رفتن به مطلب

ساعت برنارد و آرزوهای من . . .!

*--T--*

ارسال های توصیه شده

نمی‌دونم چند نفر از شما سریال ساعت برنارد رو دیدین. چند سال پیش تو برنامه‌ی کودک پخش می‌شد. . . سریال خیلی باحالی بود!. یه پسر به اسم برنارد یه ساعت جادویی داشت که با فشار دادن دکمش می‌تونست زمان رو متوقف کنه و در این حالت فقط زمان برای اون جریان داشت و برای بقیه‌ی دنیا متوقف می‌شد. برنارد می‌رفت و هر کار عقب مونده‌ای که داشت رو انجام می‌داد و بعد به جای اولش برمی‌گشت و دوباره دکمه‌ی ساعت رو فشار می‌داد. درسته سریال تخیلی بود ولی آرامش فوق العاده ای به من میداد . . .!

وقتی یادم میاد صبحا باید از خواب بیدار میشدم آرزو میکردم خدا هرچی دارم ازم بگیره و فقط این ساعت برنارد رو بهم بده که باهاش بتونم بیشتر بخوابم . . !

سر جلسه ی امتحان . . ! واااایییییی . . فک کنین! زمان متوقف میشد و با کتاب باز جواب سوالارو میدادی . . !

اینا تفکراتی بود که من در رابطه با ساعت برنارد داشتم . . .! در واقع میشد هر کاری کرد . . .!

ولی الان که فکر میکنم ، میفهمم این ساعت کاربرد چندانی برام نداره . . .! چون طوری رشد کردم که اگه این ساعتم داشته باشم فکر نکنم بتونم به کارای عقب موندم برسم . . .! یه جور حس پوچی!

شما اگه این ساعت رو داشتین چه میکردین!؟

لینک به دیدگاه

همیشه تک بودن موجب انحراف

باور کنید

اگه همچین ساعتی داشتیم اونوقت دیگه تلاش .....زحمت ......موفقیت ....حس رضایت از عملکرد ......حتی پول هم دیگه ارزشی نداشت .......

بعد جنگ جهانی هم آمریکا میدونست اگه تک باشه و رقیبی نداشته باشه موجبات اضمحلال خودشو فراهم میکنه ......واسه همین اومد به اقتصاد روسیه کمک کرد تا جهان دوقطبی بسازه ......اینطوری شد که آمریکا ابر قدرت جاودان شد

لینک به دیدگاه

ساعتی ندارید که ادمو چن ده سال به عقب جلو ببره این ساعت برنارد به درد من نمی خوره:ws3:

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی تا بی نهایت خیلی دلم می خواد اخر و عاقبت بعضیا رو که خیلی ادعاشون میشه و قدرت بشدت مستشون کرده و سرنوشت میلیونها جوون رو به دار نکبت کشیدن رو بدونم:shad:

لینک به دیدگاه
ساعتی ندارید که ادمو چن ده سال به عقب جلو ببره این ساعت برنارد به درد من نمی خوره:ws3:

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی تا بی نهایت خیلی دلم می خواد اخر و عاقبت بعضیا رو که خیلی ادعاشون میشه و قدرت بشدت مستشون کرده و سرنوشت میلیونها جوون رو به دار نکبت کشیدن رو بدونم:shad:

حالا فرض کنیم که اونا به طرز فجیعی کشته شدن

خب

عمر جوونا چی میشه این وسط.....آخه اینم آرزو بود که کردی؟.:w00::w00:....چیعایدمون شد؟

لینک به دیدگاه

خب

عمر جوونا چی میشه این وسط.....آخه اینم آرزو بود که کردی؟.:w00::w00:....چیعایدمون شد؟

نه دیگه وختی فهمیدم می اومدم به شمام می گفتم که اینی که الان می بینید داره قوقولی قوقو می کنه فردا داره تو دیگ دادگاه لاهه می پزه اون وخت شمام زودتر به خودتون می اومدید و دسته جمعی پا میشدیم و یه شبه کارشو یه سره می کردیم

راسی یادم باشه وختی خواستم برم دوربین رو بردارم تابا دلیل سند برگردم :shad::shad:

لینک به دیدگاه

باور کنید

اگه همچین ساعتی داشتیم اونوقت دیگه تلاش .....زحمت ......موفقیت ....حس رضایت از عملکرد ......حتی پول هم دیگه ارزشی نداشت .......

بعد جنگ جهانی هم آمریکا میدونست اگه تک باشه و رقیبی نداشته باشه موجبات اضمحلال خودشو فراهم میکنه ......واسه همین اومد به اقتصاد روسیه کمک کرد تا جهان دوقطبی بسازه ......اینطوری شد که آمریکا ابر قدرت جاودان شد

دقیقا همینه . . .!

ولی گاهی اوقات این ساعت بیشتر از هر چیز دیگه ای به کار آدم میاد . . .!

اتفاقا این ساعت خیلی خیلی به دردت میخوره . . .! :shad:

دکمشو فشار میدی و یه وینچستر میگیری تو دستت و . . .!:shad:

.

.

.

.

.

.هوس شیشه نوشابه کردی(یا کردم!!؟) . . .!!؟:banel_smiley_4::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

باور کنید

تلاشی که سرانجام خوب نداشته باشه بدرد نمبخوره داریم جون میکنیم اخرش بیکاریم:banel_smiley_4:میگن سرکار بر اساس معدله خدا وکیل کسی که معدلش تو شریف شده 13 با 13 ؟؟؟برابره؟

لینک به دیدگاه
تلاشی که سرانجام خوب نداشته باشه بدرد نمبخوره داریم جون میکنیم اخرش بیکاریم:banel_smiley_4:میگن سرکار بر اساس معدله خدا وکیل کسی که معدلش تو شریف شده 13 با 13 ؟؟؟برابره؟

معدل درسای تخصصی رشتتون . . .! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

دوروخ چراااا....من عاشخه این ساعته بودم هنوزم هستم....:girl_in_dreams:چون بسیار ادم تمبلی هستم....:girl_blush2::girl_in_dreams:

به همه کارم میرسمااااا... :banel_smiley_4:ولی دقیقه 90....البته خوب اون برمیگرده به ایرانی بودنم...:banel_smiley_4:

ولی کلا خیلی کارا هست که باید انجام بدم...:ws37:خیلی کارا هم که باید میکردم و هنوز نکردم....:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

خب

همیشه همینه یه چیزی باید بدی تا بتونی یه چیزی بگیری یک حقیقت تلخ...:ws44:

یاد همشون گرمی و روحشون شاد...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منم این ساعترو خیلی دوست داشتمو همیشه یه این پسره حسودیم میشد :ws2:

تو خیال دوست دارم داشته باشمش اما میدونم واقعیتش خیلی نمی تونه جذاب باشه...:ws46:

لینک به دیدگاه
معدل درسای تخصصی رشتتون . . .! :banel_smiley_4:

نموگوم:icon_pf (34):

همیشه همینه یه چیزی باید بدی تا بتونی یه چیزی بگیری یک حقیقت تلخ...:ws44:

یاد همشون گرمی و روحشون شاد...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منم این ساعترو خیلی دوست داشتمو همیشه یه این پسره حسودیم میشد :ws2:

تو خیال دوست دارم داشته باشمش اما میدونم واقعیتش خیلی نمی تونه جذاب باشه...:ws46:

واقعیتش جذاب :w16::w16::w16::w16:

لینک به دیدگاه
اره دیدمش :w16:

ولی ساعته خوب نیست اون فرشتهه تو سیندرلا یا چراغ جادو علاءالدین اینا ندارید ؟:دی:ws3:

سهمیه بندیه سه آرزویی هم نباشه پلیز:ws43:

:w16::w16::w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...