رفتن به مطلب

مقهور سرنوشت نیستم. من تاثیر گذارم.

Fakur

ارسال های توصیه شده

از قدیم در سرزمین هایی چون ایران ، هند و چین برخی مردم به تاثیر اجرام آسمانی و صور فلکی بروی متولدین ماههای مختلف اعتقاد داشته اند و برای متولدین هر ماه ویژگی های خاصی را در نظر گرفته اند .امروزه نیز کتابهایی با عنوان طالع بینی منتشر می شود .

به نظر شما چقدر این مساله درست است ؟

من میگم : می تونه تاثیر گذار باشه. ولی معنیش این نیست که تاثیرش رو باید تا آخر عمر تحمل کنیم.

گاهی میشه با یه فکر جدید، با یه سوالی که ساختارهای فکر قبلیت رو در هم میشکنه و بادیدی نو به اطراف نگاه کرد. میشه تغییر کرد. میشه مقهور سرنوشت نبود.نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه
از قدیم در سرزمین هایی چون ایران ، هند و چین برخی مردم به تاثیر اجرام آسمانی و صور فلکی بروی متولدین ماههای مختلف اعتقاد داشته اند و برای متولدین هر ماه ویژگی های خاصی را در نظر گرفته اند .امروزه نیز کتابهایی با عنوان طالع بینی منتشر می شود .

من میگم : می تونه تاثیر گذار باشه. ولی معنیش این نیست که تاثیرش رو باید تا آخر عمر تحمل کنیم.

گاهی میشه با یه فکر جدید، با یه سوالی که ساختارهای فکر قبلیت رو در هم میشکنه و بادیدی نو به اطراف نگاه کرد. میشه تغییر کرد. میشه مقهور سرنوشت نبود.نظر شما چیه؟

به نظر من سرنوشتی که از قبل نوشته شده باشه مورد تائید نیست و اساساً چنین نظریه ای رو کسانی میدن که برنامه ای برای اینده ندارند.

اگر ارتباط بین ego self و super ego برقرار بشه، می تونیم تاثیر گذار باشیم

لینک به دیدگاه

خب خیلی دراین مورد صحبت شده

به نظر من کلا اینا خرافات بی ارزشی هستند

یه بار یه دوستی باهاش سر اینکه چشم زخم هست یا نه کلی بحثمون شد

از زمین وزمان ایه میاورد که هست وفلان

گفتم مثال؟

گفت فلانی

گفتم من همین جا وتوی جمع امادگیشو دارم اون هربلایی که از دستش برمیاد سرمن بیاره وبا کمال میل هم حاضرم....چون میخوام دروغ بودن باورتو ثابت کنم

هنوز که هنوزه نوازش محبت اون دغلباز بهم نرسیده ودوست ما هم کماکان با باورهای دروغ خودشو گول میزنه

نمیدونم عطسه ای که تک است وصبر است وباید ایستاد

اولین کاری که میکنم سرعت انجام کارمو افزایش میدم!

یخورده با خودمون خلوت کنیم به دروغ بودن خیلی از باورها میرسیم

لینک به دیدگاه
خب خیلی دراین مورد صحبت شده

به نظر من کلا اینا خرافات بی ارزشی هستند

یه بار یه دوستی باهاش سر اینکه چشم زخم هست یا نه کلی بحثمون شد

از زمین وزمان ایه میاورد که هست وفلان

گفتم مثال؟

گفت فلانی

گفتم من همین جا وتوی جمع امادگیشو دارم اون هربلایی که از دستش برمیاد سرمن بیاره وبا کمال میل هم حاضرم....چون میخوام دروغ بودن باورتو ثابت کنم

هنوز که هنوزه نوازش محبت اون دغلباز بهم نرسیده ودوست ما هم کماکان با باورهای دروغ خودشو گول میزنه

نمیدونم عطسه ای که تک است وصبر است وباید ایستاد

اولین کاری که میکنم سرعت انجام کارمو افزایش میدم!

یخورده با خودمون خلوت کنیم به دروغ بودن خیلی از باورها میرسیم

داداش شما محشری . :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

بنظر من خيلي هم چرند نيستن... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

نه دیگه ....اگه ادم پایه زندگیشو رو این مسائل بزاره که خیلی ناجوره....:ws46:

ولی در بعضی موارد خوبه اونم به خاطر نیروی تلقین...:girl_yes2:. من مثلا نکات +شو گلچین میکنم و به اونا فک میکنم....:girl_yes2: خیلی هاش برام اتفاق میافته!!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

من معتقذم نیستم یه دوستی داشتم این زیر سرش دعا اینا میزاشت میخاست ازدواج کنه کلی از این چرت پرتا میخورد که به کدوم خواستگارش جواب بده اخرشم بعد 2 ماه طلاق گرفت:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اول باید رابطه خدا با بنده رو مشخص بکنیم..

میگن که ما تو یه قطاری داریم میریم وخدا در عرض ما قرار داره.

آیا به آینده ما واقفه؟

بله؟ پس برای چی تلاش میکنیم؟

نه؟ پس چطور خدایی است که اگاه نیست به حال و روز ما.

اگر اون مسیله بالا رو بیخیال بشیم نکته ای که میمونه اینه که برای وقوع یک اتفاق همزمانی عوامل بسیاری لازمه. و چون به اونها واقف نیستیم نمیتونیم با محاسبه همه عوامل به وجود یک رخداد و سرنوشت پی ببریم.

نمیدونم چی بگم شاید بشر با تکامل خودش داره میره که به مرتبه ای نزدیک خدا برسه :167:

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

فکر میکنم تعداد اشخاصی که طالع بینی و جدی میگیرن کم باشه.....:thk:

و اکثرا برای تفریح و سرگرمی میرن دنبالش....:persiana__hahaha:

و در مورد بعضی از چیزهایی که درسته میتونم بگم : بخاطر اینه که یکسری خصوصیات مشترک بین آدمها یا کلی تعریف و تمجید درمورد خلق و خوشون گفته میشه که بالاخره از بینن اون همه چیز چندتاش درست درمیاد....:w02:

... واینطوری میشه که بعضیا باور میکنن.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...