رفتن به مطلب

بچه های گل رشته های مهندسی مدیریت پروژه و اجرایی

ارسال های توصیه شده

سلام دوس جوناااااااااا!! :wubpink:

من خودم رشته ام مهندسی مدیریت پروژه ست....هرکی رشته اش پروژه یا اجراییه بیاد خودشو معرفی کنه! :ws31:

بگید کدوم واحد پیام نور و کدوم شهرید....

من خودم تهران مرکزم و ترم 4!! :ws43:

واقعا بین این همه رشته جای رشته ما خالیه نه؟! :pichak29:

لینک به دیدگاه
سیندی جان یه کمی در مورد این رشته بیشتر توضیح میدی؟ :w16:

مگه جز همون رشته های مدیریت نمیشه؟ :ws52:

آره ادمین جونم! :ws31:

ببین رشته ما (مهندسی مدیریت پروژه) رشته ای که تلفیقی از رشته های مهندسی صنایع و عمرانه....به عبارتی تنها تقاوتی که رشته ما با سایر رشته های مهندسی داره اینه که ما دروسه مدیریتیو زیاد و گسترده میخونیم!!!

منظور از پروژه هم همون پروژه های عمرانیه!! رشته ای نوییه ولی خیلی جای مانور داره....اگه از نظر توانایی علمی در سطح بالایی کار کرده باشی به سادگی میتونی پول پارو کنی...

اگه دقت کرده باشی تو کشور ما واسه پروژه های عمرانی معمولا یا مهندس صنایع یا عمران یا مکانیک بر میدارن درحالی که هیچکدوم تخصص لازم رو ندارن!:ws43:

گرفتی ادمین جان؟!! حالا دیدی اصلا مدیریتی نیس! :Ghelyon:

حالا انتقالش میدی؟! :wubpink:

لینک به دیدگاه

رشته مهندسی مدیریت پروژه و اجرایی تو سایر رشته های مهندسی ایجاد شد. ایشالا که بتونیم از اطلاعات بیشتر شما دوستان تو این رشته استفاده کنیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلاآآآآآآآآآآآآآآم خدمت دوستان گل پروژه منم رشته مهندسی مدیریت پروژه ام واحد پیام نور بجنورد و ترم چهارم از اشنایی تون خوشحال شدمhttp://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/icons/a030.gif مطالب جدیدی داشتید واسم بفرستین به این ادرس f.goli91@yahoo.com بای.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...

سلام. من مهندسی مدیریت اجرایی خوندم گرایش عمران.

منم یه کوتاه ومفید درباره اجرایی بگم این رشته از 5 رشته مکانیک،برق،عمران،صنایع،کامپیوتر تشکیل شده.بعد هر کی میتونه برای انتخاب درسای پودمانی یکی از این 5 رشته رو به عنوان گرایش انتخاب کنه.

راستی من فارغ التحصیل بیکارم از دانشگاه پیام نور قزوین.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

من معماری تموم کردم و میخوام ارشد مدیریت پروژه و ساخت بخونم ک البته با اینی ک شما دارین میخونین متفاوته واز زیرشاخه هایه معماری وعمرانه و کارشناسی هم نداره.ارشد هم فقط چن تا دانشگاه تو تهران دارن و ازاد و پیام نور هم ارشدشو نداره و این سرشته ایه ک پروژه های عمرانی و معماری و ساخت وساز رو مدیریت میکنه...

لینک به دیدگاه
سلام

من معماری تموم کردم و میخوام ارشد مدیریت پروژه و ساخت بخونم ک البته با اینی ک شما دارین میخونین متفاوته واز زیرشاخه هایه معماری وعمرانه و کارشناسی هم نداره.ارشد هم فقط چن تا دانشگاه تو تهران دارن و ازاد و پیام نور هم ارشدشو نداره و این سرشته ایه ک پروژه های عمرانی و معماری و ساخت وساز رو مدیریت میکنه...

با سلام .

به انجمن خوش اومدید . :icon_gol:

ممنون از اطلاعاتتون به این تاپیک یه سربزنید :

http://www.noandishaan.com/forums/thread72141-9.html

خوش حال میشیم تو بحث ارشد مدیریت پروژه شرکت داشته باشید .

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...