رفتن به مطلب

رفع اشکال سوالات متره و براورد

ارسال های توصیه شده

با سلام.

سنگ ازاره و موزاییک واش بتن و درب های upvc (پنجره س هست ولی درب نیست ) تو ایتم های فهرست بها نیست برای حساب کردن این ایتم ها باید چیکار کنم ؟

تو ایتم های ستاره دار هم نیست .

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام.

سنگ ازاره و موزاییک واش بتن و درب های upvc (پنجره س هست ولی درب نیست ) تو ایتم های فهرست بها نیست برای حساب کردن این ایتم ها باید چیکار کنم ؟

تو ایتم های ستاره دار هم نیست .

درود بر شما ......

:icon_gol:

- سنگ ازاره در آیتم های فصل سنگ توضیح داده شده که عرض سنگها 40 سانتی متر است پس اکثر سنگها برای اجرای سنگ ازاره با توجه به سنگی که انتخاب می کنیم ........می تونیم استفاده کنیم .

- موازاییک واش بتن رو میشه به آیتم های ستاره دار اضافه کرد .یعنی قیمتش از بیرون استعلام بشه و به عنوان یک آیتم ستاره دار اضافه بشه .

- درب یو پی وی سی در صورتی که با مشخصات یو پی وی سی پنجره کار بشه و شیشه خور باشه .......... فرقی با پنجره ها نمی کنه ، چون طبق توضیحات ابتدای فصل کارهای پلاستیکی بهای یراق آلات جدا گانه محاسبه میگردد. و در صورتیکه از پنل های پلاستیکی به جای شیشه دو جداره استفاده شود. بهای آن نیز جداگانه بایستی محاسبه گردد.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با سلام.

برای پلیت ها باید از چه ایتمی از فهرست بها استفاده کنم ؟

یه سوال دیگه هم دارم اینه که من میخوام از جول اشتال نرم افزار تکسا استفاده کنم ولی ناودونی ها رو ارتفاع و ضخامت داده م ناودونیم 8 باید چی کنم ؟

لینک به دیدگاه
با سلام.

برای پلیت ها باید از چه ایتمی از فهرست بها استفاده کنم ؟

تو فصل نهم کارهای فولادی نوشته که کف ستون ها در ایتم ستون ها قرار میگیرد پس پلیت ها رو در ایتم ستون ها حساب میکنیم .

یه سوال دیگه هم دارم اینه که من میخوام از جول اشتال نرم افزار تکسا استفاده کنم ولی ناودونی ها رو ارتفاع و ضخامت داده م ناودونیم 8 باید چی کنم ؟

:ws3:این باز یه سوتی بزرگ بود وقتی پرسیدم مهندس کلی خنده ش گرفت h همون اندازه ناودونی 8 ه .

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام.

من یه نقشه رو به عنوان تمرین دارم متره میکنم.

این نقشه ترمیم داره . بعد برای عملیات تخریب سوراخکاری فونداسیون وتیرهادر ریز متره وجود داره !! ممنون میشم کمکم کنید این نقشه رو یه هفته ای باید جمعش کنم . 4 روزش رفته !! وقت برام خیلی اهمیت داره !!

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

با سلام.

من یه نقشه رو به عنوان تمرین دارم متره میکنم.

این نقشه ترمیم داره . بعد برای عملیات تخریب سوراخکاری فونداسیون وتیرهادر ریز متره وجود داره !! ممنون میشم کمکم کنید این نقشه رو یه هفته ای باید جمعش کنم . 4 روزش رفته !! وقت برام خیلی اهمیت داره !!

طول هر میلگرد رو ضربدر تعدادشون حساب می کنیم .

و معمولا این کیلگرد ها رو با چسب بتن می چسبونن .

لینک به دیدگاه

سلام

این سوالم به متره ربط نداره ولی برای متره کردن لازمه بتونم اینو بخونم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...