رفتن به مطلب

حلقه در ماتریس

emranrostami

ارسال های توصیه شده

باعرض سلام و خسته نباشید

من یک ماتریس دارای دو ریف و nستون دارم حالا میخوام ستون سوم را به صورت زیر تشکیل بدم...

در حقیقت میخوام یک حلقه تشکیل شود و اعداد ستون دو را در ستون اول جستو جو کند

لینک به دیدگاه

باعرض سلام و خسته نباشید

من یک ماتریس دارای دو ریف و nستون دارم حالا میخوام ستون سوم را به صورت زیر تشکیل بدم...

0 1

0 2

0 3

3 6

2 8

1 10

8 11

10 12

12 14

حالا ستون سوم

1

2

3

3

2

1

2

1

2

1

1

در حقیقت میخوام یک حلقه تشکیل شود و اعداد ستون دو را در ستون اول جستو جو کند تا زمانی که به صفر میرسد و وقتی که ستونسه صفرشد عددستون اول را قرار بدهد

سلام

شما این ستون سوم رو چطوری بدست آوردین؟ بیشتر توضیح میدین؟

لینک به دیدگاه

ستون دوم را در ستون اول جستوجو میکنیم وپیدا کردیم اگر روبروی ان عددی وجود داشته باشد بازم جسجو میکنیم تا زمانی که ستون سه به صفر برسد...اون وقت مقابل تمام حلقه ها صفر قرار میدیم...تو جه فرماید 12در مقابلش 14 هست وبالاتر از اون 12اما روبروی 12عدد10 هست پس دوباره در ستون اول میگردیم و عدد 10 را پیدا میکنیم مقابل 10 عدد 1 هست و درباره میگردیم 1 را پیدا میکنیم حال در مقابل 1 صفر قرار دارد پس در ستون سوم مقابل اعداد 12،10و1 عدد 1 را قرار می دهیم

لینک به دیدگاه
ستون دوم را در ستون اول جستوجو میکنیم وپیدا کردیم اگر روبروی ان عددی وجود داشته باشد بازم جسجو میکنیم تا زمانی که ستون سه به صفر برسد...اون وقت مقابل تمام حلقه ها صفر قرار میدیم...تو جه فرماید 12در مقابلش 14 هست وبالاتر از اون 12اما روبروی 12عدد10 هست پس دوباره در ستون اول میگردیم و عدد 10 را پیدا میکنیم مقابل 10 عدد 1 هست و درباره میگردیم 1 را پیدا میکنیم حال در مقابل 1 صفر قرار دارد پس در ستون سوم مقابل اعداد 12،10و1 عدد 1 را قرار می دهیم

تعداد درایه های ستون سومتون که به ماتریس نمی خوره:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خروجی:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ببخشید من بازم مزاحمتون شدم

اما ستونی که دارای صفر هستش را ستون دو هست اما این جا ستون اول اومده

فرقی که نمی کنه، یه تغییر کوچیک می خواد دیگه.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام دوستان من میخوام نحوه وارد کردن سوپرماتریس رو تو متلب بدونم و بعد به توان برسونیم یه سوپرماتریس رو چطور تو متلب وارد میکنن مینویسن لطفاً راهنمایی کنید روش وارد کردن یه سوپرماتریس به چه صورت هست و چطور اونو به توان میرسونن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...