رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره نه با حضور خبرنگار جوان انجمن بانوی فعال صبا خانوم گل

ارسال های توصیه شده

صندلی داغ شماره 9 با حضور بانوی گرامی انجمن خانم

saba mn

این هفته با یه صندلی داغ دیگه در خدمتتون هستیم. حاجیه خانم جهت کباب شدن تقدیم حضور می گردد.

:gnugghender:

امیدوارم در آینده ای نه چندان دور بوی جزغاله شدن این عالم و فلیسوف ارجمند

saba mn

به مشام همه ی دوستان و آشنایان برسه

:ws3:

با توجه به تذکرات قبل

اسپم توسط دوستان ممنوع:banel_smiley_4:

سوال تکراری هم نپرسید:banel_smiley_4:

هر وقت سری سوالاتتون جواب داده شد بعدیا را بپرسید:banel_smiley_4:

شروعth_running1.gif:gnugghender:

پایان صندلی داغ:1393/10/6

ساعت :9

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به سلاااااااااام دوست خوووووووووووبم صبا جونییییییییییییییی...:hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol:

1. اول یه بیوگرافی از خودت؟

2.با معرفت ترین عضو انجمن؟

3.مهربون ترین عضو انجمن؟

4.دوست داشتنی ترین عضو انجمن؟

5.کسی که یه مدت هست یه مدت نیست تو انجمن؟

6.با اطلاعات ترین عضو انجمن؟

7.بهترین خاطره؟

8.دوس داری از ایران بری؟کجا؟چرا؟

9.شاغلی؟

10.بهترین دوستت تو انجمن؟

...عزیزمی:icon_gol: گلم...:icon_gol::icon_gol:

فعلا همینا یادم بود..بازم میام صبا جووووووووونی خودم..:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سری اول

سلام بر بانو صبا

اول چندتا سوالی که مد نظرمه بپرسم بعد میام سراغ بعدیا

ورزشکاری یا ورزش دوست؟

اگر ورزشکاری چه ورزشی میکنی؟

علاقه به خبر از کجا میاد؟

این اخبار رو خودتم میخونی؟

اهل روزنامه هستی؟

اهل سیاست چی؟

فعلا تا بعد بیام به اتیشت بکشم:gnugghender:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام صبا بانو

:w02:

رزو شد:دی

خدایش کارم درسته رزرو میکنم سریع میام دوباره پست رو ویرایش میکنم:دی

ما اینیم دیگه

خب صبا خانوم این شما و این هم سوالات من (از هر کسی اینو میپرسم ببینم نظر و روحیه ش چطوریاست)

سوالاتمم اختصاصیه خودمه و هیچ کپی پیستی نشده پس با دقت بجواب

:icon_redface:

قسمت خود شناسی

1- خودت رو تو 10 خط کامل تعریف کن(کاملا" 10 خط باشه)

2-یه انشا در مورد پرواز بنویس (حداقل 5 خط)(چون عاشق پروازی ازت سوالات پروازی میپرسما):whistle:

3-تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره چرا اگه نه هم چرا؟

4- حاضری غرورتو به خاطر دوستات زیر پا بذاری؟(جواب با دلیل)

5- استراحت کن نفست بالا بیادش:ws3:

6-اولین نفراتی که موفقق شدن هواپیما بسازن کیا بودن و نحوه ی ساختش رو شرح بده با رسم شکل؟

7-اولین هواپیمای جنگی که ساخته شد توسط کدوم کشور بود ؟ اسمش چی بود؟ و چه مشخصاتی داشت؟

8- آخرین مدل جت جنگی که وارد ایران شد چی بود؟ چندتا ازش وارد ایران شد؟ الان کجان؟

9 . تا حالا مزاحم تلفنی شدی از اونایی كه فوت میكنن؟

10-مهمترین فرد تو زندگیت کیه ؟ و حاضری براش چیکار کنی؟

سوالات درهم :دی

1_به نظر شما پیشرفت انحصاری در یک دانش برای یک فرد خوبه؟(

منظورم اینه که خوبه که یه نفر فقط در یک زمینه فوق العاده باشه و در علوم دیگر سررشته ای نداشته باشه؟ما در گذشته گان مان داشتیم افرادی رو که در چندین علم صاحب نظر بودن مثل خیام که هم ریاضی دان هم شاعر هم ستاره شناس چرا امروزه افراد مستعد در زمینه های بیشتر شکوفا نمی شن؟)

جواب بله یا خیر رو لطفا با ذکر دلیل بیان کنید.

2_تاریخ و گذشته چقدر برات قابل احترامه؟اینقدر قابل احترام هست که بدونی اولین تمدن شکل گرفته در ایران چی بوده؟(بعضی ها معتقدن چون تاریخ گذشته _ دیگه نیازی نیست بهش بهای داده بشه و در موردش صحبت کرد. اما مگر نه اینکه امروز ما هم دویست سال دیگر؛ تاریخ گذشته ی مردم نسل آینده ست؟ آیا زندگی امروز خود برای شما قابل احترامه؟)

3_اگر از هر یک از انسانها بپرسیم آدم انتقاد پذیری هستی می گن آره یا می گن سعی می کنم باشم ولی در کل آدمها از انتقاد ناراحت میشن ویا سعی می کنن ازش سطحی بگذرن اینو نمی شه انکار کرد؛حالا سوال_آیا انتقاد پذیری؟؟می تونی خودت رو در دوخط نقد کنی؟اگر هم انتقادی بر خودت وارد نیست نیازی بگو.

4_تاحالا شده از خیابونی رد بشی و یه انسان رو ببینی که در وضعیت اسفناکی افتاده باشه رو زمین لباسهای مندرس و صورتی سیاه وچرکین و آنقدر داغون که احساس کنی اون فرد فوت کرده؟اون لحظه چقدر طول می کشه تا از ذهنت پاک بشه.تابه حال به این فکر کردی که مقصر حال اون فرد چه کسانی هستن؟به نظرت خودشه که مسئول زندگیشه؟؟

5_ به نظر شما درسته که اگر پدر و مادری توانای اینکه به کودکشان در محیط خانه دانش یاد بدن و اون بچه بتونه همه چیز رو به کمکشون تجربه کنه و به سمت علایقش کشیده بشه و مجبور نباشه هر روز صبح بیدار بشه بره اداره ی مقرراتی مثل مدرسه و علم کسب کنه؟آیا این روش به آینده ی کودک صدمه می زنه؟

6_نظرت راجع به متن زیر چیست؟ نه با کسی بحث کن..نه از کسی انتقاد کن..هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست..و خودت را خلاص کن..آدمها عقیدهه ات را که می پرسند..نظرت را نیم خواهند..می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی بحث کردن با آدمها بی فایده است...

7_نظرشما در مورد این جمله چیست؟

و خدای که در این نزدیکیست... و نزدیک ترین جای که خدا رو حس کردید کجا بود؟

8- اگه یه روز بین خودت و کسی که دوسش داری قرار باشه یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟

9- پول بهتره یا علم؟ با دلیل

10 در مورد یکی از جت های جنگی چند خط توضیح بده (توضیحات از برداشتهای خودت باشه بهتره-

سوالات ادبی:دی

خواهشا" سوالات رو دقیق و کامل بجواب ممنون

1- از روی جمله ی زیر که نوشته شده یه بار بنویس و سر آخر بگو ازش چی فهمیدی ؟:دی(خوش خط و خوانا باشه) دلم سوخت سری بعد متنشو حداقل 10 خط میذارما:دی

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

2-اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید....

3-یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟

4- یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟

5- تا حالا عاشق شدی؟ عاشقی چه حسی داره؟(شرح بده)

6-تا حالا شده به کائنات فکر کنی ؟ اگه فکر کردی چی دست گیرت شده؟ اگه فکر نکردیی دلیل فکر نکردنتو بگو؟

7-میشه بگی منظور از متن زیر چیه؟

بهترين باش........ اگر نمي تواني بلوطي بر فراز تپه اي باشي،بوته اي در دامنه اي باش، ولي بهترين بوته‌اي باش كه در كناره راه مي‌رويد. اگر نمي‌تواني بوته‌اي باشي،علف كوچكي باش و چشم‌انداز كنار شاه راهي را شادمانه‌تر كن....... اگر نمي‌تواني نهنگ باشي، فقط يك ماهي كوچك باش، ولي بازيگوش‌ترين ماهي درياچه! همه ما را كه ناخدا نمي‌كنند، ملوان هم مي‌توان بود. در اين دنيا براي همه ما كاري هست كارهاي بزرگ، كارهاي كمي كوچكتر و آنچه كه وظيفه ماست، چندان دور از دسترس نيست. اگرنمي‌تواني شاه راه باشي،كوره راه باش، اگر نمي‌تواني خورشيد باشي، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمي گيرند. هرآنچه كه هستي، بهترينش باش..........

8-نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را

9- متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامة نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابلة دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی بهتقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامة نایب الصدر بنا به مغتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباشدستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم...

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم...

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من...

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين!

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

اشعار رو با دقت بخون و بادقت هم جواب بده شاید جوابهای تو راهی رو جلو پای شاعر بذارهsigh.gif

میخوای بازم بیام:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
به به سلاااااااااام دوست خوووووووووووبم صبا جونییییییییییییییی...:hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::hapydancsmil::hapydancsmil::icon_gol:

1. اول یه بیوگرافی از خودت؟

صبا منصوریان

23سال

فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری از دانشگاه ازاد

از خرم اباد استان لرستان

2.با معرفت ترین عضو انجمن؟

3.مهربون ترین عضو انجمن؟

4.دوست داشتنی ترین عضو انجمن؟

جواب این 3 سوال باید بگم همه ی اعضا انجمن با معرفت و مهربون و دوست داشتنی بودن :icon_gol:

5.کسی که یه مدت هست یه مدت نیست تو انجمن؟

زبر آبی زیاد داریم :ws3:

6.با اطلاعات ترین عضو انجمن؟

خیلی ها هستن چون من به شخصه از همه کمک گرفتم

7.بهترین خاطره؟

اومدن به نواندیشان

8.دوس داری از ایران بری؟کجا؟چرا؟

واسه سفر اره ولی همیشه نه ... به من باشه همه جا دوست دارم برم :ws3:

9.شاغلی؟

نه بیکار بیکار ...اصلا کو کارررررررررررررررررر

10.بهترین دوستت تو انجمن؟

دوست زیاد دارم بگم ریا میشه

...عزیزمی:icon_gol: گلم...:icon_gol::icon_gol:

فعلا همینا یادم بود..بازم میام صبا جووووووووونی خودم..:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنوووووووووووون که اومدی :icon_gol::icon_gol::icon_gol::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سری اول

سلام بر بانو صبا

سلام:hapydancsmil:

اول چندتا سوالی که مد نظرمه بپرسم بعد میام سراغ بعدیا

ورزشکاری یا ورزش دوست؟

ورزش دوست دارم

اگر ورزشکاری چه ورزشی میکنی؟

قبلا ورزش میرفتم کاراته ولی چون کف پام صافه سختم بود ادامه ندادم...

علاقه به خبر از کجا میاد؟

یهویی پیش اومد چون معمولا اخبار و میخونم البته اونایی که دوست دارم:ws3:

این اخبار رو خودتم میخونی؟

بلی بلی میخونم

اهل روزنامه هستی؟

روزنامه اگه بخرن بیارن اره ولی بیشتر انلاین:ws3:

اهل سیاست چی؟

نه نیستم

فعلا تا بعد بیام به اتیشت بکشم:gnugghender:

منتظرممممممممممممممممممم:hapydancsmil:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام صبا جون :ws3:

1- چرا انقدر به اخبار علاقه مندی؟

2- خبرا رو بیشتر چطوری پیگیری میکنی؟

3- دوست داشتی گوینده خبر میشدی؟

4- به نظرت خبر خوب و خبر بد داریم، یا خبر فی نفسه خبره خوب و بد نداره؟ لطفا توضیح دهید :ws3:

5- بهترین خبری که تو زندگیت شنیدی؟

6- دوست داشتی مشهور بودی و در صدر اخبار؟

7- به نظرت یه مجری خبری چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

8- شده یه روز اصلا خبر گوش نکنی؟

9- به نظرت اخبار ضد و نقیض بیشتر کجا شنیده میشه؟ :ws3:

10- اگه یکی بیاد تو بخش اخبار رقیبت بشه چیکار میکنی؟ :ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام صبا جون :ws3:

سلام عزیزم

1- چرا انقدر به اخبار علاقه مندی؟

خب از روی کنجکاوی زیادمه

2- خبرا رو بیشتر چطوری پیگیری میکنی؟

از اینترنت چون الاین خبرها به روز تر هستن

3- دوست داشتی گوینده خبر میشدی؟

نه کار سختیه منو چه به این کارا:ws3:

4- به نظرت خبر خوب و خبر بد داریم، یا خبر فی نفسه خبره خوب و بد نداره؟ لطفا توضیح دهید :ws3:

:w58:سوالت منو کشته

خبر خوب و خبر بد بستگی به کسی داره که اون خبر میشنوه ممکنه واسه من اون خبر خوب باشه واسه شخص دیگه بد بستگی به منافع داره

5- بهترین خبری که تو زندگیت شنیدی؟

خبرهای خوب زیاد شنیدم من :ws3:

6- دوست داشتی مشهور بودی و در صدر اخبار؟

اصلا چون دردسترش زیاده

7- به نظرت یه مجری خبری چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

باید از همه رشته و موضوع ها اگاهی داشته باشه که اگه یهو یه جایی سوالی پرسیدن بتونه جواب بده نه اینکه فقط از روی نوشته بخونه

8- شده یه روز اصلا خبر گوش نکنی؟

اره شده اونم زیاد :whistle:

9- به نظرت اخبار ضد و نقیض بیشتر کجا شنیده میشه؟ :ws3:

اخبار ضد و نقیض که زیاده خیلی توو هر شاخه ای هست

10- اگه یکی بیاد تو بخش اخبار رقیبت بشه چیکار میکنی؟ :ws28:

قدمش روی چشم من اصلا حسود نیستم

ممنون که اومدی :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام صبا بانو

رزو شد:دی

سلام سلام

خدایش کارم درسته رزرو میکنم سریع میام دوباره پست رو ویرایش میکنم:دی

ما اینیم دیگه

از بس فعالی:ws28:

خب صبا خانوم این شما و این هم سوالات من (از هر کسی اینو میپرسم ببینم نظر و روحیه ش چطوریاست)

سوالاتمم اختصاصیه خودمه و هیچ کپی پیستی نشده پس با دقت بجواب

:icon_redface:

قسمت خود شناسی

1- خودت رو تو 10 خط کامل تعریف کن(کاملا" 10 خط باشه)

چه خبر 10خط:w58:

خب قبلا مشخصاتمو که گفتم:ws37:

من عاشق رمان خوندنم بیشتر وقتایی که بیکارم میخونم رمان خوندن رو از 4سال پیش شروع کردم

ورزش دوست دارم ولی به دلایلی که بازم قبلا گفتم سختمه ادامه بدم ولی طرفدار استقلال هستم از وقتی یادم میاد استقلالی یودم و هستم و خواهم موند ..والیبال و بستکبال و کشتی رو درست سطح بین المللی دنبال مینم نه داخلی

موسیقی دوست دارم معمولا همه چی گوش میدم البته به نوع شعر بستگی داره

نت اومدن هم جز سرگرمی هامه

خودم شوخ ..شیطون..مهربون ...بی نهایت کنجکاو ..خیلی ها میگن خیلی مغروری....خیلی ها میگن خون گرمی سریع با بقیه دوست میشی

دوست زیاد دارم با چندتا از دوستای حتی دوران تحصیل ابتداییم هم در ارتباطم ... اگه بگن اسم دوست صمیمیتو بگو واقعا واسم سخته چون دوستام زیادن و من فرقی بینشون نمیبینم

کودک درونم زنده :ws3:خیلی وقتا بازی های بچگی رو دورهمی انجام میدیم

کل کل خیلی دارم دست خودمم نیست

وقتی یکی دروغ میگه باچندتا سوال میفهمم چون معمولا کسی که دروغ میگه سریع خودشو لو میده

تفریح و مسافرت خیلی دوست دارم

مواقع بیکاری معمولا دوستام معما تست هوش و... میفرستن یا نت میگردم و حل میکنم ...نمیدونم چرا ولی خب دوست دارم

خیلی خیلی لجبازم

فکر کنم کافی باشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

2-یه انشا در مورد پرواز بنویس (حداقل 5 خط)(چون عاشق پروازی ازت سوالات پروازی میپرسما):whistle:

از کجا میدونی عاشق پروازم؟؟؟؟؟؟

پرواز میتونه معنی های زیادی داشته باشه ادم با هرچیزی ممکنه حس پرواز بهش دست بده معمولا میگن ادم از خوشحالی بال درورده:ws3:

از نظر من پرواز یعنی فاصله گرفتن از قعر یعنی صعود به هرچیزی که میخوای .بعضی ها باشنیدن این کلمه به فکر هواپیما و... میوفتن بعضی ها به یاد پرنده ها ...اما همه در نهایت به یه چیز ختم میشه اونم دورشدن از هرچیزی که فکر میکنی تواناییشو نداری و نزدیکش شدن به هدف هاست ...اونایی هم که اهل نجوم هستن میگن فاصله گرفتن از زمین و نزدیک شدن به کرات دیگه ....

3-تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره چرا اگه نه هم چرا؟

نه تا حالا عاشق نشدم ....اشقی با دوست داشتن فرق داره ...میتونی هر کسی رو دوست داشته باشی ولی عاشقی یعنی از خودت از خواسته هات واسه رسیدن به کسی که عاشقشی بگذری

4- حاضری غرورتو به خاطر دوستات زیر پا بذاری؟(جواب با دلیل)

این سوال واقعا سخته چون من هرکاری کنم خیلی مغرورم مگر واقعا موقعیت خاصی باشه

5- استراحت کن نفست بالا بیادش:ws3:

:ws3::ws3::ws3:

6-اولین نفراتی که موفقق شدن هواپیما بسازن کیا بودن و نحوه ی ساختش رو شرح بده با رسم شکل؟

7-اولین هواپیمای جنگی که ساخته شد توسط کدوم کشور بود ؟ اسمش چی بود؟ و چه مشخصاتی داشت؟

8- آخرین مدل جت جنگی که وارد ایران شد چی بود؟ چندتا ازش وارد ایران شد؟ الان کجان؟

:ws3::ws3:سوال بعد

9 . تا حالا مزاحم تلفنی شدی از اونایی كه فوت میكنن؟

نه ولی شده دوستامو اذیت کنم :whistle:

10-مهمترین فرد تو زندگیت کیه ؟ و حاضری براش چیکار کنی؟

خانوادم مهمترین افراد زندگیم هستن هرکاری بشه واسشون انجام میدم

سوالات درهم :دی

1_به نظر شما پیشرفت انحصاری در یک دانش برای یک فرد خوبه؟(

منظورم اینه که خوبه که یه نفر فقط در یک زمینه فوق العاده باشه و در علوم دیگر سررشته ای نداشته باشه؟ما در گذشته گان مان داشتیم افرادی رو که در چندین علم صاحب نظر بودن مثل خیام که هم ریاضی دان هم شاعر هم ستاره شناس چرا امروزه افراد مستعد در زمینه های بیشتر شکوفا نمی شن؟)

جواب بله یا خیر رو لطفا با ذکر دلیل بیان کنید.

این که در یه زمینه سررشته داشته باشی عالیه ولی اینکه سعی نکنی علوم دیگه رو یاد نگیری نه خوب نیست به نظر من هرچقدرم در یک رشته موفق باشی ولی در حد اطلاعات معمولی هم شده باید از رشته های دیگه هم چیزایی بدونی

2_تاریخ و گذشته چقدر برات قابل احترامه؟اینقدر قابل احترام هست که بدونی اولین تمدن شکل گرفته در ایران چی بوده؟(بعضی ها معتقدن چون تاریخ گذشته _ دیگه نیازی نیست بهش بهای داده بشه و در موردش صحبت کرد. اما مگر نه اینکه امروز ما هم دویست سال دیگر؛ تاریخ گذشته ی مردم نسل آینده ست؟ آیا زندگی امروز خود برای شما قابل احترامه؟)

اره واسم مهمه ولی این که به طور دقیق بدونم نه نمیدونم ... گذشته و امروز و اینده به هم ربط دارن نمیشه گفت گذشته جز زندگی من نیست پس باید کنارش بذاریم اما به نظر من خیلی کم کاری میشه واسه نشون دادن گذشته فقط یه دوره خاص معطوف شدخه اونم پهلوی

3_اگر از هر یک از انسانها بپرسیم آدم انتقاد پذیری هستی می گن آره یا می گن سعی می کنم باشم ولی در کل آدمها از انتقاد ناراحت میشن ویا سعی می کنن ازش سطحی بگذرن اینو نمی شه انکار کرد؛حالا سوال_آیا انتقاد پذیری؟؟می تونی خودت رو در دوخط نقد کنی؟اگر هم انتقادی بر خودت وارد نیست نیازی بگو.

من خیلی ها انتقاد کردن ازم بعضی وقتا ناراحت شدم ولی همیشه میخوام با دلیل توضیح بدن ....همه میگن ساده ای خیلی ....خودمم نفهمیدم چرا !!!!!

انتقاد من رو خودم اینه خیلی دیر به کسی اعتماد میکنم و خیلی هم لجبازم :ws3:

4_تاحالا شده از خیابونی رد بشی و یه انسان رو ببینی که در وضعیت اسفناکی افتاده باشه رو زمین لباسهای مندرس و صورتی سیاه وچرکین و آنقدر داغون که احساس کنی اون فرد فوت کرده؟اون لحظه چقدر طول می کشه تا از ذهنت پاک بشه.تابه حال به این فکر کردی که مقصر حال اون فرد چه کسانی هستن؟به نظرت خودشه که مسئول زندگیشه؟؟

اره شده واقعا و ممکنه تا چندروز هم توی ذهنم بمونه ... اینجور مواقع دوست دارم یه کمکی انجام بدم ولی اون لحظه به نتیجه ای نمیرسم که چکار کنم

5_ به نظر شما درسته که اگر پدر و مادری توانای اینکه به کودکشان در محیط خانه دانش یاد بدن و اون بچه بتونه همه چیز رو به کمکشون تجربه کنه و به سمت علایقش کشیده بشه و مجبور نباشه هر روز صبح بیدار بشه بره اداره ی مقرراتی مثل مدرسه و علم کسب کنه؟آیا این روش به آینده ی کودک صدمه می زنه؟

تجربه ای که خانواده کنار مدرسه به کودک میده خیلی خیلی مفید البته بستگی داره اون دانش جوری نن که حرف خودشونو تحمیل کنن ولی این باعث نمیشه قید مدرسه رو زد

6_نظرت راجع به متن زیر چیست؟ نه با کسی بحث کن..نه از کسی انتقاد کن..هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست..و خودت را خلاص کن..آدمها عقیدهه ات را که می پرسند..نظرت را نیم خواهند..می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی بحث کردن با آدمها بی فایده است...

به نظرم این متن اصلا درست نیست ادم خوب و بد خیلی زیاده ولی نه با دعوا و بحث با گفنگو منطقی باید حرفتو بزنی اگه دیدی لجباز میخواد حرف خودشو بزنه با مثال هایی به روش خودش حرفشو بگه ولی هیچ کس نمیتونه از حقش بگذره

7_نظرشمادر مورد این جمله چیست؟

و خدای که در این نزدیکیست... و نزدیک ترین جای که خدا رو حس کردید کجا بود؟

وقتی گرفتارم خیلی وقتا حصور خدا رو حس کردم حتی خیلی وقتا توو شادی هام که فراموش میکنی خدا رو یهو متوجه میشم خدا هست

8- اگه یه روز بین خودت و کسی که دوسش داری قرار باشه یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟

خودم رو چون ممکنه توو اون شرایط کسی رو که دوسش دارم انتخاب کنم بعدا پشیمونی بزرگی پیش بیاد

9- پول بهتره یا علم؟ با دلیل

هردو

10 در مورد یکی از جت های جنگی چند خط توضیح بده (توضیحات از برداشتهای خودت باشه بهتره-

نمیدونم:ws28:

سوالات ادبی:دی

خواهشا" سوالات رو دقیق و کامل بجواب ممنون

1- از روی جمله ی زیر که نوشته شده یه بار بنویس و سر آخر بگو ازش چی فهمیدی ؟:دی(خوش خط و خوانا باشه) دلم سوخت سری بعد متنشو حداقل 10 خط میذارما:دی

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

اول بگم خیلی قشنگ بودا :icon_gol:

به نظر من حکایت این خیلی خیلی زیاد هست وقتی یکی هدفته میتونی راهتو مستقیم سمت اون ببری ولی وقتی هدف های زیادی هست راه حل های زیادی هست انتخاب سخته نمیتونی بفهمی کدوم خوب کدوم بد

2-اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید.... باز گردی نزدم:ws28:

3-یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟

جدیدترین خاطره اومدن خانوادم از کربلا و جمع شدن همه فامیل

4- یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟

دیدن فوت پدربزرگ مادربزرگم از نزدیک

5- تا حالا عاشق شدی؟ عاشقی چه حسی داره؟(شرح بده)

نه عاشق نشدم

6-تا حالا شده به کائنات فکر کنی ؟ اگه فکر کردی چی دست گیرت شده؟ اگه فکر نکردیی دلیل فکر نکردنتو بگو؟

اولش اره ولی بعد انقدرپیچیده بود بیخیالش شدم:icon_razz:

7-میشه بگی منظور از متن زیر چیه؟

بهترين باش........ اگر نمي تواني بلوطي بر فراز تپه اي باشي،بوته اي در دامنه اي باش، ولي بهترين بوته‌اي باش كه در كناره راه مي‌رويد. اگر نمي‌تواني بوته‌اي باشي،علف كوچكي باش و چشم‌انداز كنار شاه راهي را شادمانه‌تر كن....... اگر نمي‌تواني نهنگ باشي، فقط يك ماهي كوچك باش، ولي بازيگوش‌ترين ماهي درياچه! همه ما را كه ناخدا نمي‌كنند، ملوان هم مي‌توان بود. در اين دنيا براي همه ما كاري هست كارهاي بزرگ، كارهاي كمي كوچكتر و آنچه كه وظيفه ماست، چندان دور از دسترس نيست. اگرنمي‌تواني شاه راه باشي،كوره راه باش، اگر نمي‌تواني خورشيد باشي، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمي گيرند. هرآنچه كه هستي، بهترينش باش..........

ادم نباید خودشو دست کم بگیره ممکنه فکر کنه هیچ کاری نمیتونه انجام بده اصلا مفید نیست ولی درواقع ممکن واسه دیگران خیلی مفید ادم نباید فکر کنه استعدادش یا اون اطلاعات ناچیز به دردنخوره ممکنه به کسی چیزی یاد بده که اون شخص که حتی اندوخته علمیش از اون بیشتر باشه

8-نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را

نباید هیچ وقت حس کنی که اصلا گذشتت واسه ایندت به درد نمیخوره نباید حس کنی فراموش شده ای شاید کسایی که با اونها بزرگ شدی به گذشتت اهمیت ندن ولی فرزندانت یا حتی در اینده اون گذشته ای که فکر میکنی بی ارزش به درد بخوره

9- متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامه ی نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابله ی دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی به تقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامه ی نایب الصدر بنا به مقتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.

عربی هار و معنی نکردم چه سوالایی میپرسی:vahidrk:نمیدونم خب :sad0:

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباشدستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم...

شکست عشقی خورده ؟؟؟؟؟:ws28:اگه طرف مقابلش باعث ناراحتیش همون فراموشش کنه بهتره

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم...

این دیگه خیلی از خودش نا امید :ws3: میخواد طرف بره

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من...

طرف ولش کرده اخه چررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا:sad0:

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين!

اول فکر کردم حالش خوب شده:hapydancsmil: ولی بعد دیدم طرف مرده :w58:

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

دلش خیلی پره :sad0:

اشعار رو با دقت بخون و بادقت هم جواب بده شاید جوابهای تو راهی رو جلو پای شاعر بذارهsigh.gif

برو ببینم با این سوالا ادبیت کشتیم :vahidrk::ws28:

میخوای بازم بیام:w02:

بیا ولی سوال ادبی نپرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس فقط همین :whistles:

خدایی خیلی زیاد بودن :ws28::ws28::ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه

دستاتو ببر بالا حالا بیار پایین نرمش کن نرمش نرمش:ws28: بچه دستاتو راست ببر بالاvahidrk.gif بزنم لهت کنم؟whistle.gif

حالا که اینجوری 60 تا بشین پاشو تو 3 ثانیه بروw58.gif

گرم شدی خوبه بریم سراغ سوالات:دی

چرا به سوالایی که بچه ها میپرسن درست جواب نمیدی؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

معنی صندلی داغ را برای من ودوستان روشنفکرمون تعریف کن ؟

چند ساعت در شبانه روز برایِ نت وقت میذاری؟

اسم چه کسایی تو دنیای مجازی تا همیشه تو خاطرت میمونه؟

دل کسیو بشکنی بعدش عذاب وجدان میگیری؟

امیدوار کننده ترین جمله ای که شنیدی؟

اگه روز احساس كنی به ته خط رسيدی چی كار ميكنی؟

فکر می کنی بنده خوبی واسه خدا بودی ؟

از یه دوست چه انتظاری داری؟

قشنگ ترین اتفاقِ زندگیت تا حالا.

کدوم دوره از زندگیت برات بیشتر خاطره داره؟

به نظرت چرا تو دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستن ؟:whistle:

ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟:banel_smiley_4:

سه لحظه فراموش نشدنی؟

با مورچه ای که پاهاش تاول زده چیکار می کنی؟:ws28:

در اخر یه بیت شعر در وصف حال الانت بگو

الان دمای صندلیت چنده؟؟

سوالات بعدی:دی:banel_smiley_4:

زمان دانش آموزيت شده بود با كسي دعوا كني؟!ghd8rpyczsi4wew2e4j.gifمثلا با مشت بزني تو دماغش يا...؟!اگه آره واقعا خجالت نكشيدي از اين كار زشتت؟!:ws46:

اخراجت نكردن؟

اصلا شده از مدرسه اخراجت كنن؟!:ubhuekdv133q83a7yy7

اگه تو اطلاعات كار نمي كني پس كجا كار مي كني؟!wht.gif

در دوران دانشجوييت چند ترم مشروط شدي؟!

بالاترين نمره ات تو دانشگاه؟پايين ترين نمره؟!

زمان دانشجويي ايا پيش اومده بود كه عاشق پسر همكلاسيت بشي؟!بهش رسيدي؟نرسيدي؟بر سر عشق پاكتون چي اومد؟!:ws28:

صندليت راحته؟!2525s.gif

به نظرت حسابداری براش كار بيشره يا ....؟!hrqr6zeqheyjho1f9mx8.gif

كاري كه ميكني با رشته دانشگاهيت مرتبطه آيا؟!:JC_thinking:

چرا مادرايي كه پسر دارن انقدر قربون صدقه پسرشون ميرن؟!:ws3:آيا ما پسرا از فضا اومديم؟ (بگو آره:ws28: ) آيا خونمون از دخترا سرخ تره؟!:ws28:

چن تا هنر بلدی ؟ نام ببرinterview.gif

بهترین خاطره ؟interview.gif

بد ترین خاطره؟interview.gif

اگه غول چراغ جادو بیاد بگه یه ارزو کن که براوردش کنم چی میگی؟interview.gif

واسه خودت زندگی میکنی یا دیگرون؟interview.gif

توقعت از زندگی؟interview.gif

هدفت از زندگی؟interview.gif

نقطه انتها کجاست؟interview.gif

نقطه شروع کجاست؟interview.gif

زندگی رو تعریف کن ؟interview.gif

شهر رو تعریف کن؟interview.gif

رابطه زندگی و حسابداری؟interview.gif

خدا از دیدگاه صبا؟interview.gif

سوالات غم انگیز:دی:sad0:

شده دوستی داشته باشی جلو چشت بمیره؟ اگه نه خودت رو تو اون حالت فرض کن . حست رو بگوTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

این چه طرز گریه کردنه درست عزاداری کنهvahidrk.gif بیشتر گریه کن بیشتر....... بیشتر....... آها:ws3:

نظرت در مورد قاچاق چیه؟

تا حالا قاچاق انجام دادی؟

فکر کن یه قاچاق چی هستی و مامورا میگیرنت حست رو با قرار دادن شکلکهای مناسب شرح بده؟:ws28:

فکر کن یه پسر خوشکل تو دانشگاه هست که عاشقشی شدید:ws3: بعد جو گیر میشی همش دنبالش میری و آخرش دلو به دریا میزنی پسر بهت میگه نه ،،،، شکست عشقیت رو با کشیدن یه قلب و تیر نشون بده؟:ws28:

امضات رو شرح بده؟

با اسمها ی زیر جمله بساز:banel_smiley_4:

خدا

دین

وطن

شهر

کوه

رئیس جمهور

دموکراسی

قوه قضاییه

عدالت

مجلس

انتخابات

تحریم

اقتصاد

جرم و جنایت

فرض کن الان کلاس پنجمی و معلمت میگه تابستان خود را چگونه گذرانده ای؟:دی:w02:

سوالات بعدی:دی

بین همه کاربرا با کی بیشتر از همه دوستی ؟

بین مدیرا چطور؟

دوس داری مدال داشته باشی؟

چن تا ؟

از چه نوعی؟

تو زندگی واقعیت مدالی داری ؟ اگه اره چه نوع مدالی ؟

چرا ادمارو ناراحت میکنی بعد زود پشیمون میشی ؟

سست عنصری؟

دوس داری تو رشتت دکترا بگیری ؟

اگه بهت پیشنهاد رشوه بشوه که خیلی کلان باشه و کل زندگیتو تغییر بده قبول میکنی؟

تا حالا چن بار تو زندگیت دروغ گفتی ؟ بزرکترین و کوچکترینش؟

اسم گوشیت چیه؟

فک میکنی از خودت خوب مراقبت میکنی؟

نیاز به مراقب داری؟

از چی میترسی ؟

از چی چندشت میشه ؟

تفاوت ایران با خارج از ایران از همه نظر ؟

این سری از سوالاتم یک سوالیه:دی

به شعر کردی طنز بنویس همراه با معنیش:دی:w02:

:ws28:

سری سوالات تفکری:دی

خب بذار یکم گرمارو ببریم بالا

1- وجود خدا رو چطور میشه اثبات کرد؟icon_surprised.gif

2- به نظرت خدا هدفش از خلقت بشر چی بود؟(فقط عبادت کردنش؟)a063.gif

3-میدونی فرق بین کافر ضمنی و کافر حربی چیه؟eek.gif

4- مگه نمیگن خدا همه جا هست پس چرا واسه عبادت کردنش به طرف قبله وا میستن؟ یا واسه دعا کردن میرن امام زاده ها؟ و ...icon_razz.gif

5-به نظرت خدا میتونه سنگی رو خلق کنه که خودش نتونه ورش داره؟confused.gif

6- نظرت در مورد جکم اعدام واسه زورگیرا چیه؟cool.gif

7-وجدان چیه و چقدر با دین و شرع و عقل تفاوت داره؟ (آدم با وجدانی هستی؟)whistle.gif

8- نماز و قران میخونی ؟ سایر احکام اسلامی رو انجام میدی؟( اگه آره معنی چیزهایی رو که میگی چقدر بلدی و میفهمی؟)weirdsmiley.gif

9-نظرت در مورد عشق و ارتباط با جنس مخالف قبل از ازدواج چیه؟(رابطه معقول منظورمه منحرف نباشی یهوووووو:دییی --- و اگه جوابت آره هستش از نظر اسلام چی؟ چون مطمئنم خواه ناخواه مسلمان هستی؟)huh.gif

10-نظرت در مورد سوالای بالا چیه؟smile.gif

واسه امشب کافیه :banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
دستاتو ببر بالا حالا بیار پایین نرمش کن نرمش نرمش:ws28: بچه دستاتو راست ببر بالاvahidrk.gif بزنم لهت کنم؟whistle.gif

حالا که اینجوری 60 تا بشین پاشو تو 3 ثانیه بروw58.gif

گرم شدی خوبه بریم سراغ سوالات:دی

حالت خوبه ایا؟؟؟؟:w58::ws28:

چرا به سوالایی که بچه ها میپرسن درست جواب نمیدی؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

جواب به این باحالی مگه چشه:whistles:

معنی صندلی داغ را برای من ودوستان روشنفکرمون تعریف کن ؟

بابا روشنفکر:ws3:

میخوای سوالایی بپرسی من بیارم ولی عمررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا

چند ساعت در شبانه روز برایِ نت وقت میذاری؟

با کامپیوتر شاید 5 ساعت ولی با گوشی بسی زیاد:ws3:

اسم چه کسایی تو دنیای مجازی تا همیشه تو خاطرت میمونه؟

اینو بدون شوخی و... میگم کلا همه اعضا نواندیشان چون به نظرم تک هستن اینجا شده خونه دوم من

دل کسیو بشکنی بعدش عذاب وجدان میگیری؟

شدید تا ازش معذرت نخوام اروم نمیشم

امیدوار کننده ترین جمله ای که شنیدی؟

تو میتونی به هرچی میخوای برسی به شرطی که تلاش کنی

اگه روز احساس كنی به ته خط رسيدی چی كار ميكنی؟

از خدا کمک میگیرم

فکر می کنی بنده خوبی واسه خدا بودی ؟

نه زیاد :hanghead:

از یه دوست چه انتظاری داری؟

صادق باشه . اگه راضی رو ازم میدونه موقع دعوا اونو نگه ... توو شادی و غم همراهم باشه

قشنگ ترین اتفاقِ زندگیت تا حالا.

اتفاقای قشنگ زیادی افتاد واسم

کدوم دوره از زندگیت برات بیشتر خاطره داره؟

دانشگاه

به نظرت چرا تو دانشگاه همه دنبال جزوه دختر خانوم ها هستن ؟:whistle:

من اصولا جزوه نمیدادم ببرن خونه فقط وقتایی که کپی میکردن ...چون بعضی اقایون کلا جزوه های نازنین منو خط خطی میکردن:vahidrk:

ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟:banel_smiley_4:

هوم نصیحت تاحالا نگفتن فقط پیشنهاد دادن و انتقاد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سه لحظه فراموش نشدنی؟

1.فوت پدربزرگ مادربزرگم 2.قبولی دانشگاه3.اینو نمیگم:ws3:

با مورچه ای که پاهاش تاول زده چیکار می کنی؟:ws28:

میبرمش دکتر:whistle:

در اخر یه بیت شعر در وصف حال الانت بگو

من اهل شعر حفظ کردن نیستم بیشتر میخونم :ws3:

الان دمای صندلیت چنده؟؟

-20

سوالات بعدی:دی:banel_smiley_4:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

زمان دانش آموزيت شده بود با كسي دعوا كني؟!ghd8rpyczsi4wew2e4j.gifمثلا با مشت بزني تو دماغش يا...؟!اگه آره واقعا خجالت نكشيدي از اين كار زشتت؟!:ws46:

اخراجت نكردن؟

دعوا اره ولی اصولا دعوا من بابقیه یه روزم طول نمیکشه چون دوست ندارم کسی از دستم ناراحت باشه

اصلا شده از مدرسه اخراجت كنن؟!:ubhuekdv133q83a7yy7

نه بابا چه حرفا

اگه تو اطلاعات كار نمي كني پس كجا كار مي كني؟!wht.gif

یه جایی همین نزدیکیا:ws28:

در دوران دانشجوييت چند ترم مشروط شدي؟!

1بار اونم استاد دانشگاه گفت اشتباه صحیح کردم هرچی رفتم و اومدم رفت مسافرت نمرمو نداد گفت معرفی به استاد بگیر نمره خودتو بهت بدم:vahidrk:

بالاترين نمره ات تو دانشگاه؟پايين ترين نمره؟!

20

9 واسه این مشروط شدم :hanghead:

زمان دانشجويي ايا پيش اومده بود كه عاشق پسر همكلاسيت بشي؟!بهش رسيدي؟نرسيدي؟بر سر عشق پاكتون چي اومد؟!:ws28:

نه بابا من اهل عشق و عاشقی نیستم

صندليت راحته؟!2525s.gif

شدید راحته

به نظرت حسابداری براش كار بيشره يا ....؟!hrqr6zeqheyjho1f9mx8.gif

فعلا که بیکارم رفتم سرکار جواب سوالتو میدم :ws3:

كاري كه ميكني با رشته دانشگاهيت مرتبطه آيا؟!:JC_thinking:

بیکارم والا

چرا مادرايي كه پسر دارن انقدر قربون صدقه پسرشون ميرن؟!:ws3:آيا ما پسرا از فضا اومديم؟ (بگو آره:ws28: ) آيا خونمون از دخترا سرخ تره؟!:ws28:

اره دیگه از بس موجودات ناشناخته ای هستید :whistle:

چن تا هنر بلدی ؟ نام ببرinterview.gif

نمیگم ریا میشه :ws28:

بهترین خاطره ؟interview.gif

موقع دبیرستان قبل عید با جلد پفک کل دبیرستان و با ای خیس کردیم البته خودمونم خیس اب بودیم:ws3:

بد ترین خاطره؟interview.gif

هوم چندتایی هستن :hanghead:

اگه غول چراغ جادو بیاد بگه یه ارزو کن که براوردش کنم چی میگی؟interview.gif

باعث سربلندی و افتخار خانوادم باشم

واسه خودت زندگی میکنی یا دیگرون؟interview.gif

خودم

توقعت از زندگی؟interview.gif

انقدر سختی به ادم نده

هدفت از زندگی؟interview.gif

موفقیت

نقطه انتها کجاست؟interview.gif

هنوز بهش نرسیدم

نقطه شروع کجاست؟interview.gif

نوزادی:ws3:

زندگی رو تعریف کن ؟interview.gif

زندگی یعنی تجربه شادی و غم

شهر رو تعریف کن؟interview.gif

مجموع ادم ها با تفکرات مختلف

رابطه زندگی و حسابداری؟interview.gif

هردو پیچیده

خدا از دیدگاه صبا؟interview.gif

بخشنده بزرگ مهربون یه حامی

سوالات غم انگیز:دی:sad0:

شده دوستی داشته باشی جلو چشت بمیره؟ اگه نه خودت رو تو اون حالت فرض کن . حست رو بگوTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

جلو چشمم که نه ولی اره فوت کرده خیلی خیلی حس بدیه

این چه طرز گریه کردنه درست عزاداری کنهvahidrk.gif بیشتر گریه کن بیشتر....... بیشتر....... آها:ws3:

نظرت در مورد قاچاق چیه؟

کار خیلی بدیه:ws3:

تا حالا قاچاق انجام دادی؟

وا بلا به دور چه حرفا

فکر کن یه قاچاق چی هستی و مامورا میگیرنت حست رو با قرار دادن شکلکهای مناسب شرح بده؟:ws28:

:jawdrop:

فکر کن یه پسر خوشکل تو دانشگاه هست که عاشقشی شدید:ws3: بعد جو گیر میشی همش دنبالش میری و آخرش دلو به دریا میزنی پسر بهت میگه نه ،،،، شکست عشقیت رو با کشیدن یه قلب و تیر نشون بده؟:ws28:

من درسم تموم شده ها ها ها

امضات رو شرح بده؟

امضام از سه بخش تشکیل شده 1. که بسی جمله زیبایی2.چرا تشکر نمیزنید 3.مربوط به صندلی داغ

با اسمها ی زیر جمله بساز:banel_smiley_4:

خدا مهربون و بخشنده و با اینکه ما توو شادی ها یادش نیستیم ولی توی غم های ما کمکون میکنه

دین همه ما با اینکه اسلام ولی خیلی ها ازش پیروی نمیکنند یا همش تظاهر میکنند

وطن من ایران است و من خیلی خیلی به اینکه ایران متولد شدم افتخار میکنم

شهری که من متولد شدم 4فصل خیلی خیلی زیباست من متولد شهر زیبا خرم اباد هستم

کوه ادم باید یک کسی رو کنارش داشته باشی که توو همه شرایط مثل کوه پشتش باشه

رئیس جمهور به نظر من شغل بسی سختی هست

دموکراسی درموردش نظری نظری ندارم

قوه قضاییه مقابل بی عدالتی ها می ایستد

عدالت اگر نباشد خیلی اتفاقات بد ممکن انجام بشود

مجلس خیلی ها در مجلس هیچ کاری انجام نمیدهند فقط نظاره گر هستند

انتخابات هر بار کسی درانتخابات قبول میشه که حرفاش بعد مدتی یادش میرود

تحریم در ایران اثر ندارد

اقتصاد گاهی خوب گاهی بد ولی الان خیلی همه چی گرون شده

جرم و جنایت خیلی خیلی زیاد شده و کسی نیست که ریشه کن کنه

فرض کن الان کلاس پنجمی و معلمت میگه تابستان خود را چگونه گذرانده ای؟:دی:w02:

ای بدم از این سوال میاد :banel_smiley_4:

بین همه کاربرا با کی بیشتر از همه دوستی ؟

بین مدیرا چطور؟

ساغر .معصوم.و مریمmfs (که خارج از محیط باهاش در ارتباطم )... و از بقیه خیلی خیلی سوال میپرسم مثل ایمان:ws3:

دوس داری مدال داشته باشی؟

داررم :ws3:

چن تا ؟

زیاااااااااد:whistle:

از چه نوعی؟

محبوبیت و بیشتر دوست دارم ...مدالی که کاربرا بهم بدن :ws37:

تو زندگی واقعیت مدالی داری ؟ اگه اره چه نوع مدالی ؟

نوچ ندارم:hanghead:

چرا ادمارو ناراحت میکنی بعد زود پشیمون میشی ؟

ناخواسته پیش میاد چون من خیلی خیلی رک هستم بعضی ها خوششون نمیاد

سست عنصری؟

نخیر

دوس داری تو رشتت دکترا بگیری ؟

نه زیاد علاقه به حسابداری ندارم ... رشته دبیرستانم تجربی بود بیشتر دوست دارم برم اون سمتی:ws37:

اگه بهت پیشنهاد رشوه بشوه که خیلی کلان باشه و کل زندگیتو تغییر بده قبول میکنی؟

نه اصلا

تا حالا چن بار تو زندگیت دروغ گفتی ؟ بزرکترین و کوچکترینش؟

هرکسی دروغ میگه ولی زیاد بزرگ نبوده

اسم گوشیت چیه؟

سامسونگ گلکسی ace.....gts5830i

فک میکنی از خودت خوب مراقبت میکنی؟

نه زیاد

نیاز به مراقب داری؟

فکر نکنم

از چی میترسی ؟

مرگ

از چی چندشت میشه ؟

سوسک موش

تفاوت ایران با خارج از ایران از همه نظر ؟

خیلی تفاوت داره

این سری از سوالاتم یک سوالیه:دی

به شعر کردی طنز بنویس همراه با معنیش:دی:w02:

کردی بلد نیستم لری نمیشه؟؟؟؟

سری سوالات تفکری:دی

خب بذار یکم گرمارو ببریم بالا

1- وجود خدا رو چطور میشه اثبات کرد؟icon_surprised.gif

:w58:همه جوره میشه

2- به نظرت خدا هدفش از خلقت بشر چی بود؟(فقط عبادت کردنش؟)a063.gif

نه اصلا اگه واسه عبادت بود که اصلا انسان و خلق نمیکرد

3-میدونی فرق بین کافر ضمنی و کافر حربی چیه؟eek.gif

نه والا نمیدونم

4- مگه نمیگن خدا همه جا هست پس چرا واسه عبادت کردنش به طرف قبله وا میستن؟ یا واسه دعا کردن میرن امام زاده ها؟ و ...icon_razz.gif

شاید واسه اینه که همه یه قبله واحد داشته باشن و هدف ها یکی بشه

5-به نظرت خدا میتونه سنگی رو خلق کنه که خودش نتونه ورش داره؟confused.gif

:vahidrk:سوالایی میپرسیا

6- نظرت در مورد جکم اعدام واسه زورگیرا چیه؟cool.gif

واسه زورگیر فکر کنم اعدام زیاد

7-وجدان چیه و چقدر با دین و شرع و عقل تفاوت داره؟ (آدم با وجدانی هستی؟)whistle.gif

اره هستمممممممممممممممممممم

هوم بعضی وقتا ممکنه تفاوت داشته باشه

8- نماز و قران میخونی ؟ سایر احکام اسلامی رو انجام میدی؟( اگه آره معنی چیزهایی رو که میگی چقدر بلدی و میفهمی؟)weirdsmiley.gif

نماز کمی تا قسمتی:icon_pf (34):

9-نظرت در مورد عشق و ارتباط با جنس مخالف قبل از ازدواج چیه؟(رابطه معقول منظورمه منحرف نباشی یهوووووو:دییی --- و اگه جوابت آره هستش از نظر اسلام چی؟ چون مطمئنم خواه ناخواه مسلمان هستی؟)huh.gif

اگه حد و مرز ها حفظ بشه خیلی خوبه ولی توی دنیای امروز خیلیچیزها تغییر کرده که اصلا خوب نیست

10-نظرت در مورد سوالای بالا چیه؟smile.gif

خیلی زیاد بودن :vahidrk:

واسه امشب کافیه :banel_smiley_4:

اره خیلی زیاد بودن چندبار رفتم و اومدم جواب دادم :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

(سری عشق)

1.نظرت راجع به عشق چیه؟؟؟

2.عشق نتی اره یا نه؟؟؟چرا؟؟؟

3.عشق در یک نگاه اره یا نه؟؟؟چرا؟؟؟

4.عشق یا دوست داشتن؟؟؟

5.عشق قبل ازدواج یا بعد از اون؟؟؟چرا؟؟؟

6.تا حالا عاشق شدی؟؟؟

7.عشق مادر به فرزند رو میشه نمونه ای از عشق خدا به بنده در نظر گرفت؟؟؟چرا؟؟؟

8.علاقه ی شدید قلبی رو مخفف کردن گفتن عشق...به نظر تو این مخفف کردن درسته؟؟؟؟معنای حقیقی اون با مخفف کردنش از بین نرفته؟؟؟

سری دوم سوالات(غذا)

9.غذای مورد علاقت؟؟؟

10.میوه ی مورد علاقت؟؟؟

11.رنگ مورد علاقت؟؟؟

12.موی فر یا لخت؟؟؟

13.کدوم خواننده رو دوز داری؟؟؟

14.کدوم بازیگر؟؟؟

15.آشپزی بلتی؟؟؟چه غذاهایی؟؟؟

16.گواهینامه گرفتی؟؟؟نظرت درباره محدودیت زیر 23 سال چیه که جدیدا اومده؟؟؟

17.شناسنامت از این جدیداس یا قدیمیا؟؟؟

18.دفترچه بیمه ت مال کدوم بیمه اس؟:دی

سري سوم(متفرقه)

19 شب یلدا کجایی؟

20 رتبه ات تو کنکور؟

21 بزرگ ترین آرزوت؟

22 نظرت درباره من چیه؟

سري چهارم(علمي)

23 کتاب مورد علاقه ات اسمش چیه ؟

24. جمله مورد علاقه ات بگو ؟

25.یه شعر که خیلی دوسش داری رو بگو ؟

26. چند خط از کتاب مورد علاقه ات که یادت رو بنویس؟

27. اگه نویسنده بودی در مورد چی می نوشتی؟

28.توصیف ات از زندگی چیه ؟

29. من در سه خط وصف کن

30.چه رشته هایی رو دوست داری ؟ 5 تا رشته که برات مهم ان رو بگو ..

فهلن همينا

• Like 2
لینک به دیدگاه

زود اومدم:ws3:

[h=2][/h]

1.نظرت چیه اگه این نظریه پایان دنیا راست باشه؟؟؟؟

2.چجوری با باشگاه اشنا شدی؟؟؟

3.یه خاطره از دوره دبیرستان

4.یه خاطره از دوره ی دانشگاه

5.رشته ی تحصیلی افراد سری قبل رو بگو

6.با کلمات زیر جمله بساز

عشق

هوا

کتاب

رودخونه

درخت

دریا

ساحل

کویر

21 دسامبر

عروس

وبلاگ

انجمن نوانديشان

امام رضا

مهناز افشار

جاده رویاها

7.روان پریش یعنی چی؟؟؟

8.نظرت راجه به تخیل چیه؟؟؟قوه تخیلت چه مدلیاس؟؟؟

9.بلند پروازی یعنی چی؟؟؟بلند پرواز هستی؟؟؟

10.نظرت راجع به مردهای دو زنه؟؟؟زن دوم چرتا میره هوو میشه؟؟؟

میام باز
  • Like 2
لینک به دیدگاه

اع بازم اومدم:w16:

1.چرا آسمون آبیه ؟ چرا رنگ دیگه ای نیست ؟

2. به نظرت تو اوج ناراحتی سکوت بهتره یا فریاد؟چرا؟

3.به نظرت 21 دسامبر 2014 زمین نابود میشه ؟

4. اگه بخوای پایان نامه بنویسی دوست داری موضوعش چی باشه ؟

5.به نظرت فلسفه وجود بشر چیه ؟

6. اگه عمر زمین چند میلیارد میشه به نظرت چه موجوداتی قبل از ما روی زمین زندگی می کردن ؟حتی قبل از دایناسورها؟

7. فکر می کنی اون موجوداتی که تو سوال قبل گفتی چه شکلی بودن ؟

8. به نظرت الان شهر ما سردتره یا شهر شما؟اگه گازهاتون قطع بشه چیکار میکنی ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

1) یه اهنگ که تو را یاد بچگیت میندازه را بگو ؟

2)چه چیزی را حاضر نیستی تو زندگی تقسیم کنی ؟؟

3)از چه خصلتی خیلی بدت میا د ؟؟

4)به چه چیزی بیشتر از همه اهمیت میدی تو زندگی و واست ارزش بیشتری داره ؟؟

5)دوست داری همین الان به کدوم استا کشور سفر کنی ؟؟

6) دوست داری از بچه های باشگاه کیا از نزدیک ببینی ؟؟

7)چه ورزشی را بیشتر از همه دوست داری ؟؟؟

8) چه بازی از بازی های دوران کودکی را بیشتر دوست داری ؟؟

9) اخرین باری که جیغ زدی کی بود و دلیلش چی بود ؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

1-کشوری که به هزار جزیره معروف است؟

2-کشوری که به هزار معبد معروف است؟

3-آیات نماز غفیله در کدام سوره آمده است؟

4-پایتخت کشور ایرلند کجاست؟

5-پایتخت کشور فیلیپین کجاست؟

6-پایتخت کشور یمن کجاست؟

7-پایتخت کشور هلند کجاست؟

8-عروس قرآن چه سوره ای است؟

9-قلب قرآن چه سوره ای است؟

10-اولین سوره ای که بر پیامبر نازل شد؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...