رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه استقلال ( آّبی دلان ) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

بارقه‌های امید برای هواداران آبی

وزارت ورزش بخشی از بودجه پیشنهادی خود را برای استقلال به حساب این باشگاه واریز کرد.

پس از پایان لیگ مشکلات مالی باشگاه استقلال به حدی بغرنج شد که در نهایت علی فتح الله زاده را مجبور به استعفا کرد اما پس از این اتفاقات وزارت ورزش اعلام کرد که همه چیز را به اعضای هیئت مدیره سپرده است.

هیئت مدیره استقلال و نجف نژاد که ریاست این هیئت را بر عهده دارد پس از جلسه با وزیر موافقت او را برای پرداخت بودجه وزارت ورزش به باشگاه استقلال را گرفت و در نهایت وزارت ورزش بخشی از بودجه پیشنهادی خود را به این باشگاه پرداخت کرد.

این بخش از بودجه باشگاه استقلال در راستای حضور پرقدرت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات واریز شد. این مسئله در حالی صورت گرفت که محمد عباسی فردا به کشور کره سفر خواهد کرد.

با این شرایط علی فتح الله زاده رسما به کار خود بازگشت.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگربخواهیم منصفانه درمورد بازی دیروز استقلال – سپاهان قضاوت کنیم و نتیجه بازی را نادیده بگیریم قطعا ازنمایش استقلال با توجه به مشکلات ابتدای فصل رضایت خواهیم داشت… برای اثبات این ادعا می بایست این تیم را با استقلال فصل قبل و در دومین هفته لیگ مقایسه کنیم تا قضاوت بهتری داشته باشیم… درآن بازی هم نتیجه را ۱ – ۲ به سایپا واگذارکردیم اما تفاوت کیفیت استقلال ِ فصل قبل و دیروز از زمین تا آسمان بود… در آن بازی شاید خوش شانس بودیم که بیشترگل نخوردیم اما دربازی دیروز بدشانس بودیم که فرصت هایمان به گل تبدیل نشد و داوری هم اشتباهات تاثیرگذاری به سودحریف داشت.

دربازی دیروز استقلال علیرغم برخی ازمشکلات فنی هرآنچه می خواست انجام داد وفقط بدشانس بود… بشخصه انتظارنداشتم نمایش استقلال درمقابل یک مدعی جدی قهرمانی که تمریناتش را هم زودترازماشروع کرده و مشکلات مالی هم ندارد اینچنین باشد… درنظرداشته باشیم برخی ازبازیکنان اصلی ما همچون نکونام و تیموریان درآخرین روزها به تیم ملحق شده اند وبه هماهنگی نسبی باسایربازیکنان هم نرسیده اند… مشکلات مالی هم که الی ماشاءالله برقراراست… مشکلات و تنگناهایی که حریف قدر ِ استقلال بهیچوجه باآن آشنا نبوده است!…

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگرقراراست نیمه پرلیوان را ببینیم باید خوشحال باشیم که قبل ازبازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بااین حریف مواجه شدیم… حریفی که یکی ازمدعیان اصلی قهرمانی لیگ است و تامی توانست حداکثرفشاررا به استقلال وارد کرد و ضعف هایمان را بیشتربه رُخ کشید تا امیر قلعه نویی و کادرفنی استقلال نتایجی را که برای آینده لازم است کسب نمایند… هرچند که امتیاز بازی را کاملا واگذارکردیم اما به تیم امیدوارشدیم… البته بازیکنان ماهم بایستی تفکرات حرفه ای تری نسبت به سابق داشته باشند و درعمل هم تفکرات مزبور را نشان دهند… رقابت های فشرده آسیایی و قهرمانی لیگ عرصه ای برای بریز و بپاش های موقعیت های گل نیست!… این فرصت ها نباید براحتی ازدست رود زیرا حریفان ازدرصد ثانیه ها هم سود می برند…. اگربخواهیم نیمه خالی لیوان را هم ببینیم دو نکته وجود دارد که مربوط به بزرگان تیم و مشکلات فنی استقلال می باشد:

۱ – سخنی با بزرگان تیم

یکی ازمشکلات بازیکنان باتجربه ما به عدم رفتارهای حرفه ای درمقابل داوری برمی گردد… وقتی تیم داوری اشتباه می کند بازیکنان بزرگ و خصوصا کاپیتان تیم نبایستی با داوردرگیرشوند خصوصا که تیم نتیجه را واگذار کرده باشد… این درگیری به سود حریف تمام می شود… این فشارها غالبا باعث می گردد اعتراضات رایج ازسوی سکوها آغازشده و فضای ورزشگاه را دربرگیرد و داورهم تحت تاثیرآن فشارها تمرکزخودرا ازدست داده و باکارت های زرد و قرمزبازی را مدیریت نماید… و یا حتی صحنه هایی را هم که بسود ما می باشد سوت نزند… مانند همان صحنه ای که خطای پنالتی واضح بازیکن حریف را اعلام نکرد.

انتظاری که ازفرهاد مجیدی و صادقی و امثال آنها داریم فراترازاین برخوردهاست… آنها قدیمی های استقلال هستند و بایستی جو و فضای ورزشگاه را آرام نگهدارند تا استقلال کارخودش را انجام دهد.

۲ – مشکلات فنی استقلال

استقلال دربازی دیروزهم نشان داد درجناح راست احتیاج به بازیکنی دارد که با خسروحیدری زوج مناسب را تشکیل دهند… البته قبول داریم این موضوع احتیاج به کمی زمان دارد… دیگر اینکه امیرحسین صادقی را نمی توان بعنوان یک دفاع چپ کلاسیک مورداستفاده قرارداد… البته شاید درمقطعی مجبورشویم ازصادقی بعنوان یک دفاع چپ استفاده نماییم اما لازم است درغیاب بیک زاده ( اگرمحروم و یامصدوم باشد ) بازیکن دیگری را دراین پست کاندید کرده و جا بیندازیم… درپست هافبک بازی سازهم باید منتظربمانیم تا بازیکن خارجی و یا یکی ازهافبک های فعلی کارآیی لازم را برای ادامه بازی ها کسب نمایند.

توصیه ای که به امیرقلعه نویی وکادرفنی استقلال دربازی های آینده لیگ داریم این است که همچون فصول قبل برروی سازمان دفاعی استقلال کارکنند تا استقلال به گل خوردن عادت نکند… استقلال نباید در بازی ها گل اول را دریافت نماید مگراینکه استثناهایی این حادثه را رقم بزند.

اگراین نقیصه ها حتی بطورنسبی برطرف شوند درچندهفته دیگر استقلال می تواند فراتراز فصل قبل ظاهرشود وجوانه های امید را دردل میلیونها هواداربرویاند… انشاالله

به استقلال عزیز با این کادرفنی و بازیکنان موجود و هواداران وفادار کاملا امیدواریم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]استقلال در شهر باران صدرنشين شد

تيم فوتبال استقلال با پيروزي مقابل داماش گيلان صدرنشين ليگ برتر شد.

[/TD]

[TD=align: left]00032449.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] اولين ديدار هفته پنجم ليگ برتر از ساعت 19 و 20 دقيقه در ورزشگاه عضدي رشت و در حضور 7 هزار و 610 نفر ( طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه)بين دو تيم داماش و استقلال برگزار شد که بازي با نتيجه دو بر يک به سود استقلال به پايان رسيد.

به گزارش فارس، آبي‌پوشان بازي را تهاجمي آغاز کردند و در هفت دقيقه اول بازي صاحب چهار کرنر شدند اما اين کرنرها حاصلي براي استقلال نداشت.

امين متوسل در دقيقه 17 روي پاس عمقي هادي محمدي در پشت مدافعان استقلال صاحب توپ شد و در موقعيت تک به تک با مهدي رحمتي با يک ضربه آرام گل اول بازي را به ثمر رساند.

بعد از اين گل استقلال دوباره بازي را در دست گرفت و حملات زيادي انجام داد.

در دقيقه25 نکونام با ضربه سر توپ را به سياوش اکبرپور در محوطه جريمه داماش رساند و اکبرپور با يک ضربه فني دروازه داماش را باز کرد و بازي مساوي شد. در دقيقه 67 فرهاد مجيدي از عمق دفاع داماش فرار کرد و با يک ضربه ديدني گل دوم آبي‌پوشان را به ثمر رساند.

در دقيقه 37 مهدي رحمتي ضربه مهدوي را در موقعيت تک به تک مهار کرد.

در دقيقه 40 ضربه سر نيکبخت واحدي به تيرک دروازه داماش خورد.

بازي دو تيم از سرعت قابل قبولي برخوردار بود و هر دوتيم تهاجمي بازي کردند.

احمد صالحي داور مسابقه به ابوذر رحيمي و مهدوي از داماش کارت زرد نشان داد.

داماش گيلان پيش از اين ديدار هيچ بردي نداشته است و با سه امتياز در رده سيزدهم بود و استقلال هم با اين برد يازده امتيازي شد ( با احتساب کسر يک امتياز کميته انضباطي از آبي‌پوشان) و آبي‌پوشان به صدر جدول صعود کردند. داماش به اين ترتيب در حسرت برد باقي‌ ماند.

هواداران داماش در اواخر بازي به شدت عليه داوري شعار دادند. آنها معتقد بودند که داور دو پنالتي براي داماش نگرفته است.

داماش فصل گذشته در هر دو ديدار رفت و برگشت استقلال را شکست داده بود که استقلال امشب انتقام آن دو شکست را هم از داماش گرفت.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD][h=1]اهداي پيراهن‌ مجيدي و حيدري به دو جانباز[/h]

[h=2] کاپيتان استقلال و خسرو حيدري پيراهن‌هاي خود را به دو جانباز اهدا کردند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00033297.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] خسرو حيدري و فرهاد مجيدي در پايان مسابقه پيراهن‌هاي خود را به دو جانباز تقديم کردند. استقلال امشب دو بر يک برابر داماش گيلان پيروز شد و به صدر جدول رسيد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD][h=1]قلعه‌نويي: از مردم خوب رشت تشکر مي‌کنم[/h]

[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به روح مادرم برد استقلال روز عزاي اين آقايان است.[/h][/TD]

[TD=align: left]00944377.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] امير قلعه‌نويي پس از پيروزي دو بر يک برابر داماش گيلان در نشست خبري اظهار داشت: اجازه بدهيد اين برد را به کيوان رفعتي ساجدي که فصل گذشته درگذشت تقديم کنم. اميدوارم اين برد را از ما قبول کند. از مردم خوب رشت به خاطر جو خوب ورزشگاه تشکر مي‌کنم. حتي اگر پنج گل هم مي‌خورديم تشکر مي‌کردم. از نجف‌نژاد هم تشکر مي‌کنم که در اين چند روز که به من خيلي حمله شد اما رئيس هيئت مديره استقلال با اينکه درگير انتخاب کابينه بود مصاحبه خوبي انجام داد که جاي تشکر و تقدير دارد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: آقايان مي‌گويند که نمي‌خواهيم براي استقلال حاشيه درست کنيم. فکر مي‌کنند شعور مردم نمي‌رسد ديگر چه مي‌خواستند بگويند؟ به روح مادرم قسم امروز روز عزاي آنهاست که استقلال برنده شد. دقيقا داستان مار و پله تکرار شده که از اين طرف نيش مي‌زنند. در اين زمين‌ها بازي سخت است. حتي مهدوي مي‌توانست براي داماش گلزني کند. اعتقاد دارم رشت مي‌تواند زمين بهتري داشته باشد و داماش هم در اين بازي مي‌توانست برنده شود. آنها هرچه بازيکن بلند قامت داشتند در زمين گذاشتند و ما در اين بازي‌ها به مشکل نمي‌خوريم. مجيدي را آورديم چون عمق دفاع‌شان آسيب پذير است. خدا را شکر مي‌کنم قبل از ليگ قهرمانان آسيا برديم. اگر قهرمان شويم يکي از دلاليش اين برد است. زيرا در رشت هر تيمي نمي‌تواند برنده شود. ناظمي فوق العاده کار کرد و فوتبال ما هم به مديري مثل عابديني نياز دارد.

سرمربي استقلال در مورد اينکه در ايجاد موقعيت بهتر شده است، گفت: آمار بازي‌ها را گرفتيم گل‌هاي زده بدي نداريم بايد روزي ناراحت شوم که تيمم ايجاد موقعيت نکند. فکر مي‌کنم تيم ما بهترين خط حمله را دارد.

قلعه‌نويي در مورد تعويض‌هاي تاکتيکي تيمش و ديدار با نماينده تايلند گفت: آنهايي که در اين چند روز جو درست کرده‌اند دوست دارند ما مقابل حريف تايلندي بازنده شويم آنها به فکر منافع ملي نيستند و خودشان مي‌خواهند به همه چيز برسند. هر سه مصدوم تيم استقلال براي بازي با حريف تايلندي آماده خواهند شد. از سازمان ليگ خواهش مي‌کنم که از توپ‌هاي کنفدراسيون فوتبال اسيا استفاده کنند. امروز با اين توپ بازي کرديم و هفته بعد بايد با توپ‌هاي اي اف سي بازي کنيم. حريف تايلندي هشت بازيکن خارجي دارد و از تيم‌هاي قدرتمند آسيا محسوب مي‌شود ولي مي‌توانيم اين تيم را شکست بدهيم.

وي در مورد اعلام شرکت پوما براي توپ دادن به ايران، گفت: من فقط يک ايراد فني گرفتيم ولي نمي‌دانم چرا آقايان معترف شدند و دست خودشان را رو مي‌کنند. من اسم کسي را نياوردم. چرا همه موضع گرفتند؟ جعفري گفت اين توپ‌ها مجاني است اما برويد از سازمان ليگ بپرسيد بابت اين توپ ها از پول استقلال کم مي‌کنند. اين تناقض‌ها چه معنايي دارد؟ دادکان در زمان خودش هم توپ گرفت و هم پول اما هر کسي حرف مي‌زند يا مافيا مي شود يا بايد سيل او را ببرد.

وي در مورد تشکر از نجف‌نژاد براي طعنه زدن به کسي بود يا نه گفت: من که نگفته بودم او مصاحبه کند ولي ناراحتم اين همه به من حمله شد اما کسي مصاحبه نکرد تعجب کردم که نجف‌نژاد با آن همه مشغله آن مصاحبه را کرد که بايد از او تشکر کنم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

حسن‌زاده: قرار است اسپانسرها پول بدهند و استقلال با بازیکنان تسویه کند

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال گفت: مسئولان باشگاه گفته‌اند تا پایان هفته با بازیکنان تسویه خواهند کرد.

13910708000101_PhotoA.jpg

• Tweet

مریم حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آغاز تمرینات این تیم که قرار بود اوایل هفته در آزادی برگزار شود، گفت: تمرینات‌مان هنوز شروع نشده است. زمین‌های آزادی پر بوده و قرار است ماجدی صحبت کرده و سانسی را که می‌خواهیم در اختیارمان قرار دهد. پیدا کردن سانس خالی که فقط برای بانوان باشد سخت است.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه چه زمانی با بازیکنان تسویه می‌کند، اظهار داشت: به ما گفتند تا آخر هفته تسویه می‌کنند. قرار است پولی که از اسپانسرها گرفته می‌شود مستقیم به ما بدهند. این پول را بگیریم، دستمزد بازیکنان را پرداخت می‌کنیم. با چند بازیکن هم صحبت کرده‌ایم و تقریبا به تفاهم نهایی رسیده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال درباره حضور طنین نراقی در این تیم، عنوان کرد: خیلی از بازیکنان بودند که با تیم ملی همکاری نداشتند، چرا فقط سه بازیکن محروم شدند؟ مسئله نراقی موضوع کوچکی است و می‌توان به راحتی حلش کرد. این موضوع مربوط به تیم ملی است و نباید به لیگ ارتباط پیدا کند.

لینک به دیدگاه

اکبرپور:این گل ربطی به انتقادات قلعه نویی نداشت/ هواداران داماش حسابی از خجالتمان در آمدند!

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: گل و عملکردش مقابل داماش ربطی به انتقادات قلعه نویی در هفته گذشته نداشت.

13920525000009_PhotoA.jpg

• Tweet

سیاوش اکبرپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص گلزنی اش به داماش، پیروزی آبی پوشان در رشت و مسائل مختلف صحبت های زیرا را انجام داد.

فارس: بازی چطور بود؟

بازی خوب و البته سختی داشتیم.داماشی ها با استفاده از بازیکنان بلند زن خود قصد شکست استقلال را داشتند که ما دستشان را خوانده بودیم.فکر می کنم از تجربه خودمان استفاده کردیم و با این وضعیت توپ و با آن وضعیت نور کار بزرگی انجام دادیم.

فارس:مگر تو هم به توپ ها اعتراض داری؟

این توپ ها در زین چمن طبیعی اذیت می کند چه برسد به زمین مصنوعی.

فارس:جو استادیوم چطور بود؟

دستشات درد نکند!حسابی از خجالتمان در آمدند و در نهایت هم شیشه اتوبوسمان را شکستند.میهمان نوازی خوبی انجام دادند.

فارس: اما به نظر اصلا به تو توهین نکردند؟

به من توهین نکردند اما بنده خدا نوری خیلی اذیت شد و به او خیلی توهین کردند. وقتی به همبازی من توهین می شود انگار به من توهین کردند.

13920327000045_PhotoL.jpg

فارس:اولین گل فصل جدیدت را هم که زدی؟

فقط لطف خدا و همت و تلاش بچه ها بود. من فقط ضربه آخر را زدم.

فارس:این گل و عملکردت ربطی به انتقادات قلعه نویی در هفته گذشته نداشت؟

من کار خود را انجام می دهم و دنبال حرف و حدیث نیستم. بازیکن روز خوب و بد دارد. شاید از نظر کادر فنی من آن روز خوب نبودم و شاید هم یک روز خوب باشم.ولی این سوالی که پرسیدید ربطی به اتفاقات هفته پیش نداشت.

فارس: نحوه شادی بعد از گلت هم که تغییر نمی کند؟

من تا آخر فوتبل اینگونه شادی می کنم.

فارس:بازی آینده با بوریرام را چطور می بینی؟

ما نسبت به این تیم شناخت نداریم و در این هفته فیلم بازیهای حریف را می بینیم. اما قهرمانی در آسیا اولویت استقلال است و از این بازی برای هدفمان می جنگیم.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

مبعلی:رفتن از استقلال بزرگترین اشتباهم بود/هیچکس قول نداد که فیکس بازی می کنم

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت: رفتنم از استقلال به الشارجه و پیکان عجولانه بود و با این تصمیمات بزرگترین اشتباه را مرتکب شدم.

13921122000592_PhotoA.jpg

• Tweet

ایمان مبعلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص پیوستنش به استقلال و بازگشت به جمع آبی پوشان تهرانی صحبت هایی را انجام داد که در زیر می خوانید:

فارس: ابتدا از استقلال خوزستان و حضورت در این تیم که امسال منجر به درخششت شد صحبت کن.

شاید خیلی ها فکر می کردند حضور من در استقلال خوزستان اشتباه است.خیلی ها این تصور را داشتند که استقلال خوزستان امسال سقوط می کند اما با توجه به اطمینانی که به کادر فنی این تیم داشتم به اهواز رفتم.من با عبدالله ویسی کار کرده بودم و می دانستم که می توانم به این تیم کمک کنم. در همین ابتدای صحبت هایم بگویم که استقلال تهران در نیم فصل هم خواهان من بود ولی نتوانستم به این تیم بروم. بدون تعارف بگویم که من مدیون عبدالله ویسی هستم و از باشگاه استقلال خوزستان هم تشکر می کنم.شاید اگر هر مربی و هر باشگاه دیگری بود در این شرایط با جدایی من موافقت نمی کرد اما آنها نشان دادند نگاهی فرا ملی دارند چون استقلال نماینده ایران است.از هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان، آقای بختیاری مدیر عامل و شخص ویسی که شرایط حضورم در استقلال تهران را فراهم کردند تشکر می کنم.

فارس:فکر می کنی دو بازی خوب مقابل استقلال تهران در رفتنت به این تیم تاثیر داشت؟

من کلا امسال از عملکردم راضی هستم. مردم امسال دو بازی ما مقابل استقلال و پرسپولیس را دیدند و بقیه بازی ها را ندیدند.مطمئنا آن دو بازی در انتقالم به استقلال تاثیر داشت. دو سال پیش در استقلال بودم و نزدیک به 40 روز در این تیم بدنسازی کردم. روز آخر تصمیم گرفتم به پیکان بروم و در تیم ویسی بازی کنم و تقدیر این بود که باز هم از تیمی که ویسی مربی آن بوده به استقلال برگردم.

فارس:کار با امیر قلعه نویی را چطور می بینی؟

من به جز تیم ملی در جای دیگری با قلعه نویی کار نکرده ام ولی می دانم که خیلی ها بودند که می توانستند به استقلال بیایند. حالا که قلعه نویی به من اعتماد کرده باید جواب اعتمادش را بدهم.

فارس: قرار است چه شماره ای را بپوشی؟

شماره 23. سال اولی که به استقلال آمدم این پیراهن بر تن روانخواه بود و آن سال 32 پوشیدم اما خوشبختانه حالا می توانم 23 بپوشم.

فارس:به دو سال پیش برگردیم. چرا از استقلال رفتی؟ دلت برای آن روزها تنگ نشده؟

چرا دروغ بگویم دلم خیلی برای استقلال تنگ شده است. سالی که در استقلال بودم هنوز با جو این تیم هماهنگ نشده بودم. من 5 سال در امارات در تیم هایی بازی کردم که زیاد پر طرفدار نبودند.از آنجا به تیمی آمدم که هم هواداران زیادی داشت و طبعا حاشیه هایش هم زیاد است.کمی طول کشید که با تیم هماهنگ شوم.در نیم فصل دومِ همان سال خیلی خوب شدم و شرایطم بهتر شد اما در پایان سال بزرگترین اشتباه را مرتکب شدم و از استقلال رفتم.من به شارجه رفتم و فکر می کردم این تیم مثل همیشه است. اصلا قبل از آن قرار بود به قطر بروم.ولی خودم هم نمی دانم چه شد که سر از امارات در آوردم. این را برای اولین بار می گویم حتی وقتی با شارجه قرارداد بستم خانواده ام هم تعجب کرده بودند و می گفتند مگر قرار نبود به قطر بروی؟

فارس: و شارجه هم برایت خوش یمن نبود...

دقیقا. در آنجا مصدوم شدم. من آن تصمیم را عجولانه گرفتم و خیلی اشتباه کردم. البته سال بعد دوباره به استقلال آمدم ولی شب آخر نقل و انتقالات به پیکان رفتم. آن روز هم خیلی فرصت فکر کردن نداشتم و به پیکان رفتم. جایی که هر فکری کردم بر عکس شد. وقتی تیمی سقوط می کند همه را به یک چشم می بینند و نمی گویند فلان مربی یا بازیکن خوب بود. همه را مقصر می دانند.پارسال هم در پیکان خیلی زحمت کشیدیم ولی این تیم تماشاگر نداشت و استرس سقوط داشتیم.

13921123000002_PhotoL.jpg

فارس: به نظر تو استقلال امسال می تواند قهرمان لیگ شود؟

البته باید بگویم استقلال شرایطی دارد که بدون من تا اینجا فوق العاده کار کرده است. این تیم تا نیمه نهایی جام حذفی بالا آمده بود و شاید اگر روز بازی با مس برف نمی آمد برنده بازی می شد و حتی به فینال می رفت. حالا هم در لیگ در صدر جدول هستند و مدعی قهرمانی. من فقط امیدوارم کنار بقیه بازیکنان خوب کار کنم.شرایط به گونه ای است که اصلا مطمئن نیستم که فیکس بازی می کنم و هیچکس هم قول نداده حتما بازی می کنم. باید خودم باشم که بتوانم در استقلال بازی کنم. ضمن انکه آمده ام که بیشتر در چشم باشم. من به حضور در تیم ملی امیدوارم و تمام تلاشم را انجام می دهم تا دعوت شوم.کی روش هم روی بازی های استقلال به خصوص در آسیا نگاه ویژه ای دارد.

فارس: فکر می کنی استقلال در آسیا موفق می شود. این تیم سال گذشته تا نیمه نهایی بالا رفت...

فکر می کنم نکته مهم بازی ها همین 6 بازی ابتدایی است. قطعا دور بعد بازی ها به سال آینده می خورد و این تیم می تواند تقویت شود.من با توجه به شناختی که از استقلال و تیم های همگروهش دارم مطمئن هستم می توانیم صعود کنیم.

فارس: برای فصل بعد هم در این تیم می مانی؟

طبعا اولویتم استقلال است ولی باید پایان فصل شود و در این خصوص صحبت کنیم.

فارس:مطالباتت را از استقلال خوزستان گرفته ای؟

فکر می کنم استقلال خوزستان یکی از دو سه تیمی در لیگ امسال باشد که پولها را تا امروز تمام و کمال پرداخت کرده است.حتی یک ریال کم و کاست برای بچه ها وجود نداشت.آنها به همه بازیکنان به یک اندازه پول دادند و همه را به یک چشم نگاه کردند. تا امروز هم پولم را گرفته ام و هر چه هم طلبکار بوده ام به خاطر بازی های آخر فصل است که دیگر در خدمتشان نیستم. از نظر مالی هم با استقلالی های تهران صحبتی نکرده ام و 6 بازی آنقدر هم مهم نیست که بخواهم حرف پول را بزنم. به استقلال آمدم که کمک کنم و دینم را به هواداران این تیم ادا کنم.

فارس:صحبت خاصی باقی مانده؟

از همه کسانی که در استقلال خوزستان به من کمک کردند و به من انرژی دادند تشکر می کنم.از هواداران استقلال هم که در این چند روز استقبال خوبی از من داشتند و پالس مثبت دادند تشکر می کنم.این را هم بگویم که من با پیراهن استقلال موفق به گلزنی نشده بودم اما امیدوارم اولین گلم در آسیا یک گل تاثیر گذار،امتیاز آور و به یاد ماندنی باشد.

لینک به دیدگاه

استقلال جمعه به مصاف منتخب کیش می‌رود

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در دیداری تدارکاتی به مصاف منتخب کیش می‌رود.

13921114000803_PhotoA.jpg

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال برای برگزاری اردویی تدارکاتی امروز ساعت 18:00 به جزیره کیش رسید و به محض ورود کاروان استقلال که با تیم کامل خود به این اردو آمده است، در هتل 5 ستاره پارمیس مستقر شد.

آبی‌پوشان از ساعت 20:15 در استادیوم المپیک کیش مشغول به تمرین هستند و تمرین این تیم هم اکنون نیز در حال برگزاری است.

لینک به دیدگاه

ماجدی: 4 خوان دیگر تا قهرمانی داریم/ اردوی کیش تصمیم خوبی بود

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:‌ به نظرم برپایی اردو در کیش تصمیم خوبی بود و امیدوارم که بتوانیم با دست پر به تهران برگردیم.

13920827000035_PhotoA.jpg

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، میرشاد ماجدی در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم استقلال صحبت کرد:

*اردوی کیش را چطور ارزیابی می کنید؟

ما 7،8 روز می توانیم با همدلی و اتحاد هم در کیش تمرین کنیم و اردوی خوبی را پشت سر بگذاریم تا به امید خدا به آمادگی برسیم.

*استقلال با آمادگی به تهران برمی گردد؟

ما در کیش به اولین چیزی که فکر می کنیم بازی با ملوان است و نیم نگاهی هم به بازی با الشباب داریم. این اردو هم فرصت خوبی است تا ما با آمادگی به تهران برگردیم. به نظرم بر پایی اردو در کیش تصمیم خوبی بود و امیدوارم که بتوانیم با دست پر به تهران برگردیم.

*با توجه به شرایطی که استقلال دارد فکر می کنید بتوانید حضوری موفق در آسیا داشته باشید؟

ما همه سعی‌مان را می کنیم تا حضوری موفق در آسیا داشته باشیم. با رسیدن یکی دو مصدوم‌مان هم شرایط تیم خیلی بهتر می‌شود تا با آمادگی بیشتر در مسابقات آسیایی حضور پیدا کنیم.

*در بازی با سایپا آرش برهانی صد گل شد. این اتفاق را چطور دیدید؟

صد گل شدن آرش را به فال نیک می گیریم و خوشحالیم که آرش پایش به گلزنی باز شد. آمادگی آرش هم می‌تواند به نفع خودش و هم می تواند به نفع استقلال باشد و امیدواریم او در کنار دیگر بازیکنان تیم باز بتواند برای استقلال گلزنی کند.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[h=1] پنجمین شکست آسیایی استقلال در آزادی

[/h]

تیم استقلال تهران برای پنجمین بار در یک بازی خانگی در مسابقات آسیایی در خانه شکست خورد.

خبرآنلاین: تیم استقلال تهران برای پنجمین بار در یک بازی خانگی در مسابقات آسیایی در خانه شکست خورد.

استقلالی ها تاکنون در 3 ورزشگاه امجدیه، تختی و آزادی میزبان حریفان آسیایی بوده اند و فقط 5 بار در خانه مغلوب حریفان شده اند. استقلال اولین بار در فینال جام باشگاه های آسیا در سال 1998 به جوبیلو ایواتای ژاپن 2-1 باخت و همین نتیجه در نیمه نهایی سال 2002 مقابل الی جی کره جنوبی در آزادی تکرار شد. سومین شکست استقلال در آزادی را الجزیره امارات در فصل 2010 لیگ قهرمانان رقم زد و بازهم نتیجه 2-1 ثبت شد. استقلال در ابتدای امسال نیز 1- صفر به الهلال باخت و الشباب عربستان پنجمین شکست آبی ها را همین هفته رقم زد.

استقلال در مجموع 37 بازی آسیایی در ورزشگاه آزادی 22 برد و 10 تساوی و 5 باخت بدست آورده است و در مقابل 76 گل زده، 28 گل نیز دریافت کرده است. بهترین پیروزی آبی ها در این ورزشگاه مقابل حریفان آسیایی برد 7-0 مقابل هومنت من لبنان بوده است.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

[h=1] قلعه‌نویی در تمرین امروز استقلال: مقابل الجزیره هرچه در توان دارید بکار بگیرید

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 92122516693

یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۲

2

تمرین امروز استقلال با ذبح دو گوسفند جهت دور شدن استقلال از وضعیت فعلی و مصدومیت امیرحسین صادقی آغاز شد و با مرور حرکات تاکتیکی به پایان رسید. در این تمرین قلعه‌نویی از بازیکنانش خواست تا هرچه دارند برای بازی با الجزیره در میدان بگذارند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تمرین امروز استقلال ساعت 16:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.

در آغاز این تمرین امیر قلعه‌نویی بازیکنان استقلال را به گوشه‌ای جمع کرد و درباره اهمیت بازی با الجزیره با آن‌ها صحبت کرد. او به بازیکنان استقلال گفت: می‌دانم در بازی‌های قبلی باغیرت بودید و تلاش زیادی را انجام دادید تا پیروز شوید اما بدشانسی مانع از موفقیت شما شد. البته کمی هم بی‌دقت بودید. اگر در ضربات آخر دقت بیشتری داشتید، قطعا در دو بازی قبل پیروز می‌شدید. از شما می‌خواهم هرچه در توان دارید، برای این دیدار بگذارید چرا که بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. تجربه‌ام می‌گوید اگر الجزیره را شکست دهید، به راحتی به رقابت‌ها برمی‌گردید.

پس از صحبت‌های قلعه‌نویی بازیکنان استقلال مشغول دویدن شدند.

دو گوسفند از طرف امیرحسین صادقی به خاطر دور شدن استقلال از فضای فعلی و چشم‌زخم به تمرین استقلال جهت قربانی کردن آورده شده بود.

امیرحسین صادقی با ماسک مخصوصی که دکتر نوروزی برای او تهیه دیده بود، در تمرین حاضر شد. این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه بینی و گونه، در بازی با الجزیره با همین ماسک به میدان می‌رود.

مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده با 40 دقیقه تاخیر در تمرین استقلال حاضر شدند. گویا تصادف شدیدی که در اتوبان نیایش رخ داده بوده است، باعث تاخیر آن‌ها شده است.

در بخشی از تمرین استقلال فوتبال گل کوچک در دستور کار قرار گرفت که امیر قلعه‌نویی بارها از بازیکنانش خواست تا در تکل‌هایش مواظبت بیشتری داشته باشند. او یک بار وقتی عمران‌زاده با تکلی خشن برهانی را سرنگون کرد، با فریاد بر سر مدافع تیمش به او گفت: آرام‌تر بازی کن. نمی‌خواهیم مصدوم دیگری بدهیم.

آندرانیک تیموریان مثل روز گذشته در تمرین استقلال با لباس شخصی حاضر شد.

بخش اصلی و پایانی تمرین امروز استقلال را انتقال سریع توپ از دفاع به حمله تشکیل داد. در این تمرین بازیکنان با چند پاس کوتاه، باید توپ را در موقعیت شوت‌زنی به مهاجمان می‌رساندند.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...