رفتن به مطلب

نمونه کار های دانشجویان خارج از ایران( ماکت، شیت بندی....)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

سلام مهناز جونم ببخشید دیر شد نظر بدم ولی اومدم دیگه جدا نظر بدم اساسی:w16:

به نظرم مهمترین نکته ای که تو کارای شماها هست که جداااااا کارتونو از ماها متمایز میکنه و بهتره اینه که استادای فهمیده ای دارین و ازتون نمیخوان با گل باقالی کردنه شیتاتون نمره بگیرین

شیت یعنی کاری که شماها میکنین یعنی ساده و گویا کاراتو بزاری توش طوری که به راحتی خوانا باشه اخه کار معماریه کار دستی و روزنامه دیواری که نیست اخرشم تو ایران همه کاراشونو میدن بیرون کلیم پزشو میدن 20 هم میگیرن!!!!!!!!!الان یه سری شاید فک کنن چون من بلد نیستم شیت بندی کنم اینو میگن اما اگه عالی بلد نباشم در حد خیلی خوب بلدم این کارو کنم اما جدا به نظرم کار بی اساسه هر چند که خودمم مجبورم برای سلیقه گل باقالیه اساتید ایرانیه عزیز این کا رو بکنم!اما همیشه سعی کردم بازم سادترین شیتو داشته باشم...

اما در عوض کاملا مشخصه کار بچه هاتون رو اصوله ,پلان و نماو مقطع ها و روندهای طراحی درست حسابی به جای رندرای خفن که تو ایران مرسومه که الحمدلله از هر 20 نفرم یه نفر کار رندر و مدلینگشو خودش نمیکنه!

در کل عالییه و مرسییی بازم از این کارا بکنیاااااااااااااااا:icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی هلن.:flowerysmile:

من همیشه سئوالم اینه که چرا شیت های شماها اینقدر شلوغه؟ هی باید این ور اونورش کرد تا فهمید جهت پلان کدومه یا مقطعش کجاست.

کارها اکثرا" با اسکچاپ و Revit هست.

توضیحاتش رو هم توی فتوشاپ وارد کردن.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به نظرم مهمترین نکته ای که تو کارای شماها هست که جداااااا کارتونو از ماها متمایز میکنه و بهتره اینه که استادای فهمیده ای دارین و ازتون نمیخوان با گل باقالی کردنه شیتاتون نمره بگیرین

شیت یعنی کاری که شماها میکنین یعنی ساده و گویا کاراتو بزاری توش طوری که به راحتی خوانا باشه اخه کار معماریه کار دستی و روزنامه دیواری که نیست اخرشم تو ایران همه کاراشونو میدن بیرون کلیم پزشو میدن 20 هم میگیرن!!!!!!!!!الان یه سری شاید فک کنن چون من بلد نیستم شیت بندی کنم اینو میگن اما اگه عالی بلد نباشم در حد خیلی خوب بلدم این کارو کنم اما جدا به نظرم کار بی اساسه هر چند که خودمم مجبورم برای سلیقه گل باقالیه اساتید ایرانیه عزیز این کا رو بکنم!اما همیشه سعی کردم بازم سادترین شیتو داشته باشم...

اما در عوض کاملا مشخصه کار بچه هاتون رو اصوله ,پلان و نماو مقطع ها و روندهای طراحی درست حسابی به جای رندرای خفن که تو ایران مرسومه که الحمدلله از هر 20 نفرم یه نفر کار رندر و مدلینگشو خودش نمیکنه!

هلن جون من منكر اراوه ي خوب بچه هاي خارج نيستم اما توانايي هاي خودمونو دست كم نگير

دليل نميشه چون من و تو دو تا استاد بيسواد داريم همه اين طوري باشن

لینک به دیدگاه

وای دقیقا" می خواستم به حرفهای تو برسم.

خیلی جالبه ببین اکثر درخواستها تو چیه؟

1. پلان آماده نداری؟
  2. ببین برشش چی؟
  3. کدیه همونو داری؟
  4. 20 نمونه پرسپکتیو فلان جا
  5. ....و هزاران درخواست دیگه!

:w58: :w58: :w58:

آدم یه کار ی رو خودش انجام بده خیلی سنگین تره تا اینکه بخواد یه حجم آنچنانی رو با رندر هار خفن بده بیرون براش بزنن!

بعد هم یکی میاد با افتخار می گه ماکتمو دادم بیرون ساختن برام. شیتم رو هم فلانی پست. رندر که بلد نبودم دادم فلانی!

پس خودت چیکار کردی؟ :ws52:

بعدم که لیسانس می گیرن می گن: ای واااااااای چرا کار پیدا نمی شه؟

از اونطرف می بینم بچه هایی که ماشالا واقغا" خدا قوت از اول تا آخر کارشون رو خودشون انجام می دن.

من یکی از دوستام هست شده 72 ساعت نخوابیده ولی همه ی کاراشو خودش انجام داده. استاد هم بهش داد 18.5 ولی با تمام وجود راضی بود چون زحمت خودش بود. :w16:

لینک به دیدگاه
وای دقیقا" می خواستم به حرفهای تو برسم.

خیلی جالبه ببین اکثر درخواستها تو چیه؟

1. پلان آماده نداری؟
  2. ببین برشش چی؟
  3. کدیه همونو داری؟
  4. 20 نمونه پرسپکتیو فلان جا
  5. ....و هزاران درخواست دیگه!

:w58: :w58: :w58:

آدم یه کار ی رو خودش انجام بده خیلی سنگین تره تا اینکه بخواد یه حجم آنچنانی رو با رندر هار خفن بده بیرون براش بزنن!

بعد هم یکی میاد با افتخار می گه ماکتمو دادم بیرون ساختن برام. شیتم رو هم فلانی پست. رندر که بلد نبودم دادم فلانی!

پس خودت چیکار کردی؟ :ws52:

بعدم که لیسانس می گیرن می گن: ای واااااااای چرا کار پیدا نمی شه؟

از اونطرف می بینم بچه هایی که ماشالا واقغا" خدا قوت از اول تا آخر کارشون رو خودشون انجام می دن.

من یکی از دوستام هست شده 72 ساعت نخوابیده ولی همه ی کاراشو خودش انجام داده. استاد هم بهش داد 18.5 ولی با تمام وجود راضی بود چون زحمت خودش بود. :w16:

منو میگی؟ :icon_redface:

لینک به دیدگاه
هلن جون من منكر اراوه ي خوب بچه هاي خارج نيستم اما توانايي هاي خودمونو دست كم نگير

دليل نميشه چون من و تو دو تا استاد بيسواد داريم همه اين طوري باشن

نمیگم همه استادا اینجورین ولی 90% به بالا اینجورین اتفاقا تو دانشگاه ما همه استادا معروفن و همه تحصیل کرده از ایتالیا و فرانسه و.... اتفاقا حالیشونم هست اما نمیخوان خدایی نکرده چیزی بهمون یاد بدن البته تک و توک یکی دو تاییشون اینجوری نیستن و انصافا درس میدن و جالبه که اصلا ادمای معروفی هم نیستن

اما خدایی قبول کنید عمرا کار بچه های ما این همه اصولی نیست خودمونو بکشیم سره طراحی فنی دیتیل میکشیم عمرا کسی تو طرحا حتی ستون گذاری کنه چه برسه به این همه دیتیل و روندای طراحی عالی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...