رفتن به مطلب

توضیح در مورد زمینه های کاری یک مهندس تاسیسات (فوری)

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

راستش من دارم اپلای میکنم و تو بخشی از اس او پی میخام اشاره کنم به اینکه تو دوران لیسانسم از این فعالیت ها (کارهای تاسیساتی و تهویه مطبوع) داشتم. به همین منظور خواهش میکنم از دوستانی که تو این زمینه تجربه و دانش کافی دارن، بیان توضیح بدن انواع و اقسام پروژه های مربوطه رو با ذکر جزئیات.

(مثلا اگه برای یک استخر باشه چه چیزهایی باید محاسبه یا طراحی شه و با چه نرم افزارهایی؟)

اگه انگلیسی جواب بدید که خیلی بهتره ولی همون فارسی هم توضیح بدید بی نهایت ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

sghl ucdc fi sghljd fvd

سلام عزیز به سلامتی ایشالله

اما یک شبه نمیشه ره چند ساله رو بری بهتره اگه وقت داری کتابهایی ئر این زمینه رو بخونی و کلاسهای تاسیسات رو بری

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم ممنونم از راهنماییت

فک کنم منظورم رو درست نرسوندم

راستش من منظورم این نبود که برنامه دراز مدت دارم که تو زمینه تاسیسات بخام اپلای کنم بلکه من اخیرا تو گرایش تبدیل انرژی فارغ التحصیل شدم و تمامی راهای لازم واسه اپلای رو (اعم از تافل و جی آر ای و ریکام و انتخاب دانشگاه و ...) رفتم و تو هفته آینده ایشالا پروسه نهایی اپلای رو انجام میدم.

فقط خواستم چند خط (یه پاراگراف کوچولو) ذکر کنم که همچین تجربیاتی داشتم و فلان پروژه ها رو انجام دادم.

با تشکر

لینک به دیدگاه
دوست عزیزم ممنونم از راهنماییت

فک کنم منظورم رو درست نرسوندم

راستش من منظورم این نبود که برنامه دراز مدت دارم که تو زمینه تاسیسات بخام اپلای کنم بلکه من اخیرا تو گرایش تبدیل انرژی فارغ التحصیل شدم و تمامی راهای لازم واسه اپلای رو (اعم از تافل و جی آر ای و ریکام و انتخاب دانشگاه و ...) رفتم و تو هفته آینده ایشالا پروسه نهایی اپلای رو انجام میدم.

فقط خواستم چند خط (یه پاراگراف کوچولو) ذکر کنم که همچین تجربیاتی داشتم و فلان پروژه ها رو انجام دادم.

با تشکر

تو زمینه تاسیسات کار کردید؟

لینک به دیدگاه

خیلی کم

اونم مال خیلی وقت پیش که یه سری نقشه هی آب گرم و سرد رو با اتوکد میکشیدم و یه سری محاسبات دستی مربوط به محاسبه بار سرمایی و گرمایی

تو این پاراگرافی که ازش صحبت میکنم میخام یکم بزرگ نمایی کنم :ws3:

لینک به دیدگاه

به نظرم بهتره حقایق رو عنوان کنی بزرگ نمایی خوب نیستا مخصوص واسه اپلای کردن اونا مثل ایران نیستن یهو دیدی گفتن بیا انچام بده:ws3:

لینک به دیدگاه
ای بابا

از این خالی بندی ها تو SOPمرسومه:ws52:

به هر حال مرسی

حالا کمکی که از بچه ها میخوای چیه؟

اینکه به انگلیسی توضیح بدن؟

لینک به دیدگاه
حالا کمکی که از بچه ها میخوای چیه؟

اینکه به انگلیسی توضیح بدن؟

نه لزوما به انگلیسی ، میخاستم توضیح بدن انواع و اقسام پروژه های تاسیساتی و تهویه مطبوع رو و همینطور نرم افزارهای مورد استفاده

ببین مثلا من اینو میدونم که با نرم افزار کریر میشه محاسبات بار سرمایشی و گرمایشی یک ساختمان مسکونی یا اداری رو انجام داد

یا میشه با اتوکد لوله های آب سرد و گرم و کلا نقشه کلی ساختمون رو کشید

اما خب طبیعتا خیلی چیزهای دیگه میشه گفت که من دوست دارم بدونم:ws37:

لینک به دیدگاه
ای بابا

از این خالی بندی ها تو SOPمرسومه:ws52:

به هر حال مرسی

درود:icon_gol:

تو اس او پی ک نمیدونم. ولی مهندس جان،تو ام او ال، اینکه بدون بزرگنمایی بنویسی خیلی براشون مهمه. حداقل المانها ک اینطوری ان :banel_smiley_4:

قطعا شما جستجو رو انجام دادی و تو اپلی ابرود هم سرچ زدی.

ب نظرم اونجا ی تاپیک بزن، اگ برا امریکا میرید، جی ار ای بالا داشته باشید ب نظرم خیلی مهمتره.

امیدوارم فول فاند بگیرید.:w16:

ی سوال جانبی، اب و روغن رو ک بجوشونید هی منفجر می شه، دلیل این انفجار ها چیه ب نظرت؟ بیرون اومدن حباب هواست؟ علمی دقیق میخام بدونم.

ببخشید دیگه اینجا پرسیدم. دیدم موقعیت خوبیه، گرفتمش :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...