رفتن به مطلب

بـــــا بــــــا لنـــــــــگ درازای انــــــــجمن نـــــــواندیشـــــــان

ارسال های توصیه شده

من متاسفانه به کمیته امداد امام ذره ای اعتماد ندارم....:icon_gol:

سپاس از تایپیک مفیدتون:icon_gol:

منم با نظر امین موافقم

کارایی رو که ما اینجا در رابطه با خیریه انجام دادیم و پیشنهاد ،به احتمال 70 درصد تا تابستون 2015 بشود به کودکان داخل کشور مانیز کمک شود و کاندیدهایی رو هم در نظر گرفتیم داخل کشور حالا اگر از بچه های نواندیشانم بتونن نماینده ما باشند چه بهتر...

ممنون از توجهتون دوست گرام این قضیه اصلا ربطی به کمیته امام ندارد من تو متنی که نوشتم آوردم شما شخصا خودتون حامی می شید و کودکان رو سرپرستی میکنین بدین صورت که بعد از سه ماه میتونید تلفنی باهاشون صحبت کنید یا درخواست ملاقات حضوری داشته باشین و از روند کمک رسانیتون مطلع شید من خودم از کسانیهستم که ذره ای به این صندوق صدقات و امثالش اعتمادی ندارم و نمیخوام کمکم خرج کشورها ی دیگه یا مصارف دیگر بشه امیدوارم دوستان حوصله کنند و متن رو کامل بخونن میدونم زیاده ولی یه بار کامل بخونیدش کاملا متوجه میشید:a030:

لینک به دیدگاه

من کارم این نیست. یعنی با اندیشه هام جور نیست که بخوام نقش یه حامی رو بازی کنم. تنها کاری که تا بحال انجام دادم ترتیب دادن کلاسهای آموزش مهارت های فردی به این عزیزان بود که بتونن رو پای خودشون درست بایستند. یکی دو تا نمایشگاه هم راه انداختیم که از کار ها و هنر های این بچه ها بود و کمک های ذیقیمتی هم دریافت شد که خرج خودشون کردیم.

لینک به دیدگاه

مرسی از توضیحات کاملی که دادی علیرضا جان :a030:

شاید خیلیا از جمله من دیدم کاملاً منفی بود. اما تو توضیحات متوجه شدم واسطه ای به عنوان کمیته امداد تو این زمینه وجود نداره و تنها نقش اونها معرفی اولیه اون افراد هستش و دیگه همه چی دست خودمونه.

لینک به دیدگاه
من كد رهگيريمو گرفتم ميخواد شمارشو بزارم يانه؟

ممنونم.. من كاري به كميته امداد و غيره ندارم.. مهم نيتته.. ايشالله خدا قبول كنه/:icon_gol:

نه آبجی کد رهگیری لازم نیست بعدا برش دارهمین که بگین داوطلب شدین و این کار خیر رو انجام دادین کفایت میکنه

نمیدونی چقدر خوشحالم کردی اولین نفری هستی که بعد از دعوتم رفتی باور کن نتیجه مثبت این کار خیر رو 100 برابر تو همین دنیا میبینی و متوجه میشی که چقدر تو زندگیت تاثیر مثبت داره حالا صبر کن عکس و مشخصات کسی که حامیش شدی رو برات میارن اینقدر حس خوبی بهت دست میده که با هیچی حاضر نیستی عوضش کنی فقط تا جایی که میتونی اطلاعات اون فردی که حامیش شدی رو مخفی نگه دار و نزار کسی بدونه اینجوری حالش بیشتره

v08i0huthdo47mudmdhr.jpg

لینک به دیدگاه

مرسي از اين حركت و دعوتتون. باعث سعادته حمايت از يك كودك بي سرپرست يا بدسرپرست.

و به كل جريان و نتيجه ش خوشبين هستم. بنظرم براساس توضيحات و روند كار، مسير اين راه روشن ه و ابهامي وجود نداره ك شائبه كلاه برداري ايجاد كنه.

در اسرع وقت حتما اقدام مي كنم :a030:

لینک به دیدگاه
نه آبجی کد رهگیری لازم نیست بعدا برش دارهمین که بگین داوطلب شدین و این کار خیر رو انجام دادین کفایت میکنه

نمیدونی چقدر خوشحالم کردی اولین نفری هستی که بعد از دعوتم رفتی باور کن نتیجه مثبت این کار خیر رو 100 برابر تو همین دنیا میبینی و متوجه میشی که چقدر تو زندگیت تاثیر مثبت داره حالا صبر کن عکس و مشخصات کسی که حامیش شدی رو برات میارن اینقدر حس خوبی بهت دست میده که با هیچی حاضر نیستی عوضش کنی فقط تا جایی که میتونی اطلاعات اون فردی که حامیش شدی رو مخفی نگه دار و نزار کسی بدونه اینجوری حالش بیشتره

v08i0huthdo47mudmdhr.jpg

:w16::icon_gol:خوشحال ميشم حتي يك لبخند هم به لباي اين نوشكوفه ها بزارم.. اميدوارم فقط خوشحاليشونو و لبخندشونو از ته قلبشون ببينم همين برام كافيه... :icon_gol:

من شعار نميدم ولي حاضرم تمام اعضاي بدنمم براشون فداكنم/

لینک به دیدگاه

بنیاد کودک فرق اش با این سایتی که گذاشتی اینه که بچه ها رو خودت میبینی و بعد عضو شدن میتونی شرایط اشون رو بخونی و....

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ارگان اش هم کاملا مردمی ــه شعبه اصلی این موسسه در شهر ارومیه هست ...

لینک به دیدگاه
بنیاد کودک فرق اش با این سایتی که گذاشتی اینه که بچه ها رو خودت میبینی و بعد عضو شدن میتونی شرایط اشون رو بخونی و....

ارگان اش هم کاملا مردمی ــه شعبه اصلی این موسسه در شهر ارومیه هست ...

تعدد نفراتش خیلی کمه مثلا برای تهران

دختر

سالم

از سن یک سالگی تا 12 سالگی هیچکی نیست

لینک به دیدگاه
تعدد نفراتش خیلی کمه مثلا برای تهران

دختر

سالم

از سن یک سالگی تا 12 سالگی هیچکی نیست

آره تقریبا میشه گفت زیر 8سال ندارن

اما حداقل اش اینه که مطمئن ـــه میدونی که تضمینی بدست اشون میرسه

مخصوصا که شرایط اشونُ که میخونی واقعیت نوشتن

مثلا کسی که خونه نداره ذکر شده و کسی که سرپناه داره هم همینطور و.......

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز شما میخوای شخصی پول رو بدی به دست کودک 10 -11 ساله که میخوای مطمئن 100 در 100 بشید مگه؟؟؟

برای اطمینان چی لازمه!!

وقتی شماره حساب اون فرد رو به همراه شناسنامه اون فرد رو به شما میدن هر 3 ماه پرینت حساباتون رو هم میدن بعد از سه ماه واریزی که مبلغش حداقل برای هر ماه 20 هزار تومنه اجازه مکالمه وملاقات میدن برای اطمینان از رسیده شدن پولاتون به دستشون دیگه چه چیزی داره شما اینترتی نمیخوایین بدین میتونید برید حضوری کودکتون رو از 100 تا شناسنامه ای که اونجاست هرکدوم رو که دوست دارید بردارین مثل اینجا هم خیلی خیریه دیگه هست مهم نفس کاره هرکدوم از دوستانی که جایی هستن و میخوان تبلیغ اونجا رو کنن هیچ مشکلی نیست بیان اعلام کنن فقط نفس کار مهمه به هر طریقی خیلی تو خانواده هاشون هستن کسانی که پدر مادراشون یا فوت کردن یا محتاجن میتونید به هر طریقی که آبرومند باشه اینکار رو انجام بدین

اینجا هم که من معرفی کردم یکی از دوستانم به من معرفی کرد حالا اگر یه موسسه دیگه بود من اونجا رو معرفی میکردم اما چون این موسسه افراد بیشتری رو داره و از کل کشور آمار داره به نظرم مثبت تر اومد کلا کار خیر اینجا و اونجا نداره دوستان هدف فقط نشوندن لبحند رو لب کودکانیه که نیاز به کمک دارند و کمتر کردن باری از مشکلاتیه که تو زندگی دارند:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

علیرضا خان اون سایت برای من باز نشود

این سایت باز شد اینم همونه یا نه؟

سلام آبجی کلا مثل اینکه مشکل از خود سایته برا منم باز نشد

فک کنم همینی که شما گزاشتین هم باشه ولی فقط برای تهرانشه یه ذره صبر کن تا سایتشون درست شه برو همون جا با خیال راحت تر یا اینکه فردا میتونی با این

23902625-021

23902019-021

شماره ها تماس بگیری مطمئن شی که این لینکی که گفتی هم همونه یا نه

مرسی از اینکه توجه داری و پیگیر بودی

:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه
ممنون از توجهتون دوست گرام این قضیه اصلا ربطی به کمیته امام ندارد من تو متنی که نوشتم آوردم شما شخصا خودتون حامی می شید و کودکان رو سرپرستی میکنین بدین صورت که بعد از سه ماه میتونید تلفنی باهاشون صحبت کنید یا درخواست ملاقات حضوری داشته باشین و از روند کمک رسانیتون مطلع شید من خودم از کسانیهستم که ذره ای به این صندوق صدقات و امثالش اعتمادی ندارم و نمیخوام کمکم خرج کشورها ی دیگه یا مصارف دیگر بشه امیدوارم دوستان حوصله کنند و متن رو کامل بخونن میدونم زیاده ولی یه بار کامل بخونیدش کاملا متوجه میشید:a030:

حقیقتاً من قانع نشدم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ببین دوست عزیز...اونطور که من میدونم کودک تا سن رای نمیتونه حساب مستقل داشته باشه و از حسابش مستقیماً پول برداشت کنه و حسابی که تاسیس میشه به شخص دومی هم نیاز داره...حالا شما این رو در نظر بگیر که حساب بنام اون کودک احداث میشه ولی عملاً کنترل حساب دست بنیاد باشه.این تماس تلفنی یا ملاقات حضوری رو هم میشه بصورت سناریویی پیاده کرد و ازونجایی که من نوعی به هیچ عنوان نمیخوام هویتم برای نیازمند فاش بشه این امر سود جویی رو برای نهاد بانی راحتتر میکنه.عزیز من ، یکی از همین آقایون بالا نشین با جعل شناسنامه مردگان چندین میلیارد از شرکتهای بیمه به جیب زده و پروندش ماست مالی شد رفت هیچ تازه نامزد ریاست جمهوریم شد...بنظرتون کلاهبرداری تو این زمینه براشون خیلی سخته؟

چیزی که من در نظر دارم اینه که بجای واریز کمک از حساب من نوعی به حساب نیازمند ، حسابی مشترک تاسیس بشه تنها با عضویت خیر و نیازمند و شخص ثالثی هم دخیل نباشه این وسط...خود خیر صورت حساب ها رو جهت تمدید قرار داد بصورت ماهانه به بانی ارسال میکنه.

بنظرتون چرا این طرح رو پیاده نکردن؟ :ws38:

اگر قراره کمکی بشه بهتره کاملاً آگاهانه و با در نظر گرفتن تمامی جنبه ها باشه...من یکی به هیچ وجه دوست ندارم کمکی که قراره با نیت خیر صورت بگیره صرف کلوچه و ساندیس بشه...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
حقیقتاً من قانع نشدم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ببین دوست عزیز...اونطور که من میدونم کودک تا سن رای نمیتونه حساب مستقل داشته باشه و از حسابش مستقیماً پول برداشت کنه و حسابی که تاسیس میشه به شخص دومی هم نیاز داره...حالا شما این رو در نظر بگیر که حساب بنام اون کودک احداث میشه ولی عملاً کنترل حساب دست بنیاد باشه.این تماس تلفنی یا ملاقات حضوری رو هم میشه بصورت سناریویی پیاده کرد و ازونجایی که من نوعی به هیچ عنوان نمیخوام هویتم برای نیازمند فاش بشه این امر سود جویی رو برای نهاد بانی راحتتر میکنه.عزیز من ، یکی از همین آقایون بالا نشین با جعل شناسنامه مردگان چندین میلیارد از شرکتهای بیمه به جیب زده و پروندش ماست مالی شد رفت هیچ تازه نامزد ریاست جمهوریم شد...بنظرتون کلاهبرداری تو این زمینه براشون خیلی سخته؟

چیزی که من در نظر دارم اینه که بجای واریز کمک از حساب من نوعی به حساب نیازمند ، حسابی مشترک تاسیس بشه تنها با عضویت خیر و نیازمند و شخص ثالثی هم دخیل نباشه این وسط...خود خیر صورت حساب ها رو جهت تمدید قرار داد بصورت ماهانه به بانی ارسال میکنه.

بنظرتون چرا این طرح رو پیاده نکردن؟ :ws38:

اگر قراره کمکی بشه بهتره کاملاً آگاهانه و با در نظر گرفتن تمامی جنبه ها باشه...من یکی به هیچ وجه دوست ندارم کمکی که قراره با نیت خیر صورت بگیره صرف کلوچه و ساندیس بشه...:icon_gol:

امین جان تمام این حساسیت رو درک میکنم ولی مطمئن باش اگر توی همچین کاری حتی برای یک نفر هم این کار رو بکنن 100 در 100 گندش در میاد و ضمن اینکه من خودم هیچ وقت نمیخوام که ارتباط نداشته باشم و بدون شک تا مطئمئن نشم که پول به دست اونی که باید برسه میرسه پولی اهدا نمیکنم شما برو تعداد حامیا رو نگاه کن واقعا آمار تاسف باری داره به نسبت اون تعداد نیاز مندی که داریم و همه اینها وظایف دولت وظایف مسئولینیه که مملکتی با این همه ذخایر نفتی و معدنی تحویل گرفته و این همه نیاز مند تخویل داده هزار جور دزدی رو نفت و بنزین و مالیات و وام و بیمه و خدمات میکنن تو اینم بخوان دزدی کنن میتونن ولی وقتی من نظارت کامل داشته باشم مطمئنن نمیزارم دیگه تو این مورد هم سرم کلاه بره بسه هرچقدر باج دادیم

حالا تا ثبت نام کامل انجام بشه یه چند روزی زمان میبره اینا یه شماره کارت میدن یه شماره شناسه که مطمئنن قابل پیگیریه وقتی اجازه مکالمه بهت میدن باز حتی برای اطمینان بیشتر ملاقات حضوری هم میتونی بگیری هیچ وقت نمیان ریسک کنن پول رو ندن ؟؟!! یکم غیر منطقی میاد این نوع دزدی ؟؟!! دزدی که صاحب نداشته باشه مثل صندوق صدقات و امامزاده اونا بیشتر میچسبه تو این یه مورد میگم چون امکان ملاقات حضوری هست دستشون بستس که شک نکن از اینکه نمیتونن اینجا هم راحت دزدی کنن ناراحتن:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...