقيقه تاخير به آزادي رسيد.

* منصور پورحيدري، مهدي فنوني زاده و فرزاد مجيدي هم به زمين شماره دو آزادي آمده بودند.

* دو دوربين تلويزيوني نيز براي تهيه گزارش در تمرين آبي ها حاضر شدند.

* حدود 60 تماشاگر از تمرين ديدن کردند.

* بازيکنان استقلال پس از اتمام تمرين با يک دستگاه اتوبوس به هتل رفتند و قرار است پس از صرف ناهار به سمت امارات پرواز کنند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]الشباب، سومين حريف اماراتي استقلال در آسيا

[h=1]آشنايي با حريف آسيايي استقلال[/h]

[h=2]تيم فوتبال استقلال در حالي فردا شب در يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا با الشباب امارات ديدار مي‌کند که اين تيم سال گذشته در تهران 6 گل از پرسپوليس دريافت کرد.[/h][/TD]

[TD]00938263.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

تيم‌هاي فوتبال استقلال ايران و الشباب امارات فرداشب از مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف هم مي‌روند و اين در حالي است که اين دو تيم پيش از اين تا به حال در رقابت‌هاي آسيايي و بين‌المللي با يکديگر ديدار نکرده و اين اولين رقابت رسمي آنها در قاره کهن به حساب مي‌آيد.

*عملکرد الشباب در آسيا؛ تيمي هميشه قعرنشين

به گزارش فارس ، تيم اماراتي براي نخستين بار در سال 1992 حضور در آسيا را تجربه کرد. اين تيم در همين سال و پس از صعود از مرحله گروهي در ديدار نيمه نهايي مقابل الهلال عربستان يک بر صفر شکست خورد و از رسيدن به فينال بازماند. در نهايت الشباب عنوان چهارمي آسيا را به خود اختصاص داد.

در همين سال الهلال در فينال مقابل استقلال در ضربات پنالتي به برتري رسيد و قهرماني آسيا را جشن گرفت.

در سال 1996 الشباب در همان مرحله نخست با تساوي مقابل النصر لبنان طي دو ديدار رفت و برگشت و به خاطر گل خورده در خانه از رسيدن به مرحله دوم بازماند.

با آغاز دور جديد ليگ قهرمانان آسيا، الشباب امارات از سال 2009 حضور در اين رقابت‌ها را تجربه کرد. اين تيم در اين سال در گروه چهارم رقابت‌ها و در گروهي که سپاهان هم قرار داشت پس از نماينده ايران با 7 امتياز در قعر جدول قرار گرفته و از رسيدن به مرحله حذفي محروم شد.

در همين دوره سپاهان در بازي رفت 2 بر صفر بازي را به سود خود به پايان رساند اما در بازي برگشت الشباب موفق‌تر عمل کرده و حريف ايراني خود را 2 بر يک شکست داد.

الشبابي‌ها در سال 2012 و در دومين حضور آسيايي خود در شکل جديد رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا کار خود را از مرحله پلي‌‌آف آغاز کرده و با برتري مقابل نفتچي ازبکستان راهي مرحله گروهي شدند.

در اين مرحله الشباب با قرار گرفتن در گروه چهارم رقابت‌ها و هم‌گروه شدن با پرسپوليس، يک‌بار ديگر با قعرشيني به کار خود در اين مرحله اين بار با 2 امتياز پايان داد تا به عنوان يکي از ضعيف‌ترين تيم‌هاي مرحله گروهي شناخته شود.

الشباب در دوره گذشته در بازي رفت مقابل پرسپوليس 6 بر يک بازي را واگذار کرد و در بازي برگشت هم 3 بر يک مقابل نماينده سرخپوش ايران شکست خورد.

*از آغاز تا پايان با نمايندگان ايران!

با اين حال تيم هميشه قعرنشين الشباب در رقابت‌هاي آسيايي در رقابت‌هاي امسال نتايج بهتري را کسب کرده و توانست در گروه دوم رقابت‌ها که ديدارهايي نزديک و پاياپاي در آن جريان داشت تا جايي که تيم‌هاي صعود کننده در روز پاياني مشخص شدند، با کسب 9 امتياز به عنوان تيم دوم براي اولين بار راهي مرحله حذفي شود.

الشباب امسال هم کار را در مرحله پلي‌آف و با برتري مقابل صبا در قم و در ضربات پنالتي آغاز کرد. سپس اين تيم در گروه دوم با تيم‌هاي لخوياي قطر، الاتفاق عربستان و پاختاکور ازبکستان هم‌گروه شد و در نهايت توانست با 3 پيروزي و 3 شکست راهي مرحله حذفي شده تا در اين مرحله يک‌بار ديگر با تيمي از ايران براي رسيدن به جمع 8 تيم برتر آسيا مصاف دهد.

در هر حال الشباب امسال رقابت‌هاي آسيايي خود را با ديدار با نماينده‌اي از کشورمان (صبا) آغاز کرده و اميدواريم با ديدار با نماينده ديگري از کشورمان (استقلال) به پايان برساند.

*تاريخچه و کارنامه افتخارات الشباب

الشباب امارات در سال 1958 در شهر دبي تأسيس شد. اين تيم سه بار در سال‌هاي 90، 95 و 2008 عنوان قهرماني ليگ امارات را به دست آورده و چهار بار هم امير کاپ امارات را در سال‌هاي 81، 90، 94 و 97 کسب کرده است. اين تيم در رقابت‌هاي امسال هم با رسيدن به فينال اين رقابت‌ها فرصت کسب يک عنوان قهرماني ديگر را هم دارد.

الشبابي‌ها دو بار در سال‌هاي 92 و 2011 جام باشگاه‌هاي خليج فارس را کسب کرده و در سال 2011 هم جام اتصالات امارات به اين تيم رسيده است.

*تمام ايراني‌هاي الشباب

الشباب تيمي نام آشنا براي ايراني‌ها به شمار مي‌رود، چراکه همواره و در طي ساليان گذشته بازيکنان سرشناس زيادي از فوتبال ايران در اين تيم توپ زده‌اند.

علي دايي، جواد کاظميان، مهرداد ميناوند، ايمان مبعلي و مهرداد اولادي و داريوش يزداني در سال‌هاي اخير در الشباب بازي کرده و سابقه حضور در اين تيم اماراتي را دارند.

*الشباب امسال، فيناليست اميرکاپ و ششم جدول

تيم سبزپوش اماراتي که امسال در جام‌هاي مختلف اين کشور حضور داشت در رقابت‌هاي اميرکاپ بهترين نتايج را کسب کرده و بايد براي کسب عنوان قهرماني اين رقابت‌ها دو هفته ديگر در ديدار فينال به مصاف الاهلي برود.

در رقابت‌هاي جام اتصالات الشباب با شکست از عجمان در نيمه نهايي از صعود به فينال بازماند.

همچنين حريف اماراتي استقلال در آسيا در فصل جاري ليگ برتر امارات تا پايان هفته بيست و چهارم اين رقابت‌ها با کسب 39 امتياز در مکان ششم جدول 14 تيمي ليگ برتر اين کشور حاشيه خليج فارس قرار دارد.

*سرمربي سابق تيم ملي عربستان مقابل ژنرال

الشباب امارات از يک مربي برزيلي به نام مارکوس پاکيتا بهره مي‌برد. نکته قابل توجه اينکه اين مربي سابقه هدايت تيم‌هاي الشباب امارات، فلامينگوي برزيل، فلوميننزه برزيل، الهلال عربستان، تيم ملي عربستان، الريان قطر و تيم ملي ليبي را در کارنامه دارد.

همچنين علاوه بر بازيکنان بومي، در جمع بازيکنان الشباب سه بازيکن برزيلي و يک ازبکستاني هم حضور دارند.

*الشباب - استقلال از نگاه آمار

پس از آغاز ليگ قهرمانان آسيا با سيستم جديد، استقلال از سال 2009 همواره و به صورت پياپي در تمام ادوار حاضر بوده است.

بر همين اساس و در 5 فصل اخير که استقلال در اين رقابت‌ها حاضر بوده است، اين تيم در 4 فصل با تيم‌هاي اماراتي سابقه هم‌گروهي دارد که 3 فصل آن با الجزيره و يک فصل ديگر با العين در يک گروه قرار داشته است تا به اين ترتيب الشباب، حريف فردا شب استقلال سومين حريف اماراتي اين تيم در آسيا باشد.

در تاريخچه رويارويي استقلال با تيم‌هاي اماراتي، آبي‌ها در دو بازي که يکي از آنها در تهران بوده نتيجه را به الجزيره واگذار کرده و دو بار هم مقابل العين در فصل جاري به برتري رسيده‌اند تا در تاريخچه ديدارهاي استقلال با تيم‌هاي اماراتي، همه چيز مساوي باشد.

*مصاف استقلال با تيم‌هاي اماراتي در ليگ قهرمانان آسيا:

دور رفت 2009: استقلال يک - الجزيره يک

دور برگشت 2009: الجزيره 2 - استقلال 2

دور رفت 2010: استقلال صفر - الجزيره صفر

دور برگشت 2010: الجزيره 2 - استقلال يک

دور رفت 2012: استقلال يک - الجزيره 2

دور برگشت 2012: الجزيره يک - استقلال يک

دور رفت 2013: استقلال 2 - العين صفر

دور برگشت 2013: العين صفر - استقلال يک

دور رفت يک هشتم نهايي 2013: الشباب ؟ - استقلال ؟

دور برگشت يک هشتم نهايي 2013: استقلال ؟ - الشباب ؟

به اين ترتيب و در صورت برتري استقلال در ديدار فردا شب مقابل الشباب اين تيم در تقابل با تيم‌هاي اماراتي پيش خواهد افتاد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]قلعه نوعي: هدفمان نباختن و برد در خانه است[/h]

[h=2]سرمربي تيم استقلال گفت: روحيات من فوتبال هجومي است و دوست دارم فوتبال هجومي را در بازي فردا انجام دهيم.[/h][/TD]

[TD]00004934.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

امير قلعه نوعي در نشست خبري قبل از ديدار تيمش با الشباب امارات اظهار داشت: در ابتدا تشکر مي کنم از ميهمان نوازي مسئولان الشباب به خاطر امکانات هتل و تشريفاتي که در نظر گرفتند. الشباب تيم خطرناکي است. من بازي آنها را با صباي قم مشاهده کردم. آنها تيمي هستند که از کمترين فرصت ها بهترين استفاده را مي برند.

به گزارش اوج ، وي ادامه داد: با توجه به اينکه اولين بازي ما در مرحله يک هشتم نهايي است، طبيعتا چند هدف را دنبال مي کنيم. هدف نباختن و برد در خانه است. با اين حال با توجه به اينکه روحيات من فوتبال هجومي است، دوست دارم فوتبال هجومي را در بازي فردا انجام دهيم. اميدوارم در زمين بتوانيم به اين حرف هايي که مي زنيم جامه عمل بپوشانيم.

سرمربي تيم استقلال همچنين گفت: ما روي ضعف تاکتيکي الشباب کار کرديم که بتوانيم ارتباط خطوط هافبک و حمله اين تيم را قطع کنيم و برنده باشيم. البته تاکيد مي کنم اين همه اش حرف است و واقعيت فوتبال در زمين اتفاق مي افتد.

قلعه نوعي در پاسخ به اين سوال که آيا براي قهرماني در آسيا برنامه ريزي کرده ايد، خاطرنشان کرد: تيمي که بخواهد موفق باشد، بايد بابرنامه ريزي کار کند. در همه جاي دنيا اينطور است اما اين برنامه ريزي به معناي موفقيت در فوتبال نيست در فوتبال روز دنيا همه تيم ها برنامه دارند اما هيچکس فکر نمي کرد دو تيم آلماني به فينال ليگ اروپا برسند. امکان دارد هرچقدر هم برنامه ريزي کني، اتفاقي که نبايد بيفتد؛ هيچ کس فکر نمي کرد بايرن به بارسا در مجموع دو ديدار رفت و برگشت 7 گل بزند.

او تاکيد کرد: استقلال پتانسيل خوبي دارد و نيروي انساني و بازيکنان موفقي را هم در تيم داريم اما مشکلي وجود دارد به برنامه ريزي رقابت هاي ليگ قهرمانان است. شما نگاه کنيد الان ما بازي مي کنيم و بقيه بازي ها 4 ماه ديگر برگزار مي شود. درست زماني که ليگ هاي کشورهاي شرق آسيا در اوج خود است و ليگ ما تازه شروع شده. بازيکنان ما تازه از بدنسازي بيرون آمده اند و اين موضوع به ضر ما است.

قلعه نوعي در پايان افزود: ما از رييس جديد AFC توقع داريم به اين مساله توجه داشته باشد تا حقي از تيم هاي غرب آسيا خورده نشود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]ساموئل: مي خواهيم برنده به ايران برگرديم[/h]

[h=2]هافبک تيم استقلال گفت: بازيکنان ما هم براي پيروزي آمده اند و بي ترديد براي کسب موفقيت تلاش مي کنيم.[/h][/TD]

[TD]00943133.gif[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

جي لويد ساموئل در نشست خبري قبل از ديدار با الشباب امارات اظهار داشت: همانطور که هفته گذشته در ايران توانستيم قهرمان ليگ برتر شويم، سعي مي کنيم اينجا هم پيروز از زمين بيرون آييم و برنده به ايران برگرديم.

به گزارش اوج ، وي افزود: الشباب تيم خوبي است اما بازيکنان ما هم براي پيروزي آمده اند و بي ترديد براي کسب موفقيت تلاش مي کنيم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]فتح‌الله‌زاده: پول نرسد مي‌روم[/h]

[h=2]مديرعامل باشگاه استقلال گفت: اگر تا سوم خرداد پول نرسد مي‌روم تا افراد توانمند بيايند.[/h][/TD]

[TD]00940637.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

علي فتح الله زاده در مورد اينکه محمد عباسي وزير ورزش در خصوص اينکه وي گفته تا سوم خرداد در استقلال نمي ماند واکنش نشان داده و گفته اينگونه نيست، ما ارزيابي مي‌کنيم و هر مديري که مي‌تواند با همين شرايط ادامه دهد مي‌ماند وگرنه اصراري براي حضور فرد خاصي نداريم چرا که افراد توانمند زيادي هستند که مي‌توانند اين دو باشگاه را اداره کنند اظهار داشت: من قبلا گفته ام تا سوم خرداد منتظر بودجه استقلال مي مانم تا آن را بدهند. ما براي سال آينده مي خواهيم تيمي براي قهرماني آسيا داشته باشيم و نقل و انتقالات براي فصل بعدي هم شروع شده است.

به گزارش فارس ، وي افزود: وزارت ورزش بايد بودجه استقلال را بدهد. من گفتم وزارت سهم خودش را بدهد و اگر اين سهم را تا سوم خرداد ندهند يعني من را نمي خواهند. من کاري ندارم چه کسي چه گفته است اما باشگاه متعلق به وزارت ورزش است و مي توانند هر تصميمي خواستند بگيرند اما اگر اين پول را ندهند به اين مفهوم است که من را نمي خواهند.

فتح الله زاده ادامه داد: من نهايت نصف بودجه استقلال را مي توانم تامين کنم و اگر سهم وزارت نرسد مي روم و طبق گفته خود وزير افراد توانمندي هستند که مي توانند بيايند و استقلال را با اين شرايط اداره کنند.

مديرعامل استقلال در مورد اينکه با اين شرايط هواداران نگران روزهاي آينده خواهند بود، گفت: من با دست خالي چه کاري مي توانم انجام دهم؟ باز هم مي گويم توان من نصف بودجه استقلال است. اگر پول ندهند از همه تشکر مي کنم و مي روم.

فتح الله زاده در ارتباط با مذاکره رويانيان با علي حمودي اظهار داشت: من در دوره اي که شايعه کرده بودند استقلال با بازيکنان سپاهان مذاکره مي کند گفتم هستند باشگاه هايي که در حال مذاکره با بازيکنان ما هستند که منظورم همين علي حمودي بود. من از اين مذاکره با خبر بودم اما همه اين حرف ها بهانه است. بازيکن اگر بخواهد در تيمي بماند مي ماند. مديري عرضه داشته باشد بازيکنان خودش را حفظ مي کند ولي کار پرسپوليس درست نبود اما ما هم دنبال مقابله به مثل نيستيم اگر از استقلال بازيکني را بگيرند ما هم بازيکن مي گيريم اما فرق اينجاست که باشگاه استقلال حرف نمي زند بلکه عمل مي کند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]اميري: قلعه‌نويي پيشنهاد دارد ولي نه از العين[/h]

[h=2]معاون ورزشي باشگاه استقلال گفت:امير قلعه‌نويي پيشنهاد دارد ولي مذاکره او با باشگاه العين صحت ندارد.[/h][/TD]

[TD]00939948.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

علي اميري معاون ورزشي باشگاه استقلال در خصوص اظهار نظر شجاع خليل زاده مبني بر اينکه او از استقلال هم پيشنهاد داشته است اظهار داشت:متاسفانه شاهد هستيم که برخي بازيکنان مصاحبه مي کنند که استقلال آنها را مي خواهد اما بايد بگويم که امير قلعه نويي تا امروز نه ليست خريد و نه ليست فروش داده است.

به نقل از فارس، وي افزود:حرف سرمربي استقلال اين است که بايد فقط فکر و ذکرمان روي 2 بازي با الشباب باشد و اينکه او تاکيد دارد بايد کاري کنيم که سهيمه ايران در آسيا حفظ شود.

معاون ورزشي باشگاه استقلال گفت: استقلال تا به امروز با هيچ بازيکني مذاکره نکرده است و هر بازيکني مدعي است اين اتفاق افتاده رسما عنوان کند که با مدير عامل استقلال صحبت کرده يا اينکه با مدير نقل و انتقالات. ما خواستار اين موضوع هستيم که دوستان به اين موضوع خاتمه دهند.

وي در پايان در خصوص شايعه پيشنهاد العين به قلعه نويي عنوان کرد: قلعه نويي پيشنهاد دارد ولي نه از العين. پيشنهاد اين باشگاه اماراتي به او صحت ندارد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]به تصويب مجلس

[h=1]سهام سرخابي هاي پايتخت واگذار مي شود[/h]

[h=2]با تصويب نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، قرار شد سهام باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصي و تعاوني واگذار شود.[/h][/TD]

[TD]00028614.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در ادامه بررسي بخش درآمدي لايحه بودجه سال 92، با الحاق دو جزء به بند 13 لايحه بودجه مقرر کردند سهام سرخابي هاي پايتخت به بخش خصوصي و تعاوني واگذار شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شايان ذکر است، براساس تصميم جديد قرار است 49 درصد سهام اين دو باشگاه به هواداران و 51 درصد به بخش خصوصي واگذار شود که متقاضيان بخش خصوصي بايد اهليت و قابليت شان به تاييد وزارت ورزش و جوانان رسيده باشد.

گفتني است، اين پيشنهاد با 115 راي موافق، 22 راي مخالف و 14 راي ممتنع از مجموع 205 نماينده حاضر در جلسه به تصويب رسيد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

تیم فوتبال استقلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا از ساعت 20:10 شب گذشته به مصاف الشباب امارات رفت و با نتیجه 4 بر 2 مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

1109538_659.jpg استقلال که در مرحله گروهی عملکرد خوبی داشت و به عنوان سرگروه به مرحله حذفی رسید. در بازی رفت در خانه حریف به میدان می رود و در دیدار برگشت میزبان الشباب است. در نگاه اول آبی پوشان تهرانی بهترین قرعه ممکن را در این مرحله دارند اما استقلال برای صعود از این مرحله باید کاملا هوشیار باشد.

*بهترین قرعه

بدون تردید بهترین قرعه ممکن نصیب استقلال در این مرحله شده و اگر قرار بود آبی پوشان تهرانی خودشان حریف مرحله حذفی را انتخاب کنند، بدون شک همین الشباب امارات را انتخاب می کردند چراکه الشباب ضعیف ترین تیمی است که از مرحله گروهی صعود کرده است اما رویارویی با الشباب امارات قواعد خاص خودش را دارد و اگر استقلال این قواعد را رعایت نکند چه بسا که به راحتی لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

*کار سخت در بازی آسان

الشباب امارات با توجه به شرایطی که دارد هرچند حریف آسانی برای استقلال محسوب می شود اما واقعیت فوتبال این است که بازی های رفت و برگشت در عرصه بین المللی همیشه سخت است چرا که یک بازی در خانه حریف است و شرایط آب و هوایی زمین و تماشاگر به نفع حریف است. استقلال البته تبم با تجربه ای است اما اماراتی ها جنگ روانی را به خوبی بلد هستند و خوب می دانند که از شرایط میزبانی چطور استفاده کنند، ضمن اینکه در این فصل سال گرمایشدیدی بر امارات حاکم است و قلعه نوعی و شاگردانش علاوه بر حریف باید با آب و هوای امارات و شیطنت های خاص اعراب هم بجنگد.

*غرور کاذب

مهمترین مساله ای که امیر قلعه نوعی باید به آن توجه کند غرور بازیکنانش است. به هر حال استقلال قهرمان لیگ برتر شده و در لیگ قهرمانان آسیا هم به عنوان سرگروه راهی مرحله حذفی شده و این اتفاقات می تواند برای آبی پوشان تهرانی غرور خاصی را به همراه داشته باشد. قلعه نوعی اگر بتواند بازیکنانش را به لحاظ روحی و روانی آماده این دیدار کرده و غرور کاذب را از تیمش دور کند گام اول را محکم برداشته و در غیر این صورت باید منتظر اتفاقات غیر منتظره ای باشد.

*میزبانی الشباب به نفع استقلال

آنچه که مسلم است اینکه میزبانی الشباب در بازی رفت به نفع استقلال است چرا که آبی پوشان تهرانی در شرایط فعلی در امارات بهتر و راحت تر می توانند بازی کنند تا تهران، به هر حال استقلال قهرمان لیگ شده و توقعات از این تیم به شدت بالا رفته و اگر بازی رفت در تهران بوده فشار بسیار زیادی روی قلعه نوعی و شاگردانش وجود داشت. در چنین شرایطی احتمال هر اتفاقی وجود دارد اما وقتی تیم قرار است خارج از خانه به میدان برود حتی اگر در امارات به مشکل بخورد جای جبران در ورزشگاه آزادی را خواهد داشت. اگر ماجرا بر عکس می شد و استقلال در بازی رفت میزبانی بود و در تهران به مشکل می خورده جبران آن در امارات بسیار سخت می شد. استقلال امروز این شانس را دارد که بدون دغدغه و استرسی در امارات به مصاف الشباب برود و در بازی برگشت در تهران کار را یکسره کند.

*دغدغه بزرگ

دغدغه بزرگ امیر قلعه نوعی این روزها اتمام لیگ است چرا که وقتی لیگ به پایان می رسد بازیکنان در حال و هوای تعطیلات به سر می برند و نگه داشتن آنها در شرایط مسابقه بسیار سخت است. در حال حاضر تمام فوتبالیست های ایران در تعطیلات به سر برده و مشغول مذاکره برای فصل آینده یا در اردوی تیم ملی به سر می برند اما استقلالی ها درگیر لیگ قهرمانان آسیا هستند و همین مساله فشار زیادی را به بازیکنان آبی پوش پایتخت وارد می کند. نگه داشتن بازیکنان در شرایط مسابقه با وضعیتی که امروز استقلال دارد کار بسیار سختی است اما قلعه نوعی باید هنرش را در چنین روزهای سخت و سرنوشت شازی نشان بدهد تا با تدبیر او و همکارانش استقلال بتواند جواز صعود به مرحله بعد را بدست آورد.

*هوشیاری تضمین کننده صعود

الشباب امارات تحت هیچ شرایطی حریف سر سختی برای استقلال نخواهد بود. آبی پوشان تهرانی اگر هوشیار باشندو تمرکزشان را در این 2 بازی حفظ کنند به راحتی می توانند از سد این تیم اماراتی بگذرند و به جمع برترین های لیگ قهرمانی آسیا برسند. استقلال اگر خودش باشد الشباب تحت هیچ شرایطی نمی تواند از سد آبی پوشان تهرانی بگذرد. در حال حاضر بزرگ ترین تهدید استقلال خود استقلال است که اگر در شرایط مطلوب نباشد، الشباب هم به معضل بزرگی برایش تبدیل خواهد شد.

** ترکیب استقلال برابر الشباب:

مهدی رحمتی- ساموئل- خسرو حیدری- نکونام- صادقی- جباری- منتظری- بیک زاده- حمودی- اکبرپور و فرهاد مجیدی

این دیدار ساعت 20:10 آغاز شد.

الشبابی ها در واپسین ثانیه های نیمه نخست اولین گل خود را به ثمر رساندند.

در دقیقه 55 ساموئل گل تساوی را برای استقلال وارد دروازه الشباب کرد.

فرهاد مجیدی در دقیقه 71 موقعیت مناسبی بدست آورد ولی نتوانست گلی را به ثمر برساند.

جواد نکونام در دقیقه 72 بازی دومین گل را برای آبی پوشان به ثمر رساند.

در دقیقه 76 موقعیت خطرناکی بر روی دروازه استقلال بوجود آمد که الشبابی ها موفق به زدن گل نشدند.

فرهاد مجیدی در دقیقه 80 بازی سومین گل استقلال را وارد دروازه حریف کرد.

در دقیقه 85 بازیکنان الشباب دومین گل خود را وارد دروازه استقلال کردند.

در دقیقه 88 خسرو حیدری چهارمین گل را برای نمایندگان کشورمان به ثمر رساند تا نتیجه بازی 4 بر 2 به سود استقلال به پایان برسد.

در پایان بازی هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه امارات شعار «الشباب مع السلامه» را سر دادند.

** قلعه نوعی: هنوز نیمه دوم بازی باقی مانده است / شرایط زمین نامناسب بود

1114322_270.jpegامیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی شاگردانش مقابل الشباب امارات گفت: بازی خوبی بود و خوشحالم که توانستیم در یک بازی دشوار سه امتیاز بازی را بدست بیاوریم.

وی افزود: الشباب بازی قبل خود را برده بود و فکر نمی کردم به این تیم 4 گل بزنیم، البته هنوز یک بازی با این تیم در تهران داریم و در اصل نیمه دوم این بازی مانده است که امیدوارم بتوانیم در این بازی نیز پیروز میدان شویم.

وی ادامه داد: از هواداران که یار دوازدهم هستند تشکر می کنم، اگر این بازی در ایران بود ورزشگاه پر می شد، امروز نیز هواداران به خوبی از ما حمایت کردند.

وی در مورد زمین بازی نیز گفت: این رمین نسبت به سایر زمین های امارات کیفیت خوبی نداشت.

قلعه نویی در ادامه گفت: ما به بازی سرعت دادیم و به گل رسیدیم. بعد از خدا و اهل بیت، شجاعت بازیکنان بود که به داد تیم ما رسید.

وی گفت: در شرایط بسیار بدی گل خوردیم و در این وضعیت تمرکز تیم از بین می رود. بین دو نیمه به بازیکنان گفتم این تیم آسیب پذیر است اول گل دوم نخوردید و به بازی سرعت دهید تا بتوانیم بازی را ببریم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...